Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Gediminas Jankauskas
Greita poros paieška:
Audiovizualinis menas
Gediminas dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2     Bendravimas: +0.7     Pažymiai: 0
Mascarpone, 2015-03-11
Arogantiškas? sieka sukirsti? Nagi kokių dar pasakų paseksit gerbiamieji kolegos VDU studentai???? Dėstytojas yra puikus, paskaitos BE GALO įdomios.Kartais net užmiršti jog reikia konspektuotis viską, kai klausaisi paskaitos. :D Manau, kad tai jau šį tą pasako. Su pažymiais, taip pat viskas normaliai. Jei mato, jog stengiasi, įdedi pastangų, tai ir bus viskas gerai. Lygiai taip pat ir su bendravimu. Jei bendrauji normaliai, neišsišoki, tai ir su tavim normaliai bendraus. Na, o jei ne, tai tai bus negerai. Taip, kad visi tiek, kurie burnoja, pagalvokit, gal problema slypi jumyse :)
Viktorija, 2014-05-06
bendram isprusimui manau tokiu paskaitu tikrai reikia ,kartais budavo nuobodu ,kartais budavo labai idomu ,vertinimas grieztas ,bet pasimokius laisvai galima turet gera pazymi :)
Turan, 2013-11-26
Labai įdomus žmogus :D turi nerealų humoro jausmą, mėgsta paironizuoti. Tiesa, šiek tiek susireikšminęs ir labai jau sureikšminęs savo dalyką, kurį laiko pačiu svarbiausiu visame universitete. Keista, kad dauguma mini, jog atsiskaitymai labai sunkūs. Aišku, informacijos nemažai, bet pažymiai objektyvūs - kiek moki, tiek gauni. Nieko "iš lempos" nebūna, visa info yra dėstytojo skaidrėse, dėl namų darbo taip pat, jei esi nepatenkintas, gali eiti ir aiškintis, bet šiaip, mano manymu, pažymių negaili, tik labai nemėgsta plagijatorių. Geriau jau rašykit patys ir nekopijuokit iš interneto, paskui pasitaiko atvejų, kai atneša paties dėstytojo parašytą recenziją :D :D
Anoniminis vartotojas, 2013-09-05
Kino genijus! O bendrauja labai laisvai. Tie, kas skundžiasi mažais pažymiais, jie yra to verti. Pažymius rašo už kritiškumą ir sugebėjimą analizuoti. Niekada nekildavo problemų su juo, o ir po paskaitų galima pašnekėti įvairiomis temomis
Anoniminis vartotojas, 2013-06-13
Anoniminis vartotojas, 2013-05-24
įdomus dėstytojas, įdomios paskaitos. ir atsiskaitymai įdomūs :D vienos paskaitos namų darbų apimtį sudėjus išeina kursinis :D tiesa, lankiau jo specialybinius dalykus, ne šią paskaitą. drįsiu teigti, kad mums kartelė buvo aukščiau pakelta :) kas mėgsta kiną, tam patiks. dėl 'praktinio panaudojimo' - c'mon, čia gi menai :D protų mūšiuose, va, gali praverst ;)

beje, nemėginkit plagijuot namų darbų; cituokit, kurkit, analizuokit, geriau savo nusišnekėkit, bet jokiu būdu nenurašinėkit. kuolas arba neįskaityta. ir perplėštas darbas. rimtai. savo akimis mačiau.
Birute4440, 2012-10-14
Tikras kino istorijos žinovas. Tokių Lietuvoje nedaug. Savo srityje tikrai žino labai daug. Tačiau, jeigu atsiras kas nors, kas žino tai, ko jis nežino, gali užpykti, įsižeisti arba tiesiog nuduos, kad negirdėjo. "Neduok dieve" kažkas žinos daugiau nei jis. Turi didybės manijos požymių.
