Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Aušra Jankauskaitė
Greita poros paieška:
Aušra Jankauskaitė, 25/212
Plačiau: http://ukc.vdu.lt/?page_id=222
Anglų kalba
Aušra dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +0.9     Bendravimas: +0.1     Pažymiai: +0.7
Krolinukas, 2017-01-30
Na as geru atsiliepimu apie sia destytoja nepasakyciau. Visu pirma - nuolatinis velavimas. Suskaiciuociau ant pirstu, kiek kartu destytoja atejo laiku. I el. pastu rasytus laiskus - visiskai neatraso, nereaguoja. Paskaitu metu padarome labai mazai, taciau kuomet ateina atsiskaitymai - reikalavimai nesuprasi is kur tokie auksti. Destytoja labai aiskiai mimikuoja. O tiksliau - is jos zvilgsnio matosi i ka ziuri su pasibaisejimu, panieka. Labai nemalonu buna. Ypac jei anglu kalboje esi vidutiniokas - ir tave vos ne privercia jaustis visisku kvailiu. Nepatarciau pas sia destytoja eit.
Konkorėžis, 2016-11-21
Matyt dėstytoja patobulėjo per darbo universitete metus.:) Nė karto nebuvo matyti jokios nuotaikų kaitos, nė karto nebuvo sutrikusi paskaitos metu. Medžiagą išdėsto aiškiai, viską sistemingai kelia į moodle. Tikrai daug išmokau per jos paskaitas. Ji griežta, bet maloni. Dėl dėstytojos pastangų visa grupė greičiau ir artimiau susibendravo. :)
Kažkas, 2016-05-18
uodega, 2015-01-06
socketchecker, 2014-12-16
pormazonas, 2014-08-26
Dėstytoja nuolat vėluoja į paskaitas, net testus. Vėliau 5 minutės kompiuterio įjungimui... Aišku užlaiko visą grupę ir verkšlena kad nespėja išdėstyti kurso. Tas siutino. Kompetencijos nekomentuosiu. Į užduotus klausimus atsakinėja sausai. Labai pritariu dėl svyruojančių emocijų. Niekada nesijauti saugus dėl dalyko. Kyla jausmas kad darbuojasi keliose vietose todėl ir laiko ir dėmesio pritrūksta. Paskaitas lankiau bet anglų kalba menkai pastiprėjo. Lyginant su kitais semestrais - prarastas laikas. Per semestrą kontaktas su grupe išliko šaltas ir formalus. Jei norisi žinių siūlau nesirinti....
Rose, 2014-02-07
Ši dėstytoja tikrai išmano savo dėstomą dalyką. Patinka, kad kalba aiškiai ir suprantamai. Paskaitose stengiasi naudoti netik teoriją, bet ir įvairias kitas priemones. Griežtumo, ji griežta. Nemėgsta nesimokančių, nelankačių studentų. Pasimokyti tikrai teks nemažai. Savo anglų kalbos žinias šiek tiek patobulinau. Dėstytoja tikrai nenusivyliau. Kaip studentai su ja - taip ir ji su jais.
vinis, 2013-12-22
sita destytoja tokia is tiesu idomi... paaiskinti jai sunkiai sekasi. tiek emociju viso semestro metu! pastovi nuotaiku kaita. daznai stovi sumisusi prie lentos ir nervuojasi kai kas nors nesupranta. zodziai stringa. atrodo stengiasi, galvoja kaip geriau paaiskinti ir nieko nesigauna. atejus i universiteta norisi kazko daugiau, o ne stebeti destytoja, kuri nesusitvarko su savo emocijomis.
as pazymiais nesiskundziau, bet ir ismokti kazko naujo neismokau. gaila negaliu palyginti su kitais destytojais, nes iskart patekau i 4 lygi. mano mokytoja mokykloje geriau paaiskindavo.
Anoniminis vartotojas, 2013-09-26
Mano buvusi korepetitorė. Kai mokiausi tikrai viskas buvo gerai.
Aš nelabai mėgstu anglų kalbos, todėl nuobodžios pamokos mane migdo. Viso to nebuvo, nes mokytoja labai idomiai mokina. Ji taip myli sako dėstomą dalyką, kad jis jai tarsi poezija. Gestai, balso tembras. Tas tikrai neduoda užmigti. Talentas, kurio nereikėtų slėpti.
