Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Andrius Narbekovas
Greita poros paieška:
Andrius Narbekovas, 7/212
Bioetika
Andrius dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.4     Bendravimas: +2.5     Pažymiai: +1.7
OgeRetla, 2016-02-20
Tai - vienas iš pavojingesnių žmonių ir daugiausiai žalos jis padaro jaunoms, sveikoms smegenims. Jo dėstomi dalykai įvynioti į juokelius, kurie pritraukia jaunimą, ir naudojasi pseudo logika, kurią atskirti nuo tikros logikos jaunam žmogui sunku. Keista, kad universitetas įsileido dėstyti žmogų, kurio tikroji valdžia sėdi ne Lietuvoje, o Vatikane, ir kuris dirba VIENINTELĖJE UAB, kuri gauna pajamas, bet nemoka mokesčių. O po to jisai dėsto apie etiką, visai nesusimąstydamas apie savo asmeninę etiką...
Behemia, 2013-12-12
Nuostabus dėstytojas. Visada gerai nusiteikęs, dalykas įdomus, nes naudoja daug gyvenimiškų pavyzdžių, dažnai šmaikščių. Atsiskaitymai sunkūs, tačiau tai, kas gaunama iš šitų paskaitų - neįvertinama pažymiais. Dėstytojas - kunigas, todėl viskas yra iš krikščioniškos pusės, tačiau jei esi netikintis, manau, kad visi bioetiniai dalykai taip pat tau aktualūs iš moralios pusės. Tikrai labai verta pasiimti. Mielai kartočiau.
Anoniminis vartotojas, 2013-05-30
labai įdomus dalykas, bet atsiskaitymai nelengvi.
Lolyte, 2013-05-21
Paskaitos labai įdomios. Greitai laikas prabėga beklausant. Ir pats dėstytojas turi gerą humoro jausmą. Tik galėtų ne tokius suktus kolokviumus ir egzaminus duoti nes kai būna kokie 4 variantai, ir atrodo kad trys tikrai tinka, nepasijauti labai maloniai :( O taip tai super dėstytojas :)
Daisy, 2013-03-27
Labai šaunus dėstytojas! Paskaitos labai įdomios, kurias paįvairina pavyzdžiais iš savo patirties. Laisvai bendrauja su auditorija, be to nebijo pajuokauti. Turbūt įdomiausias dalykas, kurį esu turėjusi. Nors turėti gerą pažymį reikėjo nepatingėti ir pasimokinti, tačiau VERTA! Vertina tikrai objektyviai. Tiesa, gali pirmos paskaitos pasirodyti nuobodžios, bet tai klaidinga ir vėliau būna tik įdomiau. Galiu tik viena pasakyti: jeigu nežinote ką rinktis, rinkitės bioetiką bus ir įdomu, ir naudinga. :)
Dokave, 2012-11-28
Nerealus dėstytojas! Nors man ši paskaita kaip pasirenkamas dalykas, kurio galėjau net neimti, bet ji man yra pati įdomiausia iš visų dalykų. Į paskaitą su tokiu malonumu einu, todėl, kad žinau, jog vėl sėdėsiu ausis ištempus, nes viiiskas, ką pasakoja yra taip įdomu. Nekalbu jau apie tai, kad papasakoja įdomių dalykų iš savo patirties, susijusių su einama tema. Turi gerą humoro jausmą. Ir apskritai kartais atrodo, kad jis visų sričių specialistas, ko bepaklaustum, į viską gali atsakyti :) Super !!!
sky1, 2012-11-25
Paskaitos labai įdomios ir jas lankyti tikrai reikia, kadangi atsiskaitymai nėra lengi. Jei norit įgauti žinių, o ne tik nesimokant turėti gerą įvertinimą, bioetika- jums :)
Justas, 2012-05-11
Labai šaunus dėstytojas ir žmogus. Puikiai išmano tai, ką dėsto ir daug daugiau. Prieš tapdamas kunigu gerb. Narbekovas keletą metų dirbo chirurgu. Todėl temos, susijusios su biologija, anatomija ir pan. jam yra tikrai nesvetimo. Nors nemaža dalis paskaitų tiesiogiai susijusios su moterimis (pastojimas, nėštumas, abortai ir t.t.), tačiau visas šias "moteriškas" temas, kaip ir visas likusias temas (eutanazija, klonavimas, kontracepcija, donorystė ir pan.) verta žinoti ir suprasti visiems.