Kaip dėstytojas labai geras, paskaitos tikrai įdomios. Dėsto su nepaprastu atsidavimu, su dideliu noru. Kas blogai paskaitose? Per daug reikalauja iš studentų. Atsiskaitymuose būna užduotys, kurios reikalauja daug "kalimo", beprasmiai klausimai ir t.t. Jeigu norite gauti gerą pažymį iš namų darbo, turite būti vos ne kino kritikas.
Šiaip patarimas, jeigu norite gauti gerą pažymį, pirkite vitaminų smegenims ir kalkite kalkite kalkite...
Kuolys, 2012-05-30
Nors praėjau be skolos, bet galiu sąžiningai pasakyti, norit gero pažymio ir normalaus dėstytojo (su kuriuo eitu susišnekėti) geriau šito dalyko nesirinkti.

Nors kompetencijos turi, bet pastovus nesąmonių šnekėjimas ir jo dejonės (kaip jam nerūpi, kad nelanko jo paskaitų, koks jo sūnus protingas, kaip jo maldauja, kad tik parašytų geresnį pažymį ir t.t. ) asmeniškai labai atstumia tiek nuo paskaitų lankymo, tiek nuo noro apskritai šį dalyką rinktis.

Žinau, kad visokie neformalai, arba tiems, kur labai gerai parašė (tiems pasakysiu, jog aš tarp kitko aš irgi iš tokių) sakys kitaip, bet tikrai neapsigaukit.

P.S. Norėtųsi, jog pats dėstytojas padarytų išvadas, kodėl į jo paskaitas "paslaptingai" niekas nenori rašytis ir eiti.
Mufas, 2012-05-28
Labai viska puikiai išmano savo sritį, jei rodysit iniciatyva bendravimas bus nuostabus, o dėl pažymių, tai labai objiektyviai vertina, ir jeigu nieko nemoki nieko ir negausi. Tikrai nėra labai sunku, gal ir ne pats lengviausias dalykas, bet jeigu mokėsit tai gerai ir gausit.
Sutsuruputsu, 2012-05-28
Dėstytojas kompetetingas, tačiau kaip B lygio dalyko kurse, studentus per daug spaudžia. Atsiskaitymai tikrai nelengvi, namų darbas taipogi. Ir pažymių laabai skundžia. Galbūt tai sąlygoja faktą, kad vis mažiau studentų renkasi šį dalyką.
Imbusan, 2012-05-17
NevertaKlausti, 2011-12-30
Tebūnie šiam dėstytojui ir kartais nepavyksta susidoroti su kompiuterine technika, tebūnie jis kartais pasirodo per griežtas ir tam tikrais atvejais įžeidus, tai yra minusai, kurie nublanksta palyginti su tuo, koks išprusęs ir savo žiniomis pasitikintis yra šis žmogus. Jo erudicija yra jo arkliukas.

Kalbant apie atsiskaitymus ir namų darbą, turėčiau paprieštarauti pastarajam komentatoriui. Visų pirma, niekas "visiškai" nesiskiria. 70-75 procentai to, ką pasako dėstytojas, galima be problemų atrasti konspektuose. Visa kita jau studento valioje lankyti paskaitas. Jeigu to nedarai - tavo problemos.
Antras dalykas, patys konspektai yra įdomūs, jeigu domina kinas; juose perteikiama kino istorija, išraiškos priemonės, gausu iliustracijų, įvairių pavyzdžių ir pan. Jeigu iš to nori užsidirbti duonai pinigų, tada gal ir medžiaga nereikalinga. Bet tada kyla klausimas, kam apskritai studijuoti, nes natūralu, jog ne viskas, ką gaunam, yra praktiškai "naudinga".

Aš pats asmeniškai skaičiau medžiagą, lankiau paskaitas, namų darbą parašiau pagal tokius principus, kokių reikalavo dėstytojas, ir bendrą ištraukiau 9. "Jei norisi geresnio pažymio, nei mokymąsis, nei sėkmė nepadės." - nuskriausto žmogaus nusivylimo kupini žodžiai. Jeigu ant sprando nešiojat ne kopūstą, domitės kinu, fotografija, daile, literatūra ar kitomis meno šakomis, rinkitės šitą dalyką ir nenusivilsit. Esant šiems dalykams audiovizualinis menas nebus didelis iššūkis.


