Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Alfonsas Motuzas
Greita poros paieška:
Religijotyra
Alfonsas dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.9     Bendravimas: +1.9     Pažymiai: +1.9
Augustinas , 2017-06-17
Klausant dėstytojo paskaitų man pasaulio religijų supratimas tapo
daug aiškesnis. Dėstytojas, nuotoliniu būdu, paskaitų turinį
perteikia audio ir video medžiagų pagalba, kas rodo dėstytojo
kompetenciją. Tikiu būdu pateikiama medžiaga tampa išsami. Dėstytojo
dėstymo metodika originalumu atsiskleidžia konsultacijų metu,
komentuojant Kolio ir egzaminų klausimus. Tai padeda susivokti virš 100
laukiamų klausimų atsakymų žinojime. Konsultacijų metu dažnai
vyrauja gera nuotaika, humoras. Namų darbų klausimais, konsultacijų,
egzamino metu dėstytojas visada geranoriškai padeda, kas mažina
įtampą. Tas kas nelinkęs studijuoti, o tikisi gauti gerą pažymį –
nevarkite ir nesirinkite Religijotyros dalyko. Tokiu būdu nereiks
neigiamai (kalbant netiesą) apie dėstytoją atsiliepti. Jei reiktų
naujai rinktis studijų dalyką – rinkčiausi Religijotyrą. Patariu tai
ir visiems.
eglyna, 2017-06-08
Kai klausiau šį kursą, dėstytojui buvo normalu mėtyti tokias replikas kaip "jos krūtinė kaip du stirniukai" arba "atsistokit, kurios nekaltos" ir pan...

Merginos, prašau, neleiskite savęs šitam niekinti ir jei kas nors klausote ar klausysite šį kursą, įrašykite kelias paskaitas į diktofoną ir nusiųskite atitinkamoms institucijoms.

Sprendžiant iš daugumos studentų komentarų, niekas kitas už jus to nepadarys.
Egle, 2016-12-21
Įdomus dalykas tiems kurie nori pažvelgti į religiją kitu kampu. Nors daug domiuosi istorija, pasaulio kultūra, tačiau sužinojau išties daug naujų ir kitą kartą netikėtų faktų, pavyzdžiui kaip islamas kalba apie krikščionybę. Dėstytojas mėgstantis sarkazmą, tad beveik visą laiką, nuo paskaitos pradžios iki pabaigos sėdi išsišiepęs iki ausų. Tikrai rekomenduoju šį dalyką, ir bendram išprusimui plėsti ir gerai praleisti laiką :)
UrbU, 2016-12-18
Be galo įdomus dalykas, net gaila, kad tiek mažai paskaitų priklauso su šiuo dėstytoju. Per paskaitas labai linksma, dėstytojas pateikia įdomių pasakojimų. Taip pat aptariami klausimai, kuriais galima pasiruošti koliui ir egzaminui. TIKRAI LENGVA turėti labai gerą įvertinimą, o ir pačiam dėstytojui labai rūpi jo studentai. Vienas iš nedaugelio atvejų, kai tiek dėstytoją tiek patį dalyką galima vertinti pačiais aukščiausiais balais.
Mascarpone, 2015-03-11
Tiesiog BŪTINA besimokant VDU pasirinkti religijotyrą. !!! Jau ką norėčiau pakartot, tai šią paskaitą :D :D :D :D
Anoniminis vartotojas, 2013-05-24
kas nori sužinoti apie religijas, tas studijuoja savarankiškai. kas nori linksmos paskaitos ir nesunkaus pažymio, eina į šią paskaitą :)
Miss Ash, 2013-05-23
Labai kompetetingas, tačiau turi gerą humoro jausmą. Paskaitos smagios, medžiaga įdomi. Ir be abejo, betarpiškas bendravimas su studentais.
Ugnius, 2012-12-06
Protingas bei gailestingas dėstytojas, visada padeda studentui :)
Liutas Liutautis, 2012-12-02
Na sis destytojas tikrai keistai desto paskaitas :) DEl pazymiu ir atsiskaitymu labai kabinetis negaliu :) Taciau jo sakomi dalykai apie religijas siek tiek keisti, per daug kisa tos visos erotikos. Nueini i paskaita ir tik: Seksas, kamasutra, ir pan. :)
Indrute, 2012-06-06
Tiesiog nerealus dėstytojas. Aš visada tikriausiai jį prisiminsiu... Toks nuostabus žmogus, labai protingas, šiltai bendraujantis, su geru humoro jausmu, vertina objektyviai. Tai tikriausiai vienos iš nedaugelio paskaitų, per visus studijų metus, kurias su miegu noru išklausyčiau dar kartą.
