Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Irena Buckley
Greita poros paieška:
Retorika
Irena dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.5     Bendravimas: +1.1     Pažymiai: +0.9
labas1028, 2016-12-15
Pačio kvailiausio dalyko dėstytoja, labai neįdomi, dėsto sovietinių laikų metodika, kompiuteriu naudotis nemoka, jokių vizualizacijų, moodle jokios info, kalba iš savo užrašų. Žodžių labai blogai
aeri, 2015-10-02
Irena Buckley - kompetetinga dėstytoja. Puikiai išmano savo dalyką, tačiau ir kitose sferose labai išsilavinusi. Aiškiai, per daug neišsiplėsdama, su lengvai suprantamais pavyzdžiais pateikia studentams medžiagą. Nevengia subtilaus, temai tinkančio humoro, retkarčiais nuoširdžiai prajuokina visą auditoriją. Moka užmegzti ryšį, sukoncentruoti į save dėmesį.
Lengvai perpranta žmones, neverta bandyti su ja ginčytis, išsišokinėti... Bet mėgsta dirbti su suinteresuotais studentais, šypsosi jiems.
Kiek žinoma, galima gauti gerus pažymius, tačiau patartina lankyti paskaitas, nes tik jas lankant ir išmokstant medžiagą galima sulaukt sėkmės.
Pats dalykas yra įdomus, naudingas. Galima sustiprinti komunikacijos įgūdžius, geriau suvokti tekstus, kalbas. Jeigu pasirinksite šį dalyką, netingėsite mokytis - neprašausite.
anonimei, 2015-02-03
Puiki dėstytoja,nesvarbu,kad paskaitas lankyti reikia,jos yra įdomios ir prabėga greitai.
Loveit, 2014-11-26
Puiki dėstytoja, išmananti savo dalyką. Paskaitas lankyti būtina, mažokai medžiagos moodle, bet tai nesukelia problemų.
Viktorija, 2014-05-06
paskaitas lankyti butina ,nes i moodle nieko nekelia ,dalykas nuobodus,arba as jo nesupratau ,tiesiog dziaugiuosi ,kad negavau skolos, nors ir mokinausi is keliu retorikos knygu ,lankiau paskaitas,bet kabejau ant plauko ;))
Gudruna, 2014-01-11
Genijus, kuris žino, kad yra genijus. Blogiausia dalis tai, kad reikia baisiai daug konspektuotis, kiekviena smulkmena yra svarbi (arba svarbi pasirodo per kolį).
Skynejas, 2011-04-10
Išradinga dėstytoja ir teatro vadovė, tarsi būtų sustojęs laikas, tebelikusi mintyse, kaip Irena Skurdenienė. Šios dėstytojos išradingumas ir energija iš tiesų yra tarsi neišsemiami. Eini į tylinčią tuščią literatūros katedrą, matai sėdinčią grakščią damą, veidą dengia apyilgiai plaukai, ranka elegantiškai liečia kaktą. Ant stalo knyga. Ji pakelia akis ir nusišypso, tarsi pažinotų tave gyvenimą. Visiškas betarpiškumas teatro repeticijose, skardus, atviras juokas, spontaniški spalvingi sprendimai. Irenos vadovaujamas teatras yra tarsi antroji šeima, kur visada esi nuoširdžiai laukiamas. Kiekviena repeticija – mielas ir atsakingas žaidimas, improvizacija, draugystė, intelektualus ir kartu betarpiškas bendravimas. Tomas užgauna gitaros stygas, Vaiva dainuoja, čia pat kuriama melodija ir žodžiai. Šioje erdvėje yra savaiminis, kur kas vėliau taip išryškintas, tarpdiscipliniškumas. Istorija, filosofija, literatūra... tapo viena neatskiriama tėkme, švelniai dažančia statišką kasdienybę. Tai laikas, kai Saulius, Saulius S., Tomas, Giedrius, Linas, Simona ir Giedrė į sceną eina kartu. Toji energija, kurios pripildytas išsakai savo žodžius, grįžti į nuošalius ir savęs klausi, „ar tai jau buvo?“, „kodėl taip trumpai?“.

Lengvi reveransai viduryje Laisvės alėjos. Žurnalistų kavinėje už 5 litus laužome duoną. Keliaujame. Dainuojame. Dalijamės keliais tirpstančiais nuo vasaros karščio sumuštiniais, autobuso kėdėje docentės nematyti. Šaukiame ją, iš visų spektaklių įterpdami po atskirą sparnuotą frazę. Atsisuka ir vėl nuoširdžiai nusišypso...

Paskubomis užsimeti togą, išeini į sceną ir jauti, kaip atsiseginėja klosčių žiogeliai, o spektaklis dar neįpusėjo... Kiekvienas primirštas žodis tampa laisva atvira kūryba, iš kurios, po renginio, visi mėgaujamės: „na Tu ir pasakei, broli...“. Dėstytoja nuoširdžiai šypsosi, arba juokiasi, truputėlį palinkdama į priekį ir grakščiai dengdama akis.

