Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Inga Koncevičienė, 80/212
Finansai
Inga dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: -1.4     Bendravimas: +0.4     Pažymiai: -0.9
Ieva, 2015-11-26
Viska skaito nuo skaidriu,net pacius ilgiausius tekstus.Jauciama nepagarba studentui.Kartais atrodo,kad pati nesupranta kur yra ir ka turi sneket,atrodo jog nemoketu savo mokomo dalyko.Kalba labai tyliai,labai sunkiai girdisi,jei sedi net vidury auditorijos.Paklausus kokio klausimo,susidaro ispudis,kad nezino i ji atsakymo ir kazka pamurma sau panosej.Niekada nedaro pertrauku,nors po tokio jos destymo,pertraukos tiesiog butinos.Finansai yra labai idomus mokslas,bet tik ne su ja.Gerai,kad man ji tiesiog pavaduojanti destytoja.Zodziu,labai sunku mokytis pas ja.Be to,kartais vaizduoja save auksciau musu,t.y. studentu.
studente21, 2011-08-23
dėstytoja per griežtai vertina. Kaip minėta uždaviniai suprantami tik keletui žmonių, tiesa buvo papildoma konsultacija,bet nepakako jos visi nusivylę, manau jog būtų buvę geriau, jei ne paskutiniai minutei vis nauji uždaviniai,,
Kukuruzas, 2011-05-31
Dėstytoja ateinanti į universitetą demonstruoti madas, o ne mokinti studentus. Perskaityti skaidres visi sugeba, ji taip pat tą moka, tačiau patikslinti ką nors kai gauna klausimą, jai sunku (kaip buvo minėta nustato nepatenkintą mimiką ir kažką tik palepena, bet į klausima retai teatsako. Tikrai galiu pasakyti, kad paskaitas lankiau ir viska konspektavau, bet kad nieko neišmokau tai čia faktas.
O pažymiai pas ją tragiški visų, jei neklystu per ekonomikos, vadybos bei verslo administravimo srautus nei vieno 10, o bendras pažymių vidurkis 5-6, tai čia jau ne studentai kalti, o DĖSTYTOJA, kad nemoka jų išmokinti.
Menulis, 2009-08-13
O as buvau ja isimylejes. Siela dainuodavo prie jos. Bet per egza pasodino i pirma suola ir ipiese 6. Ziauru.
Bet vistiek ji uzburianti :-)
Vardene, 2007-12-10
Po tokiu destytoju imi kratytis finansu visam likusiam gyvenimui...:)
Ieviukas, 2007-08-29
visada veluoja. visada. net i egza :P
ka nors issiaiskinti sunku, jei nesupranti. ir seminaru laika labai jau idomiai suskirsto (pagal pavardes. o jei tau tuo metu paskaita - tavo reikalas, tarkis su kitais studentais). bet siaip labai zmogiska moteriske - visada galima tartis, kalbetis, prasyti. kazkuo primena gera mokyklos aukletoja :)
kivius, 2006-05-24
Mane domino visi finansiniai dalykeliai, atrode bus ydomu, pagaliau suprasiu visa ta sistema. Bet kur tau.. Si destytoja akivaizdziai nesupranta savo pareigu. Normaliu konspektu - nerasta. Dalykas destomas taip, tarsi mes visi jau viska turetume seniai zinot, ir cia tik pasikartojimas. Visiskai nusispjauna y tai kad puse auditorijos nesupranta uzdaviniu kuriuos tariamai issprendem patys, nors dzin kad tai sugeba padart vos keli zmones. Akivaizdziai nera perkandus VDU vertinimo sistemos. norint gaut 2 dar reik gerokai moket.. nu zodz, vertinu visiskai neigiamai.
zuika, 2006-05-23
Turbut su tokia destytoja finansu pagrindu taip ir neismoksiu, nes panasu, kad ji pati ne viska supranta, o jei ir supranta, tai paaiskint nemoka nesusinervinus.
laimes kudikis, 2006-05-22
AAtstumianti tokia poniute:/kazkaip domino mane tie finansai, bet po tokios destytojos tas susidomejimas isgaruot baigia...komentuot jos rasomus pazymius sunkoka:raso tiek, kiek zinai, bet zinai dazniausiai per mazai, o taip yra del to, kad ji prastai isdesto savo dalyka.uzburtas ratas...
student, 2006-05-22
Tai pati blogiausia destytoja, kokia tik begali but. Ateina napasiruosusi paskaitoms, jei paprasom ka nors paaiskinti, tai nustato nepatenkinta veido israiska, suburba ka nors panosej ir tuom visas aiskinimas baigias.Tokiem destytojam universitete ne vieta. Dar pagalvociau ar i profke destytojaut priimt verta:)
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.