LukasY, 2011-12-07
Labai super dėstytojas. Labai malonus, jeigu ištiko bėda visada studentui padės. Tikrai džiaugiuosi pasiėmęs šį dalyką.
studijuojantis, 2011-06-14
Puikus destytojas, labiausiai suzavejo jo nuosirdus ir betarpiskas bendravimas su studentais, ir neuzmirstamas humoro jausmas. Destomas kursas nors kazkam ir atrode pavirsutiniskas, buvo atitinkantis B dalyko formata-pateikiama svarbiausia informacija, mazai isipleciama i detales(visada suteikiamos galimybes giliasniam mokymuisi). Tie, kas gerb. destytoja vadina "pseudoakademiku" ir pan., turbut turetu buti genijais, ar ka nors svarbaus pasiekusiais mokslo srity, kad menkina prof. laipsni, ir visa daugybe intelektualiniu nuopelnu. Pazymiu vertinimas tikrai nenukrypsta nuo vdu normu. Patiko, jog destytojas visada leidzia taisytis,yra nepaprastai supratingas. Paskaitose buvo ir pikantisku temu, taciau manau, jog jomis buvo atskleidzima paskaitu esme, o negalintiems priimti tikroves, kompleksuotiems studentams tai tiesiog buvo nepriimtina. Galima sakyti, jog Motuzo paskaitos yra vertos lankyti, vien del jo asmenybes, padarancios paskaitu laika prasminga patirtimi, bei tradicine universitetine atmosfera patrauklia ir idomia.
Lauraaa, 2011-06-13
Kas ant šito nuostabaus dėstytojo varo, tas tiesiog nori nesimokęs ir su savo veidmainiška šypsena gauti gerus pažymius.Vaikai, mano mieli, pradėkit mokytis ir neliekit savo nereikalingo pykčio.Kad esat tinginiai ar dar kažkokie, ne dėstytojas kaltas.Jis kaip ir visi - dėsto savo dalyką ir tikisi atsako - egzaminas ir kolis. :) Savo nuomonę pasilaikykit sau, ir negadinkit dėstytojui nuotaikos su savo nesamonėm.Dėstytojas nuostabus, jo dėstomas dalykas taip pat!! :)
mergaite, 2011-05-14
Tik geriausi atsiliepimai apie šį dėstytoją. Įdomios paskaitos, aiškiai nuorodoma atsiskaitymams reikalinga medžiaga, klausimai, temos ir pnš.
Ir kiek teko asmeniškai susidurti su dėstytoju buvau maloniai išklausyta ir tai tik dar labiau parodė, kad tai ne tik puikus dėstytojas, bet ir geranoriškas žmogus.
Labai džiaugiuosi pasirinkusi šį dalyką.
VDU studentas, 2011-03-09
Destytojas kaip žmogus labai geras daug bendrauja,megsta pajuokauti ir paskaitų temos ydomios
OldSoul, 2011-03-03
Šaunus dėstytojas. Domiuosi religijomis, tad jo paskaitos man labai vertingos. Kas jo nesupranta, tiems reikia šiek tiek subręsti ir tada ateiti į paskaitas. Tokių paskaitų kaip jo trūksta, nes po daugelio paskaitų išeini išsekęs, o po jo susimąstau, jog reikėtų labiau pasidomėti tam tikromis idėjomis ir apskritai, nuteikia optimistiškai.
Petras Petraitas, 2011-02-18
Ot įdomi susirinko čia publika. Visų pirma tiems, kas pila ant šio dėstytojo srutas: Prieš užsirašant į paskaitą, žmogus turi pasidomėti kokio pobūdžio paskaitos čia bus, ko jose tikėtis ir t.t. Jei į šios paskaitos turinį įeina tokio tipo medžiaga, kokios jūs negalite klausytis, paprasčiausiai, reikia ne maišyti su žemėm dėstytoją, o patylėti ir pasirinkti tokias paskaitas, kurių turinys jums bus artimesnis. Jei esate seksobaimingas žmogelis, kuriam seksas yra didžiausias blogis pasaulyje ir kuriam linksta ausys išgirdus menkiausia užuominą į lytinį kontaktą, eikit pasibendraut su savo prosenelėm, kurios, kaip ir jūs, bijos menkiausio žodelio iš intymiosios pusės.
Dabar tiems, kuriuos nervina, gerb. prof. Motuzo pasakojimai apie savo asmeninį gyvenimą: žmonės skundžiasi, kad daugelyje paskaitų dėstytojas nuobodžiai dėsto paskaitos medžiagą be gyvų pavyzdžių, tiesiog, kaip automatas pyškinantis skaidrėse pavaizduotą medžiagą. Dabar dėstytojas prie paskaitos medžiagos prideda pasakojimus iš savo gyvenimo, paįvairindamas paskaitą. Vėl blogai! Tai ko, po galais, jūs norit iš paskaitų?
