Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Agnė Budriūnaitė, 163/212
Filosofija
Agnė dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.7     Bendravimas: +1.1     Pažymiai: +1.3
Ugninexxx, 2012-12-20
Mano nuomone, dėstytoja tikrai puiki. Geba išdėstyti savo dalyką kaip įmanoma įdomiau, pati filosofiją man nebuvo prie širdies,tad ir paskaitos trukdavo ilgokai, sunku būdavo išlaikyti dėmesį, susikaupti. Kalbant apie namų darbą- jis nėra labai sunkus, dėstytoja labai supratingai vertina, pažymiai irgi nėra blogi, na galbūt tik tadajeigu neskaitai savo užrašų. Dėl paskaitų - būtinai lankykite, nes skaidrių Fc nebūna. Ir šiaip nebijokite filosofuoti ir viskas bus gerai.
pol999, 2012-05-08
Kolis bei namų darbas lengvi, tačiau egzaminas jau daug sunkesnis. Visad reikia teorines žinias pritaikyti praktikoje. Patarčiau lankyti paskaitas, jos nuobodžios, tačiau rezultatas būna geresnis :)
Sutsuruputsu, 2011-12-04
Pas šią dėstytoją ėjau be jokios išankstinės nuomonės. Aukštos kompetencijos moteris, tačiau sunkus mokslas ta filosofija ir aiškinamus dalykus nebuvo lengva suprasti... Tačiau pažymių neskundė, neigiamų neįtikėtinai mažai. Gaila tik, kad šypseną dėstytojos veide išvysti sunkoka. Ir trūko studentų įrišimo į paskaitą, kažkokio glaudesnio ryšio su auditorija.
Plektruda, 2011-10-20
Siaubingai nuobodžiai ir painiai kalba. Kartais net nesugebu visos paskaitos išsėdėt. Tačiau manau nėra bloga dėstytoja. :)
Lucky, 2011-04-19
OldSoul, 2011-03-03
Labai gera dėstytoja, stengiasi pakartoti tam tikrus dalykus, kad studentai geriau įsimintų, atsiskaitymų pažymiai irgi nenuliūdino, o pats dalykas, man asmeniškai, taip pat buvo įdomus, nes filosofiją ir taip mėgstu.
Amplitude, 2011-02-18
Tikrai nei ji pažymių gaili, nei neteisingai vertina, visi girdėti mitai apie išsisklaidė kaip dūmai :) Tikrai šaunuolė. Gal paskaitos ir nuobodžios, bet juk čia filosofija, negalima gi iš musės dramblį padaryti :) Be to, teko pažiūrėti du labai įdomius filmus per paskaitas :)
bergamont, 2011-02-06
Tikra dėstytoja.
Zydinti_pieva, 2010-11-25
Dalykas kaip filosofija visiems yra skirtingas. KAs mėgsta - tam ir dėstytoja patinka, kas ateina ir kompe filmus žiūri, paskui stumia dėl blogų pažymių. Informacija tikrai įsisavinama, paskaitos vienos įdomesnės, kitos mažiau įdomios, bet apskritai man nebuvo sunku.
rokere, 2010-05-24
ne visos paskaitos idomios kai kurios labai nuobodzios, kaip destytoja ji vertina gana teisingai jei vaikstai i paskaitas tai tikrai negausi skolos, nes is jos pasakymu tikrai kazka prisiminsi..
maja, 2010-05-20
Kol dar neturėjau filosofijos, buvau girdėjusi, kad ši dėstytoja nėra labai mėgiama studentų. Tačiau manęs tai neišgąsdino, juk kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Man apskritai filosofija - kaipo toks dalykas labai patinka. Ir nenusivyliau šia dėstytoja. Nėra jau taip blogai, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Negaliu pasakyti, kad visad su įdomumu klausydavausi paskiatų, ypatingai kai nuolat pagrindinis pavyzdys - arklys ;D arba stalas ir jo stališkumas ;D na pačioje pradžioje būdavo dar lova minima ;D Tačiau visa tai labiau patiko nei nepatiko. Tikrai nebloga dėstytoja ir vertinimas - manau, kokios žinios ir kiek pastangų įdėta į darba - toks ir įvertinimas.
rokiale, 2010-01-13
nesiulyciau pas ja rinktis filosofijos. Man asmeniskai jos paskaitos nebuvo idomios, nes toks vaizdas kad pasakoja vien sau.. jinai nesuvokia kad susirenka zmones vos tik pradeje mokytis filosofija, o is karto jau kalba savo sunkiomis nesuprantamomis frazemis. Tutejau pas sita destytoja skola, kadangi namu darbe (nors pati tikrai saziningai rasiau) neuzdejau ant vienos citatos kabuciu, jinai pareiske kad plagiatas. Ir ne man vienai su tokiu jos poziuriu teko susidurti. Net nebando leisti paaiskinti. Nesileidzia net i kalbas, nors buvau tikrai neteisingai ivertinta..


vysniu-uogiene, 2009-11-28
Patinka man ši dėstytoja. Prisimenu, nuo pat pirmos paskaitos įstrigo jos balsas, labai gera viską veda. Studentai patys labai nemandagūs - ištisai šūkalioja, kalbasi už nugaros - jei neįdomu ar šiaip pasiplepėt norit - nu neikit į paskaitas. Nors daugiausia ateina motyvuotų žmonių. Patiko po kolokviumo komentaras dėl raštingumo:"Mano dukra už ju svisus jaunesnė, bet daugelį dalykų tikrai už jus geriau žino. Na bent jau kaip rašosi 'Daiktas', 'pažįstu'" ir dar kažkoks žodis buvo paminėtas :D Kolis buvo sunkus, žiūrėsim koks egzaminas pasirodys, bet prisipažinsiu, nesitikėjau tiek daug gauti iš kolio. Namų darbas nepasirodė sudėtingas. Visur reikia mokytis.
mirtishe, 2009-09-23
Ziauriai gera destytoja, del pazimiu nieko negaliu pasakyti, nes dar negavau;D bet siaip labai graziai veda paskaita ir nors visi gasdino, kad kalba tyliai, man ji kalba super geru garsumu ir super aiskiai. Be to, labai rupinas, kad viskas visiems butu aisku tiek del destomo dalyko, tiek del bendros tvarkos.
quote, 2009-06-02
Paskaitos buvo ganėtinai įdomios, bet kalba tikrai per tyliai. Labai nustebiau per koliokviumą, nes man jis pasirodė ganėtinai sudėtinga, o vėliau pažymiai ir neblizgėjo, bet egzaminas buvo žymiai lengvesnis.
Kartais susidarydavo įspudis, kad ji nori padaryti mus tikrais filosofais, nors kitavertus skatinimas mąstyti nėra blogai.
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.