Aš_Pats, 2011-12-19
Dalykas tikrai įdomus, tačiau dėstytojas sunkiai sugeba tiksliai jį išdėstyti. Juolab, kad konspektuose ir tame, ką jis oasakė paskaitoje dalykai tiesiog visiškai skiriasi. Vertinimas taipogi - jei norisi geresnio pažymio, nei mokymąsis, nei sėkmė nepadės. Reikia tiesiog fenomelios atminties ir sugebėjimo pastebėti ir išmokti visiškai nereikalingus ir nereikšmingus dalykus, kaip pavyzdžiai, kuriais nuolat būna praturtinti atsiskaitymai.
Dėl namų darbo trumpa pastaba iš mano pusės. Kaip galima gauti normalų pažymį, jei dėstytojas pradžioje pasako, jog jei gerai parašytas, užtenka ir pvz trijų puslapių, o aptariant rezultatus sako, jog negalima rašyt gero pažymio tam, kuris parašė tris, o ne dešimt puslapių. Nėra logikos
Ir dar dėstytojui tikrai pravertų pagilinti savo labaiu nei paviršutiniškas žinias apie kompiuterinę techniką. Nes būna graudu žiūrėti, kai jis nesusitvaro su paprasčiausiu Windows media player ar Youtube
Deimante, 2011-11-24
šaunus :)
valyte90, 2011-04-14
Tikras savo srities žinomas, tikrai galėtų parašyti daug geresnę knygą nei tą, iš kurios jis dėsto savo studentams, bei komentuoja klaidas (Pakistono "Kino istorija"). Atsiskaitymai tik iš paskaitų medžiagos, taigi jeigu lankai paskaitas, bei kažką pasižymi tikrai įmanoma gauti teigiamą įvertinimą. pakankamai greitai ištaisė darbus. namų darbai nors ir sunkoki, bet įdomus, bei tikrai įmanoma juos atlikti, bei apsiginti.
None, 2011-02-03
Dėstytojas šaunus, paskaitos LABAI įdomios, bet vertina tikrai labai jau smulkmeniškai ir griežtai.
Together, 2010-12-17
Dėl daugelio dalykų pritarsiu Teresės komentarui. Tikrai rinktis šį dalyką patarčiau tiems, kurie domisi filmais, menu ir pan. Apie dėstytoją nieko bloga negaliu pasakyti, nes nepastebėjau jokių jo kandžių replikų ar pan. Aišku dėstomo dalyko turinys tai sausa teorija, ir įdomesnių dalykėlių išgirsti čia sunkoka. Tačiau man patiko šio dalyko paskaitos, nors ir vykdavo vėlai vakare nesu praleidusi nei vienos paskaitos o ir pažymiais negalėčiau skustis. Berots išėjo 8. Pasakyčiau priešingai, kad nei kolis nei egzaminas, o ir n.d. nepasirodė man sunkus. Gal dėl to kad iš tikrųjų tokie dalykai man patinka.
Čyruvyru, 2010-12-17
Jei domitės kino, fotografijos atsiradimo istorija,bendra kino teorija ir norite pasiklausyti iškalbingo, kompetetingo dėstytojo, kuris TIK APIE TAI jums papasakos, bet dažnai patrauks per dantį, kad nežinote, kokia klasikinė muzika skamba filmo metu, ar kitaip parodys koks jūs neišprusęs meno srityje, na tuomet šis dalykas nenuvils. O išprusimą čia parodyti tikrai reikės (namų darbas – iki 10psl. filmo aprašymas). Kino interpretavimo ar gilesnio, kritiškesnio jo supratimo nelaukite, nors pats G.Jankauskas yra kino kritikas. Dėstytojas gana ironiškas, turi panašų humoro jausmą, logiškas. Dalykas nesudėtingas, bet atsiskaitymai sunkūs.