Bendravimas su auditorija visiškai betarpiškas - dėstytojas nuolat bendrauja, diskutuoja, klausia nuomonės. Visada atsako į kilusius klausimus. Yra įdomus ir linksmas. Net ir liūdniausiose temose randa vietos įterpti kokį nors juokelį, kad auditorijoje netvyrotų slogi nuotaika (pvz šnekant apie abortus, eutanaziją).
Atsiskaitymai tikrai nėra lengvi, bet vertinama yra labai sąžiningai. Visomis dėstomomis temomis yra parašyti išsamūs straipsniai, iš kurių ir patariama mokytis. Žinoma, lankant paskaitas mokytis tenka labai mažai, kadangi medžiaga išdėstoma aiškiai ir plačiai.

Trumpai: norintiems gauti lengvą dešimtuką, čia nebus pati tinkamiausia vieta, bet norintiems iš B dalykų išgauti ir kokios nors naudos, bioetika su Narbekovu priešaky yra puikus pasirinkimas.
Inis, 2011-12-22
Labai geras dėstytojas. Puikiai išmano savo dalyką, visuomet geros nuotaikos ir turi labai gerą humoro jausmą. Jo paskaitos visos labai įdomios ir tikrai naudingos. Todėl tikrai rekomenduoju bioetiką visiems. Kas dėl pažymių, tai norint turėti tikrai gerą, teks pasimokyti ir lankyti paskaitas, bet čia jau vienas malonumas!
Sheila, 2011-11-25
Vienas iš šauniausių mano sutiktų dėstytojų!!! Nesikartosiu, tiesiog visiem rekomenduojiu pasiimti šį dalyką, žinios naudingos, o ir į paskaitas su malonumu eini. Vertinimas objektyvus, pažymiai atitinka žinias ;)
Zalia_pieva, 2011-02-10
Na, iš tikrųjų apie šį dėstytoją galiu pasakyti tik daug gerų žodžių.. Nuostabi asmenybė ir man yra didžiulė garbė, kad galiu lankyti paskaitas pas tokį dėstytoją kaip jis. Jis yra labai išsilavinęs žmogus, profesorius, bet bendraudamas su studentais neparodo jokio pasikėlimo, diskutuodamas tvirtai laikosi savo nuomonės, bet nežemina kitų dėl jų, nors kartais ir kvailų, nuomonių. Ir paskaitos TIKRAI labai įdomios. Labai didelis RESPECT'AS šitam žmogui. :)
studente :), 2010-12-08
Labai įdomios paskaitos ir geras dėstytojas :) atsiskaitymai nėra sunkūs jei lankai paskaitas :)
Astule, 2010-02-19
Tai destytojas, kuris tiesiog traukia, spinduliuoja siluma is vidaus, pasizymi geru humoro jausmu. Jo paskaitos visada idomios. Atsiskaitymai buna is to ka deste, jokiu netiketumu nebuna.
meibuna, 2010-02-01
Noreciau kartoti bioetikos kursa dar kelis kartus. Manau kiekvienas VDU studentas turetu isklausyti si dalyka, labai idomu ir gyvenime galima pritaikyti. Pats destytojas taip sugebedavo sudominti, kad net laukdavau pirmadienio. Tikrai nepasigailesit pasirinke si kursa!
