Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Jolanta Kuznecovienė, 11/212
Plačiau: http://sociologija.vdu.lt/?page_id=11
Socialiniai santykiai
Jolanta dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.8     Bendravimas: +0.8     Pažymiai: 0
Eima Blekas, 2015-06-11
Dėstytoja matosi sukaupusi daug žinių, tačiau savo dalyko išdėstyti ne itin moka, paskaitos daugeliui būdavo kančia. Atsiskaitymai ne itin sunkūs, tačiau reik labai atkreipti dėmesį į visas sąvokas.
niamniam, 2012-12-07
Labai jau daug informacijos reikalauja.. viskas labai smulkiai ir idealiai turi buti... juk mes dar tik studentai , o reikalaujo tokio pacio lygio kaip ji suvokia:) ir siaip jai sociologija-visu mokslu mokslas. visa kita niekis, bet jau SOCIOLOGIJA- valdo :D
pirmakurse02, 2012-05-30
Nors buvo girdeta daug ivairiu pasakojimu, kad destytoja pasikelusi, taciau bent jau man pasirode visiskai kitaip, nes susidurus su sunkumais, destytoja padejo kiek galejo ir tikrai buvo supratinga:) Tikrai matosi, kad yra savo specialybes profesionale
Zydinti_pieva, 2010-09-08
Dėstytoja šauni ir labai išmananti savo dalyką, nors perteikti įvairius dalykus sekasi ne visada gerai. Kartais per atsiskaitymą gali išvysti tai, ko ji visiškai neakcentavo. Tad ir pažymiai būna labai įvairūs.
haske19, 2010-08-05
Šiaip tikrai neabejočiau šios dėstytojos žiniomis, bet jos dėstymas pats gana neaiškus, kartais net būna sunku suprasti, kas yra svarbu ir į ką reiktų atkreipti dėmėsį, žodžiu tenka skaityti daug literatūros tik gaila, kad atsiskaitymuose jos net puse neprireikia. Na, bet kam ištiesų įdomus sociologijos mokslas tai iš pateiktos literatūros gali pasitelkti naujų įdomių žinių. Tai tiek.
Eglute, 2009-09-07
Na, pritarsiu daugumai, kad destytoja tikrai maloni, supratinga, jei reikes tikrai pades. Savo destoma dalyka labai "myli", dziaugiasi savo dirbamu darbu, sociologija sakyciau, kad tai jos gyvenimas. :D Ir tikra teisybe, kad labai daug darbu turi vos speja. Paskitos tikrai idomios, moka sudominti savo destomu dalyku. Nustebau, bet egzas nebuvo labai sunkus. :) Labai šauni destytoja.
Vincas, 2009-04-07
Nu apie vertinimą patyliu neaišku buvo ką mokytis, o kai jau gavom pažymius buvo neaišku už ką irgi. Viskas žymiai paprasčiau parašyta knygose, negu, kad ji bando paaiškinti, o tos jos skaidres tai išvis kažkoks nesusipratimas, viskas dar labiau susimaišo, kai jas perskaitai.
ziwilia, 2008-12-18
negerbia studentu, vis nespeja, o apie vertinima isvis patyliu.
miege, 2008-06-27
reikalauja smulkmenu, info daug, bet nieko nepadarysi, kas stengesi, turejo gerus pazymius.
Lukaa, 2008-05-24
anarxija, 2008-05-16
Dėl pažymių- jos tikslas yra ne skatinti mus "graužti" vadovėlius, bet patiems suvokti, kas iš tikrųjų yra sociologija, todėl ir pažymiai tų, kurie pateikia atsakymus su pavyzdžiais ir apgina savo nuomonę yra geresni.
Mūsų kursui ji niekuo nesiguodė ir nedejavo- teigiamai vertinčiau šį kursą ir dėstytojos kompetenciją.
MudzhyJ, 2007-08-18
Dalykas be abejo idomus sociologams, ir turbut ne tik jiems (visgi apie toki visiems bendra dalyka aiskinama), taciau jau mineti jos darbai darbeliai, nuolatinis skubejimas ir del siu priezasciu rimtai nukenciantis vertinimas gadina bendra ispudi kaip reikiant. Atrodo gerai sekasi viso semestro metu, planuoji tureti 9 arba 10 bendra pazymi, o kai is egzamino, taisyto per nakti uztraiskanojusiomis akimis gauni 5 ar 6, o bandydamas aiskintis del pazymio pamatai, kad destytoja per daug pervargus kad sektu tavo aiskinimasi del klaidu ir argumentus, tiesiog numoji ranka ir susitaikai su tuo 8netu ar 7netu, taip netiketai ishejusiu :)
Nezinau, galbut cia visu aukstesnes administracines pareigas uzimanciu destytoju problema, taciau ja tada galbut reiketu spresti mazinant destomu dalyku kieki...
Forget^It, 2007-06-10
@bamba, 2007-06-04
Per egzamina ar koli galima isvysti tai ko nesitikejai. O siaip reik zinot ko ji reikalauja - sociologiskai mastyti.
studentele, 2007-05-31
pritariu kad jai ta sociologija visas gyvenimas, plius dar tiek darbu, kad trys dirbdami nespetu, nieko laiku nepadaro, kiekviena paskaita girdi kad jau kita karta tai tikrai..... :)

