Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Danutė Stakeliūnaitė
Greita poros paieška:
politinės institucijos
Danutė dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.6     Bendravimas: +1.1     Pažymiai: +1.2
Storas, 2013-11-25
Griežta, kompetetinga ir daug reikalaujanti dėstytoja. Turi ką papasakoti. Moka užimti auditoriją. Kartais tik užkliūdavo su savo nuomonės prikišimu ten, kur netūrėtų.

Visumoje, sakyčiau, kad viena iš stipresnių dėstytojų, tačiau prie jos reiks pavargti :)
pol999, 2012-05-08
Šauni dėstytoja. Paskaitos kartais būna tikrai nuobodžios, tačiau ji labai stengiasi viską paaiškinti taip, kad visi suprastų. Gerai išmano savo dalyką. Pačius svarbiausius aspektus visada aiškina kelis kartus. Seminarai pas ją sunkoki, tačiau rašant kolį ar egzaminą tikrai labai praverčia. Pažymį norint tikrai galima turėti gerą ;)
Dana, 2012-05-02
Dėstytoja griežta ir reikli. Pliusas tas, kad visa pateikiama medžiaga yra konkreti ir aiški. Kas dėl atsiskaitymų, tai norint gero pažymio reikia labai stipriai pasistengt. O šiaip ši dėstytoja tikrai verta pagarbos.
nikodema, 2011-05-25
+ destytojai. atsidavus savo darbui,maloniai bendrauja, pazymiu taip pat negaili.
mergaite, 2011-05-14
Šaunuolė ši dėstytoja.. Nors ir patraukia ji mane "per dantį" dėl mano manierų, ginčijimosi seminarų metu.. bet šiaip tikrai šauni, kompetetinga ir tikrai išmano savo dalyką bei puikiai paruošia atsiskaitymams.
VDU studentas, 2010-11-30
Dėstytoja atsidavus savo darbui. Paskaitos gal ir nėra pačios įdomiausios, bet dėstytoja labai stengiasi išaiškinti teorija todėl dažnai kartojasi. Atsiskaitymai nėra sunkūs.
Lulu, 2010-11-29
Seminarams, kad pasiruošti verta vyresnių draugų susirasti ;) tada tikrai problemų nekils. Dalykas įdomus ir naudingas
Agnez, 2010-05-12
destytoja man patiko, pakankamai gerai isaiskina savo dalyka, atsiskaitymai buna is konspektu, nebent sugalvoja kokia seminaro teksto citata ideti, tada iki zlugimo nebetoli;D
the best , 2009-10-23
Destytoja Danute Stakeliunaite - fenomenalus zmogus, jos net telefono skambejimo garsas tai lietuvos himnas, tai jau galime spresti, kad ji tikra patriote! taciau silpnybe ta kad destymas nera nuoseklus, kursas nera sunkus, seminarai nera sunkus, ziurint pas ka pakliusit, taciau destymo metodika ismetyta, reikia nuoseklaiu, skaidres ir viskas tikrai nuosekliai padaryta, taciau kai pradedama kalbeti apie viena ir imamasi kito, tai jau tada maisalybe, o kai dar pasitelkiami vaizdingi zodziu vartojimai, tokie kaip kalamburai ir "politika visko neapzioja" tada tikrai galima susimaisyti kas buvo kalbeta. Kurso pazymiai tikrai yra neblogi, atsiskaitymai tai yra koliokviumas ir egzaminas yra nesunkus tik reikia pasiruosti, is seminaru jei netylesit irgi gerai gausite, medziaga smulkiai viska pateikia tikrai labai gerai paruosta, egzaminam paruosia klausimus is ko mazdaug ruostis, dirba tikrai nuosirdziai, tik vat kad neranda kartais bendros kalbos su studentais, kurie kartais yra tikri gyvuliai.
Neakivaizdininke, 2009-09-30
Na, ką kalba sunkoka suprasti, nes ir pats dalykas ne bobučių pasakėlės. Bet tikiuosi, kad viskas bus gerai...
Keksas, 2009-04-14
Na, reikia priprasti prie jos destymo ir tada bus gerai.Nepatiko, kad nukrypsta nuo temos, tada vel grizta ir tada studentai visai paismeta apie ka cia kalbama.Geriau destyti nuosekliai.
Siufelis, 2009-02-25
Jezau...kazkokia biskuti ufonaute :))desto tj tjp,kazkaip atmestinaj,visaj nerupi jej kas nieko nesupranta,tipo patys issiaiskint turim...o tj uz ka jaj bapkes mokamos??
Jolkago, 2008-05-21
Keista matyti tiek teigiamu komentaru..Nesakau, kad ji nekompetetinga ar paskaitos nenaudingos, bet jau jos seminarai...Visi per juos drebedavo, kaip imanoma normaliai jaustis, jei tuose seminaruose tokia itampa budavo..Ir vienam seminarui per savaite tekdavo tikrai pakankamai daug ruostis. Ne uz ka nenoreciau dagiau su ja susidurti.
Zaaza, 2008-05-19
Neblogos paskaitos - geriau nei pas Unikaite, kur tikrai miegot noredavosi. Na seminarams teks pasistengti... Bet jei turi biblija "LT pol sis: saranga ir raida" esi isgelbetas
ragatke, 2008-04-15
Seminarai tai baisūs, bet tikrai lavina. Tiesiog gal daugiau turėtų būti visos grupės diskusijos forma, o ne dėstytojos-studento klausiu-atsakau. Paskaitos gan nuobodokos, na bet įsigilinus galima pastebėti, kad pasakojimas sklandus, išsamus ir didelis pliusas yra pateikiami pavyzdžiai, leidžiantys lengviau suprasti dėstomo dalyko subtilybes.
rrokas, 2008-03-22
man ji asmeniskai labiausiai patiko, kaip destytoja is visu iki trecio kurso destytoju (apie pmdi destancius). paskaitose gal ir nieko neismoksi, bet seminarai daug naudos duoda. juk ir reikia mastyma ugdyti, o ne mokinti kalti sausa teorija. manau, daugiau tokio pobudzio paskaitu turetu buti
Justass, 2007-11-28
Paskaitos buvo prastos
Aragonas, 2007-11-15
Jos seminarai buvo patys baisiausi, bet ir patys rezultatyviausi - jau trys metai praėjo, o vis dar atsimenu, kas buvo kalbėta. Jei nepriveltų neproporcingai daug nestruktūruotų tarptautinių sąvokų, būtų iš viso puiku.
gecytis, 2007-10-19
mano manymu labai jau sudetingai kalba, naudoja per daug tarptautinu zodziu ir savoku,o pirmakursiam labai sunku jas suprasti
Vaida V., 2007-06-29
Seip nebloga destytoja.tik gal kiek per grieztai vertina referatus.o seip klausimai per kolius ir egzus tikrai nesunkus.na ir sakyciau idomiai veda paskaitas,pateikia daug pavyzdziu.ir didziausias pliuas kad ideda medziaga i neta dar pries paskaita.
Petras, 2007-06-18
Tokia įdomi dėstytoja. jei nebūtų seminarų, tai išvis man ji patiktų. Nieko blogo kaip ir negaliu pasakyt ;)
Liulia, 2007-06-08
Uj kiek prigasdine buvo :))) Nieko ten baisaus, desytoja kaip destytoja. Nereik is anksto nusiteikt pries ja ir viskas bus gerai. Tikrai buna kur kas blogesniu, o ji stengiasi patempt pazymi iki geresnio. Maziau baimes, daugiau laimes! ;)
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.