Anglų kalba tikrai gerai išmano ir moka gerai paaiškinti gramatiką. Esu buvusi prieš tai pas tokią vieną mokytoją ir labai sunku buvo suprasti jos aiškinimą. Todėl čia tikrai didelis profesonalumas pas mokytoją.
Dar ji labai rūpestinga. Net sakyčiau perdaug galvoja apie savo mokinius ir studentus.
Aš išmokau kiek buvau užsibrėžusi tam laikotarpiui, taigi likau patenkinta.
Nepenthe, 2012-12-04
Aš nesuprantu neigiamų komentarų apie šią dėstytoją ...Jau studentų problemos , jeigu jie nenori mokintis, atitinkamas bus ir dėstytojo vertinimas. Mano manymu ši dėstytoja puikiai išmananti savo dėstomą dalyką ir puikiai sugebanti kitiems perteikti žinias, aš labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią dėstytoją, būtų mano valia imti dar kartą- imčiau be jokių dvejonių :)
AAaa, 2012-12-02
Iš tikrųjų labai įdomi dėstytoja. Unikali. Norinti, kad jos studentai nebūtų tik vidutinybės, kad jie mąstytų plačiau ir įžvelgtų dalykų prasmę. Puikiai moka išaiškinti savo dėstomą dalyką. Moka nuoširdžiai bendrauti ir būna šalta su tais, kurie nenori dirbti. Tokią nuomonę apie ją susidariau per pusmetį. Jei kas nori tobulinti savo anglų kalbos žinias, o ne šiaip blevyzgoti, tai tikrai turėtų užsirašyti pas šią dėstytoją.
RomasCalanta, 2012-05-14
Dėstytoja nors ir turi gerą humoro jausmą, moka bendrauti, tačiau dažnai vertina pagal kitus kriterijus, negu derėtų dėstytojai. Sunkiai leidžia taisytis pažymius, gana šiurkšti dėstytoja. Labiausiai pasižymi savo prasta etika bei kultūra.
Sybersnipa, 2011-08-23
Dėstytoja išmananti savo dėstomą dalyką, tačiau kaip bebūtų gaila, jaučiamas atstumas tarp studento ir dėstytojos.
lili, 2010-11-26
tikrai kompetetinga dėstytoja. griežtoka, bet manau, kad dėstytojai ir turi toki būti. Vertina pagal tai, kiek esi vertas ir kiek supranti. Dirba išties nuosekliai.
micenice, 2007-11-28
Tirkas nervas....manyciau jai reikejo stoti i aktorini,o ne destytoja buti:D
Athene, 2007-03-14
Gerbiu sia destytoja. Griezta, atsakingai ziuri i savo darba. Pas ja norint gero pazymio tikrai reikia papluseti, kas tikrai i nauda!
Laukine, 2007-01-26
Man ta destytoja buvo gera, ir "i subine" tikrai nelindau. O jei kas buna tinginiai ir ziopliai tai patys kalti..
Kazkas parase, kad tipo, jei kam gera, tai tie nera mate geresniu. Ka reiskia studentui geresne? Pabaigusi bakalaura dabar kitaip i viska ziuriu, ir suprantu kad jei studentui nepavyko issimaldauti geresnio pazymio, vadinasi ta destytoja bloga... Tai jei jau istoji i univera, tai vadinasi turi mastyti ir suvokti, kad univeras ne kazkokia spec. mokykla, kur nemokytinus mokina, ir saldainiais vilioja i pamokas. Pats turi dirbti ir mokytis.
Del emociju, tai ka daryti, jei zmogui kas nutinka blogai gyvenime. Kad tik patiems nereiketu ryti tableciu. :) Pas visas destytojas, kiek buvau, buvo emociju - visokiu. Beje, is studentu puses kelis kart daugiau emociju. Taciau man tai buvo suprantama. As pradejau mokslus ir sekmingai baigiau.
BIFIDO, 2005-11-27
????
bambatrynis, 2005-06-14
ne pati geriausia destytoja... yra daug normalesniu... nesusitvarko su emocijomis,jei atsiranda grupei mazai mokanciu tai buna kad pakrinka nervai:) rekia reikia ar nereikia...budavo is tu nervu griebdavo tabletes ryti:) mirk is juoko:) zodziu ziniu daug tikrai nepasisemiau...zmones kurie sako kad ji normali - neturejo normaliu destytoju,arba lindo i subine:) cia tik mano nuomone aisku
Jurate, 2005-06-10
Labai nuostabi ir suprantanti dėstytoja :))
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.