Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Diana Ribikauskienė
Greita poros paieška:
Diana Ribikauskienė, 78/212
Plačiau: http://ukc.vdu.lt/?page_id=222
Anglų kalba
Diana dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.1     Bendravimas: +2.1     Pažymiai: +2.5
Lukas, 2014-06-14
Patys geriausi atsiliepimai apie destytoja!!! Jei destytu B2 lygi, net nedvejodamas pas ja uzsiregistruociau. Pasiilgsiu sios destytojos, jos paskaitu ir siltos atmosferos.
ingusia, 2014-06-13
Aš tau pritariu Viki: dėstytoja puiki!
Viki, 2014-06-13
Labai šauni dėstytoja! Puikiai mokina ir išaiškina, daug dėmesio skiria gramatikai. Gražiai bendrauja su studentais bei yra labai šiltas ir geras žmogus. Pasiilgsiu Jūsų paskaitų... Visiems rekomenduoju rinktis šią dėstytoją!:))
O studentė "alje" manau pati nesusitvarko su savo emocijomis..:)
alje, 2014-06-13
Pasirinkau šią dėstytoją paskaičius žmonių atsiliepimus šiame puslapyje. Ir labai nudegiau! Norėdama apibūdinti šį žmogų pasirinkčiau žodį - chaosas.:( Atėjus pas šią dėstytoją tikėjausi kokybiško darbo tačiau dirbdavom kartais... dažniau kalbėdavom apie jos pomėgius, diskusija apie jos nesėkmingus atvykimus į darbą ir ligas . Labai nusivyliau šia destytoja. Visi testai ištaisyti ir pažymiai pateikti buvo tik semestui pasibaigus, tad nežinodavai kaip tau pavyko atsiskaitymai ar susigriebti, ar esi vertas dešimtuko. Nors semestro gale galėjau džiaugtis gražiu pažymiu, tačiau šios dėstytojos negaliu pagirti už profesionalumą. ;/ Budavo įdomu žiūrėti kaip visa mūsų grupė aptarinėdavo jos darba, paskaitų kokybę.. graudu... + vėluoja į paskaitas, atsiskaitymus, gali tekti prieš kiekvieną paskaitą atnešti kavos, vis kokia merginą nusiųsdavo , kaip kokią pasiuntinukę.
Ausrutee, 2014-06-11
Pagarba siai destytojai!Objektyvi,konkreti,aiskiai isdesto medziaga.Rekomenduoju tik pas ja mokytis.
Gerbiamas, 2014-06-11
Žmogus nemoka tvarkytis su savimi todel nukenčia paskaitos. Nepatiko
studente222, 2014-06-10
Dėstytoja yra kompetetinga, maloni, puikiai dėstanti ir įdomiai perteikianti savo žinias studentams. Su pagarba sakau didelį ačiū šiai Dėstytojai ir linkiu sėkmės ateityje! :)
XandY, 2014-06-10
Aš asmeniškai jei galėčiau, tai rinkčiaus ir B2 lygi pas ja. Man patiko, kad tikrai geranoriška ir draugiška su studentais. O kas čia rašo apie ja neigiamai, tai turbūt nesuprantant pas kokia gera dėstytoja buvot pakliuvę. Manau, kad jei kokia studentė nebūtų norėjus nešti kavos, tai ir nebūtų nešusi, ar čia labai didelė problema, kai tavęs paprašo? Nemanau. Turbūt rašo čia tie, kurie skola gavo :)) Patys kalti esat, kad neateidavot į atsiskaitymus. Nors pati pas ja neturėjau labai didelio pažymio, bet džiaugiuos, kad teko pas ją mokintis. Rekomentuoju, jei norit jaunatviškos dėstytojos. O jūs dėstytoja nenusiminkit, kad kažkas taip blogai rašo! Sėkmės jums.
DariusG, 2014-06-10
Tik geriausi atsiliepimai apie sia destytoja! Kompetetinga, profesionali, labai moka organizuoti paskaitas. Stengiasi, kad studentai geriau ismoktu anglu kalba. Nebaudzia ir tu nelankanciuju, kurie megsta pamiegoti:). O kas raso neigiamai apie sia destytoja, tai tikriausiai patys yra gave neigiamus pazymius.
