Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Arimantas Raškinis
Greita poros paieška:
Arimantas dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.4     Bendravimas: +2.4     Pažymiai: +1.8
Zaneta, 2014-05-12
Man šis dėstytojas-vienas iš geriausių universitete. Labai patiko jo dėstomos paskaitos, įdomios. Ne visiems suprantamos ,bet kas stengiasi ir nori išmokti jis tikrai padeda,daro konsultacijas, visuomet klausia ko nesuprato studentai per paskaitą. Mėgsta pajuokauti. Didžiausias pliusas šiam dėstytojui.
Ieva, 2014-01-03
Nuostabus žmogus, kantrus, šmaikštus bei geras, tačiau kiek žinau pažymiai labai įvairūs, nes logika pati savaime labai sunkus dalykas.. :) pagarba dėstytojui :)
Raminta, 2010-12-15
Šaunesnio dėstytojo dar nesu turėjusi. Kad ir kaip sunkiai yra suvokiamas jo metodas dėstyti paskaitą, tačiau visada paaiškins tiek kartų, kiek reikia, kad pagaliau studentas suprastų. Po kiekvieno kolio - prieis ir paklaus ar buvo sunuku ir ko mokyti reikia labiau, kad būtų dar lengviau. Žodžiu, A.Raškinis tikrai nuostabus.:)
Together, 2010-12-01
Pritariu visiems, kurie apie sita destytoja atsieliepe gerai. Puikus ir labai geras destytojas. del destymo metodu as gal ir nelabai patenkinta, nes tai ka per paskaitas desto ir prasedi ten tas 3 valandas, tai namie koliams bent jau is jo pratybu gali pats savarankiskai pasiruosti :)irgi patarciau kas mano jog tokiu dalyku kaip pratybu neprireiks, tai pas sita destytoja jau geriau butu tokias isigyti :) pritarsiu kitoms nuomonems kad kai atejau maniau bus baisiausias dalykas, taciau nuomone pasikeite. Destytojas kaip zmogus tikrai yra labai geras ir su gelezine kantrybe, taciau tikriausiai is viso to logikos mokslo, pas ji ten smegeneles kaip kompiuteris dirba ir studentui visa logikos grozi jam yra sunkoka isaiskinti :)
the best , 2009-10-23
Kai tik atejau i paskaitas ir supratau, kad cia nebus ale kazkas su analitiniu mastymu, bet vos ne matematika tik sudetingiau, tai pasijauciau ganetinai ne cia pataikes...dabar jau laukdamas egzamino zemai lenkiuosi siam destytojui, nes nesu per savo gyvenima mates tokio mokytojo/destytojo, kuris su tokiu dideliu uzsidegimu ir meile darbui destytu savo dalyka, nei viena mokyklos mokytoja per metus nepriraso ant lentos tiek kiek jis priraso per viena paskaita.. grazu ziureti kaip stengiasi mums isaiskinti si toki sudetinga dalyka.. jei mato kad stengiesi, pekels ta pazymiuka, tikrai negniuzdys kiekvieno, nes jei kitas noretu tai padaryti tai daugiau nei pusei is logikos skola butu, A.Rastinis kitoks, uzjaucia studentus ir juos paskatina, stenkites ateikit i paskaitas, jos truks ilgai, jis dirba visa jam duota laika, ne taip kaip kiti paleidzia po valandeles, cia mokysites, vienu zodziu juk studijuojate, poilsiauti nereiketu, Atsiskaitymai, jei mokais gal ir nesunkus, bet siaip tai sunkoki, manyciau kiekvienam, galva tenka pasunkti, nors neduoda jau ypas sunkiu, viska daro studentu labui.. viska ruostis galima skaitank jo pratybas, jas patarciau atsispauzdinti tiems kas ruosiasi tikrai mokytis ir gauti gerus pazymius, Siaip dstytojas tikrai nuostabus, tik dalykas nera is lengvuju. Su jo pratybu pagalba galima puikiai pasiruosti ir egzaminui ir atsiskaitymams, tai jum sakau, nes atejes cia pagalvojau man bus blogai su siuo dalyku, o dabar dziaugiuosi isvestu desimtuku...
Memoria, 2009-02-03
Pats mylimiausias dėstytojas. Gerbiu, vertinu ir tikiuosi, kad bus daugiau tokių kaip jis.
