Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Erika Rimkutė
Greita poros paieška:
Erika Rimkutė, 117/212
Valstybinės kalbos praktika
Erika dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +0.5     Bendravimas: +0.5     Pažymiai: -0.6
good, 2015-03-11
Jos nemalonę užsitraukiau dar 1 kurse, nes uždaviau klausimą, į kurį ji nesugebėjo atsakyti (tuo metu buvo doktorantė ir skaidrių neturėjo:)). Šitas kryžius mane persekiojo, kol baigiau universitetą. Gal magistrantūroj jau pamirš? :)
Milana, 2013-01-17
Ugninexxx, 2012-12-20
Puikiai išmananti savo darbą, labai atsakingai į jį žiūrinti. Reikli, sunkūs atsiskaitymai, reikia pasistengti. Bet šiaip nebloga dėstytoja sudaranti puikias sąlygas darbui paskaitos metu. Pažymiai nėra labai geri, vertina griežtokai.
gyvenu.menulyje, 2012-05-02
nu ir komentarai... prajuokino ta, kuri rašė, kad per savo gerą išvaizdą gavo skolą. neblogas pasiteisinimas :DD iš mano patirties tai panos, kurios gavo skolą, tų paskaitose nesimatydavo.
pindulka, 2012-03-21
Visi anksčiau išsakyti komentarai apie šią "dėstytoją" yra absoliučiai teisingi. Ką gi, kaip kažkas minėjo, panelė dėstytoja, šį kartą jau peržengė visas leistinas ribas. Toliau masiškai rašydama visiems neigiamus pažymius ji jaučiasi nenugalima bei galinti daryti bet ką. Deja, matyt pamiršo dėstytojėlė, kad taisyklės bei įstatymai galioja net Prezidentams, o ką jau kalbėti apie dėstytojus. Matyt teks jai priminti, jog jei esi dėstytoja, nereiškia, kad esi Dievas. Toliau tęsiasi neigiamų pažymių rašymas vėl nusiamto begalė skolų. Šį kartą teks netylėti. Bus kreiptasi visur, jei reikės, šios dėstytojos darbo "metodai" bus paviešinti ir spaudoje ar dar kur viešumoje informuojant žmones, kokių dėstytojų tenka sutikti Lietuvos universitetuose, kurie pasiryžę tik žlugdyti. Liepto galas turi būti prieitas bei šis dėstytojos intuityvus studentų žlugdymas privalo baigtis! Nekentėkite niekas jei žinote, kad daug mokėtės, o grupės pažymiai nesiekia 4-5. Šį kartą jau gana!
dziundze, 2012-03-05
Be komentarų! Ne jai būti dėstytoja! Lai eina dirbti į Tėviškės žinias redaguoti kaimo tekstelius, o ne gadina paskaitas! Jei taisykles mintinai išmokusi iš skaidruolių, nereiškia, jog gali būti kompetentinga dėstytoja, beje, iki ko jai dar labai toli. Dažnai nukeliauja į lankas jei pradeda kalbėt be skaidrių. Šios "dėstytojos" darbą galima apibūdinti vienu bei taikliu žodžiu - SIAUBAS!
huhhh, 2012-02-26
Ok, pasiūlysiu tiesiog atsigauti, nusiramint, nes tikrai kažką jau sapaliot pradedat :DD tiesiog nustebau dėl nuomonės, parašiau savo nuomonę ir, atleiskit, ji kitokia nei jūsų, ir dabar jau aš dėstytoja :DD
-
nesu tokių pokštų apie išvaizdžių ir neišvaizdžių studentų vertinimą girdėjus, absurdas :D akademinė karjera nesusiklostęs gyvenimas? kažkokią paranoją įsivariusios esate, merginos. iš dieninių studentų niekad šito nebuvo girdėt (sprendžiu iš studentų kiekio). gal ir nemėgo kurso, gal atsainiau pažiūrėjo, gal ir nuvertino, tik jau ne dėl tokios keistos priežasties - neįtikėtina.
jei ji dabar tai skaito, tai turės apie ką pamąstyt.

šiaip man pasirodė normali dėstytoja, girdėjau, gera ir reikli darbų vadovė, pakankamai kompetetingi tie jos atsakymai :) bet mokytis sunku.
Drucke, 2012-02-26Panašu, kad pan. Dėstytoja pati parašė komentarą pasivadinusi "huhh". Gerbiama panele, kodėl Jūs nusprendėte, kad čia ne iš dieninio rašo? Studentui ar kitam komentatoriui tokios mintys nešautų į galvą. Žodis "absurdas" taip pat yra panelytės mėgstamas ir dažnai vartojamas. Sakinių struktūra irgi kaip pan. Dėstytojos.
Beje, gerb. pan. Dėstytoja, komentare yra klaidų. Labiausiai į akis krenta skyrybos ženklo nebuvimas tarp dviejų sudėtinio sujungiamojo sakinio gramatinių centrų.
Dėl asmeninio gyvenimo... Į šią sąvoką įeina antra pusė, vyras; laisvalaikis, šeima ir vaikai. Karjera - tai jau ne asmeninio, o viešojo gyvenimo kategorija.Šita pan. Dėstytoja sau pernelyg daug leidžia neobjektyviai vertindama. Buvo užduotis surinkti kalbos klaidų iš rašytinių šaltinių. Užduotį atlikau. Nebuvo paaiškinta, kas yra blogai. Įrašė skolą. Akivaizdžiai matėsi iš jos nutaisomos minos, kad aš jai nepatinku, nes esu išvaizdi moteris. Jau senokai daugelis pastebėjo, jog ji pavydi gražioms ir nevienišoms studentėms. Bet mes juk nekaltos, kad ji nesusitvarkė savo asmeninio gyvenimo!
