Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Gintautas Kamuntavičius
Greita poros paieška:
Gamtamokslinė pasaulio samprata
Gintautas dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.4     Bendravimas: +2.2     Pažymiai: +1.9
Liepa, 2014-02-17
Labai smagus dėstytojas. Matosi, kad puikiai nusimano savo srityje. Galbūt daugoka skaitinių, tačiau, kas bent kiek ruošėsi pažymiais nenusivylė :)
Rose, 2014-02-07
Puikus dėstytojas, man labai patiko. Dėstytojas matosi ir jaučiasi, kad yra nerealiai protingas ir dalyką išmano tobulai. Astronomija buvo įdomu, ėjau ir klausiau nuoširdžiai visas paskaitas, net po pertraukos likdavau žiūrėti filmo. Pažymys nebuvo labai geras, bet nesimokiau beveik, tai ko norėt.
Ieva, 2014-01-03
naletka, 2013-10-17
Man astronomija niekada nebuvo idomi, bet destytojas geba sudominti. O paskaitas verta lankyti ddel antroje dalyje rodomu filmuku :)
Anoniminis vartotojas, 2013-06-13
Ugninexxx, 2012-12-20
Linksmas dėstytojas bei sukuriantis linksmą atmosferą paskaitos metu. Su atsiskaitymais tai painoka. Bet šiaip įdomių dalykų sužinai.
Lana, 2012-12-09
sky1, 2012-11-25
Paskaitos be galo įdomios, tačiau dėstytojo balsas- gan migdantis. Šiaip atrodo šiltas žmogus, nevengia pajuokauti. Atsiskaitymas nėra sunkūs,gali gauti gerą pažymį jų ir nelankant, tačiau auditorija visuomet būna pilna :)
pol999, 2012-05-08
Atrodė visai lengvas ir labai įdomus dalykas, tačiau koliai kažkokie painūs. Anksčiau juos sudarydavo iš klausimų, kurie yra po temomis, dabar sugalvojo pakeisti. Koliuose duoda klausimus į kuriuos negali rasti atsakymų konspektuose, tai kažkaip nesmagu kai tenka spėlioti...
Artilerija, 2011-12-14
Laaabai man patiko jo paskaitos. Iš visų gamtamokslinės pasaulio sampratos dėstytojų- vienas šauniausių . Tiesa, gal todėl, kad man šiaip įdomu kosmosas ir visokie reiškiniai. Labai įdomūs filmukai, verta pasilikt po pertraukos. Tiesiog super. :) Tiesa, gal kiek nepatiko, kad yra tvirtos nuomonės, kad už visatos ribų yra niekas, tarsi jau būtų ten buvęs ir matęs. :) Ir dar po šitų paskaitų supratau, kad gyvenimas kone absurdiškas, nes esam tik dalelių rinkiniai ir po mirties nieko nebebus.Tai truputį blogai jaučiausi, bet nieko, paskui atsigavau ir vis tiek atradau gyvenimo džiaugsmus. :D o šiaip- labai geras dėstytojas, tikrai viskas labai puiku. :>
nikodema, 2011-05-13
geras destytojas,smagiai bendrauja,tinkamai pateikia zinias.
Bennet, 2011-04-05
Funikulierius, 2010-12-13
bergamont, 2010-11-21
Geras dėstytojas ;)
rokere, 2010-05-24
paskaitos idomios, nieks nesnaudzia per jas, destytojas parodo issamia vaizdo medziaga kuri sudomina
AS108, 2010-05-19
Destytojas fainas, labai tvarkingai koordinuoja visa dalyka, ne taip kaip kiti, laiku ideda medziaga, informacija i FC. :)
svaja, 2010-01-19
labai mielas dėtytojas :)
golden_sunshine, 2009-12-29
hamiuke, 2009-12-28
šaunus dėstotojas. Įdomios paskaitos būna. Labai patiko, tad nusprendžiau kitam semestre pasiimti ir kitą šio dėstytojo mokomą dalyką astronomiją :D
valyte90, 2009-10-16
Labai linksmas, moka pašmaikštauti.... moka sudominti ir suvaldyti tokią didelę auditoriją, tokie ir turi būti dėstytojai...!!
SimonasJ, 2009-10-09
Rupinasi studentais. Daug nereikalauja, bet vistiek nemazai ismoko. Puikus destytojas.
secret, 2009-06-07
idomioa paskaitos ir destytojas nerealus:) i paskaitas eini su noru:) suzinai tikrai idomu dalyku,parodo filmuku:)
Vincas, 2009-04-07
Labai įdomių filmukų parodo apie vistą, atsiskaitymai būna iš o dutų klausimų, tai nėra sudėtinga išmokti. Ir pažymiai paskui būna geri.