Labas, 2008-10-12
pasirinkau analitinio mastymo logika, kaip b grupes dalyka ir desto man sis destytojas. man jis patiko :) kalba taip ganetinai keistai, reik idemiai klausyti, jei nori viska sugaudyti, bet idomiai ir pakankamai aiskiai desto mintis, tad nera per daug sunku perprasti si pakankamai painu dalyka :) ziniu tikrai jam nestinga ir man rodos myli jis savo darba ;] kaip zmogus atrodo geras, stengiasi patobulinti musu turima logika :] laukiam koliu, paziuresim, kaip su pazymiais bus
VDUstudentas, 2008-06-12
Sudominti nesugeba, bet šiaip labai mielas ir draugiškas dėstytojas pasirodė :D
optimiste, 2008-05-14
gaila kad ne logikos destytojus siemet isrinko sapnu fejom, jie tikrai to verti, gerai kad ant lentos raso, tj ir miegodamas nieko nepraleidi :)
studente, 2008-04-29
Jau Raskinio su Karobliu nera ka lyginti..Raskinis tikrai lb malonus destytojas,nors kalba sunkius dalykus,bet jis tikrai matosi savo srities zinovas..Pagarba :)
Agoria, 2008-03-09
Dar neilgai zinau ji, bet jau spejo nuteikti teigiamai. Siltas, nuosirdus, ramus zmogus.
mambo, 2007-12-26
Be galo nuosirdus zmogus, supratingas destytojas. Pagarba!
me..., 2007-12-19
Na tikrai, ir gavus egzamino rezultatus nuomone apie si destytoja nepasikeite, tiesiog super, jis musu isgelbetojas logikos klausimais :D liuksiskas destytojas :) nors ir labai sunku suprasti,kas pasakojama per paskaitas, bet jis labai stengiasi perteikt zinias studentam, sneka su didziausiu uzsidegimu, o mes tos logikos neikertam tik del paties dalyko sunkumo, destytojas padaro viska ( cia kalbama TIK apie dest.Raskini) :D :D :D
d.d.d.d, 2007-12-05
o vat kantrybe zmogaus tai neispasakyta:)) zino kad jo niekas neklauso, bet vis vien su uzsidegimu aiskina :) pagarba Raskiniui
bauta, 2007-10-24
kaip sawo srities specialistas tai jis tikrai nerealus, taciau tarimas toks neaiskus, kad tos zinios daliai auditorijos taip ir lieka paslaptis....
MudzhyJ, 2007-08-18
Visai saunus destytojas su sovietiniais atgarsiais, taciau vertinimas bent man buvo visiskai nesuprantamas. Parasiau visiskai bet ka tam matematines logikos teste, o ivertinimas buvo labai panasus i kolio ir nd rezultatus, kas leidzia speti, kad darbai ne itin atidziai taisomi.
Liulia, 2007-06-08
oj va! Gerb. A. Raskinis. Geras destytojas... galetu jis visa logika destyti. Jei ne jis, tai is logikos kas antras skola turetu.
Dievaite, 2007-05-27
kolkas apie vertinima dar nezinau bet mantai nera esme :) siaip labai mielas ir geras "dede" :) ateini i paskaita pavargusi, pamatai jo gerasias akis ir iskart pajunti pagarba siam zmogui, ir nora klausyti kaip jis is visos sirdies stengiasi sunkiaja ligika ikelti mums i galvas ir padaryti ne tokiud idziuliu baubu :)
stiftas, 2007-01-13
ismano savo darba. pazymiai taip pat neblogi. ir siaip fainas.
Abredukas, 2006-12-21
Destytojo sugebejimas isdestyti- fenomenalus! Akivaizdu, kad supranta ka sneka tik jis pats! Skaitant konspektus viskas aisku, kaip diena! Geriau jau paskaitu nelankyti, nes visose buvau, o viska ismokau pats! Erzina dialogo su studentais imitavimas- "ar suprantat??" klausineja desimt kartu per paskaita. Kai neatsiranda suprantanciu pasako- "tai pasiaiskinkit namie". Po to paskaitoj vel to paties klausia... Tai kam klausti tada?
Charisma, 2006-06-15
Aiskina gan painiai, taciau tikrai pakelia egzu pazymius
Ciucela, 2006-04-06
prie jo kalbejimo ilgainiui pripranti, yra linkes paaiskint, jei ko nesupranti, o pazymiai atitinka zinias. Siaip is tiesu geras zmogus :)
Tautvydas P., 2006-03-05
Manau jis teisingas, paskaitoje laiko tiek, keik priklauso :D
Tačiau yra protingas, įdomus žmogus.
teletabiz, 2005-12-17
geras destytojas, tie kas mokosi neliks neivertinti.
pequena, 2005-12-07
miaumiau, 2005-12-05
Nepulkit jus to Raskinio. Jis tikrai geras. O kad sveplas, tai cia ne jo kalte. Jis gi palengvina egzamino uzduotis. Svarbu tik netingeti pasimokyti.
Lopez, 2005-11-23
labai neaiskiai sneka, o sneka daug :))) neapsiriksiu sakydama, jog mazai, kas supranta si dalyka, taigi ir pazymiai neblizga :)
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.