Su prašymu išnagrinėti situaciją buvo kreiptasi į ŠMM bei į katedros vedėją A. Kazlauskienę. Deja, skundas buvo pavėluotas. Tačiau kitą kartą veiksime operatyviau. Žinokite visi, kad reikia reaguoti iškart, kai pan. E. Rimkutė neobjektyviai įvertina.
meilutea, 2012-02-24
Nejuokink čia tu žmonių. Kam tekę susidurti su šia dėstytoja, visos žino, kad jos vertinimo sistemos neįmanoma suprasti. Jei kurse yra graži mergina, skola jai garantuota ir iš viso ne jai būti dėstytoja, nes visus dalykus iš karto padaro pačiai neįdomiausiais. Sakai studentės kaltos? Nežinau šito atvejo, bet žinau, kaip buvo mums. Praeitais metais ir mums ji prirašė daug skolų. Jei laiko studentus visiškais kvailiais, lai pasižiūri iš šono į savo dėstymo metodus. Teisingai pastebėta dėl skaidrių. Reziumė: bet kas gali ateiti su skaidrėmis ir iš jų paskaityti, bet sudominti studentus, įdomiai išaiškinti dalyką gali tikrai ne bet kas, deja, bet jai šis antras variantas neįmanomas. Norėčiau bent kartą ją pamatyti be skaidrių. Per visus dėstytus 4 metus nebuvo nei vienos paskaitos kai neskaitoma visą paskaitą iš skaidrių. O dėl vertinimo manau tikrai būtų visiems įdomu sužinoti kokia sistema: pažymiai jau numatyti iš anksto, ar pagal skaidres sudarytą vertinimo sistemą? Pabaigai galiu pasakyti, kad ši dėstytoja per visus studijų metus įsimins kaip pati blogiausia iš visų buvusių.
djiem, 2012-01-31
Visiškai nesutinku su pampuska. Iš dalies tai tik studentų, gaunančių skolas, o tokių visada yra ir bus, kalbos. Šita dėstytoja - viena profesionaliausių ir patikimiausių specialisčių, kurios tik gali dėstyti. Per kelerius jos dėstymo metus mačiau kaip patobulėjo jos paskaitų skaitymas, ji parodo visiškai kitą, net rimtesnį požiūrį į darbus. Geba ji ir padoriai, mandagiai išaiškinti ir sudominti, ir padėti studentui. Jei pažymiai žemi, tik todėl nevertėtų rašyti dėstytojos kompetencijai -2. Ji TIKRAI žino, apie ką šneka. Tuo labiau kalbinius dalykus, kai dėsto, tai vertina pagal logišką sistemą: kiek klaidų padarai, tiek turi. Aišku, dešimtukais nelyja. Nemokėjau kalbos dalykų labai gerai, tačiau džiaugiausi, kad dėstė būtent ji. Kaip ir daugelį kitų dalykų. Atleisk, bet turbūt šiuo atveju kažkoks nesusipratimas įvykęs ir ne ji nesugebėjo išaiškinti, o ir studentės nemoka kalbos kultūros :-)
pampuska, 2012-01-25
Oh my God. Nepadės net Dievas. Skaidrės, skaidrės ir dar kartą skaidrės. Visiška nuobodybė. Jei šiai dėstytojai reikia pradėti kalbėti, temą aiškinti laisvai, normalaus, rišlaus sakinio be klaidžiojimų nepasakys. Žodžiu, visiška nuobodybė, o dar baisiau, jog ji dėsto pusę įmanomų dėstyti dalykų ir visiškai nesugeba sudominti. Smagiausias yra vertinimas. Vienas iš pavyzdžių. Iš 29 filologijos ketvirtakursių 23 gauna skolas. Ne vienas galutinis pažymys yra 1. Nors padaryti ir namų darbai, parašytas kolis ir t.t. Klausimas, ar taip išeina, jog visi studentai yra visiški kvailiai ir nesugeba 4 kurse filologai išlaikyti kalbos kultūros, ar ši dėstytoja visiškai nesugeba išmokyti, ar čia dar kažkas įdomesnio? Mano manymu, šios dėstytojos vertinimo "subtilybėmis" derėtų pasidomėti aukštesniems VDU darbuotojams, nes su tokiais dėstytojais į lietuvių filologiją greitai nebebus iš viso stojančių.
bergamont, 2010-11-21
Na kai viskas griežtai reglamentuota, tai ir neprasisuksi su samprotavimais :)
VDUstudentė, 2010-05-27
VDUstudentas, 2007-11-26
Geriausi atsiminimai iš šio kurso:)
MudzhyJ, 2007-08-18
Paskaitos, kaip ir V. Girniuvienės prancuzu kalboje labai primena mokyklos laikus, tačiau šičia tvyro visiškai kitokia, teigiama atmosfera. Paskaitų metu netruxta humoro, pati destytoja megsta juokus, dalykas nera labai sudetingas (isskyrus kirciavima, taciau jo metu visad galima zaisti zaidima "atspek kirti"), tad nelankyti kurso nera rimtu priezasciu :)
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.