siaip tai dalyka ismano, megsta, perteikia gerai, susitart galima jei bedu yra....
Ievute, 2007-02-08
juoda, 2006-02-01
Vertina tai "iš lempos". Daugeliui už tuos pačius darbus (pvz. kam du kart teko klausyt pas ją du skirtingus dalykus, bet namų darbas buvo tas pats) rašo skirtingus pažymius - pvz. 7 ir 10. Ar gali tiek skirtis tas pats darbas? Ne. Dėstytoja nerūpestinga, viską daro paskutinę minutę ir nejaučia jokios atsakomybės prieš studentus. Atsibosdavo jos tas nuolatinis dejavimas, kad ji nespėjo kažko padaryt, nes turėjo labai daug darbo. Pažymiai kaip ir kaip, bet jei esate sociologas - palaikymas nedidelis bus.
Phosphor, 2005-12-03
siaip pirmam kurse patiko dalykas, o destytoja truputi baugino... Toks pagarbos trukumas, pagarbos reikalavimas nezmoniskas. Idomios paskaitos, reik jas lankyt, kad viskas butu aisku ir isgirsta, kad butu parasyta atsiskaitant. Is pradziu speliojom, kaip tuos pazymius suraso, gal meta i ora darba, tie, kurie ant stalo nukrenta 10, kuire ant kedes - 9, kurie ant zemes -5 is maziau priklausomai nuo to, kur nukrito. Na dabar kazkaip jau atrodo, kad vertina atdekvaciai :)
kolega, 2005-06-18
man kazkodel atrodo, kad Kuznecovienes vardas Jolanta, o ne Jurate...:)

O siaip puiki destytoja, tik turi 101 darba todel daznai studentams skiria mazai laiko. Beje visalaik islaiko atstuma. Ir dar...manau del laiko trukumo, daug zada (studentams), o po to uzmirsta:)

Visiskai atsidavusi sociologijai. Ikvepianti:)
Enzys Jagomastas, 2005-06-12
Labai idomios paskaitos. Bent jau dieniniams studentams gera destytoja. Aisku jeigu mokaisi :)
godzila, 2005-06-12
si destytoja tokia kaip pagal standarta, tik taip ir ne kitaip ji reikalauja. desto gan aiskiai, bet siaip tai nelabai maloni.
kruopen, 2005-06-11
Super principinga.Ir tai tikrai neatsiliepia studentu naudai, nes ju ji tiesiog negerbia.Jei noresit aiskintis del ko nors pas ja, tai sekmes.........nes kad apreks ir siaip tai pazadu.
salamandra, 2005-06-01
prastai vertina. jei norite gero pažymio geriau jau išmokti žodis žodin kaip ji sakė. Jei pasakysite tą patį tik kitais žodžiais, ir tai kartosis per visus egzamono klausimus, galite gauti 2. Be to, nerašykite per gerų referatų, nes jei per gerai parašysite - mažinamas pažymys.
povils, 2005-05-23
destytoja ish dushios
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.