Milda, 2010-01-09
PATS IDOMIAUSIAS DALYKAS KOKI TEKO MOKYTIS! IR VERTINGIAUSIAS :) DESTYTOJAS TAI SUPERINIS,TAIP SUDOMINT MOKA...HUMORO JAUSMAS-NEPAKARTOJAMAS:D o ir medziaga ismokt labai lengva ir pazymiai tikrai labai geri :) as nepraleidau nei vienos paskaitos ir pries koli bei egza perskaityt konspektus uzteko tik karta,nes destoma medziaga labai lengvai isimena,cia jau destytojo nuopelnas:) kas pasirinks sita dalyka-tikrai nenusivils :)
the best , 2009-12-23
Nuostabus dalykas, kompetetingi destytojai, maloni aplinka - zodziu ko daugaiu reikia. Pažymiai puikūs, tačiau reikia suprasti viską kas yra dėstoma. vienas minusiukas, tas vėlavimas kartais nervuodavo, dešimt minučių veluoti nederėtų. O šiaip superinis dalykas, vienas įdomiausių ir vertingiausių kiekvienam iš mūsų. Dėstytojai sugeba sudominti. Kiekvienas baigęs šį kursą galės tai taikyti sau. Kiekviena tema gerai parinkta.
craiziuke, 2009-12-22
dėstytojas- neeilinė asmenybė, tiems, kurie šios paskaitos dar neturėjo, tikrai patarčiau kitą semestrą ją būtinai pasiimti. naudinga ne tik bendram išsilavinimui, bet ir padeda pažiūrėti į kai kuriuos dalykus šiek tiek kitaip ;) pažymiai taip pat labai geri
astroboy, 2009-09-24
teologe, 2009-09-03
komentuosiu, 2009-06-13
tikrai puikus dėstytojas. paskaitos labai naudingos bendram išprusimui. nesigailiu, kad lankiau, įvertinimas irgi geras. smagu ;)
ruta1, 2009-03-26
puikus dėstytojas, labai įdomios paskaitos.
Agne_, 2007-12-15
Nerealus destytojas. Paskaitos labai idomios, gali kalbet apie nieka ir vistiek bus idomu :) Tai galima spresti ir is to, kad auditorija visada pilna. Su dideliu noru ejau i sia paskaita.
me..., 2007-12-14
Nuostabus destytojas!!!! paskaitos suuuuper idomios, gal kazkiek jauciasi isaukstinamas baznycios poziuris, bet visada galima bandyt rasyti savo nuomone, tik viena problema,kad jo argumentu tikrai neperspjausi :) gali bandyt gincytis,bet reikia pripazint, pabaigoje jis lieka teisus :) tikrai labai naudingos paskaitos daugeliu prasmiu, atsiskaitymai nera sunkus, klausimai labai konkretus, nors ir atviri ( visuose atsiskaitymuose klausimai TIK atviri) apskritai is visu A ir B grupes dalyku universitete tikrai idomus man buvo tik 2, psichologija pas pakrosni ir Bioetika pas Narbekova..beje, ir pazymiuose tai atsispindi :) tikrai neturiu jam nieko prikisti, ir kaip zmogus ir kaip destytojas NUOTABUS, daugiau tokiu zmoniu universitete!!!!
smile:), 2007-11-22
geras destytojas, tik kisa truputi savo nuomone, bet paskaitos labai idomios, pritariu kad kalba spindinciom akim, isvis is jo toks geris spinduliuoja:)) o per paskaitas ir bajeriu paskaldo
Cavalli, 2007-11-20
geras destytojas. patiko paskaitos, vienos idomiausiu paskaitu kokiose teko buti.
padejo pazvelgti i dauguma dalyku kitomis spalvomis.
Aragonas, 2007-11-15
Vienos įdomiausių paskaitų, kurias teko lankyti per ketverius metus. Dėstytojas kalba žibančiomis akimis, o tai labai retas dalykas VDU. Gaila tik, kad kalbama apie tai kaip turėtų būti, o ne kaip yra. Pvz. paliatyvus gydymas vs eutanazija - susidūrus su Lietuvos onkologinėm ligoninėm tikrai kyla pagunda kuo greičiau sutrumpinti mirimo procesą, juolab kad būna vaistais nenumalšinamo skausmo, o morfijaus šalutiniai poveikiai veda į neviltį. Norėtųsi daugiau objektyvumo.