Daug nuostabių akimirkų, kurias išgyventi, kurti ir pasidalinti, pakvietė būtent ši dėstytoja – Irena Skurdenienė.

Pažvelkime kitaip.

Istoriniai duomenys blunkančiame diplome kalba apie septynis išklausytus šios dėstytojos dalykus. Tai yra labai daug. Kai ką iš tiesų reikėjo be reikalo išmokti mintinai. Kai kas buvo šiek tiek griežtoka, kiek pabrėžtai metodologiška, retkarčiais docentei stigdavo profesinės ramybės. Pirmųjų kursų metu auditorijoje buvo galima jausti kažkokią studentų baimę (ko neturėtų būti), vėliau - dėstytojos nuoširdų rūpestį. Už daugialypiškumą, plačiašakius interesus, maksimalų darbinį krūvį, kurio metu beveik nenukentėjo kursai, galima džiaugtis. Mokytis reikia. Kursai specifiniai, nebūtinai visiems įdomūs.


Elpine, 2011-03-30
Charakteris: puikiai išmano savo dalyką, ir nepamiršta to parodyti. Būtinai pademonstruos savo lotynų kalbos žinias. Pasakoja tikrai įdomiai, paskaitos neprailgsta.
Atsiskaitymai: koliokviume - kažkas panašaus į teksto suvokimą; egzamine - teorinė medžiaga + reikia perskaityti kokią nors knygą iš literatūros sąrašo (yra klausimas apie tai).
Medžiaga: FC nieko nerasit, reikia konspektuoti.
Namų darbas: praktinis grupėse. Parengti diskusiją, oratorystės konkursą ar poezijos vakarą. Jei bijot kalbėti viešai - nieko gero jums tai nežada :) kad labai daug ko išmoksit, irgi neprižadu. Na, bent jau su naujais žmonėm susipažinsit ruošdamiesi namų darbui.
Pažymiai: ko gero, atitinka žinias.
awimbawe, 2010-11-23
Irena Buckley yra visapusiškai išsilavinusi, pakankamai griežta, bet mėgstanti studentus dėstytoja. Paprastai studentams ji arba labai patinka, arba labai nepatinka. Išmano dalyką kuo puikiausiai, struktūruotai ir aiškiai perteikia žinias, pademonstruoja puikius retorinius įgūdžius ir priklausomai nuo nuotaikos - pralinksmina taikliomis pastabomis, nestokoja humoro, atvira jūsų norui bendrauti ir domėtis :}
Vertinime išlieka griežta ir (stengiasi) objektyvi, tačiau pažymiai nebūna prasti.
Retoriką ir komunikaciją reikia imti tada, kai tau tai įdomu ir nori išmokti, o ne kai ieškai kažko lengvo bendro balo kėlimui. Nes paskaitas lankytis reikės - konspektų niekur netalpina ir į rankas nedalina. Kiek užsirašei - tiek turi. Knygą paskaityti irgi reikės, Cicerono kokio ar kito kalbėtojo. Atsiskaitymo forma taip pat kiek įdomesnė, mums, berods per egzaminą ar kada, reikėjo nagrinėti kokio žymaus kalbėtojo viešąją kalbą.
O šiaip dalykas įdomus ir naudingas, labai rekomenduočiau. :}
estell, 2010-02-07
Paskaitos yra įdomios, neprailgsta, bet mokytis reikia daug, o ir vertinimas nelabai aiškus. Prisiminsiu šią dėstytoją kaip įvairiapusiškai išsilavinusią.
Setoniuke, 2009-03-04
na as si dalyka siulyciau pasirinkti tiems, kurie yra drasus zmones ir turi ka pasakyti. ji nors is uzimtas zmogus, bet leidzia zmonems pasireiksti - rengia retorines akcijas ir panasiai. vertinimas manau yra geras - jei moki, tai ir gausi gera pazymi. ji megsta konkretuma; atsakymai turi buti aiskus, trumpi, be jokiu isvedziojimu. jei lankai paskaitas, tai ir papildomos literaturos labai daug neprireiks, nes ji daug ka pasako paskaitos metu, tik spek klausyt ir geretis :)
the best , 2009-02-16
Dalykas tai įdomus ir ganėtinai vertingas, dėstyoja tai išvis moteris laikanti save universiteto centru, be jos niekas neapseis, ji visu galu meistre, ji I. Buckley, tai jum ant lentos parasys pačią pirmą paskaitą ir tą pabrės, koliokliumo pažymiai rasomi kazkokia mistine tvarka, darbai taisomi matosi paskubomis, nes ji juk yra labai uzimta ir tai mes turime jai atleisti, kazkoks neaiskus taisymas piestuku kur nesuprasi ar padarei klaida ar ne, net mokykloj taip netaisydavo... tai nenustebkite kad salia sedintis gaus uz tiek klaidu didesne ar net mazesni pazymi, nes juos raso is akies.. Geriausia buna kai uzsivercia ant kedes ir pasakoja pasakoja... si destytoja kieta kieta pas ja studentai nors ir neturi laiko bet turi skaityti knygas, nes taip reikia ir taip pasake ji, bet juk is tikro studijuoti pasiryzote tai ir studijuokite, o ne ****iu ateikite volioti. Jei meginsi pasigincyti busi neteisus, teisi bus tik ji. Dalyka isano nuostabiai tikra specialiste, ir grieztumo turi, nes darbus lieps pristatyti laiku, o ne vilkti gumos, manau tai yra labai gerai... Siaip ir reikia tokios ganetinai stipros destytojos, nes kitaip studentai uzlips ant galvos.. Is tikro tai ji nereali, niekuomet nekalba monotoniskai, kalbesena pasitelkus retorika varo kaip reikiant... jei galvojate kad pas ja bus lengva ir imate si dalyka for fun tai geriau neimkite;) egzaminas prejo sauniai, taciau moktys reikejo..viska atkalaiu mintinai, knyga permeciau akimis, ir gavau puikiausia ivertinima, viska galim paainterpretuoti... pasikelti pazymi iseina jeigu yra galimybe, ji kompetentiskumo isikunijimas, nuostabi destytoja, daugiau tokiu, koliokviumas buvo sunkus ir pazymiai nedziugino, nors gal ir ne toks sunkus, ne taip ruosiausi kaip egzaminui, namu darba vertino grieztai, bet ir gerai, nes ateina atsigave studentai, pakisa nurasyta teksta ir galvoja gaus gera pazymi, bet ne velnio, ir labai gerai, dziaugiuosi delto, visiskai nesigailiu kad pasirinkau si kursa, buvo smagu, naudinga, tiem kas nori kazka suzinoti, o tie kurie ateina for fun, lai geraiu ieskosi kokio legvesnio kurso. Beja visa kurso medziaga jus uzsirasysite i savo uzrasus paskaitose, medziaga tikrai sisteminga ir gerai bus mokytis, jokiu ten konspektu ji jum neduos, patys mokysites ta ka uzsirasysite, o uzsirasyti speti galima viska. Visuomet gyriau ir girsiu sita destytoja, kursas buvo nuostabus, nesigaliu nei vienos paskaitos, bravo siai destytojai.
djiem, 2008-12-10
sitas kursas man is tikruju labai patiko. destytoja zino, ka daro. ir pazymiai ne is kosmoso ar is akies. tiesiog vertinimas buvo be pastabu. o knygu skaitymas, dievazi, atejai i universiteta, ko nori? kad duotu visus konspektus pries akis ir nepaliktu laisves tau paciam dometis? juokinga.
siaip visada labai idomu stebeti, jos klausytis - tikrai kompetencija yra. dvi valandos tikrai nepraeina nuobodziai, kaip kartais uztrunka ir ta viena kitose paskaitose. konspektai gana konkretus. kalbu tikrai nenuvertino, skatino vaizduote. turi grieztumo, sveikos ironijos ir humoro jausma, tikiu, jog ir po egzamino visiskai bus imanoma pasikelti pazymi.
nesigailiu, kad turejau sita kursa.
provocative9, 2008-10-18
uzsikaifavus uzlipa ant kedes, atsiklaupia ir pasakoja uzsifantazavus ;]

