Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Bronė Gudaitytė
Greita poros paieška:
Bronė Gudaitytė, 84/212
Plačiau: http://filosofija.vdu.lt/?page_id=9
Filosofija
Bronė dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.2     Bendravimas: +2.4     Pažymiai: +1.8
Kažkas, 2016-05-18
OgeRetla, 2015-05-24
Dėstytoja tikrai geranoriška, negaili pažymių, bet paskaitos nuobodžios, o vos tik pasiūlė pasiklausyti marijos radiją, nuo tada į jos paskaitas nebenuėjau. Labai jautėsi dievo kišimas į filosofiją, kažkokie sapaliojimai apie nesamus dalykus. Žmogus geras, dalykas - ne. Nors kreditams "prastumti" tinka...
socketchecker, 2014-12-16
Studentė, 2014-11-26
Galbūt dėstomas dalykas, nėra itin įdomus, nes kai pasirinkau filosofiją, maniau, kad bus labai įdomu. Deja, paskaitos nebuvo tokios kokių tikėjausi, bet visas paskaitas lankiau, vien dėl šitos dėstytojos. Ji yra nuostabi, turbūt viena iš geriausių dėstytojų kurių man teko sutikti VDU. Niekada negaili pažymiu. Kur ji žengia ,ten pražysta gėlės:)) Tikra tiesa
Liepa, 2014-11-21
Rose, 2014-02-07
Ši dėstytoja nuostabi. Labai šiltas žmogus. Tiesa, pats dalykas yra labai nuobodus, neįdomus, o teorijos labai daug - pasimokyti geram pažymiui teks nemažai.
Detuke, 2013-12-16
Labai maloni dėstytoja, turėjau nuostabų laiką, dažniausiai paskaitos įdomios, gana lengva susitarti. Jeigu mokytis filosofiją, tai tik pas B. Gudaitytę.
Behemia, 2013-12-12
Nežinau ar galima būti dar nuoširdesniam ir šiltesniam žmogui, nei ši dėstytoja. Visada rami, su šypsena, optimistė. Medžiagą dėsto aiškiai, įdomiai, pateikia įvairių pavyzdžių, kreipia dėmesį į gilesnius dvasios dalykus. Matosi, kad nuo filosofijos tiesiog ,,kaifuoja''. Norint gauti gerus pažymius ir sužinoti daugiau, reikia eiti į paskaitas. Atsiskaitymai nesunkūs.
Mantas, 2013-11-21
Tiesiog trūksta žodžių. Didelis džiaugsmas klausytis jos paskaitų. Jos paskaitos daug duoda mano gyvenimui, pasaulėžiūros formavimuisi. Ji kalba apie esminius, pamatinius gyvenimo dalykus, kurie svarbūs kiekvienam žmogui. Tiesiog atsidavusi, gyvenanti tuo, ką kalba, dėstytoja.
Aušra, 2013-10-18
Kaip jau buvo minėta, dėstytojos balsas tikrai hipnotizuoja... :)
Kiekvienam linkiu tokį puikų žmogų sutikti savo gyvenime... Ši dėstytoja man paliko tikrai neišdildomą įspūdį. Paskaitos įtraukiančios,įdomios.
Anoniminis vartotojas, 2013-10-02
Kaip asmenybė ji tikrai puiki. Labai miela, šilta, geranoriška, iš jos sklinda kažkokia hipnotizuojanti ramybė. Iš tikro labai gerą aurą turinti žmogus, TAČIAU kaip dėstytoja ji nelabai moka sudominti... gal dėl to, kad pati yra labai rami, medžiagą dėsto taip, jog ima miegas, be to kaip kažkas minėjo dažnai kartoja tą patį per tą patį. Šiaip pas ją verta rinktis filosofiją vien dėl to, kad nuėjas jautiesi kaip kokioje meditacijoje, nes dėstytojos balsas labai švelnus, malonus :)
Anoniminis vartotojas, 2013-05-23
Nesigailiu pasirinkusi filosofija pas ja. Maloni ir supratinga.
Milana, 2013-01-17
Dana, 2012-05-02
Paskaitos įdomios, bet galutinis vertinimas labai nuvylė.
nikodema, 2011-05-06
negaili gero pazymio, paskaitos idomios, viskas labai gerai. kad daugiau tokiu butu kaip ji!
Boom, 2011-05-04
Intelektualus žmogus. Visą medžiagą pateikia paprastai ir aiškiai. Tik bėda, kad labai nuobodžiai. Nežinau, kaltas balso tonas ar pats dalykas toks nuobodus.