Nesutinku su kažkieno išsakyta nuomone apie vertinimo sistema. Pažymys priklauso nuo dėstytojo nuotaikos darbo taisymo metu??? Siūlau nusiplauti veidą šaltu vandeniu. Vertinimas tikrai objektyvus, be to, čia, kaip retai kur kitur, yra didelė galimybė pasikelti įvairių atsiskaitymų pažymius. Vienintelis dalykas, kuris galėtų būti pataisytas, tai, kad atsiskaitymų metu būtų mažiau klausimų iš filmų repertuaro. Visa kita - nėra priekaištų.
VDUstudentė, 2011-02-01
Tokio kito dėstytojo nebuvo ir nebus:) Lb įdomios paskaitos!
Jonas , 2010-12-20
Aš žinojau į kokią paskaitą einu, žinojau apie ką ji bus ir žinojau, kad nenusivilsiu. Taip ir buvo. Tai bene daugiausiai su studentais komunikuojantis dėsytojas, visada atrašanti į emeilą, leidžiantis pasiruošus pasikelti atsiskaitymų pažymius. Jis gali nepatikti tik perdėm doriems (kurso pradžioje beje perspėja apie tai, ir visi nenorintys nieko girdėti apie seksą gali tiesiog palikti kursą) ir labai ateistiškiems. Dėstytojas yra praktikuojantis katalikas ir tą galima pastebėti ir išgirsti per paskaitas, yra žmonių kuriems tai labai nepatinka, tačiau nesuprantu kodėl...
O geriausia dalis yra tai, kad gali žinoti iš ko bus atskaitymai, nes dėstytojas sudiktuoja pagrindinius klausimus.
Turėjau 10, ir labai gerą laiką, išeidavau visada su šypsena iš paskaitų. Gal kiekvienas dėstytojas toks ir negali būti, ir labai gerai, pakanka ir jo vieno. Tačiau ši išimtis yra labai ir labai gera :)
dippy, 2010-12-20
idomiausia ir linksmiausia paskaita kokia tik teko tureti ;D su mielu noru dar karta imciau si dalyka(aisku tik jei ji destytu Motuzas) :D
Lulu, 2010-11-29
Pats šlykščiausias dėstytojas. Kaip normalus žmogus gali 1,5h klausytis apie seksą, birkas ir t.t. Koktu klausytis tokio ištvirkusio senio.
Ypač kai mėtosi frazėmis "kurios nekaltos - atsistokit, iš kart 10 rašau". Nesuprantu, kodėl VDU žiūri į jį taip pro pirštus... Aš seniai jį išmesčiau už elementarią neetiką.
Medžiaga abejotinos kokybės, nes teko studijuoti religijas dar mokykloje ir rengti darbą apie induizmą, tai matomai žinios pasenusios.
kath, 2010-11-24
Nerealus dėstytojas, įdomios, linksmos paskaitos, išprusęs, apsiskaitęs, keliavęs. Mėgsta pajuokauti. Vienintelis dėstytojas mokantis prajuokinti VISĄ auditoriją :) Tik vienas minusas, būtinai reikia lankyti paskaitas
awimbawe, 2010-11-23
Dalykas labai įdomus, paskaitos smagios, dėstytojas nestokoja humoro jausmo, gyvenimiškų patarimų ir atsakymų į klausimus. :} Rodo daug vaizdinės medžiagos, tarp jų ir filmus, kuriuose per paskaitas aiškina simbolius, kas yra tikrai įdomu, nes paskui imi kitom akim į viską žiūrėt. Atsiskaitymai sunkoki, bet jei pasiruoši jo sudiktuotiems klausimams, būni paskaitose, tai parašysi be problemų. Aš praleidau vos pora paskaitų ir tai siaubingai pasijautė atsiskaitymų metu, tačiau jis leidžia taisytis. Bet eidamas taisytis, turi žinot, ko nežinojai ir žinot, ką turėjai atsakyt :} Anyway, neįmanoma iš jo paskaitų išeiti prastos nuotaikos, paprastai nemenkai vitamino c prigamindavom :}}
Labai rekomenduočiau, vienas labiausiai patikusių man dalykų.