Anieta, 2014-06-05
Esu nustebusi, kad žmonės taip puikiai vertina šią dėstytoją. Na, gal taip yra dėl to, kad ji pati prašo to semestro gale, o gal tai daro žmonės visiškai nelankę jos paskaitų..Mano požiūris visiškai skiriasi nuo šių liaupsių, nes jaučiuosi tik prašvaisčiusi daug brangaus laiko šios dėstytojos paskaitose. Nesinorėtų peikti žmogaus, bet gal tai padės besirenkantiems neapsigauti ir pasirinkti tikrai gerą dėstytoją. Šios nuolatinis išsiblaškymas, vėlavimas, paskaitų nukėlimas trečiadieniui, tuomet dėstant svarbius dalykus nors ir susirinkdavo vos keli žmonės..na, tai pasitikėjimo nekelia ir verčia abejoti dėstytojos kompetencija. Ji taip pat paskiria ir grupės seniūnę, idėja gal ir gera, bet buvo gaila stebėti šias pareigas atliekančią mūsų grupės merginą. Visiškai nejaučiant ribų dėstytoja siuntė ją tvarkyti net su paskaitomis nesusijusių reikalų, kurių ir taip nemažai buvo užsiėmimų metu. Erzino jos nuolatiniai prašymai apie ją atsiliepti kaip tik galima geriau ir net, galėčiau pavadinti, reikalavimai dalintis jos vedamų anglų kalbos kursų informacija. Taip, pažymiai gana geri, skųstis dėl to negaliu, bet nemaža dalis grupės gavo skolas..Apskritai,vertinimo sistema nėra aiški, neretai nulemta jos nuotaikos ar simpatijos žmogui. Tad, jei vertinate savo laiką ir norite iš nors šiek tiek išmokti, ne*pridirbraunant papildomomis dėstytojos problemomis - nerekomenduoju.
Miller, 2013-12-19
Labai patiko ši dėstytoja. Paaiškindavo, kas bus testuose, ką ruoštis. Daug dėmesio skyrė gramatikai. Į egzaminą ėjau su baime, nes neesu stipri anglų kalboje, tačiau rezultatu apsidžiaugiau :)
Dominyka, 2013-12-18
Labai maloni, supratinga dėstytoja, paskaitos įdomios, gramatiką lengvai išaiškina.Į paskaitas kaip į šventę.
laurku, 2013-12-18
Labai šauni dėstytoja! Lankymas neprivalomas, bet puikiai išdėsto medžiagą. Ir pati maloni.
niekonera, 2013-11-25
Nuostabi dėstytoja. Labai šiltai ir nuoširdžiai bendrauja su studentais. Visuomet prieš paskaitą įjungia paklausyti muzikos, tai labai šauniai nuteikia prieš paskaitėlę. Daug dėmesio skiria gramatikai, todėl galima gauti gerus pažymius. Nėra sunku mokytis, nes išdėsto konkrečius dalykus, kurių iš tiesų reikia. Tikrai negaili, kad studentai turėtų gerus pažymius, todėl tai visada motyvuoja vaikščioti į paskaitas. Nors už tai, kad kartais neateiname irgi nebaudžia, jė!:) Jei neparašai testuko tam paskirtą dieną, leidžia parašyti kitą, nereikalaudama didžių pasiteisinimų, o kai taip leidžia ir nepyksta, sąžinė pati neleidžia nenueiti būtent tą dienelę,kaip paskirta. Iš tiesų, tai tikrai, ši dėstytoja - vaikščiojantis auksas. Nepasigailėsite ir pas ją būsite tikrai laimingi ir patenkinti:))
Viktorija, 2013-11-17
Pati geriausia :) Rinkitės šią dėstytoją ir nenusivilsite :). Daug dėmesio skiriama gramatikai ,todėl pažymiai būna geri.
Milana, 2013-01-17
draugas, 2012-11-28
Dėstytoja labai maloni, bendraujanti, prieš paskaitas mėgsta paleisti muzikos, kad būtų linksmiau pradėti paskaitą.
