Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Eglė Linkevičiūtė
Greita poros paieška:
Anglų kalba
Eglė dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.9     Bendravimas: +2.2     Pažymiai: +1.3
studente, 2011-09-08
Man ši dėstytoja patiko, labai maloni. Pažymiai už atsiskaitymus raštu, manyčiau, atitinka studentų pastangas ir žinias, o už atsiskaitymus žodžiu negaili geresnio parašyti (turint omeny, kad trečiame lygyje ir kalbėjimo lygis turėtų būti atitinkamas). Bendras kurso vidurkis gal ir nebūna labai aukštas, bet šiaip pas retą 3-4 lygio dėstytoją būna daug dešimtukų...
Erika, 2011-03-08
Smagi, jaunatviška dėstytoja :) buvo smagu pas ją mokytis :)
Dragonfly, 2010-12-11
Man ši dėstytoja patiko. Lankomumas dabar nėra privalomas, jokios sankcijos netaikomos, bet mano patarimas: lankykite paskaitas, bus lengviau per atsiskaitymus. Per paskaitas pasako, kokio tipo reikia tikėtis užduočių, į ką atkreipti dėmesį. Beje, nesitikėkite pažymių už nieką. Dėstytoja pasižymi šmaikščiais komentarais, aiškiai ir įdomiai dėsto. Teks pasimokyti žodžius ir vieną dieną per savaitę dirbti Moodle aplinkoje, tai prisidės prie kaupiamojo balo. Sėkmės, nes tikrai patobulėsite!
awimbawe, 2010-11-23
Man labai patiko ši dėstytoja. Net tiksliai ir nežinau kodėl - anglų kalbą tikrai išmano, stengiasi ir visus kiek galima greičiau ir geriau išmokyti, kartos kiek reikia kartų, kad įsimintum. Pažymių negaili, tačiau vertina pagal žinias. Prižiūri lankomumą tavo paties gerovei, nes juk kalbą mokaisi, o ne ką nors kitą :}
Maloni, griežtoka, smagi, draugiška, nestokoja ir humoro jausmo, atvira jūsų norui bendrauti :}
the best , 2009-12-30
Eglė Linkevičiutė - tikra darboholikė, vertinimo griežtesnio niekur nėra kaip pas ją. Iš pažiūros maloni, tačiau vertinimas paliks kiekvieną apšalusį. Žodžiu, situacija pas ją pasikeitusi, į lankomumą visiškai jau nežiūri. ar laikote ar ne, tas reikšmės jokios neturės. Vertins žiauriai, nebus taško, kablelio, klaustuko -braukia ir rašo nulį už tą sakinį, jau nešneku jei sumaišysite žodyje raides, bus ta pati situacija. Nereikia taip griežtai vertinti, tuomet studentai maloniau atsilieps, o beto mes nesam anglu filologai, kitas dalykas kalbos mintinai nesimokysim, iš to jokios naudos. Ir dar, galvodavau išprotėsiu kai paskaita trunka ne 50min kaip nurodyta, o geriausiai valanda ir dešimt min. va čia tai topai buvo. Kam reikia taip dirbti, pačiai kankintis, jau nekalbu apie studentus. Ramiau, kam taip verstis per galvą. O šiaip sugrįžti tikrai čia nenoriu nė už ką, baigiau anglų ir džiaugiuosi.
kavaholike, 2009-12-27
Kažkas baisaus buvo mokytis pas šią dėstytoją. Net lyginti negaliu, kokie buvo kiti lygiai prieš šitą :D Pirmąkart pakliuvau pas tokią nemielą ir nesupratingą dėstytoją, likau nemaloniai nustebinta, kad tokia jauna ir iš pažiūros maloni dėstytoja, gali būti tokia nesupratinga ir neteisinga, šitaip žlugdyti žmones pažymiais (ne 2,3 studentus, bet kelias grupes), neatsižvelgti į prašymus ir t.t, nežinau, reiktų susimąstyti. Džiaugiuosi, kad šiaip ne taip baigiau tą kursą pas ją, nemaniau, kad anglų kalbos paskaitos gali tapti tokios nepakenčiamos, nes prieš tai teko dirbti su nuostabiomis dėstytojomis. Žodžiu, košmaras buvo.