Neakivaizdinuke, 2010-05-26
Dalykas tai įdomus, dėstytojas tikrai jį išmano, bet... gal papuolė toks srautas, gal dieniniame kitaip būna, bet mums nesugebėjo normaliai pasakyti ką reikia atlikti, iš ko, kas antram studentui buvo neaišku, nu buvo baisus balaganas, patyriau daug streso. Gerai, galų gale savaičių bėgyje išsiaiškini ką ir iš ko mokytis. Tai žinokit išmoksti medžiagą, ateini į kolį ar egzą ir žiūūūūri iš kur po velnių tie klausimai?? Gerai, tarkim klausia kažko iš filmo (nu juokas - aš jį netgi žiūrėjau), tačiau ir tai negelbsti - vis tiek nežinau ką rašyti :D O pažymiai kokiu būdu pas ką atsidūrė išvis nesvarstau :D Vienam 10, kitam 4, nors pylė iš tos pačios lempos. O tie bajeriai apie lytinius organus ir pan. iš tų jo paklaikusių akių manęs visai neprajuokino, greičiau išgąsdino.. :DDDD
voxdita, 2010-03-18
Man dėstytojas A.Motuza pozityvi asmenybė. Tai išsilavinęs žmogus, išmanantis savo dėstomą dalyką, turintis tikrai ne vulgarų humoro jausmą. Dėlto jo kalbėjimai apie intymius dalykus paskaitų metu, visiškai neparodo šio žmogaus "ištvirkimo laipsnio". Na, bet aišku tai, kad visada atsiras žmonių ne tik pozityviai, bet ir negatyviai nusiteikusių jo adresu. Kaip ir visada, visiems geras niekada nebūsi...
Džiaugiuosi, kad teko išklausyti šio žmogaus dėstomą Religijotyros kursą. Kursą, perteiktą su sveiko humoro gaidele ir nesvarbu, kad jis kartais būdavo "lytinio švietimo pobūdžio".
Nuoširdūs linkėjimai "linksmų plaučių" savininkui !!! :) Bučkis :)
Andrius, 2010-03-04
Heh :)
Puikus dėstytojas. Ir ne dėl alaus, sekso ir panašiai, o tiesiog dėl požiūrio, rimtumo.
Kam trūksta rimtumo jo paskaitose tai pasiskaitykit tą visą literatūros sąrašą kuris duotas drauge. Rimtumo žinokit bus daugiau negu reikia. Jei tikitės, kad dėstytojas rimtai jums per vieną varganą pusmetį išdėstys tokį dalyką - tai nebūkit naivūs ir pamirškit.
Rimtoms religijų studijoms pusė metų yra labai menkas laiko tarpas...
Aurelija, 2010-02-21
Geras destytojas. labai linksmos ir idomios paskaitos. tikrai imanoma gauti gera pazymi jai tik studentas ideda savo pastangu... P.S. nuolat kalba apie savo Genute... :DD bet siaip verta rinktis si dalyka...
Dunule, 2009-12-09
nuostabus destytojas ;) pagarba ir visa kas gali buti geriausia jam ;) paskaitos nerealios, pasako visada viska kas bus aiskiai ir labai idomiai :) pradzioje nelankiau paskaitu, bet del to veliau gailejausi, kad neejau i tokio nuostabaus destytojo paskaita :) neisivaizduoju kaip gali buti geriau isdestoma paskaita TEORIJA + PRAKTINIAI PATARIMAI + BEI PATIES DESTYTOJO REALUS GYVENIMISKI PAVYZDZIAI :) jei galeciau rinkciausi dar karteli si dalyka butinai :)
Iš dangaus, 2009-09-06
Neseniai baigęs vieną aukštają mokyklą, įstojau į VDU. Per penkerius studijų metus, susipažinau su daugeliu dėstytojų. Todėl tikiuosi, kad mano atsiliepimai apie gerb. A. Motuzo paskaitas padės apsispresti pasirinktį ar ne šį dalyką.
Dėstytojas puikiai išmano pasaulio religijas. Labai įdomiai pasakoja apie jas, kad net nespėji pastebi, kad jau baigėsi paskaitos laikas. Turėdamas nemažai teologinių žinių, supratau, kad man dar daug reikia skaityti, kad prilygčiau šio dėstytojo išprusimui. Dauguma žmonių mano, kad religija reikalinga tik silpniems ir seniems žmonėms, kuri daugeliui yra nepriimtinas dalykas. Tačiau dėstytojo kompetencijos ir humoro dėka, jis sugeba kiekvieną sudominti ir priverčia susimastyti apie žmogaus išganymą ir pasaulio religijas. Taip pat savo gyvenime esu pastebėjęs, jei žmogus dirba darbą pagal savo pašaukimą, laimingi bus visi, kurie sutiks tokį žmogų. Todėl drąsiai teigiu, kad gerb. A. Motuzas yra Dievo dovana VDU.
Taiga, 2009-08-17
Dėstytojo kompetencija, pažymių objektyvumas - ginčytini. Studentams, kurie mėgsta labiau studentauti, o ne studijuoti jis labai patiks, ten apie alų, seksą ir mergas pastoviai pakrizendamas pasakoja. O dėsto iš tokių abejotinų populiarių knygučių... Paskaita, kurios tema "Religiniai kovos menai" iš vis perliukas...

Vienu žodžiu, kiekvienam savo...