klausytojas, 2010-11-26
Dėstytojas tikrai labai kompetentingas, puikiai išmano tai ką dėsto, ir pakankamai įdomiai ir kokybiškai visa tai išdėsto. Atsiskaitymai nėra labai lengvi, tačiau klausant ką pasakoja ir mokantis išmokti ant gero balo tikrai nėra sunku.
kath, 2010-11-24
Dalykas super, dėstytojas paskaitose irgi puikus, BET kol neateina koliai.
Lankiau viskas paskaitas, ir vistiek nors atrodo viską moki gavau 7, namų darbą rašiau, stengiausi vis tiek tik 9, na ir iš egzamino taip pat vėl 7.

Bendras 7,4 keltis negalima, nes jei neišmokai tai neišmoki. Nemanau, kad tai objektyvu. Ir šiaip, mėgsta kartotis, visada išgirsti istorijų apie titaniką, avatarą ir t.t.
Aglo, 2010-07-08
Dalykas tikrai įdomus, per paskaitas neturėtumėte užmigti iš nuobodulio, bet pažymiai ne per geriausi - sunkoki atsiskaitymai.
maba, 2010-06-26
paskaitos tikrai įdomios, vertos dėmesio. Gerus pažymius gauti nelengva, ypač rašant namų darbą. o čia kas šneka, kad dėstytojas pilnas arogancijos, negerbia studentų ir panašiai, tai nžn, arba mes skirtingas paskaitas lankėm, arba buvot tik keliose paskaitose ;)
Kas norit įdomių, "gyvų" paskaitų, o ne nuobodaus skaitymo iš skaidrių, tikrai rekomenduoju ;)
ezekiel, 2010-05-27
Labai savotiškas dėstytojas: tai pareiškia, kad dėsto šį kursą iš meilės kinui, tai nuolat verkšlena dėl didelio studentų skaičiaus(nors kiną mylintį žmogų turėtų džiuginti, kad jo mėgiamas dalykas domina didelį skaičių jaunų žmonių, ar ne:)).
Pats dėstymo stilius - pakankamai autokratiškas. Gal todėl, kad dėstytojas neturi pedagoginio išsilavinimo? Kad mėgsta didžiuotis savo erudicija - tikra tiesa. Šaunu, kai daug žinai. Bet žmogui, kuriam jau per penkiasdešimt, didžiuotis savo knygine išmintim prieš minią aštuoniolikamečių... Na, čia tas pats, kas puikuotis tuo, kad gali atimti iš darželinuko saldainį:D
Visiškai nemoka elgtis su technika - tiesiog graudu būdavo žiūrėti, kaip beviltiškai kankinamasi norint paleisti DVD diską naudojantis paprsčiausiu Windows Media Player.
Kas dar?... Dėstytojas apie kiną tikrai išmano, nėra abejonių. Bet savo meilės kinui, kurią deklaruoja turįs, auditorijai nesugeba parodyti: visgi akivaizdi arogancija, grįžtamojo ryšio su studentais nebuvimas ir akivaizdi organizuotumo stoka daro savo.
