Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Gintautas Kamuntavičius
Greita poros paieška:
Astronomija
Gintautas dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.8     Bendravimas: +2.5     Pažymiai: +1.2
Kažkas, 2016-05-18
Labai nuostabus dėstytojas. Jo paskaitos padėjo ne tik praplėsti akiratį, bet ir neprailgo. Visada įdomu klausytis tiek kurso medžiagos, tiek jo paties minčių, pastebėjimų. Jeigu tik galite, būtinai rekomenduoju išklausyti šį dalyką. Nepasigailėsite :)
Gintarė, 2015-11-29
Tiems kas domisi astronoija paskaitos tikrai patiks :) Atsiskaitymai lengvi, jei lankai paskaitas. Patarimas: namų darbe reikia iliustracijų, tada 10 garantuotas;D
Miglė, 2015-11-28
Nedvejodama pasirinkau astronomiją, nes savarankiškai visada domėjausi ir norėjosi pagilinti žinias. Galiu pasakyti, kad "pasikaustęs" savo srityje, tačiau paskaitos kartais būdavo nuobodžios, nes rodydavo nemažai filmukų ir mažiau kalbėdavo apie naujienas astronomijos pasaulyje. Atrodo nesudėtingas dalykas, bet dėl gero pažymio tikrai yra ką nuveikti. Ypač norint gauti gerą pažymį (daugiau nei 8) iš referato ir koliokviumo, jau nekalbant apie egzaminą. Nesidomintiems šia sritimi ir besitikintiems lengvo pažymio nesiūlyčiau imti šio dalyko. :)
Anoniminis vartotojas, 2013-09-14
Atrodo tikrai geranoriškas ...
studentė, 2013-05-27
Miss Ash, 2013-05-23
Dana, 2012-05-05
Lina, 2011-11-25
puikus destytojas.
Weirdo beast, 2011-11-25
1313, 2011-05-04
Bennet, 2011-04-05
VDU studentas, 2011-03-10
Labai,sumanus ir kompetetingas destytojas.
Milda, 2010-12-19
Dalykas buvo įdomus, dėstytojas irgi labai patiko, įdomiai dėsto, gera vaizdinė medžiaga per paskaitas. Tik tiek, kad egzaminas sunkus buvo paruoštas, tačiau vertino tikrai atlaidžiai:)
Justas, 2010-12-11
Paskaitos įdomios, daug vaizdinės medžiagos. Pats dėstytojas yra labai protingas ir pasikaustęs savo srityje. Deja, jo vertinimai labai įvairūs. Koliokviumas ir egzas - normaliai. Tačiau namų darbo referatas.. Kaip jau kažkas minėjo. Už "gerą" referatą gauni 8, už "labai gerą" - 9. 10 gauna tik tie darbai, kurie jam atrodo kažkuo ypatingi. Be to, ~180 referatų, kurių apimtis ~8-10 psl. jis ištaisė per 4 dienas. Tai jau šį tą sako apie jo atsidavimą, bet kartu ir į vertinimo "pagrįstumą" bei įsigilinimą į rašto darbus.
Tačiau apskritai, tai žmogus labai protingas, bet kartu ir labai paprastas. Paskaitos gan įdomios, o pats dalykas - puikus.
kath, 2010-11-24
Puikus dėstytojas, geras, įdomios paskaitos. Geri ir pažymiai būdavo. Informacija aiški, viską pasakydavo ką išmokti. Vienas Gerbiamiausių dėstytojų :)
hamiuke, 2010-06-02
tiesiog tobulas dėstytojas. Puikiai išmano savo dalyką, moka sudominti. Matosi, kad jam rūpi studentai. Į paskaitas vaikščiojau su dideliu susidomėjimu. Ši paskaita ne tik parodė, kokia paslaptinga mūsų visata, bet taip pat ir paragino toliau (nors ir mėgėjiškai) domėtis astronomija. Ir viskas tik nuostabaus dėstytojo dėka. Labai ačiū!!! Gaila, kad daugiau neturėsiu paskaitų pas šį dėstytoją.
studente89, 2009-12-30
Man nebuvo idomu, eidama i pirmaja paskaita tikejausi kazko kito. Tad daugiau paskaitu nelankiau. I atsiskaitymus ejau perskaicius jo knyga, pazymiai buvo labai geri. Namu darba vertina uz tai ar daug spalvotu paveiksleliu ideta. Esu patenkinta. O ko gi daugiau reikia studentui, jei ne geru pazymiu.
Netv., 2009-12-28
Pusę metų atlankius astronomijos paskaitas išsipildė anekdotai - studentė pametė galvą dėl dėstytojo :D Tik šįsyk akademine prasme :) Visi didžiausi komplimentai - nuo dėstytojo sklinda toks gerumas, jis labai pozityvus žmogus, o savo dalyką dievina, pasakoja užsidegęs. Labai gaila, kad pusė metų jau praėjo ir astronomijos daugiau nebeturėsiu, bet manau, kad norėsiu ateiti už laisvą klausytoją :)
Ieva M, 2009-12-22
Dėstytojas tikrai kompetetingas, pasakoja visada užsidegęs, nori kuo daugiau pasakyti, sudominti. Bet atsiskaitymai tai košmaras. Sudėtingai suformuluoti klausimai, dar sudėtingiau - atsakymų variantai. O teksto perskaityti kartą ar du neužtenka...
