Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Anglų kalba
Angelė dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: -0.2     Bendravimas: +0.4     Pažymiai: -0.1
kyzkis291, 2013-12-05
Jau pirmos paskaitos metu išgirsite pačius maloniausius šios Ponios žodžius: Laba diena, jeigu per semestrą praleisite 7 paskaitas rašysiu į dekaną. tačiau neišsigąskite ir duok Dieve neklausykit to. Praleidau daugiau paskaitų ir nieko. bet jos rūstybę pajutau šiek tiek, mat kalbėdavo kitokiu tonu negu su kitais.
Pačios paskaitos nuobodžios, per jas visiškai nieko naudingo nemokoma. dėstytoja pati save vadina mokytoja, o auditoriją klase. nieko nuostabaus, nes būtent taip ir galima pasijusti - lyg mokykloje. tad jeigu norite ateiti ir skaičiuoti varnas arba tobulinti piešimo įgūdžius - tai ne Jums.
paskaitos vyksta Gimnazijos 7, katalikų fakultete, kuris yra izoliuotas nuo Kauno centro. tad prisiminkit, kad kas rytą reikės papildomai kulniuoti ne tik nemažą atstumą, bet ir į statoką kalniuką. Įdomu, kaip ten žiemą. Jeigu turite pasirinkimą kitam 10h laike - nedvejokite ir rinkitės bet kurį, tik ne šios senmergės variantą.
Fonaci, 2011-03-24
Paskaitos nuobodžios, gaunamų žinių kiekis lygus 0, man asmeniškai nepatiko..
Fres, 2011-01-31
Šiai dėstytojai tiesiog reik vesti pirmo, na gal dar antro lygio paskaitas, kituose ji yra per lėta. Visiškai neatitinka paskaitose suteikta informacija su testų sunkumu. Pačius pagrindus, nors ir lėtai, bet aiškiai išaiškina, tačiau tas reikalinga pirmam lygį, o 4 tos žinios per silpnos, nes vis tik norisi, kad būtų gilinamas dalykas dar giliau. Testai pakankamai sudėtingos, o vertinimas griežtas, mano semestre 10 niekas neturėjo, nors buvo studentų su aukštais valstybinių egzaminų balais. Na vienas (blogas) privalumas, kad labai lengva nusirašinėti, nes ji iš savo vietos nepakyla visą laiką.
matrica, 2011-01-15
Pritariu daugeliui komentarų, per paskaitas jautiesi lyg būtum 1 lygyje, o ne 4. Labai ilgai pratinausi prie jos "broken english". O ir šiaip, tikrai kartais atrodydavo, kad ji nesupranta pati, ką šneka. Visas anglų paskaitas pramiegojau, nes nėr ką ten veikt. Bet kaip žmogus nepiktybiška, sukalbama, pažymiai atitinka žinias.
bergamont, 2010-11-21
Man nepatiko jos paskaitos. Pasijaučiau kaip pirmame lygi nors buvau ketvirtam.
apuuokas, 2010-07-11
Pati blogiausia destytoja, kokia yra teke sutikti. Pirma, paskaitos visiskai nenaudingos, nes per jas verciames zodzius! Pirma karta maciau anglu destytoja, kuriai paklausus klausima angliskai, ji atsako lietuviskai. Apskritai kalbejimas buvo paskutineje vietoje, kas yra visiskas idiotizmas kalbos mokymesi. Antra, labai subjektyvus poziuris i studentus. Turejo savo numyletinius/nemegstamuosius, kuriuos atitinkamai turejo omenyje. Pazymiai ne patys geriausi, savaime suprantama, itakos turint auksciau paminetoms priezastims. Kas pasirinkot, bekit nuo jos kuo greiciau.
Servudas, 2010-05-17
gerai kad nuo sio galima rinktis ir Anglu kalbos destytojus paciam, jei jau apsistojot ties sia destytoja greitai pakeiskit savo sprendima. 4lygiui ji tikrai per silpna, nuejes i paskaitas jauti kiek laiko bereiklaingai praleidai nes atliktas darbAS buna 4 issiversti zodziai + ji nezino pati tu zodziu reiksmes rasomes klaustukus salia ju ir alkone juos patys verciames.... Megsta kartais ir uzsisest jei jau pagauna su paruostuku... Zmones venkit jos ir tiek. Nera ko cia pas ja sedet :)
Agnez, 2010-05-12
nelinkeciau niekam tokios destytojos 4 lygy... paskaitos bevertes, be galo nuobodzios, ivertinimai neaisku uz ka, o jau jos palildomai pridetos testu uzduotys isvis mistika kazkokia. projektu taip pat nesveiku nori, o paskui sako, kad per daug informacijos. zodziu, nesuprantu uz ka ja VDU laiko...
studente89, 2009-12-30
Tai buvo mano anglu kalbos destytoja pirmame lygyje. Man ji buvo puiki. Viska paaiskindavo issamiai. Siek tiek per letai. Bet paskaitas lankiau tvarkingai, per pusmeti praleidau vos viena ar dvi. Buvo gera atmosfera auditorijoje. Taciau per jos rengiamus testukus nebuvo imanoma nusirasyti, net galvos pasukima mato, todel gauni tiek, kiek esi vertas. Kiekviename testuke budavo originali uzduotis, kurios niekas nesitikedavo. Kiek girdejau, aukstesniusoe lygiuose ji buna nesukalbama, testai sunkus. Bet pirmame lygyje ji dave labai tvirtus pradmenis.