P.S. Dadėsiu šiek tiek prie savo komentaro. Visiems, kurie sako, kad peikia tie, kurie nesimokė ir turėjo blogus pažymius - siūlau trumpai tariant lysti atgal į savo kamurkę. Pats turėjau pas jį dešimt. Ir bet kas, kas įdėdavo bent menkiausias pastangas, turėjo dešimt. Dėl to pas jį ir yra tokie "pilni srautai, kaip pas filosofijos dėstytoją Nerijų Čepulį". Šiaip taip lygint negalima, nes Čepulis kaip dėstytojas yra iš tiesų nuostabus dėstytojas, sugebantis NORMALIĄ informaciją pateikti, o (ne)gerbiamas A. Motūzas tėra ištvirkęs senis, kurį velniai žino už ką iš VDU neišspiria. Knyga iš kurios jis mokė ("Pasaulio religijos") yra iš tų knygų, kur tėveliai dovanoja savo 13 - 15 metų vaikams, nes jų viršelis gražus, "o ir turinys, toks rimtas rimtas...". O iki turinio niekas nedaeina. Nesakau, kad knyga LABAI bloga, bet ji yra visiškai supažindinamojo turinio ir TIKRAI netinka nors kiek rimtesnėms studijoms. Beje, rimtesnėms studijoms netinka ir filmai "Kristaus kančia" bei "Stigmata" (kurioje anot mūsų mylimo prof. habil. moksl. Dr. pati svarbiausia vieta yra seksas lifte), na, dėl "Baraka" dar galima ginčytis bet tiek to, jis gal kiek rimtesnis.

Taigi, užbaigiant komentarą: dėl religiotyrinių faktų - kaip aš mėgstu sakyti, buvęs VDU religiotyros dėstytojas A.A G.Beresnevičius turbūt grabe vartosi. Vertinimas - geras, bet jei jum tik tai svarbu, abejoju ar verta studijuoti VDU apskritai.

Na, galų gale... Jei jums patinka paskaitų metu klausytis blevyzgų apie tai, kaip M.Rubackytė savo menstruacijų kraują plovėsi Karakumų dykumos smėliuku, bei pasakų apie seksui treniruotą šunį, o taip pat stebėti seksualines pozas iš knygos "Seksas ir dvasia" (jose beje visos "reikalingos" vietos visada bus kruopščiai pritrauktos), ši paskaita ir šis nuostabus pseudoakademikas - kaip tik jums.
Coffee, 2009-08-13
Šito dėstytojo tikriausiai nepamiršiu niekada :) Visuomet praskaidrindavo nuotaiką su savo bajeriukais, nors kartais mėgdavo kolegas pastatyti į nepatogią padėtį. Bet esant galimybėms, tikrai dar kartelį rinkčiausi jo paskaitas :)
GitanaR, 2009-06-14
Motuzas - tikra vdu įžymybė, kurį vieni giria, o kiti peikia… Paprastas klausimas: kodėl tiek daug nepatenkintų??? Kas giria, tai suprantama, nes dėstytojas to nusipelnė. Vis dėlto žmogus turintis tiek laipsnių praėjo ilgą mokslo kelią, ir manau, ne už gražias akis juos įsigijo, todėl jo kompetencija kaip dėstytojo tikrai neabejotina. Bet tie, kurie abejoja arba kurie jį peikia, išlieka tas pat klausimas: kodėl??? Galbūt vertėtų pradėti pirma nuo savęs? Galbūt ne dėstytojo kompetencijoje yra problema, o pačiuose asmenyse? Jei Motuzas blogas dėstytojas, tai apie kitus nėra tada išvis ką ir kalbėti. Mano manymu, tai vienas iš tų nedaugelio dėstytojų vdu universitete, kuris yra pirmose gretose pagal savo kompetenciją ir išmanymu kaip perteikti savo dėstomą dalyką bei sudominti studentą. Vis dėl to pasakysiu iš patirties, kad kuo daugiau žmogus išsilavinęs ir išsimokslinęs tuo paprasčiau ir lengviau jį suprasti bei su juo susišnekėti, nes tokio lygio dėstytojai sugeba perteikti savo dalyką su atsidavimu, paprastumu ir nuoširdumu. Jis pagarsėjęs dėl savo humoro, bet tai galbūt ir slypi jo jėga, nes jis individualybė, neelinis ir įdomus žmogus, todėl ir ne visi gali jį suprasti, bet galbūt ir nebūtina, nes jei nors truputį įdėsite pastangų bendram savo išprusimui apie dėstomąjį dalyką, tai manau, kad rezultatai visų bus geri, nes tai dėstytojas, kuris negąsdina ir nestresuoja studentų nuo pirmos paskaitos iki egzaminų, o tai irgi labai svarbu, nes ką gali atsakyti į klausimus kai iš streso negali net klausimo perskaityti, o tai labai populiaru pas kai kuriuos dėstytojus vdu, nes sudaro tokią atmosferą, kad egzamine jaustumeisi kaip potencialus nusikaltėlis. Pas Motuzą labai vertinu atmosferą, kurią dėstytojas sudaro be streso. Jis paprasčiausiai reikalauja žinių, o čia jau ne dėstytojo bėda jei žmonės nesupranta humoro, tingi mokytis arba išvis nesidomi apie religiją. Čia jau kiekvieno studento asmeninis pasirinkimas kiek jis tam nori įdėti pastangų, nes dėstytojas tikrai suteikia visas galimybes ir sąlygas, kad palengvintų ir sudomintų studentus savo dėstomu dalyku. Taip ir toliau laikykitės dėstytojau. Linkėjimai jums ir Žemaitijai iš visos širdies.