Vertindamas namų darbus (referatus), labai įdomiai pakomentavo vertinimo sistemą. 8 parašė tiems, kurių buvo 'referatas'; 9 tiems, kurių buvo 'labai geras referatas', 10 tiems, kurių buvo 'ne referatas'. Va ir žinokitės kas ten kaip.
Rinktis astronomiją, kaip B dalyką, manant, kad bus įdomu ir nesunku, nepatariu. Ir apie 'lengvą' gerą pažymį čia nesvajokit. :)
komentuosiu, 2009-06-13
astronomijos dalykas pats savaime nėra išmokstamas. reikia sėsti ir mokytis, nors yra daug žinomų dalykų. paskaitų lankyti neapsimoka, nors dėstytojas vis sako, kad įdės į atsiskaitymus klausimų iš paskaitų, bet tuos atsakymus galima išmąstyti ar atspėti. mums paskaitos buvo penktadieni nuo 16 val. lankomumas labai nekoks. nepatiko, kad didžiąją paskaitų dalį pražiūrėjom "kosminius" filmus :D o dėstytojas kompetetingas, maloniai bendraujantis. per atsiskaitymus griežtas.
Stepas, 2009-03-10
Saunus dalykas ir saunus destytojas, tikrai verta pastudijuoti si dalyka ;)
Siufelis, 2008-11-09
jetau nu ir tipelis:DDDlb savotiskas destytojas,kartais lb juokingaj pradeda kalbet,na,paskaitos tj pakenciamos jei turi ka veikt :DDD
voveryte, 2008-10-30
Lankiau visas paskaitas ir gavau astronomijos skolą.Daug skolų tada buvo. Egzamino klausimai buvo kažkaip nesąmoningai suformuluoti. Šiaip paskaitos budavo labai nuobodžios.Iš auditorijos išeidavau nesužinojus nieko naujo. Blogai,mano manymu, jam su paskaitom sekasi :) Nebent,tai yra jau kitas Kamutavičius
shmile, 2008-08-18
nors astronomija labai įdomus dalykas, tačiau šitas dėstytojas nesudomino tiek kiek dalykas to vertas, ir vertinimas, mano manymu, kiek per griežtas.. +atsiskaitymų klausimai kažkaip įdomiai formuluojami.
ignasz, 2008-05-18
Labai geras dėstytojas. Tikrai sudomina savo dalyku :)
anarxija, 2008-05-16
Labai gerbiu jį už tai, kad viską be galo stengiasi gerai paaiškinti, matosi, kad jam rūpi, ar mes suprantame. Tokius šaunius dėstytojus reikėtų klonuoti!
Kai kurie studentai atkreipia dėmesį į jo pomėgį "suptis ant triūbelės"- t.y. suptis ant pakylos ant kurios dėsto paskaitą, tačiau tai tik šiaip- pastabėlė.
Manau, čia tokie vertinimai todėl, kad ne literatūra kokia nors, kur "pamalti" ir apginti savo nuomonę reik, čia tikslieji mokslai. o dėl fizikos- tai jos, kaip astronomijoj, pakankamai.
Capone, 2008-02-29
kaip mes su kolega ji vadinam: paprastas ir aishkus, kaip stikline vandens, tiesiog imti ir gerti :] na zmogus be jokio piktumo, be jokio kazkokio hitresnio bruozo, tiesiog pas jis viskas yra kaip yra :) mldc tikrai :)
ragatke, 2008-02-11
Linksmas atrodo, o vien tai nuteikia išklausyti paskaią iki galo :D Na o astronomija tai ir apskritai įdomus mokslas :)
_jj23, 2008-02-07
Be galo kompetetingas žmogus, buvo garbė klausyti Jo dalyką. Pasiilgstu astronomijos. Jei turiu laisvesnį trečiadienį - vis dar nueinu pasiklausyt paskaitų. Vienas malonumas. Gal tik nelabai gerai, kad abi paskaitos vieną dieną.. Pirmakursiui ar antrakursiui sunku išsėdėt kelias valandas nesuvalgius čeburėko :D
Nebula, 2008-02-07
Mylimiausias dėstytojas Vytauto Didžiojo Universitete. Sunku pasakyt ar dėl pačios astronomijos, ar dėl to kaip dėsto. Labai su meile kalba apie dėstomą dalyką. Labai įsiminė jo sakinys, kad kuo tolyn, tuo labiau visuomenė tolsta nuo mokslo, tai įkvepė kažkaip. T.y. norėt daugiau žinot.

Asmeniškai norėčiau, kad būt daugiau fizikos. Ne gamtamokslio humanitarams: ), bet tiems, kurie turi astronomiją kaip B dalyką.

rimuukas, 2008-01-21
siaip paskaitos tai labai idomios, bet vertinimas gal kiek per grieztas.....
jol_pmdi, 2008-01-02
Nuostabus dėstytojas, labai mielas žmogus :)
mambo, 2007-12-26
Justass, 2007-11-28
Puikus, puikus ir dar kartą puikus dėstytojas!
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.