1313, 2011-05-04
bergamont, 2011-02-06
Dėstytoja tikrai gera, bet galbūt reiktų paieškoti naujų informacijos perdavimo būdų.
Čyruvyru, 2010-12-17
Pas šią dėstytoją besimokant filosofiją tikrai galima būti ramiam. Dalykas išdėstomas paprastai ir aiškiai, su gyvenimiškais pavyzdžiais. Viskas, ką svarbiausiai reikia žinoti pateikiama paskaitų metu, todėl patartina jas lankyti. Atsiskaitymų metu nėra prašoma filosofuoti, todėl jie nėra sudėtingi (patartina perskaityt konspektus). Viskas labai ramiai ir paprastai. Kaip ir pati dėstytoja – humaniška, supratinga, išmintinga, įdomu jos klausyti. Deja, jeigu esate iš tų, kurie šioje srityje norite pasireikšti ir laukiate diskusijų auditorijoje, to paskatinimo kaži ar sulauksite.
Bendrai, puikus dalykas – puiki dėstytoja!
Justas, 2010-12-11
Labai šauni dėstytoja, labai šiltas ir betarpiškas bendravimas su auditorija. Gudaitytė visada rami, su gera nuotaika ir tai tiesiog skleidžia kitiems.
Kurso medžiaga labai "žmoniška" [Pvz, nereikia įrodinėti, kad nėra kėdės, kuri iš tikro stovi prieš auditoriją]. Nors lengva jos nepavadinčiau. Yra nemažai sąvokų, asmenybių ir panašiai. Kita vertus, vertinimas yra labai "lankstus" ir geranoriškas [pvz per kolį iš 11 testinių užduočių atsakęs teisingai į 2-3 dar gali gauti 5-etą].

Trumpai tariant: tiesiog visapusiškai puiki dėstytoja.
oniponi, 2010-12-01
Gaila, kad filosofijos paskaitos tik semestrą tetrunka. Pas ją verta eiti jau vien tam, kad nusiramintum ir atsipalaiduotum. Labai supratinga ir geranoriška dėstytoja, stengiasi per daug neapkrauti mūsų jauno proto, bet tiek, kiek papasakoja, užtenka, kad imtum į paprasčiausius dalykus žvelgti šiek tiek kitaip. Kas dėl atsiskaitymų: kaip kad pati dėstytoja sako, jeigu lankot paskaitas, namuose galit žiūrėti serialus, na, o jei nelankot, tuomet teks pasikankinti su Anzenbacher'io vadovėliu, kuriame viskas kur kas painiau išdėstyta. : )
awimbawe, 2010-11-23
Nuostabi dėstytoja. Išdėstys filosofiją taip kasdieniškai ir pritaikomai buityje, kad kiekvienas tikrai supras. Vertins už mąstymą, pastangas ir mintis. Visa reikiama medžiaga yra iš knygos ir tai, ką kiekvienas turi galvoje, nes juk filosofuojame kasdien, galvodami - o kodėl yra taip, kaip yra? :}
Gudaitytė spinduliuoja ramybę ir harmonija, yra atvira jūsų norui bendrauti, domėtis, norui žinoti. Tikrai labai patiko dalykas, tiesa, atsiskaitymams tikrai reikės pasimokyt iš knygos, neužteks bendro išprusimo.
haske19, 2010-08-05
Gera dėstytoja. Šiaip patariu lankyt pas ją paskaitas, nes būtent jų metu pasakoma pagrindinė info, kuri praverčia atsiskaitymuose, na nebent turite kokį gerą draugą su gerais filosofijos konspektais;D
Aglo, 2010-07-08
maba, 2010-06-26
nuostabi dėstytoja, užburianti savo šiluma, ramybe, išmintim. Rašyti teko daug, bet viskas tikrai buvo +- įdomu. Labai geranoriška, pažymių negaili ir tikrai stengiasi, kad niekas neturėtų skolų :) tikrai nesigailiu ėjus šį kursą.
estell, 2010-02-07
Kaip dėstytoja, ji atrodo labai mielas ir šiltas žmogus, tik kad velniai tą filosofiją...