beige, 2009-06-14
Religijotyra buvo vienas iš pačių įdomiausių dalykų dėstomų universitete, o tai pagrindinai dėstytojo nuopelnas, kuris yra labai charizmatiškas žmogus. Visada yra nepatenkintų, kurie įdėję minimumą pastangų nori geriausių įvertinimų ir tik pagal įvertinimus patinka arba ne dėstytojas. Visgi religijotyros srautas visada yra užpildytas su kaupu, kas rodo, dėstytojo kompetenciją sudominti savo dalyku.
Indra, 2009-06-11
tiesiog skaudu skaityti tokius studentu komentarus, manau jog juos raso tie, kurie nelanke paskaitu ir laiko nuoskauda del blogu ivertinimu... galiu pasakyti, jog religijotyra pasirinkau kolegiu siulymu, kaip labai idomu dalyka ir del nuosirdaus ir savo dalyka ismanancio destytojo. ir zinot ka? AS TIKRAI NENUSIVYLIAU!!! nors paskaitos ir vykdavo velai vakare, as su malonumu visose dalyvavau, nes tiesiog "uzkabino" tiek pats dalykas, tiek destytojas, kuris moka sudominti studenta ir pateikti informacija taip, kad nesijaustu tas saltas barjeras, kuri dauguma destytoju bando sukurti. as galiu drasiai pasakyti, jog nesu ta kuri studentauja, kaip cia kazkas sake, jog tik tokiems sis dalykas gali patinkti, sio dalyko mano galutinis rezultatas buvo 10 ir tuo didziuojuosi! man taip patiko sis dalykas ir destytojas, jog dar dabar savo draugams pasakoju pozityvius ispudzius! o jeigu Jus gerbemieji, nesuprantate humoro jausmo, tai uzjauciu as jus nuosirdziai is visos sirdies, gyvenimas jums tikriausiai tik baltas ir juodas...
Obuoliukė, 2009-06-11
Liuks dėstytojas. :) pradžioj galvojau jog keistuolis, tačiau jo paskaitos labai įdomios. Greitai pasikeitė mano nuomonė apie jį. Jis sugeba per humoro prizmę pateikti žinias ir todėl paskaitos neprailgsta. :) Labai džiaugiuosi, jog yra tokių dėstytojų, kurie geba pralinksminti nuo mokslų pavargusius studentus. Be to, jis negaili gerų pažymių. Man jis išvedė 10 :P
Objektyvauskas, 2009-06-01
Dėstytojas, kurios paskaitos gali patikti tik tiems studentams kurie tingi įsijungti kokią nors TV laidą prikištą blevyzgų ir nešvankybių. Žmonėms, kurie nori sužinoti ką nors naudingo ar pagilinti žinias religijų pasaulyje šį dalyką reikėtų apeiti mažiausiai 100 metrų atstumu. Per paskaitas pusė laiko praleidžiama fantastiškai beprotiškoms Alfonso Motuzo gyvenimo istorijoms išklausyti, dar dalis kartais tenka ir iki pseudomoksliškumo ribų nusileidžiančioms jo teorijoms ir paskutinė, bet šiuo atveju pati normaliausia iš visų, dalis yra rodomi filmai. Šis dėstytojas mano manymu turi mažiausiai kompetencijos iš visų kuriuos teko sutikti VDU. Jo šnekami dalykai kartais smarkiai prasilenkia tiek su gyvenimu, tiek apskritai su religijos faktais. Nors šiaip ar taip, didesnę laiko dalį jis kalba apie seksą. Nesuprantu kam dar šį dalyką vadina religijotyra, nes iš esmės paskaitos susideda iš Seksas+Blevyzgos+Abejotino patikimumo žinios. Testų (na jų taip ištikro net nepavadinsi) struktūra yra dvi dešimtys atvirų klausimų, kurių pusę sudaro klausimai iš filmų, kuriais neaišku ko norima paklaust ir kaip tai apskritai susiję su religijotyra. Na bent jau kita pusė daugiau mažiau normalūs, nevertinant gramatinių klaidų ir nesuprantamų formuluočių. Principai, kuriais vadovaudamasis taiso darbus, taip pat nėra labai aiškūs, matyt pažymys priklauso nuo to kokia tos dienos dėstytojo bioritmų kreivė ir egzamino lapo atsakymų autoriaus pavardės galūnė (tikriausiai atspėsite kokia pageidautina). IŠVADOS. Verčiau įsijungti youtube...
