Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Aušrinė Slavinskienė
Greita poros paieška:
Aušrinė Slavinskienė, 68/212
Dailė
Aušrinė dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.2     Bendravimas: +1.6     Pažymiai: +0.7
Anoniminis vartotojas, 2013-09-05
Labai labai šauni dėstytoja. Paskaitos tikrai įdomios ir nesinori praleisti nei vienos. Moka ir sudominti ir kritiškai pamąstyti. Sąžiningas ir taktiškas žmogus, palaikantis šiltus santykius tiek su kolegomis tiek su studentais
Anoniminis vartotojas, 2013-06-13
Anoniminis vartotojas, 2013-05-24
gasolle, 2011-12-30
dalykas įdomus, o ir dėstytoja priverčia klausytis. Daug vaizdinės medžiagos, kas palengvina mokymąsi. tiesa, informacijos kiekis milžiniškas, prieš atsiskaitymus tenka ilgai pasėdėti įbedus akis į pc ekraną. nenusivyliau:)
Studentė21, 2011-07-04
Dovile , 2011-02-17
man sis dalykas patinka:)gera destytoja.ir paskaitos idomios
Lulu, 2010-11-29
Puiki dėstytoja. Vienos įdomiausių paskaitų.
awimbawe, 2010-11-23
Paskaitos įdomios, jei nevyksta vakarais. Nes tuomet natūraliai migdo, ypač rudens semestre. To priežastis - išjungtos šviesos, kadangi žiūrima daug vaizdinės medžiagos bei filmų (kaip gaminami stiklo gaminiai, tapytojų paveikslai, filmas jūsų norui ir malonumui, ne taip smarkiai susijęs su studijuojama medžiaga). Dalykas įdomus, jei jau kada turėjot mokykloj ar kur dailės istoriją, tai nebus taip sudėtinga, bet pasimokyti tikrai reikės, ir kiek daugiau nei naktį prieš atsiskaitymą.
Dėstytoja žmogiška, supratinga, maloni, dėl visko galima tartis ir susitarti.
Nesigailiu, kad ėmiau, kiek gailiuosi, kad patingėjau pasimokyt :}
golden_sunshine, 2010-06-05
Dalykas labai labai įdomus, medžiagos pakankamai daug, paskaitoms dėstytoja visuomet pasiruošusi. Nesigailiu turėjusi šį kursą, pastangų įdėti reikėjo, bet rezultatu esu patenkinta. :)
unknown, 2010-06-04
Dalykas reikalaujantis pastangų, tačiau gaunama tikrai daug ir įdomios informacijos.
maja, 2010-05-20
Manau, kad iš menų - dailės nesirinkite tie, kurie patingėsite pasimokinti. O čia darbo reikia įdėti. Nes velniškai daug medžiagos tiek koliui, sąvarankiškam darbui,tiek ir egzaminui, o reikalaujama manau, kad vis dėlto truputį per daug ir labai jau smulkiai - kaip bendram išprusimui.
studente89, 2009-12-30
Si destytoja kaip bendrauniversitetiniui dalykui per daug reikalauja. Kai mokiausi daile, pasijauciau besimokydama specialybiniui dalykui. Kolokviumas nebuvo labai sunkus, reikejo tik perskaityti keleta kartu medziaga, kontrolinis buvo ziaurus, reikejo ismokti daugiau nei virs simto piesiniu, o egzaminas buvo taip pat ziaurus, nes medziagos buvo labai labai daug, o pagal klausimus visa ta medziaga reikejo ismokti labai smulkiai. Sunkus dalykas. Niekam nepatariu rinktis. Visus gasdinu del dailes.
Monika, 2009-12-26
Linute, 2009-02-18
tik geriausi atsiliepimai. Universitete nereikia ieskoti kas lengviausia. Mokytis sunku, bet idomu, bendram isprusimui zinoti 100 paveikslu nera baisu. Kaip atrodytu jei reiktu ismokti 30? kaip mokykloje! viskas saunu, nusiskundimu neturiu. Destytoja maloni, labai kompetetinga. paskaitos traukiancios atgal.
studentas, 2009-02-12
daile yra B grupes dalykas, o reikia mokytis kaio specialybinui. Nors atsiskaitymai testo forma, bet galim keli atsakymo varijantai - gali buti vienas arba visi... o savarankiskas darbas - tai kvailokas. ismokt reikia apie 100 paveiksliuku, o per atsiskaityma dave tik 8. tai kam tiek mokyti? ir dar prisvaigt reikia ka matai tam paveiksle... kas labiau prie meno, tai ir prisvaigs, o kas ne - tai tam sakes...