Diamond, 2009-12-30
Ramaus ir saldaus miegelio jums linkiu per jos paskaitas :DDD Bet siaip geras zmogus, vertinimo sistema nelabai aiski, zinios atitinka Auzenbacher vadoveli :DDD
agnnyt, 2009-12-07
Visai gera dėstytoja, tokia savotiška, bet tikrai ne piktybinė, nemanau, kad specialiai galėtų kenkti savo studentui. Kiek išmokai, parašei - tiek ir gausi. Kartais būna staigmenėlių iš jos, bet pas visus taip pasitaiko.. ką jau čia... :-))
saisha, 2009-11-18
labai gera destytoja, ismano savo dalyka. Beto tiesiog spinduliuoja siluma :)
laduske, 2009-11-10
koliu pazymiu dar nezinau, todel ne kazin ka galiu pasakyt :D daug rasymo pas ja.. daug zino :)
the best , 2009-10-23
Dėstytoja tai tikra filosofė... šiaip paskaitos nėra įdomios, reikia daug rašyti, vieną kartą vos neužmigau, nes buvo net labai nuobodu, labai tolerantiška ir sukalbama, visuomet patars, bet iš to jokios naudos, nelabai moka elgtis su technika, jos neklauso mikrafonai ir kita.. visuomet mandagiai veluoja, ir isleidžia ganetinai anksti, tad jei renkates filosofija pas sia destytoja neimkite daugiau dalyku poto, nes galesite anksciau grizti ar uzsiimti savo veikla..jei norite kazko kito o ne sauso destymo, eikit pas ka kita.. koliokviuma ir kontrolini darba rasysite ta pacia diena, pazymius gausite po kokiu 2/3 savaiciu, pazymiai arba nustebins arba nuliudins, abejingu neliks...pakutines tris paskaitas ruosites issijuose egzaminui, nes iki tol tai tik siaip sau.. visai gerai cia pas ja buvo, nesigailiu tikrai, jei reiketu nesunku butu ir pakartoti, siaip jei kas klausia nuomones siulau pas sia destytoja mokytis, nes siek tiek lengviau..
SOLIT, 2009-06-08
jos deka pradejau megti filosofija. Puiki destytoja :)
Vincas, 2009-04-07
faina dėstytoja
Siufelis, 2008-11-09
Man tj si destytoja kaip is kokio Marijos radijo...tikraj monotoniskas balsas,be galo migdantis(zinoma,jei neturi ka veikt,tik uzsirasinet ka ji diktuoja),o seip geriausia i jos paskaitas eit turint pasaliniu uzsiemimu,tada gal ir pavyks jas istvert:DDDD
Monika, 2008-05-07
Tikrai savotiška, ramybė tiesiog pavydėtina, bet aplinkinius tai migdanti... Nesijaučiu nuskriausta, bet susidurti su ja tikiuosi, kad nebeteks, aš tiesiog NEGALIU KLAUSYTI TO MOOTONIŠKO BALSO :)))
studente67, 2008-04-01
Tikra filosofė, tokia rami, kad is jos ta ramybė pasklinda po visą Didžiąją salę....ir tu bandai laikytis, kad neužmigtum....pasakiškas švelnus balsas, kaip asmenybe manau tikrai įdomi, bet er paskaitas galvoje susisuka viskas, nes kartoja vis tuos pačius žodžius tik kitaip juos sudėlioja...pradedančiam studentui tikrai sunku susivokti toje maišalynėje... bet jeigu stengiesi labai isiklausyti, o ne atmestinai pro ausis praleisti tai pavyksta suvokti mintį. Šiaip labai daug reikia konspektuotis, tai ranka kaip akmenine po tų 2jų valandų maratono pasidaro...
Capone, 2008-02-29
hm.... na filosofija turejau 1-am kurse 1-ame pusmetyje.. buvau kupinas entuziazmo, jegu ir noro gauti ziniu... filosofija pasiemiau kaip visai idomu dalyka, tikedamasis idomaus kurso... deja to aptureti neteko :( :) pirma valanda bandai zymetis ka skaito destytoja ish knygos, o po to tiesiog bandai laikytis neuzmiges (kas man nepavyko, tad po dvieju tokiu paskaitu daugiau nebelankiau ju). Trumpai : skaito kas parashyta knygoje, nulis bendravimo su auditorija, nulis sudominimo.
Ideja, 2007-11-26
Pas ja prirasiau du sasiuvinius, rankas skauda, ji viskas diktuoja visai nelaukdama ar tu speji uzsirasyt ar ne, bele diktuoja. Na, gal paskaitos ir idomios, bet desto daugiau nei yra butina. Koliai ir namu darbai begalo sunkus, nors ir testai, bet jei neiskalsi geresnio pazymio nesitikek....
Cavalli, 2007-11-20
lb patinka destytoja, salia jos tokia ramybe.
na taip tenka daug rasyt, bet cia nera minusas.
stiftas, 2007-01-13
nuolatinis betikslis rasymas. bet destytoja tikrai gera.taciau pati filosofija neidomu.
mambo, 2006-12-30
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.