isijautus i savo dalyka kaip reikiant. tobulai ismokus pries veidrodi ar suni savo paskaitu medziaga, nes kitaip tokio nuoseklumo ivaldyti neimanoma. ir mintyse turi visa homero odiseja originalo kalba ;] dar vienas juokingas pastebejimas: labai retai ziuri studentams kalbedama i akis. jos akys skraido kazkur tarp tashiu ir koju ;D

mazai zadetos praktikos, daug teorijos; viska isiminti nenormalu.

gudruole siaip, psichologijos mena irgi supranta. moka nuraminti pries koli sarkazmu ;D pagirti etc

patiks kalbos (ypac lotynu), sokrato ir kirpyklu myletojams, eilerasciu deklamuotojams.

nusodins issisokelius, nes jie pertraukia jos nuosekluma. nemegsta buti papildoma, nes ji cia geriausia.

as pagal jos ugi sprendziu, kad ji vis dar yra nustojus augti 8meriu metu nerealiu eilerasciu deklamuotoja. jos skraidantys plaukai jai nuo kaifo ta patvirtina ;D

ir dar: kai ateisit pirmakart, ji butinai ant lentos uzrasys, kaip rasosi jos pavarde;D nes matos kaip ja didziuojas ;D irsiaip visad akcentuoja amerikieciu kultura

pati juokiuos is savo komentaro :DDDDDDD
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.