SOLIT, 2009-06-08
Student, 2009-05-05
Nuobodziausios paskaitos is visu. Viena sau kalba apie zodzius is modulio ir taip visa valanda - ziauru
Keksas, 2009-04-14
Gerai isaiskina gramatika,o visi home readingai ir prezentacijos tai man nepatiko, dar tos star ten be rysio...Pskaitos nuobodzios, niekad nepaleidzia anksciau, o kartais ir veliau.Tragiskas jos tarimas, bet juokingas.Kontroliniai sugalvoti sunkus,paprastai sunkesni nei kitu destytoju
Fantuliukas, 2009-02-03
seip ar taip nemanau, kad kam patiktu kiekviena diena 8 ryto kokias 40 minuciu klausyti kai jin analizuoja triju eiluciu teksta. greiciau aktorystes ismoksi negu anglu kalbos, nes visvien kazkaip neklausyt jos ir nemandagu lygtais. tai va sedi ir apsimetineji kad idomu ;D. Sheip nepiktybine, bet jei dar butu pikta tai visai nuzudytu. jos paskaitu nelankyt neimanoma, nes balas kencia neapsakomai..
knoppix, 2008-05-18
ragatke, 2008-02-11
Dėstytoja tikrai nebuvo bloga nors dėl kai kurių įvertinimų tikrai buvo galima pasiginčyti. Šiaip labai malonus, šitas ir draugiškas žmogus :)
craiziuke, 2008-02-09
pas sia destytoja mokiausi 3 lygio anglu k.. is tiesu man ji nepatiko, ypac jos "bajeriai" per paskaitas, taip pat idomus jos vertinimas prezentaciju.. dabar esu pas kita destytoja ir tikrai nenoreciau grizti atgal pas ja
solo yo, 2007-12-15
na nzn... nelabai man patiko sita destytoja...paskaitos beveik visada be galo nuobodzios, bei nenaudingos, tikrai daugiau suzinai pats tiesiog perziurejes tam tikra tema is knygos... o siaip destytoja nera piktybine :) bando isklausyt, tartis:) nors pazymiu gaili... kartais nesuprasi uz ka pazymi vienoki ar kitoki paraso, o pasigincyt tada geriau jau nebandyt :D beje, jos sugalvoti "kontrolinukai" tiesiog pakeri isradingumu :D ojoj... jau ko ko, bet ju pas ja tai tikrai nepasiilgsiu :D
micenice, 2007-11-28
isaiskina dalyka,bet siaip tai daugiau nieko gero....dar karta pas ja pakliuti tikrai nenoreciau
pukupuku, 2007-11-14
na, gerbia studentus, maloni,paaiskina viska, kas neaisku. bet del ziniu tai....galetu geriau paaiskinti,pamokos kartais bevertes buna..nelabai ja dziaugiaus...
peledyte, 2007-10-10
Kol buvau pas ja, atrode dieve dieve...greiciau praeitu tas semestras.. dabar, budama pas kita destytoja, supratau, kad vel noriu vaitekunaites.. destytoja ismano savo dalyka, moka ir niekada neatsisako isaiskinti dalyka, o kad aiskiau butu, tai daro lietuviu kalba.. dabar nieko panasaus nera, todel vaitekunaitei respectas :)
pupele, 2007-09-05
Mokiausi pas sia nuostabia destytoja pirmaji lygi, tai super. Labai gerus anglu k. pagrindus suteike. labai gerai viska issaiskina, ir konors paklausi, visada labai issamiai viska isaiskina. Labai gerbiu sia destytoja. Sekmes jai taip ir toliau :)
Egipta, 2006-03-31
Jai kas pas ja pakliusit tai bandykit sprukt. Kaip nors pereikit geriau pas kita destytoja kitaip degraduosit. Ji man 4 lygi deste, tai ne tik nieko neismokau, bet dar puse to ka mokejau pamirsau!
Minosa, 2005-11-21
tur4jau pas sia destytoja anglu, kadangi buvo pirmas lygis tai tikraj tuo nesiskundziau ir buvo gana ok, palyginus sukitais anglu lygiais
creative, 2005-11-21
senmerge ir viskas tuo pasakyta. dar dirbanti KTF, tai = giliai tikinti senmerge >>> katastrofa :)
kazkas, 2005-06-11
teko pas ja mokytis, dieve dieve, anglu kalbos zinios ketvirto lygio nesiekia. siaubas, o tarimas, baisu. zodziu destytoja tikrai nekokia
glory, 2005-06-11
Tiesiog uzjauciu tuos kas pas ja paklius. Destytoja, kuri is pirmo zvilgsnio labai gera, galiausiai parodys savo tikraji veida....
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.