Siufelis, 2009-02-05
razyynos valdo
Andrius, 2009-01-26
Puikus dėstytojas. "Aleksandrijos stulpas" - vienas smagiausių jo pasakymų :D
Awioote, 2008-12-26
Turbut jo medziaga buvo idomiausia o ir koliokviumas aiskiausias.pasake rasysim is klausimu, taip ir buvo. idomios medziagos parodo ir siaip idomiu palyginimu tarp visatos ir razinu randa :D
sufler, 2008-12-11
Patiko man jo paskaitos. Malonus destytojas, labai gerai administruoja si dalyka. Pagarba jam.
Pliurpa, 2008-12-10
paskaitos buvo visai idomios:] filmukai taip pat patiko:] o siaip viskas yra konspektuose, tik destytojas placiau paaiskina :]
bisou, 2008-11-11
Šiaip linksmas, bjeruojanti dėstytojas, per paskaitas filmukų parodo, matosi, kad gilinasi į dalyką, kurį dėsto, tik vienas dalykas nepatiko: pernelyg primigtinai bruka nuomonę, kad viskas po Didžiojo sprogimo atsirado.
Sebasti Jonas, 2008-11-04
Astrofizikas. Savaime suprantama, savo dalyką išmano puikiai. Deja, G.P.Sampratoja dalyką perteikia kiek per saldžiai ir gana lėtai. Man atrodė, kad kai kurios žinios yra gan senokos. Žinau, kad astrofizika/astronomija yra labai įdomus mokslas, sukaupęs daug neįtikėtinų žinių apie Visatą, todėl jas lankiau, bet jos dėl žinių paprastumo nebuvo labai patrauklios. Šio dalyko esmė atverti studentams platesnį gamtamokslinį pasaulėvaizdį, kurio dažnas nemato užsidaręs Žemelėje.
Mano manymų, dėstytojui reikėtų kitokiu būdu sudominti studentus astrofizika.
provocative9, 2008-10-18
parasysiu cia tik todel, kad garsiai skelbesi skaitantis, kas cia parasyta ;] taigi destytojas suvokia siuolaikiniu technologiju galia ;)) kur zengia, nezysta jokios geles, bet jo balsas tobulas lopsinems, fone stebint uzmesta kosmoso uzsklanda ;) zinios ir aiskinimai nepriekaistingi. anglu kalba ivaldes, rodomi paskaitu filmukai irgi verti popietinio cr sedejimo, praktiskai kartu pataikai savo english knowledge. neteko su situ maniaku kalbetis asmeniskai, bet vertinimo objektyvumu nesiskundziu, pagal tai, ko prirasiau - Kamuntavicius puikiai metosi samojais ir juos supranta ;]
gymclass, 2008-10-17
fainas dėstytojas :) gerai išaiškina paskaitas, jo juokeliai visada pakelia nuotaiką:D
Mazute, 2008-10-03
Dalykas neidomus.... nesuprantu kaip gali kam tokie vejai patikt... paskaitos puse velnio, bet susinervinau kai per koli buvo tie klausimai kuriu sake nebus....... be rysio... :(
Ruta.S, 2008-09-18
labai puikus destytojas, idomiai pasakoja ir gerai isaiskina. supranta, ko studentai nori. tikiuosi ir kokiokviumas bus paruostas normalus, jei taip, tada dar didesne pagarba siam destytojui :)
Labas, 2008-09-05
idomios paskaitos :) idomiai pasakoja, man patinka, laikas neprailgsta jo paskaitose, geri filmai, idomi informacija, nu mane ir jo destomas dalykas siaip veza, tai gal delto, bet ir siaip tikrai geras destytojas, kai buvau ktu, neteko su tokiu susidurti
miege, 2008-05-17
plojimai paskaitu gale, jo sypsena, juokeliai, geri pazymiai.. :)
Tomciux, 2008-02-13
Destytojas nerealus, tiesiog Nr.1 visam univere:D o ir pats dalykas labai idomus, astronomija veza:)))
solo yo, 2007-12-15
Labai geranoriskas ir mielas destytojas, filmukai apie kosmosa visai idomus :) ir nors kai kurios paskaitos ir nelabai "veza", bet visumoj, patarciau lankyt, konspektu skaityt nereikes, jei gera atminti turit :) tai tiek ;)
Eglė., 2007-11-27
nežinau, kaip specuose, bet bendram supratimui skirtoje paskaitoje - pasaka. I paskaitas eit nebūtina, nelabai ir įdomu. Konspektai internete, prie kiekvienos temos klausimai. būtent iš jų ir buna kolis, paskutinė paskaita - konsultacija - atsakymai i visus nežinomus klausimus, o tai yra atsakymai į visus kolio klausimus ;) žodžiu perskaitai konspektus, bent apytiksliai susirandi atasakymus i juos, nueini i paskutinę paskaitą. kolio - 10 (tikrai visiem neblogai kaupiamuosius pakėlė). mes jam plojom. tai tiek ir galiu pasakyt ;)
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.