MudzhyJ, 2007-08-18
Teigiamas zmogus ir teigiamas destytojas, taciau jo zodziai pirmos paskaitos metu, jog "nekreipkit demesio kad as esu kunigas ir kad bandysiu cia jum propagandos pravest" ne visiskai teisingi. Idemiau isiklausius buvo galima pajusti svelnu krikscionisko poziurio isaukstinima ir gan akivaizdu alternatyvaus poziurio suniekinima, kas leidzia abejoti tokio dalyko, tokios paskaitos "moksliskumu". Taip, susipazinti su ivairiomis numonemis reikia, taciau nematau jokio akivaizdaus pranasumo tarp pro choice ir pro life vertybiniu sistemu, todel ir Narbekovas galetu savaji pro life pristatyti objektyviau, be apeliaciju i mases ir kitu bajeriu.
Asmeniskai visu paskaitu metu patirdavau neigiamas emocijas klausydamas, kaip bandoma isiulyti vienintele teisinga nuomone, kurios uzgincyti nevalia.
Nenute, 2007-01-17
pats nuostabiausias destytojas!!!O jo suteiktos zinios tikrai pravers - net ziurint Simpsonus! :) (Apie RU486)! Respect
Katja, 2006-12-07
tikrai fantastiska asmenybe, paskaitos idomios, bet as wis tiek neperprantu to fakto, kad wisa ta zinodama per wisa pusmeti esu nuejusi daugu daugiausiai gal y 3 paskaitas... Mistika kazkokia =)))
zuika, 2006-05-30
Tokiu fainu destytoju paskutiniu metu maciau nedaug:)savo destoma dalyka ismano puikiai ir perteikt zinias sugeba labai idomiai.Super!
Ciucela, 2006-04-06
geras humoro jausmas, kaisvai bendrauja su auditorija, atsiskaitymai taipogi nera sunkus. Vnz verta pasirinkt :)
kivius, 2006-03-28
nuostabus destytojas.
Klecckis, 2006-02-26
Super destytojas, super asmenybe ir super dalykas..
Vienas is geriausiu VDU.
murgita, 2005-11-22
Labai patiko destomas dalykas.Esu ketvirtame kurse ir galiu pasakyti, kad tai Destytojas-asmenybe,is didziosios raides. Nesu praleidusi nei vienos paskaitos, visada atsikabindavo zandikaulis, kuomet buvo destoma paskaita.
Beprotiskai ir nerealiai paskaitu medziaga patiko ir mano draugams. Dar nesutikau zmogaus, kur butu peikiamas Narbekovas. Tiesiog Destytojas megstantis ir mylintis savo darba, gerbiantis studentus!! :)
Spinduliux, 2005-11-21
labai fainas destytojas :) baigusi tris kursus ir turejusi begale dalyku, galiu pasakyti, jog Bioetikos paskaitos - vienos is isimintiniausiu :) Pagarba!
creative, 2005-11-21
destytojas turi dievo dovana bendrauti su jaunimu, labai charizmatiska asmenybe. per jo paskaitas audotorija nuolat buna pilna, paskaitu destomos labai ydomiai, su humoro doze. beto dauguma temu yra aktualios ir mums patiems, kaip kontracepcija, abortai, sexas ir pan.
braske, 2005-11-20
kategoriskas ir nepriima studentu nuomones,turi rasyti tik tai,ka jis desto.Nesiuolaikiskas kunigas,galbut,todel,kad juo tapo veliau,patyres gyvenimiskas nuodemes :))))
objektyvi;), 2005-06-13
Fainas destytojas, labai charizmatiska asmenybe :)
Zuvelia, 2005-06-12
Tikrai idomus dalykas ir labai lux destytojas :) Jei galeciau, antrakart lankyciau si dalyka :)))
rubija, 2005-05-27
tikrai verta pasirinkti ir lankyti jo paskaitas.tai vienas is nedaugelio destytoju,kuris pats yra zmogiskas kaip destytojas ir dalykas isties idomus.
jurgyte, 2005-05-25
nuostabus destytojas ir labai idomus destomas dalykas
Drioma, 2005-05-23
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.