studentas, 2009-02-12
Motuzas yra Motuzas! Super... Norejosi eiti i paskaitas, nes buvo linksma...
P.S. Linkejimai Genutei :)
anita, 2008-12-11
Pats geriausias destytojas is VDU, kaip ir filosofijos Cepulis, tokiu zmoniu daugiau! tai ne kokios ****tard uzsispaude bobses lesbietes, kur pasako :tai jus desimt net nesitikekit, as jum toki egzamina padarysiu, kad nesijuoksit daugiau. Motuzas maladiec, kartais pasidaro siek tiek nejauku ir gaila bachuru, kai ant ju juokais pastumia, bet siaip prijauciu zmonem su humoru. Sekmes Jums destytojau ir gerb. Genutei ! (:
Monika, 2008-12-11
Vertinimo taip ir nesupratau, bet paskaitos visai idomios. "ten apie alų, seksą ir mergas pastoviai pakrizendamas pasakoja", na, tegul pasakoja, ar gaila? Galima ir neklausyti, as isgirdauir gan idomiu dalyku :)
dododo, 2008-08-26
dalykas ir destytojas yra tikrai idomus.. paskaitos tikrai labai labai idomios, nenuobodzios.. tai yra tas destytojas, kuri prisiminus sypsena iskart veide atsiranda. pasimokius gera pazymi tikrai nesunkiai galima gauti, o mokytis nera sunku, nes pakankamai idomu (destytojas sudomina), taigi A.Motuzas tikras saunuolis.. ir si dalyka patariu visiem pasrinkti... nenusivilsit, na nebent, esate tie, kuriem paties truksta demesio ir labiau megstat reikstis, o ne klausytis..;) nes kitu atveju pasiklausyti ir pasijuokti per sia paskaita bus tikrai idomu..:)
Ideja, 2008-08-11
Paskaitos tokios puse per puse...destyojas daznai nusikalba. Megsta pasigirt...bet cia gerai, vis linksmiau....buna.
Na, bet tie filmai, nesuprantu yra ir labiau vertingesniu religiniu pobudzio filmu nei Stigmata ar Kristaus kancia....kur ten religija tai nesuprantu. Turbut destytojas fantastika labai megsta....arba jam Gibsonas patinka.
Justass, 2008-06-17
Dalykas lengvas, medžiaga mokslui įdomi, tik sekso mažiau galėtų būti, nes toks vaizdas, kad atėjai į seksotyrą. B) Tiesa su tais filmais per atsiskaitymą galima susisimauti net ir juos mačius. :)
msz.xoxo, 2008-06-15
labai idomus dalykas idomios paskaitos. atsisakitymams ruostis nera sunku tikrai kaip kitiems dalykams sedet istisas dienas nereikia
VDUstudentas, 2008-06-12
Pažymiai it mistika pasirodė, bet gan neblogi. Paskaitos kartais su įdomiais komentarais. Kas labiausiai nervino, tai tie prakeikti filmai per atsiskaitymus (sudarė turbut 50% viso egzo). Ir prisimink ten žmogus viską..
ausmai, 2008-06-10
vienas geriausiu destytoju kokius tik turejau,per paskaitas neteks nuobodziauti, suzinosi apie religijas ir visokiu idomiu istoriju is jo gyvenimo isgirsi ir gyvenimisku patarimu, nors kiti ir sako kad lytini svietima desto, bet niekas nepaneigs kad jis kokia nesamonia apie tai bus pasakes, o tiesiog teviskai pataria,pamoko ;) "geriausia yra ryte,nes berniukas nepavarges (ar po tuso jau atsigaves) ir mergaite laimingesne padarys ":) o egzaminui teks pasimokyti,bet labai idomu,nes suzinai nauju dalyku, o tai intelektui nepakenks ;)
studente, 2008-04-29
Destytojas-lytinio gyvenimo svietejas, isties jo destomose paskaitose daug lytinio svietimo,ir apie savo seksualini gyvenima pakalbedavo...tad apie religijas lb mazai teorijos..nu bet kolio kl skyresi nuo temu,kurias liepe mokintis koliui,nu bet rezultatai geri,mat daug ka prikuriau,ir jam patiko.. :D siaip tikrai linksmas destytojas,vienas is linksmiausiu vdu :D
rrokas, 2008-03-22
rustis ir motuzas valdo!!!! super vyriokas, nuolat ka nors uzvelia :) paskaitos daugiau lytinio svietimo pobudzio, nei apie religijas :) del koliu ir egzu klausimu, tai truputi prasilenkia jie su tuo, ka uzsirasaom paskaitose, bet galutinis rezultatas neblogas iseina :)
OmLe1, 2008-03-07
Tai wa brangieji kolegos, ash pasakyciau taip, kad destytojas stengiasi atverti akytes, man kazkaip iskiepijo kritishka poziuri i religija, paskaitos liuks man patiko :)
jol_pmdi, 2008-01-02
Nerealus, pamokančios paskaitos ir ne tik religijos tema, o tai tikrai naudinga ;) protingai ir idomiai pasakoja ir su pavyzdžiais.