Carolyna, 2011-05-19
ramunele, 2011-04-09
Sauni,puiki,suprantanti studentus!.Labai gerai,konkreciai,aiskiai isdesto tema.Malonu sedeti paskaitose.Apie ja girdejusi taip pat is kitu studentu graziu atsiliepimu.Jums sekmes,stiprybes ir sveikatos:)
memfis, 2011-04-02
Ši dėstytoja man labai patiko. Viską labai aiškiai išdėsto. Ir kaip tik sakyčiau, kad gera metodika. O studentė ar studentas zucchero, gal sumaišė dėstytojos pavarde?? Nes jūsų atsiliepime mano manymu nėra tiesos.. Toks vaizdas, kad jūs jos net nesate matę, arba aplamai nelankote paskaitų, arba kaip jau minėjau, gal jūs turėjote galvoje visai kitą dėstytoją.. Dėstytoja Diana objektyvi ir konkreti, todėl kai kam galbūt atrodo griežtoka.. Ir kas man taip pat svarbu, kad negaili pažymių..
Shirshe, 2011-03-18
Kadangi tai buvo mano pirmoji anglų kalbos dėstytoja VDU, tai man, atėjusiai iš mokyklos suolo, ji labai patiko. Griežtoka, tačiau jaunatviška, komunikabili, noriai bendraujanti su studentais. Būdavo kartais pakilesnės, kartais prastesnės nuotaikos, tačiau tai normalu, - gi mes visi žmonės :)
Itin naudingos buvo jos paskaitos: nors dėstymo metodika šiek tiek primena mokyklą, tačiau viskas labai aišku, konkretu, suprantama. Besimokydama pas ją tikrai geriau ėmiau supranti anglų kalbos gramatiką, kuri iki tol man buvo "peilis". Tiesa, ji linkusi turėt "mėgstamus" ir "nemėgstamus" studentus (pastaraisiais paprastai tapdavo tie, kurie būdavo nemotyvuoti, nelankantys paskaitų ir jos nesiklausantys), kas, mano akim žiūrint, yra vienintelis jos minusas. Tačiau mūsų grupė iš esmės jai (tiesa, ir man :D) patiko, tai labai skųstis negaliu :)
Lukas.Sk, 2010-12-12
Ši dėstytoja - NUOSTABI. Begalo šilta, miela ir maloni, puikiai išmananti savo dėstomą dalyką. Paskaitos labai įdomios ir niekada neprailgsta, sugeba sudominti studentus savo dėstymo metodika. Didžiausias dėstytojos pliusas,tai, kad su studentais bendrauja labai nuoširdžiai. Niekada nepalieka jokių neaiškumų, viską kuo puikiausiai išaiškina. Labai džiaugiuosi nuostabiai praleistu pusmečiu anglų kalbos grupėje pas šią dėstytoją. Diana Ribikauskienė - pati geriausia ir šauniausia! :)
awimbawe, 2010-11-23
Ši dėstytoja man įsiminė ypač po diskusijos apie teatrą ir akropolį. Pop kultūra vs. kultūra. Žinoma ji rinkosi akropolį ir mieliau vaikui perka naują telefoną, kurio jis nori, nei kokias įdomesnes pramogas, kai vaikui vos dešimt. Ir žmogus ryškiai nemato tame nieko blogo. Bet čia jau kiekvieno asmeninis reikalas kaip auginti vaikus.. :}
O pats dalykas - kaip dalykas. Anglų kalba, tokia pat kaip kitur.
Pažymiai gan objektyviai parinkti, dėstytoja pakankamai maloni ir bendraujanti, paskaitos būdavo gan smagios :}
ingg, 2010-06-07
labai silta ir maloni.. paliko labai gera ispudi. Kas neaisku isaiskina.
Gediminas, 2010-05-30
Puiki dėstytoja, maloniai bendrauja, išaiškina greitai ir suprantamai.
