Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Anglų kalba
Aušrelė dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.3     Bendravimas: -0.9     Pažymiai: +0.2
1313, 2011-05-04
siaubas...
Together, 2010-12-01
niu cia kietas riesutelis, siaip kaip vienoje nuomoneje parasyta is pirmo zvilgsnio atrode gana griesta, tai as pasakysiu man priesingai buvo.. pamaciau galvojau kokia faina moteriske, turetu buti idomu, taciau klydau, mes visi per jos paskaitas susiguze sededavom, nuleide galvas kad tik nepakviestu atsakineti, bendrauti visiskai nesugeba su studentais, labai jau neutralia padeti pasiemusi, nesuprasi jos nuotaiku visai.. siaip yra viskokiu destytoju, buna tokiu kurie baisus kaip kirviai, labai jau griesti, jos prie kirviu nepriskirciau taciau man asmeniskai labai nemalonus zmogus atrodo..del ziniu priekaistu neturiu, tikrai ismano savo dalyka, tik nemoka jo isdestyti savo studentams, gal net per daug pasikelusi kad tiek daug zino ir labai sumenkina studenta.. nezinau as pas ja nebloga pazymi turejau, taciau i paskaitas su kancia ejau :) kaip cia kazkas rase, tikrai norint rinktis sia destytoja reikai anglu puikiai ismanyti ir sutikciau dar del to kad mokoma pagal amerikietiska metoda.
saule, 2010-05-17
Pirma karta pamacius atrodo labai griezta. Galvojau labai sunku bus pas ja, gal net zlugsiu. Bet laikui begant nuomone pagerejo. Destytoja turi savo reikalavimus ir savo tvarka. Buna labai nepatenkinta kai jos nesilaikoma. Labai nemegsta veluojanciu.
Siaip gerai ismoko ir normaliai paaiskina gramatika ir kitus dalykus. Per paskaita nera kada svajot, taciau jei ko nezinai geriau taip ir sakyk, o ne tylek :) kartais pastumia, kai auditorija tam tikra tema neturi ideju...
Siaip tai griezta, bet nebloga destytoja, vertina objektyviai.
meibuna, 2010-02-01
Is pat pradziu susidariau ispudi kaip grieztos ir nesukalbamos destytojos, taciau laikui begant nuomone pasikeite. Anglu kalba niekada nebuvo mano stiprioji puse, taciau si destytoja padejo mano anglu zinias patobulinti per trumpa laika, atsikraciau baimes bendrauti angliskai. Visada suklydus leisdavo pasitaisyti, niekada nenuvertindavo ir suprasdavo, bandydavo paaiskinti net jei tekdavo aiskinti kelis kartus. Patarimas besimokantiems pas sia destytoja pasistenkite neveluoti i paskaitas, dirbti paskaitu metu ( darba ir lankomuma vertins semestro gale, tad jeigu matys pastangas ir kad lankydavot paskaitas tikrai ivertins geru pazymiu ) bei visada klausytis destytojos tada ir gera pazymi turesit ir ziniu sukaupsit :)
ensivi, 2009-05-06
Pernai mokiausi pas sia destytoja "Akademine anglu kalba".
Man paskaitos buvo idomios, skatinancios mastyti apie ivairius musu artimiausioje aplinkoje ir apskritai pasaulyje vykstancius ivykius, apie juos diskutuoti, isklausyti kitu nuomones.
Apie sia destytoja susidariau nuomone kaip apie objektyvu, kompetetinga savo srityje, gana griezta, bet ir turinti empatijos, supratimo zmogu.
Tvarka tokia: jei neatsiskaitai ta diena, kuria pats pasirinkai kaip atsiskaitymo diena, tada gali atsiskaityti tada, jei liks laiko nuo kitu zmoniu atsiskaitymu. Yra galimybe atsiskaityti ir po kurios paskaitos, jei kolegos sutinka skirti laiko isklausyti tavo prezentacija. Zinoma, reikia ir destytojos sutikimo, bet kaip pastebejau, zmonems taip padaryti buvo leista. Taigi is esmes: jei nespejai - sukis, bet issisukti galima.
Kitas dalykas: turejau tokia patirti, kai pati nespejau laiku atsiskaityti. Buvau nusiteikusi uz ta atsiskaityma gauti "0", bet destytoja pati pasiule veliau bent jau pabandyti nors ka nors suregzti ir gauti bent jau teigiama. Galiausiai atsiskaiciau ir buvau ivertinta adekvaciai. Siuo atveju, nors ir velavau atsiskaityti, isties jauciau destytojos GERANORISKUMA IR SUPRATINGUMA.
NotAllEvilIsBad, 2008-06-16
Šią dėstytoją sunku vertinti vienareikšmiškai. Jos dėstomą dalyką siūlau rinktis tik tiems, kurie anglų kalbą moka labai gerai ar net puikiai, tuomet problemų neturėtų kilti. Be to, reikia nusiteikti, kad teks padirbėti, pasiruošimo paskutinę naktį nebus gana. Dėstytoja labai stengiasi būti objektyvi, bet kartais ir persistengia. Keliems studentams yra tekę išgirsti ne visai draugiškų pastabų.
Pagrindinis patarimas tiems, kurie rinksis akademinę (argumentinę) anglų kalbą - nuo pat pradžių susitaikykite su tuo, kad paskaitos vyks pagal "amerikietišką modelį", kurio dėstytoja išmoko, dirbdama JAV. Tai reiškia: beveik jokių nuolaidų studentams, griežta tvarka ir, kas svarbiausia, "full attention to the lecturer!".
optimiste, 2008-05-07
jo, jai mokinti tik jau mokancius reiktu... visiskai nemoka mokint, tik moraliskai zlugdyti zmones puikiai sugeba...
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.