Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Gediminas Karoblis
Greita poros paieška:
Gediminas Karoblis, 74/212
Plačiau: http://filosofija.vdu.lt/?page_id=9
Logika
Gediminas dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +0.7     Bendravimas: +0.8     Pažymiai: -0.4
Anoniminis vartotojas, 2013-05-24
seniai tas buvo, bet kiek pamenu... įšokdavo į auditoriją valso žingsneliu... ir pradėdavo aiškinti logines klaidas. kaip humanitarė, net save nustebinau, kai kartais suprasdavau, ką jis norėjo pasakyti :D su Raškiniu kartu jie tokia įdomi pora dėstytojų :) Mr. Nelogiškasis ir Senelis Šaltis Nr 2 :0
geriausiai įsiminė pasirašymas - 2 val silkių statinėj... bet kadangi pabaigoje parašė 10, tai nebesiskundžiu :D dar gerai prisimenu, kaip Raškiniui pasakius pažymį, Karoblis pakėlė akis ir perklausė, ar 'kiauras' :D
voveryte, 2008-10-30
Paskaitas pas jį lankiau prieš pora metų,bet gerai pamenu 2 dalykus:

1. Kad jis pats žvengia iš tik jam vienam juokingų bajerių(kas atrodo ir keistai ir kvailai)

2. Labai jau "pasikėlęs" ir vaidina "kietą"

Savo dalyką gal ir žino,bet išaiškina prastai.
Agoria, 2008-10-26
Destytojas kiekvienas yra skirtingas. Nei vienam is destanciuju si dalyka negaleciau nieko prikist. Ne destytoju kalte cia,kad sunku, o paprasciausiai dalykas labai neiprastas ir sunkus. Gal net ir nelabai reikalingas :)
VDUstudentas, 2008-06-12
Gan nuobodžiai, bet bent jau neištemptos paskaitos.
ausmai, 2008-05-20
namu darba dariau labai saziningai ir kruopsciai, bet nzn kodel gavau 4 ;(
stuka, 2008-05-15
Raškinis tai liux :D respect :P, o Karoblis toks lėtokas sakyčiau ir paskaitos nuobodžios. o namų darbų sakinius rinkau sąžiningai ir gavau devynis ar aštuonis nepamenu
studente, 2008-04-29
Nu lb letas destytojas...daznai nusikalba i lankas..zodziu grybautojas kaip reikiant :D labai neaiskiai aiskina,per sunkiai...nori pasirodyti zinovas,bet jam negaunasi...
mambo, 2007-12-26
galiu tik pritarti kolegoms... labai vykes pastebejimas is :"visiskas nesusipratimas"...
me..., 2007-12-14
Tikrai susidaro ispudis,kad nezino net apie ka sneka, jegu jam net neidomu tai, ka jis pasakoja, tai kur gali buti visa tai idomu mum, vargsam studentam, suvarytiem per prievarta klausyti tos logikos, kurioje logikos mazai......visiskai nesuprantu vertinimo, ryskiai namu darbu neskaito, kadangi si semestra kaip tik kolis buvo velai ir nd nunesem velai,jam teko viska istaisyt per savaite...uz koli tikejausi gauti kokius 4, o is nd galvojau, kad tureciau 10 gauti, tikrai nuosirdizai ieskojau tu klaidu ir atrode,kad visos teisingos, bet gavau 6 , uz koli 8.... visiskas nesusipratimas jis....siaip egzu rezultatu dar tik laukiam, bet manau gerasis dede raskinis, kuri tikrai laaabai gerbiu uz jo atsidavima ir supratima mus isgelbes :)
vovute, 2007-11-21
vertinimas visiskai neaiskus, namu darbus padare destytoja kito universiteto bet gavau 6, o per koliokviuma nesamoniu pati prirasiau, biski nuo vieno kaimyno biski nuo kito ir gavau 9...
neaisku kaip ten tas vertinimas vyksta
Aragonas, 2007-11-15
eglefainafaina, 2007-10-30
bauta, 2007-10-24
prie mano akiu puse auditorijos(t.y.wisos panos) del jo tiesiog alpo....siaip sugeba gan idomiai isaiskinti labai idomu dalyka....
MudzhyJ, 2007-08-18
Kompetentingas ir desto reikalinga bei idomu dalyka, taciau idomumas dingsta jo beklausant - kartais atrodo kad jis nera anksciau destes ir stengiasi sugalvoti ka cia dabar reiketu pasakyti. Vertinimas irgi kartais sukelia klausimu, taciau kai nebebuna sansu ji pakeisti, tenka tiesiog susitaikyti :)
angeliukste, 2007-06-25
tiek Raskinis, tiek Karoblis labai puikus destytojai :)
vasaraaa, 2007-06-20
Buvo labai idomios paskaitos. Namu darbus dariau saziningai, is sviezios spaudos klaidas rinkau. Ivertinimai labai geri. Sekmes visiems. Mintinai kalti nereikia, reikia tik suprasti. Su pagarba destytojui...
niekas, 2007-06-11
Na del namu darbo tai tikrai taip, geriau sugalvot savo pavyzdzius, nes saziningai darant gero labai balo vistiek negauni :)