Reziume - jei domitės kinu ir manot, kad šito kurso dėka žinias pagilinsit - dar kartą pamąstykit; jei tikitės lengvai praslysti - net nesitikėkit; jei turit fenomenalią atmintį, aukšto laipsnio nuolankumą ir kantrybę - pirmyn.:)
bergamont, 2010-05-26
Visiskas teoretikas, jokios praktines puses nesimato. Jam savo mintis destyti tik i lapa, o ne pasakot kitiem. Ir kaip B dalykui tikrai per grieztas vertinimas. Pagiru puodas su "dvejais aukstaisiais"
amerigo, 2010-05-26
nuosirdziai sakau jei mokotes ne tik audiovizualini, o turit ir kitu paskaitu ir jei kino istorija nera jusu gyvenimo aistra... nesirinkit sio dalyko, nes destytojo arogancija ir perdetas "erudicijos" demonstravimas kiekviename sakinyje iveliant bent po viena tarptautini zodi(kurio dazniausiai niekas nesupranta) ir beabejo beabejone net mazytes jus sioje paskaitoje busit niekas, o jei netycia pareiksit savo nuomene...hm na kaip cia pasakyti... arba Gedimino Jankausko nuomone arba neteisinga nuomone. o del pazymiu cha cha cha cha cha ismokstat viska mintinai arba skola :D
alto, 2010-05-14
Tiesa yra ta, kad jis yra fanatikas ir jei kam nors tai yra ne taip pat idomu kaip jam, tai tas kas nos jo nuomone yra nieko vertas. O skolu jis priraso ir uz paskaitu nelankyma, kas vdu nera privaloma.
provocative9, 2009-10-16
eikit jus s.ikt visi, as nekantrauju greiciau vizualini turet ;))) susitiksim `o9 rudeni, tv gide:)update:
turi jis rokenrolo, bet jis nuostabus. neikit visi smsu rasinetojai, lengvo dalyko del kreditu ieskotojai ir kitokie p.izdukai kuriu megstamiausia knyga yra 'zmoniu' zurnalas.

shitas senelis yra axujenas savo erudicija, o paskaitos hipnotizuoja, inspiruoja kurti, pradeti vertinti kina. is paskaitos isheini kaip is vieno didelio ir susiktai gero filmo, nu karoce chebra ziauriai idomu :) respektukas!
Obuoliukė, 2009-06-29
Jeigu yra daug blogų studentų nuomonių apie šį dėstytoją, tai negi jis yra nepakeičiamas? :)
GitanaR, 2009-06-14
Jankauskas savo srities specialistas, meno žmogus, kritikas, gerai išmano savo dalyką, įdomiai dėsto, todėl paskaitos labai įdomios. Griežtas, reikalaujantis, bet tai yra gerai, vis dėlto susirinkome į universitetą, o ne į kokią nors „profkę“, todėl ir lygis turi atitikti žinias. Man pasiruošimas jo egzaminui, po kitų egzaminų pasirodė pasivaikščiojimas, todėl jei manote, kad audiovizualinis sunku, tai tada keiskite mokslą, nes palyginus su kitais mokslais tai tik lašas jūroje. Jei tikrai paskaitysite jo medžiagą prieš ateidami į egzaminą skolos neturėsite, bet aišku kai žmonės neskaitę ateina į egzaminą ir nori jį išlaikyti, tai turėtų mažiausiai būti panašios srities specialistai kaip dėstytojas, nes kitaip skola garantuota. Jis vertina studentus, kurie deda pastangas ir atvirkščiai Pas dėstytoją nėra „palauk“. Reikia pasimokyti jei atėjote į jo kursą ir viskas bus gerai. O taip liuks kaip žmogus ir kaip dėstytojas. Tikrai patiko.
plastake, 2009-06-13
Asmeniškai man audiovizualinis buvo vienas iš įdomiausių mano pasirinktų dalykų. Nepasakyčiau, kad lengva, bet kai tau iš tikrųjų įdomu tai ką klausai ar mokiniesi tai nesunku išmokti konspektą. Beje nors ir turėjau paskaitas praitą pusmetį labai daug ką ir dabar atsimenu. Dėstytojas tikrai išmano savo darbą ir galima sakyti juo gyvena, truputį nusivylęs visuomene, žmonių, ypač jaunimo, nenoru lankytis jo kino klube, savo padėtimi, galbūt jaučiasi per mažai vertinamas...anyway, vertina gan greižtai, bet jeigu įdedi darbo rezultatai atitinkami. Minusas tas, kad tikrai per ilgai stengdavosi išlaikyti paskaitose iki paskutinės minutės nors viską sutrumpinus ir išmetus jo nusiskundimus paskaita truktų žymiai trumpiau
aušriukas, 2009-06-01
Pazymiu gaili labai....
