Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Edita Bartnikaitė, 69/212
Anglų kalba
Edita dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.1     Bendravimas: +2.1     Pažymiai: +1.8
MoKaNi, 2012-11-30
Labai šauni dėstytoja. Mokiausi pas ją C2. Medžiagos tikrai daug, mokytis reikia daug, tačiau tai ir taip aišku, kadangi tai jau 6lygis! Mėgsta pajuokauti, tad ir paskaitos neprailgsta, matosi, kad myli savo darbą, nes aiškina labai nuoširdžiai, jei kas neaišku visad pakartoja.
dėdė, 2012-04-09
Puiki dėstytoja, puikiai išmano ką daro ir labai geranoriška
Inis, 2011-12-22
Puiki dėstytoja. Teko pas ją mokytis du semestrus ir esu labai patenkinta! Visuomet jos paskaitose gali jaustis laisvai, klausti, jei kas neaišku. Dėstytoja labai geranoriška, pagarbi, savo dėstomą dalyką puikiai išmano ir gerai perteikia studentams. Ypatingai geranoriška su tais, kurie stengiasi mokytis, lanko paskaitas.
Minkaa, 2011-11-25
Justas, 2010-12-11
PUIKI dėstytoja, visomis prasmėmis. Kaskart eiti į jos paskaitą būdavo smagu, nes žinodavome, kad ji visada pasitiks mus su šypsena, medžiagą išdėstys suprantamai, visada duos pavyzdžių ir paaiškinimų. Prieš atsiskaitymus kviesdavo būtinai pasikonsultuoti, kas neaišku. Rūpindavosi, kad prieš kiekvieną atsiskaitymą visi turėtu wordlist'us ir žinotų, kokias gramatikos temas labiau pasikartoti. Pažymio nešykštėdavo, tačiau jį užsidirbti nebuvo ypatingai lengva. Nors to ir galima buvo tikėtis, kadangi pas ją lankiau V anglų lygį.
Šauni dėstytoja, kurią malonu sutikti ne tik paskaitoje, bet ir kur nors tiesiog mieste, nes ji visada nusišypso ir pasisveikina, palaiko šiltą bendravimą tarp savęs ir auditorijos. [P.S. nelabai mėgsta nuolat vėluojančių studentų].
studente:), 2010-04-22
Tikrai geriausia iš dėstytojų, pas kurias teko mokytis :) Kas skundžiasi dėl pažymių, tai visiškai be reikalo :) Patys kalti, jei nelankot ir ne iki galo pasistengiat :) Tikrai ji negaili nei geresnio pažymio, nei patarimo. Tikrai labai supratinga dėstytoja, į studentus žiūri pagarbiai kaip į žmones, kurie kaip ir visi gali turėti kažkokių problemų, kažko nespėti ar šiaip būti blogai nusiteikę :) Paskaitos tikrai linksmos, įdomios, medžiaga pateikiama taip, kad sudomintų ir įsimintų :) Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią dėstytoją ;)
Milda, 2010-01-09
nereali destytoja :) paskaitos labai idomios,darbo daug,bet destytoja visada randa laiko ir papokstaut:D labai zmogiska,suprantinga ir miela..man be galo patiko:) patys geriausi atsiliepimai:)
dzordzija, 2009-12-16
tiesa sakant si destytoja man labai nepatiko.. kiekvienoje paskaitoje man buvo didziule itampa ten sedeti... tiesiog jauciau didele antipatija siam zmogui... labiausiai nepatiko jos minusu sistema... jau pusmecio pabaigoje suzinojau, kad turiu du minusus nezinia is kur... matai, jei tu neesi paskaitoj, o jai taves reik, tai be jokio perspejimo gauni minusa... paskui kelias idenas is eiles turejau atsakinet is pratybu... galejo man tuos minus ir per viena diena panaikint, bet ne.. jei jau ji rytais ateina, tai ir tu turi ateiti... del pazymiu... nu, as buvau labai nustebinta, kad man 9 is paskaitu darbo isejo... del sito, tai ji man patiko, kad nezlugdo studentu... bet kabinejasi, pasiepti kitus labai megsta... nuolat pertraukineja, atsakinejant negaledavau susikaupti, nes vis komentuodavo... ir tas jos jesus crist... taip nepatiko...
provocative9, 2009-06-05
as funny as hell ;))))) as strict as a tree, as englishholic as a bee ;p ziauriai ziauriai ziauriai faina! sudaro tikrai geras salygas;)
ada123, 2008-02-18
del pazymiu dar nzn nes tik mokausi o pati destytoja tai super!!!
birbizass, 2006-06-13
vertina ne objektyviai
Erikulia, 2006-01-11
nu mokytoja tai liuks. pati geriuasia.
dinaja, 2005-12-09
jau is vertinimu turbut supratot mano nuomone apie sia destytoja:) siaip jau labai dziaugiuosi, kad pas ja patekau. viena is nedaugelio sugebanciu save pakritikuot ir prajuokint, o teorine medziaga isdesto labai aiskiai, pavyzdziai tokie, kad nori nenori atsiminsi, nes juokas ima:) megsta draugiskai paerzint, kad atsibustum 8ryto. kas labiausiai patiko: labai aiskiai nurode, ka reikia moket atsiskaitymam. tiesa, 4lygis pasiruoskit skaityt angliskai 400psl, atsiskaitinet teks kas antra savaite - gal ir baisiai skamba, bet proga gaut tikrai grerus pazymius:)zd, kita lygi imsiu pas ja:]
MudzhyJ, 2005-11-28
Nebaigiau dar pas ją IV lygio, bet jau dabar galima teigiamai atsiliepti. Tvyro panashi atmosfera kaip ir mokykloje, darbo pobudis irgi panashus. Shiaip kursas palygint su mokykla didelis, ir puse knygos isheinam per pusmeti, kai turetume siaip per metus. Todel susidaro siokio tokio skubotumo vaizdas, bet tai nera didis minusas.
Pazhymiai neskelbiami vieshai, su kiekvienu apie rezultatus kalbama asmenishkai. Jei mato, jog kazhkam sunkiau sekasi, dirba papildomai su juo o ne numoja ranka, mazdaug "oj neislaikysi egzo, nezinau nezinau". Vertinimas atitinka zhinias, nes nelabai ka priinterpretuosi tuose gramatikos testuose.
Paskaitu metu aishkiai destoma medzhiaga, su studentais elgiamasi pagarbiai, per visus puse metu nebuvo pakelto balso, ar kazhkokiu pashaipu, nors situaciju, kuriu metu galetu parodyti savo pranashuma pasitaikydavo.
Zhadejo dar papasakot apie Briusa Vilisa, nes pazhysta jo psichologa asmenini :)
All in all, nesigailiu, jog mat atiteko shi destytoja, ir tik pasitvirtino geri atsiliepimai ish vyresniu kursu studentu apie ja.
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.