Keksas, 2008-11-07
Siaip viskas gerai ka ji sneka,bet galetu siek tiek glausciau ir pasakyt tik esme, nes visi pavargsta 2 val klausytis tamsoje.Atsiskaitymams reikia tikrai daug ruostis, Bet tiems kurie domisi menu, manau turetu patikti.
shmile, 2008-08-18
Kompetetinga dėstytoja, savo dalyką gerbia, vertina objektyviai, gal šiek tiek balso tembras monotoniškas, tačiau vaizdinė medžiaga tai kompensuoja su kaupu.
p.s. tiems kam pasirodė dalykas per sunkus: jei tai yra dailė, tai dar nereiškia, kad tai kažkoks antrarūšis pasirenkamas dalykas. Tai lygiai tas pats kaip bet kuris pasirenkamas iš gamtos ar socialinių mokslų, taigi pasimokyti reikia prieš kiekvieną atsiskaitymą norint gauti teigiamą ar juolab aukštesnį įvertinimą.
ausmai, 2008-06-10
ziauru,as ka tik po egzo, ir pasakysiu jums kad sunkesnio nebegalejo buti,per pusmeti mes turim ismokti, ka pati destytoja turbut zino. prikiso visokiu nieku i egzamina, pavardziu, tai net neistarsi, bet turi zinoti... dailes paveikslus,jei duoda, tai ir pacius pacius "geriausius", negirdetus,nematytus, neistariamais pavadinimais ir autoriais... Egzaminui ruosiausi 3 paras!diena ir nakti ir meldziuosi kad gauciau 5.PRAKEIKIU TA DIENA KAI PASIRINKAU DAILE
anonimas, 2008-06-09
Nu atsiskaitymai tikrai sunkoki..vis gi cia pasirenkamas dalykas,o ne specialybinis,o mokytis tai nemazai reikejo. Tarkim egzui - apie 100 paveikslu reik ismokti,parasyti ju autoriu,pavadinima, menine srove ir amziu. Plius dar teorine dalis nemazai skaityti..
studenteee, 2008-05-12
Tikrai gera destytoja. Tik gaila beveik niekad jokio juokelio nepasako :D Bet yra ir dalyku, kurie nepatinka. Pas ja paskaitose amzinai tamsa! Jei tik pamato didesni tarpeli tarp zaliuziu, nenustoja ziuret, kol kas nors neuzsuka zaliuziu iki visiskos tamsos. Tada akim buna sakes...Iseinu raudonom, skaudanciom. Visada tamsoj rasom teorija, rankos su tusinukais taip sustabareja, kad net pirste duobe per puse metu islinko :D Cia tai juokas, bet apie akis labai rimtai! Palankiausias budas joms gadinti: tamsa+rasymas+skaidres. Siulau pirma isdestyti teorija (normalioj dienos sviesoj), o antroj paskaitos daly - vaizdine medziaga (tebunie toj tamsoj). As suprantu, kad tamsoj geriau matos, bet sveikata visada svarbiau uz viska... :P
Celine, 2008-04-18
man patiko ir dalykas, ir destytoja :) ji man tokia supratinga, zmogiska pasirode... :) ir atsiskaitymai man sunkus nebuvo... :P zodziu, daile tikrai ne baubas :D
Nomadica, 2008-01-22
Nepatiko man visai... Atsiskaitymai sunkoki... Nervina tas, kad besimokant gamtos mokslus reikalavimas dailes ziniu toks, koks daile studijuojanciu studentu.... o cia juk pasirenkamas.... zodz...
jol_pmdi, 2008-01-02
labai miela destytoja
Dinosaure, 2007-10-31
Puiki destytoja, tik rasto darbai sunkoki...
tapke, 2007-07-05
eglefainafaina, 2007-06-21
nepatiko nei dalykas,nei destytoja..
adriana, 2007-01-14
Siaip gal ir nebloga destytoja, tik labai jau nuobodziai desto. Jos toks monotoniskas balsas, kad vos gali issedeti iki paskaitos pabaigos. O kadangi paskaitos metu rodo skaidres, tai dar ir sviesa gesina, sudarydama puikia aplinka miegojimui. Egzui labai daug paveikslu reik mokytis, bet pazymiai buna visai neblogi. Bent jau namu darba ji tikra patikrina, priesingai nei kiti destytojai. Dalykas, bent jau man, buvo idomus, todel nesigailiu pasirinkusi.
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.