Coffee, 2009-08-13
Laaabai faina dėstytoja, pas ją pagaliau ėmiau suprasti gramatiką :D Nėra griežta, paprasta. Su mielu noru grįžčiau į 3 lygį pas ją :D
Kristina, 2008-12-22
Sauni destytoja, gera specialiste, labai siltai bendrauja su studentais :) paskaitose tokia gera, silta atmosfera budavo... Vertina pagal zinias, naudoja procentu sistema. Siaip noreciau dar pas ja mokytis... :)
Labas, 2008-10-12
gera destytoja, kaip zmogus linksma, draugiska, jei reiks - pagelbes, zodziu smagu, kad pakliuvau pas ja ;) del pazymiu, tai ka ten su ta anglu beprigalvosi, padarai gerai pratima - gerai gauni, pridarei klaidu - blogiau, maciau procentu sistema naudoja, paziuri kiek procentaliai gerai padaryta ir paraso pagal tai pazymi :)
Coliuke, 2008-02-01
nuostabumas sitos destytojos! truksta net zodziu. rudens semestre apturejau si dziaugmeli, net negaila budavo keltis 6valanda ryto ir trenktis per tas spustis. niekuomet nebudavo nuobodu, visi jausdavosi "savi". tik geriausi prisiminimai!
villkiuke, 2007-11-21
Mielas, siltas zmogus ir moko gerai,gali klaust jei ko nesupranti(nors nebijai, kad rekt prades;)). Kai pas ja mokiausi pirma karta gyvenime anglu pamokos pradejo patikti. deje, jau nebesimokysiu...;(
angeliukste, 2007-06-25
Sios destytojas paskaitose man buvo nejauku sedeti. Pastoviai tokia salta ir kartais, kai susinervindavo, dar ir aprekdavo kaip reikiant.
lucy_shadow, 2007-05-28
super destytoja ir kaip zmogus ir kaip specialiste nors as gavau ne per daugiausiai bet cia tik del mano ir niekieno daugiau kaltes. Paskaitos pakankamai ydomios, bet kadangi man buvo nuo astuoniu ir daznai eidavau neisimiegojus tai budavo sunku :) bet dziaukites tie, kurie pas ja papulsit
adriana, 2007-01-11
Mano pirma anglu destytoja ir tiesa sakant pati geriausia is buvusiu. Mes i jos paskaitas ejom su dideliu malonumu. Buvo labai gaila, kai pasibaigus semestrui teko issiskirti su ja. Pas ja as daugiausiai ismokau, nes kai faina destytoja, tai ir noras mokytis yra.
aszalciukas, 2006-12-06
Puiki destytoja !!!!! Pas ja paskaitose supratau viska ka ji aiskino, nors ir kalbejo vien anglu kalba :) pradzioje labai baisu buvo, galvojau bus skola, bet pasirodo labai puiki destytoja, jos galima klausti jei kazko nesupranti, ji puikiai moka paaiskinti net ir 100kartu ta pati, bet skirtingai...
Saunuole!
rasa.k, 2006-03-20
Ši dėstytoja super.Ir kaip žmogus ir kaip specialistė. Nevengia pakelti pažymi, jei mato kad studentas stengiasi. Fainuolė.Tikrai nesigailesit, kas pas ja mokysites.
MeOnly, 2006-03-13
2 Klecckis:
Tai turbut tu ten jau virshijai 3x5 pask. ar daugiau... Ir kas tau sake, kad jei tu gerai shneki ar moki anglu kalba, tai gali nelankyti paskaitu...? Kai as mokiaus pas ja tai irgi buvo tokiu, kurie virsijo limita, bet nei vienas nesiskunde, kad jiems sumazhino...
Gal tu ten pasishakojai su destytoja ka nors, tai todel tau ir numazhino galutini, suprask nemegsta ji "kietu" berniuku :)
Beje jei tu praleidai kelis testus, presentacija ar dar ka - tai spek ka tau uz juos parashe... ;)

O siaip tai destytoja tikrai super, VDU tokiu destytoju vienetai...
Paskaitos idomios, linksmos ir nenuobodzios :) Pvz as nepraleidau nei vienos anglu paskaitos, nes sedet pas ja paskaituose ne kancia, o malonumas :) Ir dabar su malonumu pas ja mokyciausi, jei tik butu galimybe :)
O jei nelankai, tai cia kaip sakoma your problems...

RESPECT E.L.
BEST EVER !
Klecckis, 2006-02-26
Semestro gale numazino 2 balais galutini pazymi, vien uz tai, kad virsijau 5 praleistu paskaitu limita..
nepaisant to, kad anglu kalba kalbu beveik taip pat kaip ir lietuviu..
pvspvs, 2005-11-23
super destytoja, pasiseks tiems kurie pas ja pateks
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.