solo yo, 2007-11-20
idomus destytojas :D ir paskaitos vertos lankymo. Pasako daug intriguojanciu bei negirdetu dalyku, nors retkarciais tikrai galima pajaust kuklumo bei padorumo stygiu :D bet tai jokiu budu ne toks minusas, del kurio butu maziau noro eit i sio destytojo paskaitas. Ir pazymiu negaili ;) nesigailiu, kad rinkausi ir kitiems siulau :)
Aragonas, 2007-11-15
Linksmos paskaitos, bet kai kurios replikos ir "juokeliai" buvo labai nejuokingi.
peledyte, 2007-10-10
jei visi destytojai ir atsiskaitymai tokie butu, paskaitos butu vienas malonumas :)
Humanitarė, 2007-09-14
Hmm na ir ka as galeciau pasakyti..... destytojas tikrai nieko, smagu, kad nepastato sienos tarp saves ir studentu (bendraujantis), paskaitos idomios, tik galetu daugiau apie religijas aiskint, o ne kaip cia kiti sako antra gala. Gerai, kad paskaitas paivairino filmais, pasijutau beveik kaip kino teatre :D
Tik va siek tiek melagis (sake, kad duos testa o, gavom atvirus klausimu). Siaip liuks :) nera tobulu destytoju kaip ir tobulu zmoniu :)
Vaida V., 2007-06-29
Na kas teisa tas ne melas:Ddel to antro galo:Dbet viska gana pateikia idomiai.visada su mielu noru eidavau i jo paskaitos,kurios tikrai neprailgdavo.o del atsiskaitymu tai jis padiktuodavo is knygos psl.ir ka is jo mokintis.tai viska perskaicius tikrai galima gauti gera pazymi.ir duodavo klausimus tikrai tuos kuriuos budavo uzdaves.seip toks liuksiskas destytojas,savekas toks:D
@bamba, 2007-06-04
Paskaitos buvo idomios iki atsiskaitymo. Ka galim pasakyt apie zmogaus intelekta kai per paskaitas kalba tik apie antra gala tiesiogine to zodzio prasme. Per paskaitas sneka viena, o per atsiskaitymus reikia skaityti knygute. Viskas padrika ir neorganizuota. Negerbia studentu, o pazymius raso pagal rasta.
Baratinskis, 2007-05-19
Geras destytojas, tik religijos neismano...prigavau ant kiekvieno zodzio....megsta pasigirt, geriau daugiau pasimokytu./...ber fainos paskaitos...ciotkos...
NotAllEvilIsBad, 2007-05-09
Geras dalykas tas, kad paskaitos tikrai labai idomios, o destytojo juokeliai, nors dazniausiai ir sokiruoja, visiems patinka:)
O blogas dalykas tas, kad, zinodamas truputi daugiau apie viena ar kita religija, prigauni destytoja truputi pagrazinant faktus... Ir kartais ne truputi, o gerokai.
kazys, 2006-12-18
Per paskaitas bus linksma, bet atsiskaitymai ne tokie linksmi. egzaminas baisus, nes reikia tuos filmus kur rodys, dar bent 3 kartus namie paziureti, nes jei paklaus, kuriame epizode kazkas ivyko, gali viena kart mates ir neprisimint.
Verta imt jei domiesi realigijomis at nori kazka nauja suzinot. nors kazka panasaus suzinotum ir paskaites pasaulio realigijas(knyga) tik be juokeliu...
teletabiz, 2005-12-17
man labiausiai nepatiko, kad nesilaiko savo zodzio. pasako, kad kolyje bus tik testo klausimu, o padaro visus atvirus. zodziu, tiketi neverta... ir tie jo bajeriukai, is pradziu tokie l linksmi atrodo, bet veliau pamatai, kad tas pats per ta pati...
pequena, 2005-12-07
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.