Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Inga Stepukonienė, 182/212
Specialus lietuvių literatūros kursas
Inga dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.6     Bendravimas: -0.2     Pažymiai: -0.2
vazonas, 2011-06-02
Dėl kompetencijos nieko negalima prikišti, išmano daug, stengiasi palaikyti gerus santykius su studentais, tačiau, mano nuomone, bent jau pusmetį, kurį teko mokytis, buvo visiškas chaosas. Dėstytoja beveik visada vėluoja į paskaitas, medžiagą neaišku iš kur gauti, žada duoti ir taip tęsiasi kažin kiek laiko, kažkokia sumaištis, toks jausmas, kad nė nebuvo paskaitų. Gaila iš tiesų, nes dalykai būtų reikalingi ir įdomūs, jei juos dėstytų atsakingas ir pareigingas dėstytojas. Kas baisiausia, kad ši dėstytoja visad stengiasi parodyti, kokia profesionalė ji yra, kokia rimta mokslininkė. Deja, man taip nepasirodė.
djiem, 2011-04-08
Ji tikrai žino daug ir iš įvairiausių sričių (dėsto daug skirtingų dalykų), stengiasi studentams praplėsti akiratį papildomais įvykiais, juos organizuoja. Bet... per užuomaršumą viskas visada vyksta "čia ir dabar". Ji kalba apie autorius tik teigiamus dalykus, stengiasi parodyti viską iš gerosios pusės, yra akivaizdi patriotė ir tai gražu. Kartais pasidžiaugia, kad štai mums pavyksta, pagaunam, kas svarbu.
Taip, mėgsta gąsdinti, jaučia savo vertę. Bet, kai įpranti, to nesureikšmini. Priešingai nei Laurusum, po jos paskaitų išeidavau prastesnės nuotaikos, tik ne dėl jos būdo, bet todėl, kad ji dažniau kalbėdavo apie slegiančius dalykus, siužetus. Nors paskaitos nebuvo nuobodžios, konspektai turi tikrai per mažai vertės.
Jos atsiskaitymai savotiški: ji nuolat ką nors pamiršta, dėl to ir atgalinio ryšio apie studentų darbus yra per mažai. Kadangi jos pačios būdas apie viską rašyti kuo plačiau, vertina tokias žinias. Be to (bent jau tada, kai mums dėstė), atsiskaičiau tik iš to, ką pati pasidariau, o ne iš to, ką ji pati per šio dalyko paskaitas suteikė (o kiek suteikė?).
Labas, 2011-03-29
labai sovietinio mastymo. daznai sneka apie tai ko galbut nelabai zino, bet vaidina zinancia. neatsakinga, ka pazada ilgai gali tekti laukti kol isteses. nuolatos sako kad serga ir todel negalejo kazko padaryti ka pazadejo. savo neatsakingumu rodo bloga pvz. studentams. Sako "tik nerasykit man Tu" labai issaukstina save, jaucias dievu. juokias is zmoniu nelaimiu.
Laurusm, 2011-01-14
Man jos paskaitos buvo labai labai įdomios. Dėstytoja mokėjo ypatingai įdomiai pateikti paskaitų medžiagą. Paskaitų metu dėstytoja pasakodavo ne tik sausus faktus, bet būdavo labai jausmingai su daugybe emocijų perduodamos žinios, kurios net nebuvo įtrauktos į šio kurso planą. 100% aišku, kad dėstytoja žino daugiau nei yra būtina kursui. Ir smagu, kad ji sugebėdavo tai perduoti ir sudominti studentą. Aš po jos paskaitų išeidavau pakylėtos nuotaikos ir visada sužinojusi kažką įdomaus. Man ji buvo viena nuostabiausių dėstytojų.
pabaiga, 2010-03-21
Mėgsta žeminti studentus. Komentuoja, kurie yra verti studijuoti, o kiti- suprask - asilai. Jei kažko nežinai - neklausk, nes tuoj ims stebėtis, kaip gali nežinoti. Bando vaizduoti draugišką studentui, bet nesėkmingai, nes vis prasiveržia bjaurus būdas.
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.