Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Asija Kovtun, 121/212
Literatūros stiliai ir žanrai
Asija dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.9     Bendravimas: +2.3     Pažymiai: +1.3
Kristute, 2014-12-07
Manau tai viena geriausių mano iš mano pažystamų dėstytojų. Man labai patinka tai, kad ši dėstytoja išties labai užzivedusi ir įsijautusi į savo dėstomą dalyką - kas akivaiždžiai rodo, kaip jai, visų pirmą pačiai patinka tai ko ji moko mus. :) Taip pat labai moka sudomint, į paskaitas įtraukdamas diskusijas, ar savo pačios prisiminimus (kurie visada būna labai į tema, būtent apie tai, apie ką dėsto), paskaitos višiskai nenuobodžios, nors trunka virš dviejų valandų. :) Aš manau vien tai, kad apie ją galima pasakyti daug dalykų, rodo, kad dėstytojos kompetencija tikrai aukšta. Aiškus įrodymas, kaip ji puikiai moka sudominti savo dėstomu dalyku. Aš asmeniškai net laukdavau jos paskaitų, nes būdavo smagu padiskutuoti, įgauti naujų žinių, ir labai smagu, kai mūsų, studentų išsakyta nuomonė įvairiais aspektais (nesvarbu ar skiriasi nuomonė nuo dėstytojos nuomonės, ar ne), nelikdavo priimta kaip prastesnių, mažiau žinančių ar panašiai. :) Dabar liko tik egzaminas, manau jis taip pat praeis puikiai. Aš šiai dėstytojai jaučiu simpatiją - tiek jos dėstymo stiliui, tiek jos kaip dėstytojos ir kaip žmogaus savybėms. Daugiau tokių dėstytojų. :)))
Aldebaran, 2012-06-12
Vienintelė dėstytoja, kuri davė išties daug žinių, o taip pat konstruktyvių pastebėjimų dėl darbų rašymo, medžiagos rinkimo. Tai, ką esu užsirašiusi iš jos paskaitos, nėra lengva rasti šaltiniuose - ji labai daug įdėjo darbo į medžiagos rengimą. Visada įdomiai pasakoja. Nesutinku, kad rašo vertinimus už nieką. Netiesa. Jei aš dirbau ir parašiau rašto darbą, tai ji ir įvertino 10. Jei ne, tai nieko ir negauni. Niekada dar neteko kvestionuoti šios dėstytojos vertinimo ar bendravimo. Vis tik ji dėstytoja, o ne auklė. Manau, kad tie, kurie susidūrė su šia asmenybe, tikrai neveltui :)
hamiuke, 2010-12-13
Dėstytoja tikrai šauni, daug žinanti, bendraujanti, BET... jos vertinimo sistemos nesupratau. Pavyzdžiui žmogus, ištraukęs referatą iš interneto gauna 10, o kitas, kuris prie to referato dirbo ne vieną dieną, gauna mažiau. Taip pat nebūna keliami jokie konspektai, tavo darbų (pvz., kolokviumo) neatneša parodyti, tik pažymiai būna sukelti į FC. Be to, visiškai neleidžia pasikelti pažymio (t.y. nedaro egzamino aptarimo). O tavo pažymys priklauso nuo kiekio, kiek esi lape prirašęs (reikia prirašyti kuo daugiau, neužtenka A4 lapo abiejų pusių). Taip pat per paskaitas labai daug rašyti reikia, kartais net atrodo, kad sutraukia delną =D
kavaholike, 2009-12-03
puiki dėstytoja, matosi ir jaučiasi kompetencija, išmintis.. smagu, kad nevengia pajuokauti, palaiko ryšį su auditorija, jai svarbi kiekvieno nuomonė ir reakcija ;)
rastamann, 2009-11-24
djiem, 2008-12-15
Tikrai nuoširdi, labai įdomiai pasakoja, patiko kursas, buvo tikrai įdomu. Patiko, kad pro pirštus ji į viską tikrai nežiūrėjo. Tai žmogus, kuris daug matęs ir tuo mėgaujasi, nori perduoti savo žinias. Šitas dalykas įkvėpė norą pasidomėti ir atrasti dar ką nors.
Tik va noras pažinti studentus truputį keistas dalykas, nes pasireikšdavo per gana komplikuotus klausimus, o ir įsidėmėtini veidai, manau, kartais jausdavosi nelabai jaukiai. Ir vertinimas neaiškus, atrodo, kad dalykas yra abstraktokas arba čia mes jai nesame pakankamai konkretūs.
voveryte, 2008-10-30
Labai nuoširdi dėstytoja. Šilta, jautri, paskaitos nenuobodžios. Patys geriausi komplimentai Asijai Kovtun
Agoria, 2008-03-09
Destytoja miela, silta, tik kaip minusa galeciau ivardinti jos akcenta, kuris kartais trugdo taisyklingai uzsirasyti kai kuriuos terminus, kas veliau atsiliepia atsiskaitymuose.....
antrakurse, 2007-12-03
NEREALI DESTYTOJA!TAI KAS, KAD RANKAS SKAUDA NUO RASYMO, BET KAI JI PAJUOKAUJA TAI PASIMIRSTA IR TAS RANKU SKAUSMAS:)))))))) PASKAITOS LABAI IDOMIOS, MOKA SUDOMINT. SAUNI DESTYTOJA.
smile:), 2007-11-20
destyroja faina, bet daug rasant po paskaitu skauda rankas:D o ir pazymiu gaili
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.