Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
A. Laibokaitė, 81/212
Anglų kalba
A. dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.9     Bendravimas: +1.1     Pažymiai: +1.3
Kilkenny cat, 2010-12-17
Pas šią dėstytoją patekau atsitiktinai, registravausi į kitą anglų grupę, bet ją panaikino ir mus pervedė pas A. Labokaitę. Galiu pasakyti, kad dėl to tikrai nesigailiu, nes semestras, praleistas 5A lygyje, buvo tikrai turiningas ir įdomus. Dėstytoja gerai išmano savo dalyką, domisi juo ir sugeba sudominti kitus. Skatina studentų iniciatyvą - norintis pasireikšti, pasisakyti visada bus pastebėtas ir išklausytas. Tiesa, galbūt ne visi supranta dėstytojos subtilų humoro jausmą, ypač kai kurie vaikinai, kuriems teko nemažai dėmesio iš dėstytojos pusės :) Bet juokaujama tikrai geranoriškai ir niekas nėra pažeminamas. Kaip vieną iš pliusų įvardinčiau dėstytojos lankstumą pažymių klausimu - jeigu tik yra noro, ji leidžia pasikelti pažymį,kad ir parengus skaidrių prezentaciją. Apskritai tai puiki dėstytoja ir nepaprastai įdomi asmenybė. She can make your day ;)
joko, 2010-05-17
daireda, 2010-03-12
Gėda universitetui, kad jame dirba tokia dėstytoja. Dienininkams gal ji ir gera, bet neakivaizdininkus tai niekina, vadina*d***ais, atvirai tyčiojasi, kad iš kaimo, kad turi vaikų, kad kažkam ne vieta universitete, prirašo skolų. Baisu. Kaip specialistė ji nebloga, bet kaip žmogus tai seniai supuvęs. Užuojauta kas pas ją pakliūna.
lights, 2009-12-13
Anglų kalbos žinios nepriekaištingos, bet... Kol kas vienintelė vdu dėstytoja apie kurią negalėčiau pasakyti nei vieno gero žodžio. Keista, kažkada gal tikrai buvo gera dėstytoja, bet dabar pilna arogancijos, savo nuomonę perša visiems ir pagal ją visi turi manyti taip ir ne kitaip, o tie, kurie taip nemano, tai iš karto žemas lygis. Pašiepia vyresnius studentus, kurie kažkada nesimokė anglų kalbos, atseit, jie vos ne likęs rusų mentalitetas. Žodžiu, nesupratau, ką ši dėstytoja veikia universitete. Gal ji būtų labai gera vertėja ar panašiai, bet tik ne jai būti dėstytoja. Dar labai mėgsta išsirinkti keletą studentų su kuriais kalbėsis ir pabrėš, kad su kitais nėra, ką kalbėti, nes jie nieko nesupranta anglų kalboje
Setoniuke, 2009-03-04
Nuostabi destytoja. galima su ja bendrauti labai laisvai (o ne tik formaliu stiliumi kaip su kaikuriais destytojais). Draugiska.
nepraleisdavai dazniausiai paskaitu, nes paskaitos budavo visada idomios. jei butu galimybe dar pas ja mokyciausi :)
super :)
NIF07, 2008-02-06
puikus ir draugiskas zmogus.
adriana, 2007-01-09
Ketvirtam lygyje ji pavadavo musu destytoja. I jos paskaitas mes retai ejom, bet per pasirasyma ji leido pasikelti pazymius. Ir kiek zinau tam semestre pas ja skolininku neliko, nors daug kam skola grese.
renaciuke, 2006-12-23
Nuostabus zmogus,tik truputi rastai isaiskina destoma dalyka.Siaip,visada nusiteikusi padeti
du idiotai, 2006-05-30
ka as galiu pasakyt. ziauriai fina destytoja. pas ja galima paprikolinti, pasisneketi, pabendrauti kaip su zmogum. nes ji pati jauna, tai dar nespejusi pasidaryti sena ragana. paskaitos idomios ir i jas eidamas tikrai nenuobodziausi. kadangi yra veikli ir jaunatviska kartais padaro paivairinimu paskaitose. laisvai leidzia reikstis studentams, skatina ju kuribiskuma. per jos paskaitas gali parengti nepriovalomas prezentacijas, papasakoti ka nors idomaus savo noru, atsinesti savo kurybos eiliu ar pasakojimu (angsliskai savaime asiq). pazymius gauni uz zinias, bet gali geru pazymiu prisirinkti uz papildomus dlaykus, kaip lenteliu darymas ar testai studentams. puikus ir draugiskas zmogus. jai visos destytojos butu tokios, buciau amzinas studentas.
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.