Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Artūras Jagelavičius, 56/212
Netradicinės religijos
Artūras dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.8     Bendravimas: +2.2     Pažymiai: +2
onute, 2015-07-27
bajeriai neturi būti paskaitu vinis. Jei nori tik pažymio -gerai, gausi gerą, net ir nieko nesimokes. kam toks destytojas, jei savo nuomones nepareiškia, o tik pasako oficialią bažnyčios nuomonę. Taigi jei mokaisi tik pažymiui - registuokis, ypač jei esi panelė
Behemia, 2013-12-12
Nuostabus dėstytojas ir kunigas. Visada bendrauja šiltai, savo dalyką išmano puikiai, medžiaga įdomi. Į paskaitas visada norisi nueiti, nes išgirsta medžiaga suteikia naujų žinių ar papildo jau turimas, dėstytojas visada pasako ką šmaikštaus. Tie, kurie yra visiški ateistai, nepatarčiau rinktis šios paskaitos, nes dėstoma medžiaga argumentuojama iš krikščioniškos pusės, todėl tau ne vieta, jei nesi tam nusiteikęs. Atsiskaitymai nesunkūs - atitinka žinias. Su taisymu užtrunka, bet nematau tame bėdos. Jei norisi kažko įdomaus - verta.
Emm_, 2013-02-08
Šmaikštus dėstytojas. Atsiskaitymai nei labai sunkūs, nei labai lengvi. Nors pažymiai tikrai geri. Atsiskaitymus taiso labai ilgai, išskyrus egzaminą, kurį, kaip ir priklauso, ištaisė labai greitai. Paskaitose - susipažinimas su įvairiom sektom ir judėjimais, tikėjimais. Mokomės esminių jų bruožų. Įdomu išgirsti kas būdinga kokiam judėjimui.
meja, 2012-12-23
Per paskaitas nuolat skaldo bajerius ir vis nukrypsta nuo temos. Mėgsta pasakoti labai smuklmeniškai pvz. apie kankinimus. Sunkiai išsedėdavau klausydama kaip žmones virė aliejuje arba degino lauže su visom smulkmenom. Aišku pažymiai geri ir pranoksta lūkesčius, bet darbus taiso ilgai. Mes daugiau nei mėnesį laukėm kol ištaisys koliokviumus. Ištaisė tiesa prieš pat egzaminus.
Vasia, 2011-06-11
uztenka perskaityti pateikta medziaga ir pazymiai bus teigiami. del paskaitu, tai jos idomios ir pats destytojas gan smaikstus. aisku kataliku kunigo nuomone vienareiksmiska kaip ir sventasis rastas. siaip viskas labai gerai pas destytoja, taciau rezultatu reikia palaukti, mano atveju kaupiamaji suzinojau tik po egzamino. na bet jei kazka parasei tai problemu nekils. turbut neigiami isejo tik tiek kurie negalejo atvykt i paskaitas ar egzaminus
the best , 2011-01-26
Labai patiko ir dėstytojas ir dėstomas dalykas, su didžiausiu malonumu pakartočiau kursą. Pažymiai labai geri, tik jau už tuščius paliktus lapus rsšo blogesnį pažymį. Tikrai patariu rinktis šį dalyką. Dėstytojas medžiagą pateikia įdomiai ir vaizdingai.
golden, 2010-12-24
Prisidėsiu ir aš :)
Šaunus dėstytojas, į paskaitas eiti buvo malonu, nes turi puikų humoro jausmą,medžiagos buvo daug, viena įdomesnė, kita nuobodesnė,bet viskas priklauso nuo programos.
Pliusas ,jei kažką skaitei ir žinai,parašius darbą galima gauti tikrai gerus pažymius,pas jį koliai ir kontroliniai nesunkūs, egzaminas taip pat vienas iš lengvesnių.Klausimų duoda nedaug, bet juos reikia kuo plačiau aprašyti, ne vienu ir ne dviem sakiniais.
Man patiko šis D grupės dalykas,tad kas galvojat imt tai padarysite gerą sprendimą.
AS108, 2010-12-14
Labai fainas destytojas.
Labai idomiai isdesto medziaga,. per paskaitas labai linksma, nes vis "numeta" koki bajeri.
Gal tiktai jauciasi nemazas sarkazmas tu religiju atzvilgiu, ta prasme jauciasi mintis "mes krikscionis esam geresni" (bet aisku cia kataliku fakultetas ir destytojas kunigas, tad kitaip ir but negali).
Bet siaip desto tirkai idomiai, suzinojau daug naujo.
Atsiskaitymai nesunkus, nera jokiu suktu klausimu, tiesiog apibudinti ta ar kita religija, jei nors kiek paskaitai, pazymiai labai geri.
Tad tikrai si dalyka verta rinktis :))
teologe, 2009-09-03
labai geras destytojas. ismano savo dalyka ir pateikia gan platu poziuri. niekada neiesko zodzio kiseneje ir pateikiau naujausias zinias. sugeba suzaveti destomu dalyku ir pazymius raso pagal zinias
vaida, 2007-11-22
man ir destytojas, ir jo destoma paskaita labai patiko. nors budavo nepatogu iki gimnazijos gatves nusigauti per 10 min pertrauka tarp paskaitu, bet eidavau tikrai su didziausiu noru...;) destytojas tikrai moka sudominti...:)
AlterEgo, 2007-09-04
2 gijele: O kokio poziurio tu tikiesi is KATALIKU kunigo? Dar to betruko, kad kataliku kunigai pradetu teigiamai apie new-age judejimus kalbeti :D Sis destytojas OBJEKTYVIAI saiposi is "netradiciniu religiniu judejimu" ;) Galu gale, jis, kaip kataliku kunigas, turi moralini imperatyva nesusiprateliams pasaulieciams studentams isaiskint, kad Kristus ir tik Kristus yra tikrasis Vieshpats ;)
gijele, 2006-12-07
visa tai, ka desto yra oficialus kataliku baznycios poziuris. Labai truksta objektyvumo, atvirai saiposi is netradiciniu religiju judejimo. Galbut jie ir verti pasaipos, bet , manau, destytojas turetu pateikti objektyvia informacija, o ne vien savo nuomone. Tikrai tikejausi suzinoti daugiau, nusivyliau. Su pazymiais viskas daugmaz tvarkoj, tik reikia rasyti butent ta baznytine pozicija.
Ciucela, 2006-04-06
dalykas idomus ir destytojas turintis gera humoro jausma :) Pazymiai atitinka zinias.
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.