Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Birutė Romikaitytė
Greita poros paieška:
Birutė Romikaitytė, 135/212
Ekonomika
Birutė dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.1     Bendravimas: +2.5     Pažymiai: +1.6
pol999, 2012-05-08
Kaip žmogus tai ji nuostabi. Ir išdėsto viską, ir pajuokauja, anksčiau iš paskaitų paleidžia. Tačiau pažymiai nuvylė. Sakė lankant paskaitas ir klausant galima gauti puikius pažymius, tačiau kolis pasirodė labai sunkus rezultatai irgi nenudžiuginio, norėtųsi kad ir pažymius atlaidžiau rašytų, juk vis dėl to čia B dalykas :) bet šiaip tai tikrai jos paskaitose nenuobodžiausite.
Dana, 2012-05-02
Labai puiki dėstytoja. Į paskaitas visuomet einu su mielu noru, o ir atsiskaitymai tikrai nėra sunkūs.
Dovile, 2010-01-22
Pati geriausia, pati pačiausia..
Paskaitos labai įdomios, paremtos šiuolaikiškais pavyzdžiais..galima bet kada klausti kas neaišku. Tikrai negaili gero pažymio - kartais galima gauti net daugiau, nei esi vertas;)
tokie dėstytojai - studentų džiaugsmas. Dėstytojai linkiu didžiausios sėkmės:)))
the best , 2009-10-23
B. Romikaityte ES ekonomika, is paziuros lengvabude destytoja kuri visiem rudens semeste isvede 9/10, pavasari taupydama pazymiu limita tikriausiai truputi mus bande nuskriausti, bet dave visas galimybes keltis pazymiui, esme- prezentacija kurios metu pristaytsite vienas es sali, ar lietuvos dali, pagrindinis dalykas neskaitykit nueje pries auditorija pasakokite patys, tuomet gausite gerus pazymius, patys pagalvokite ka galima parasyti studentui, kuris ateina perskaito skaidres ir tai uzstringa be skaitydamas, nes tikriausiai pirma karta skaito. Manau ji kaip doc.dr galetu geriau pateikti paskaitas, ne tai kad geriau bet zymiai geriau, kazkam kitiem nereikia duoti taisyti koliokviumu, nes tie kazkas privelia tiek, kad pazymiai tampa minimalus, nuvilia visus, tada reikia ieskoti priemoniu ir leisti keltis, dar patarimas kuo mazesneje grupeje, tai yra vieno ar dvieju zmoniu pristatysite priostatyma ir referata tuo bus geresni pazymiai, turekite ta omeny. Sekmes, lengvas, nesunkus kursas nusietas geru pazymiu!
Student, 2009-05-05
Pasirinkau tik del to, kad visi turedavo 10, bet pasirode kad situacija pasikeite. Koliokviumu neskaicius prirase 6 visiems.
Awioote, 2008-12-26
Buvau pasirinkus ES Ekonomika kaip B dalyka, tai paskaitose labai nekankino. Ir siaip gan idomi destytoja, kaip b dalykas pas ja buvo lengva, ir nesuko galvos.
shmile, 2008-08-18
labai įdomi dėstytoja, su cinkeliu. paskaitos tikrai neprailgdavo, o dažnai jų iš vis nebūdavo (ypač tų, kurios vykdavo penktadieniais). vertinimas normalus. na nors man ekonomika visiškai svetimas dalykas, bet praėjau neskausmingai, tad esu patenkinta šia dėstytoja.
me..., 2008-05-18
Puiki destytoja, maloniai bendrauja su studentais, paskaitos neprailgsta, jos idomios ir naudingos. Pavyzdziai gyvenimiski ir suprantami visiems. Tik va del pazymiu neaisku.. Taip, kiek moki-tiek turi, bet atsiskaitymai TIKRAI LABAI sunkus ir labai gera pazymi gauti gana sunku.
Ir kaip jau cia kazkas sake tikrai neausina burnos veltui :) labai greitai ir aiskiai isdesto paskaita ir anksciau paleidzia :)
filologe, 2008-03-31
Jauciu pagarba siai destytojai, ne vien uz tai, jog turi talenta bendrauti ir dirbti su studentais, bei suprantamai isaiskinti tai, kas ekonomikos vadovelyje parasyta kosmiskais zodziais, bet ir uz tai, kad per jos koli galima naudotis visa medziaga, visomis speromis, bet nieko negali nusirasyti, todel, kad atsakymus i testo klausimus reikia ismastyti. Zodziu ziuri i spera ir matai spyga:))))) Norint gerai parasyt koli, reikia lankyt jos paskaitas, o tai daryti tikrai verta, juolab kad jos trunka ne ilgiau kaip 45min. ir duoda ziniu visam gyvenimui.
rrokas, 2008-03-22
man patiko, super destytoja :) paskaitos idomios, moka gerai aiskint, palaiko gerus santykius su studentais :) zodziu, faina :) pazymiu negaili, kiek jie nuo jos priklauso
Egluute, 2008-01-19
Is tikruju tai nerali destytoja! Dar tik 1 semestra deste, o jau susizavejau... Neausina burnos veltui. geriau jau praves pusvalandzip ilgumo paskaita ir viska per ja paaiskins nei laikys 3 val is idejos... Tikrai saunuole!
bauta, 2007-10-24
nju destytoja, tei tikrai nebloga, tik wat koliai ri wertinimo sistema man taip ir liko paslaptis...
pankas, 2007-09-13
labai idomios paskaitos, tiesiog super
AlterEgo, 2007-09-04
Desto pakankamai idomiai, o ir per koli nusirasyt nesunkiai pavyko :D Siaip maloni destytoja, patariu ekonomikos kursa pasirinkt pas ja ;)
MudzhyJ, 2007-08-18
Pratesiu teigiamu atsiliepimu trejybe - ne ekonomikos studentui tai puikiausias pasirinkimas - nereikia mokintis anglisku terminu, viskas aiskinama kaip imanoma paprasciau ir suprantamiau. Tiesa sakant ekonomika turejus mokykloje viskas atrodo kaip kartojimas su keliomis nedidelemis naujovemis, tad problemu gerai islaikyti si kursa neturetu kilti niekam.
O nuosirdus bendravimas paskaitu metu ir pasidalinimas "sovietiniais" prisiminimais visad pakeldavo nuotaika ir apie piktybini nelankyma nekildavo anei minties :)
kas pasake miau, 2007-06-21
Viena iš tų dėstytojų, kuri moka taip išaiškinti, kad neturėdamas nieko bendro su ekonomika, uždavinius galėčiau išspręsti ir pakeltas naktį;))
Niekada neprailgdavo paskaitos, tikrai šauni dėstytoja
Aannoonniimmaass, 2007-06-18
Sudomina destomu dalyku, pateikia praktisku pastabu ir patarimu
Ir akivaizdziai leidzia nusirasineti per atsiskaitymus
Agne_, 2007-05-28
Superine destytoja. :) Paskaitos labai idomios, moka sudominti ir viska labai gerai isaiskina :) Drasiai galima klausti, ko nesupranti, paaiskina dar karteli :) Per koli ir egza, jei mato kad padarei klaida, pasako, kad atidziau paskaitytum salyga :) Siaip pas ja mokytis tikrai verta :)
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.