anita, 2008-12-11
Turejau paskaitas pas ji praeita pusmeti, na man patiko, buvo idomu, zmogus ismano savo darba, turi sveikos ironijos , tik labai jau ilgai islaiko, tiesa sakant uzpakali paskausta nuo sedejimo ir siaip nera ten labai lengva, nors pati problemu neturejau, maciau tuos vargsus kur skolas gavo, ir siaip VDU studentus jis vertina griezciau nei VU. Imkit destytojau pavyzdi is gerb. destytojo R. Pozerskio, palaiko valanda , per ta laika speja isdesytyti viska ka reikia ir paleidzia (:. Sekmes darbe!
auktare, 2008-08-08
zmogus, kuris myli savo darba, kina ir yra visiskai tam atsidaves. labai nori ir stengiasi tai perduoti visiems, kam skaito paskaita. kadangi kursas nera labai platus, informacijos yra ne per daug, nelabai tai pavyksta, tenka kartotis. del studentu (musu) nepagarbos tam, ka jis taip myli, kartais isizeidzia..... tad... del to ir sedim visa paskaitu laika :)
stuka, 2008-05-15
tai dėstytojas, kuris vis užmiršta, ką kalbėjo ir vėl iš naujo tą patį pasakoja... tai nervina. klausai to paties keletą kartų :( geriau jau namo išleistų greičiau. visa, ką jis papasakoja galima sutalpinti į 20 minučių, o jis geba tris valandas ištempti. :/ be to mėgėjas pašiepti studentus...
BenoSarka, 2008-04-17
Per visa studiju laika neteko sutikti savo dalykui labiau atsidavusio destytojo
NIF07, 2008-02-06
Idomios paskaitos.
anarxija, 2008-01-19
Disciplina įdomi, dėstytojas expresyvus, bet išsėdėt iš tikrųjų sunku... Daug kas užkandžių atsinešdavo ;) gi "pornuxos" tekdavo pamatyti chi chi... Viskas su atsiskaitymais ir pazymiais tvarkoj "nei per daug, nei per mazai".
d.d.d.d, 2007-12-05
na ka cia ir bepridursi... geras destytojas, zodzio kiseneje tikrai neiesko, idomios paskaitos, ir filmukai ypac apie caplina juokingi :))) tik issedet taip ilgai kartais buna sunku, bet va jo tas nuolatinis judejimas neleidzia nuklysti i sapnus :))))))
Justass, 2007-11-28
smile:), 2007-11-22
negailestingas, bet liux destytojas, paskaitose kartais nuklystama i lankas ir laiko ilgai, bet man jis patiko, suzinojau daug naujo
Humanitarė, 2007-07-26
Destytojas visai saunus, zino apie ka sneka, tiesiog vaiksciojanti enciklopedija :) Paskaitos tikrai neprailgsta, suzinai daug idomiu dalyku. Tiesa, koliokviumas ir egzaminas galetu buti siek tiek lengvesni. Taip pat, kartais nelabai yra suprantama, kaip jis tuos atsakymus vertina. Ir dar: pats sako, kad 19-20 amziaus zmones nera labai issimoksline, o is musu (dauguma studentu, I ir II kurso, tokio amziaus ir yra) namu darbu reikalauja profesionalios, intelektualumu trykstancios filmo analizes.
Evil Inside, 2006-06-23
Bene linksmiausias dėstytojas VDU ir įdomiausios paskaitos, nors ir ne į tema dažnai, bet idomiios:) Su pažymiais - sunkiau, testai sunkūs, reikia daug atsiminti.
Tautvydas P., 2006-03-05
Vaikštantis tv gidas.