Liulia, 2007-06-08
Baisiausios paskaitos... Pritariu, kad Karoblio logikoj logikos nera. Raskinis tai uzdega savo atsidavimu logikai ir siaip gerietis. Laikykites kas mokotes, o namu darbu nevarkit ir neieskokit zurnaluose. Pagal vikipedijos pavyzdzius savo sugalvokit... Saziningi namu darbai geriausiu atveju bus penketu ivertinti. Laikykites ir sekmes ;)
Dievaite, 2007-05-27
destymas gal nuobodokas bet labai naudingas, nes vien is konspektu butu kurkas suvokti ka nori, ka ce reik ismokti ir ka suprasti. paskaitos gal nuobodokos buvo, bet pats dalykas idomus :)
natangas, 2007-02-24
taip ir nesupratau visa pusmeti, kam viso to reikia? kazkokius vejus kalba ir tiek. is auditorijos ko gero tik paciam raskiniui buvo idomu, ka jis kalba per paskaitas
stiftas, 2007-01-13
paskaitos neidomios. namu darbu netaiso. pazymiai tragiski.
Abredukas, 2006-12-21
Kolege, rasiusi pries tai, turetu lietuviu kalbos zinias atnaujinti ir tik po to kritikuoti kazka. Graudu skaityti! O Karoblis, kaip jaunas zmogus, baisiai mus nustebino savo nuobodziu kalbejimu ir juokimusi tik is sau paciam juokingu bajeriu!
joletele, 2006-12-06
Apskritai peršasi nuomonė, kad VDU dėstytojai aplomai darbus bei kolius ir egzus vertina paviršutiniškai arba būna taip, kad visai neskaitę. Už gerą namų darbą gali būti apkaltintas plagijatu, o kai nukopini tada gauni aukštą įvertinimą. Egzų pažymiai pagal kolį, kolių pagal namų darbus. Nors ir atsakai į visus klausimus per atsiskaitymus aukščiausio balo nerašo, gali dar taip įvykti, kad gausi neigiamą įvertinimą. Tie kurie ateina visai neskaitę gauna aukščiausius įvertinimus. Jokios logikos, balai surašomi tikra ta žodžio prasme iš lempos.
Charisma, 2006-06-15
Kartais per jo paskaitas susidarydavo ispudis, kad jis pats nesupranta ka kalba, namu darbai ir kolis vertinami kazkaip keistai ir nesuprantamai, tikrai NELOGISKAI
smilgelė, 2006-06-07
kažkoks asilas, melagis ir apgavikas, kuris nesilaiko savo žodžio, ir neskelbia rezultatų nors buvo pažadėjęs kad bus, pažadėtąją dieną nei kitą dieną ...ir aplamai ...nu man jokio kaiop dėstytojo autoriteriteto toks žmogus negali turėti.
Irsigis, 2006-05-25
Gediminas Karoblis yra musu isgelbetojas, jei ne jo vertinimas, is Raskinio su penkiais negriztume..Tai mes sakom, kad Karoblis geras zmogus, beje labai simpatiskas ir patrauklus:)
Ciucela, 2006-04-06
na desto nuobodziai, pazymiai zemi ir nevisad aisku, kodel :( Bet kadangi ner is ko rintkis - sekmes besimokantiems! ;)
Tautvydas P., 2006-03-05
Gerbiu šį dėsatytoją, tik kad pažymiai neatitinka žinių, viskas vertinama pagal kolį, tai ir namų darbas, ir egzaminas. Kiek iš kolio, +/- 1 balas iš kitų dalykų - nd ir egzamino.
Evil Inside, 2006-01-08
TIKRAS ESTAS!!!! Paskaitos - migdancios ir dar sunkiai suvokiant apie ka. Pazymiai neaisku uz ka, nors dazniausiai neblogi.
Olga Urboniene, 2005-12-18
gaila, kad studentai, kurie sugeba komentuoti destytojus, net nezhino ju vardu. Logika desto Gediminas Karoblis! O Antanas Karoblis - matematika desto( ir dar kaip nuostabiai). tai vat, turejau 10 ish logikos, ir ne del to, kad kaliau. tiesiog reikia lankyt paskaitas ir Plechkaichio knyga paskaityt. Gedo gal kiek letokas budas, bet jau koks yra:-)
creative, 2005-12-05
flegma, paskaitos nuobodzios kaip pas kokia raciunaite. matosi kad tikras pizonas, nuolat taisosi plaukus ir sneka taip lyg ji kas filmuotu, kazkox nesveikas jis man pasirode. darbus taiso belenkiek ilgai, pries pat egza pasako kaupiama, kad nebutu jau laiko apeliuot. o pazymiai tai totaliai lempiniai, pvz palygini namu darbus, ir aiskiai geriau padarytas darbas gauna 5, o pvz darbas paimant pavyzdzius is knygos ir biski pakeiciant gauna 9 (!). Atrodo kad panele karoblis ju net netaiso, o tiesiog zaisdamas sabiralka sugalvoja kas kiek gaus. loderis krc.
violeta, 2005-11-27
na,paskaitos nuobodziai letos ir sunkiai suvokiamos
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.