Loreta, 2010-05-26
Puiki destytoja, likau labai patenkinta
Agnyciuke, 2010-05-25
Sauni destytoja,maloniai bendrauja bei puikiai isaiskina temas.
rokere, 2010-05-24
destytoja desto pagal programa nenukrypsta kur nereikia nebuna tusciu kalbu daug demesio skiria gramatikai na jau bent taip buvo 2 lygyje trukumas tik kad ilgokai taiso darbus :)
rika0007, 2010-05-19
siaip destytoja tikrai gera, pas ja smagu buvo, ir nesunku. tikrai gera ji. pasiilgsiu jos
zibute, 2010-05-12
Puiki destytoja! maloniai bendrauja su studentais,supratinga,jeigu mato studento pastangas tikrai pades ir vertina tai.Geba motyvuoti ir labai gerai isdesto gramatika.Likau ja patenkinta:)
Geras7, 2010-04-23
Kas jau kas bet Ribikauskiene tai moka bendrauti su studentais, sukuria labai gera atmosfera, niekada nesitycioja!!! Geram studentui negaili parasyt truputi geriau. SUPER DESTYTOJA!
Neakivaizdininke, 2010-04-08
O man nepatiko paskaitos pas sia destytoja. Visiskai nesiskaito su studentais, tyciojasi kaip tik ismano. Visa laime, kad destytojai kas pusmeti keiciasi, o tai su ja nebeistverciau.Lbai skirsto i patinkancius ir nepatinkancius. Nors pazymiu skustis labai negaliu.Bet vertinimo sistema taip pat labai neaiski pas ja. Neduok dieve, paklausi, kodel taip, o ne kitaip gavai, tai gausi dar maziau. Jauciasi, kad zmogus ne savo vezime sedi. Nemoka bendrauti su studentais, ypac, jei jie vyresni uz ja pacia.
Tomaris Sarzas, 2010-02-23
tikrai puiki destytoja. gerai isaiskina, daug diskusiju, klausymo uzduociu, tempas greitas, laikas neprailgsta, sukuria malonia aplinka. as jau dabar jos pasiilgau...:)
Vincas, 2009-04-07
Nezinau nepasakyciau, kad sitose paskaitose man budavo gera. nebuvo ten nei sunku nei ka, bet truko to siltumo.
Memoria, 2009-02-03
Puiki dėstytoja.
egisz, 2007-12-19
Turejau si semestra "pas ja". Esu patenkintas. Gerai ir aiskiai desto, sukuria darbinga, bet malonia aplinka, o ir paskaitos neprailgsta. Del ivertinimo taip pat nesiskundziu ;)
rimuukas, 2007-12-19
visai faina, pas ja viska reikia daryti ziauriai greitai :) kartais as jos bajeriu nesuprasdavau. Is pradziu atrode ziauri, bet paskui visai nieko ;)
Wikute, 2007-12-12
Super destytoja!!!Labai gerai isdesto destoma medziaga, objektyvi.Kad kuo daugiau butu tokiu destytoju!!!:)
weja_s, 2007-11-16
fuuj :( lb bloga.... nelinkiu tokios destytojos niekam
Agnute, 2007-05-10
NUOSTABI! Gaila, kad si pusmeti nebedesto. LABAI gerai ismoko, idomios paskaitos. :)
Sodininkas, 2006-11-23
tikrai faina destytoja, dalykiska. Savo energija uzkrecia mokytis. Pagarbiai elgiasi su studentais nu zodziu viskas cool :)))
griuzilda.M, 2006-11-22
Labai gera destytoja!!! Paskaitos labai idomios ir nenuobodzios. Destytoja moka bendrauti su jaunimu. Nepraiilgsta paskaitu laikas. Kad visos destytojos tokios butu :)
liepa, 2006-06-15
pradzioje labai griezta gan prastai aiskina medzega, metosi, bet pazimiu negaili ir tempe visus is paskutiniuju taip kad visai nieko
smilgelė, 2006-06-07
kaip papuoliau pas šitą dėstytoją,įspūdis buvo nekoks, bet kai daugiau ją pažinau pasirodė nuostabus žmogus.teisinga, vertina pagal studento sugebėjimus.nuostabus žmogus.
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.