Viską žino apie savo dalyką, profesionalas.
juoda, 2006-02-01
Pas šį dėstytoją lengvai "nepraslįsi". Man patiko - sužinojau labai daug naujų alykų, kas ir po šiai dienai praverčia žiūrint filmus. Jei reiktų antrą kartą rinktis iš menų - rinkčiaus audivizualinį. Nors ir gavau tik 6, tačiau tikrai nereikėjo daug vargti, kad tiek gauti. Jei tiek gavau tik lankydama paskaitas ir kelias dienas prieš egzą paskaitinėjus, tai jei rimčiau paskaitinėt - būtų minimum 8 :)
MudzhyJ, 2005-11-28
Norint nesikartoti, tenka sutikti su LaimaJan, Fluffy, godzila, Klimas. Bet nenorechiau teigti, jog tie atsiskaitymai toki sunkus. Dar neturejau egzamino, tad anksti kalbejau, bet kolis tikrai buvo nesunkus, kas paskaitose buvo, lengvai galejo gaut 9 ar 10, priesh tai viska pakartojes namie 3-4 kartus. Egzamina zhadejo paruoshti sunkesni, tad gal dar pasikeis nuomone shiuo klausimu.
Ir dar vienas dalykas, tai namu darbas - menine kino filmo analize. Jei mokykloj sunkiai sekesi interpretacijos, siaip kurybiniai darbai, arba tiesiog nesidomi kinu, tai tikrai geriau pralenkt shi dalyka, norint gaut ish namu darbo daugiau nei kokius 6.
Giedrius, 2005-11-25
Net ir lankant paskaitas sunku gaut gerą pažymį. Bet išeitis yra - gaukit neakivaizdininkų konspektus, ten viskas yra - ir paskaitų nelankyt galėsit, ir pažymį geresnį gausit už lankančius.
braske, 2005-11-20
keistas tipas,nesuprasi ar jis megsta savo darba ir studentus...kartais atrodydavo kerstingas,nelankanciu atzvilgiu..gerai,kad as tokia nebuvau,kitaip neislaikytum egzu
du idiotai, 2005-11-16
dalykas idomus. tik destytojas kankinotjas. sneka nesmones apie nesamones. prasedi tris valandas, vos neuzmiegi, ir pabegt is paskaitu iseit negali, nes vadovelio nera jokio. krc, paskaitos kancia visiska. bet jai jose sedesi pazymius neblogus gausi, bet uz zinias. o ne uz sedejima.
Analitikas, 2005-08-12
Klimas, 2005-06-12
Siaip destytojas per paskaitas tikrai linksmas pasakoja idomias istorijas is savo gyvenimo kartais net nesusijusias su paskaitom, todel norint gerai parasyti atsiskaitymus reikia gerai papluseti namie skaitant medziaga.
godzila, 2005-06-12
labai gerai ismano savo dalyka, paskaitos idomios. bet egzui ruostis reikia, nes lengvai nepraslysi.
Fluffy, 2005-06-06
Dėstytas pasakoja daug, kartais per daug, kartais pasako viską, tik ne tai, ką nori pasakyti, bet visgi nestinga ir įdomių dalykų.. Jei domitės kinu, galit pasirinkti, sužinosit kažką naujo tikrai, na žinoma jei užteks kantrybės išbūti visas 3 valandas:) Beja, lengvai gero pažymio nesitikėkit. Atsiskaitymo forma: testas su atvirais klausimais.
LaimaJan, 2005-05-30
Super dėstytojas!!!! Tiesiog žaižaruoja sąmoju, žiniomis, entuziazmu. Paskaitos LABAI ĮDOMIOS, tačiau, jei rūpinatės tiktai vidurkiu, aplenkite šį dalyką. Čia teks mokytis kino virtuvės, kino gramatikos, kuri kai kam gali pasirodyti sausa ir neįdomi. Tačiau jeigu jau apsispręsite, tikrai nepasigailėsite sužinoję, kas lemia magišką kino poveikį. Teoriją G. Jankauskas gausiai iliustruoja pavyzdžiais iš filmų, taip kad lankyti tikrai verta.
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.