Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Jolanta Kuznecovienė, 11/212
Plačiau: http://sociologija.vdu.lt/?page_id=11
Socialinių tyrimų metodai
Jolanta dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +0.7     Bendravimas: -0.7     Pažymiai: -0.6
Kažkas, 2016-05-18
Kokonas, 2015-06-10
Pati blogiausia dėstytoja iš visų. Dėsto per paskaitas velniai žino ką, įsimylėjus tiek pati save, tiek savo dalyką. Išsibalškius, darbus taiso een laiko, grupės darbą vertina irgi velniai žino kaip. Jei nori gero pažymio turi lyst jai į akis, rodytis, šypsotis kaip ****ius ir įtikti jai. -100 jai
elizabeth, 2014-10-26
nesusipratimas ji, o ne dėstytoja...
NevertaKlausti, 2013-08-04
Neturėjau visiškai jokių problemų. Pakanka skaityti jos knygą, norint gauti aukštesnį balą. Beje, labai džiaugiuosi, kad kursas ne vien buvo teorinis, bet ir praktinis, su dėstytojos konsultacijomis.

Kiek trikdė tik dažnokos dėstytojos komandiruotės ir pilna auditorija pirmomis paskaitomis (kartais net sunku rasti, kur atsisėsti).
TommyLeeTom, 2012-11-29
destytoja ir destyt nelabai moka ir vertint. parases gerai gauni mazai, o parases bet kaip gauni gerai. kazkas panasaus i laiko, vietos ir akimirkos trigonometrine lygti. pati paskaita nera idomi. daznai buna, kad destytoja sako jog atsiskaitymas bus is a, o buna is b. dar dazniau daro visokiu fokusu, pvz vienam kursui leidzia rasyt koli naudojantis viskuo, o kitam naudojantis niekuo. ak, tas sunkiai nuspejamas akademiskumas....
Ieva M, 2011-05-27
Nesusipratimas kažkoks. Dėstytoja tokia atrodo išsiblaškius, artodo kalba veiną, o mintys kitur. Visiškai nereaguoja, kad jos neikas neklauso, nes ji nusipasakojo kažką į lankas. Ir labai nuobodu..
Studentes, 2010-06-03
Mes visiškai sutinkam su ashma komentaru. Galbūt J.Kuznecovienė, kaip sociologė ir yra kompetentinga, tačiau iki geros dėstytojos jai dar tolimas kelias. Nepaisant to, kad dalyką išmano gerai, išdėsto jį neaiškiai, nenuosekliai ir nuobodžiai, su asmeninio "aš irgi žmogus" gyvenimo intarpais. Pateikia sausą teoriją ir paskaitų metu ir konspektuose, bet šis dalykas reikalauja praktinės patirties, kurią galima ugdyti nebent atsiskaitymų metu, kai pirma kartą turi galimybę empiriškai susipažinti su anketos formavimu ir kitais panašiais dalykais.
Jos vertinimo kriterijai lieka paslaptimi, užduotys yra subjektyvios ir neaišku už ką yra skiriami (arba ne) balai. Taip pat nors ir reglamente rašoma, jog lankomumas yra neprivalomas, Jolantai galioja kitokios taisyklės. Lankantieji yra grupės elitas, jie turi privilegijų tokių kaip papildomi balai, "slapta" informacija, kurios ir patys elito atstovai negali iššifruoti, todėl draugiškas konspektų pasidalinimas vėl gi lieka beprasmis. Žinoma, dėstytoja pažada, jog ši informacija bus atsiskaitymų metu, bet visi lieka "išdurti". Tad yra neaišku, į ką labiau atkreipti dėmesį - ar į nenuoseklią ir nekokybišką informaciją, gaunamą paskaitos metu, ar į FC sukeltus tekstus, puošiamus pradinukiškomis klaidomis.
Tad mokymasis pas J.Kuznecovienę yra siurprizų metas - niekada negali žinoti, ką mokytis, kaip mokytis, ko tikėtis, ką gausi ir už ką gausi. Sėkmės tiems, kas mokysis pas ją.
Neakivaizdinuke, 2010-05-26
Kad savo dalyko fanatikė yra tai tikrai. Tas gerai. Bet dėstyto labai neaiškiai. Apie tą patį sakinį visą paskaitą šneka, ką galėtų tiksliai ir aiškiai išaiškinti, tai apsunkina suvokimą kažkokiais tiesiog bereikalingais sakiniais. Taip nieko nespėja išdėstyti. Va paskutinė paskaita dar išgelbėjo situacija, normaliai paaiškino ir kažką pagaliau supratau viso semestro metu, nes dalykas tai reikalingas ir naudingas, o medžiaga, iš kurios reikia mokytis, be dėstytojo paaiškinimų bevertė, nes sudėtinga. Na va.. Kolyje sakė bus vienas dalykas, o atėjus pasirodė visai kas kita. Dėl vertinimo pastarajame komentare teisingai parašyta. Tai va, nu žodžiu toks balaganas..
ashma, 2010-04-21
pirmiausia minusai:
- nors auditorijoje mūsų ~80, auditorija pasak dėstytojos "baisiai nepatogi dėstyti" (don60), jokiu būdu nepanaudos puikiai veikiančio mikrofono. esą ji dėstytoja, o ne žvaigždė. taigi, jei nori kažką išgirsti ir pabandyti dar suspėti susikonspektuoti, turi rungtis prie durų, stumdytis ir bėgti užsiimti vietos prieky, kad būtum tarp tų ~30 žmonių, kurie turės privilegiją išgirsti J.K. balsą.
- pasirodo ir lankomumas jau tapo privalomas, nes:
' skiriami papildomi balai tiems, kas pvz.: žiūri filmą paskaitos metu, kurio angliški subtitrai matomi tik iš pirmų eilių (maždaug 20 žmonių). o jei nematai subtitrų - pats kaltas, gali rinktis ar išeiti iš paskaitos ar filmą bandyti suprasti vokiečių ar kažkokia kita bent man nesuprantama kalba.
' po pirmojo koliokviumo dėstytoja nusprendė nebedėti jokių konspektų į dėžutę FC.
- žinoma, į FC dėžutę neparašo jokios žinutės apie koliokviumo datą, laiką. (primenu, lankomumas VDU yra neprivalomas, visi kiti dėstytojai informuoja FC apie tai).
- apie vertinimo sistemą visiškai ? dedu. žiū, išėjai iš kolio laimingas, viską parašęs, o pareina 3. žiū, nieko nesimokei, nieko doro neparašai, pats tai supranti ir mąstai, kokia laimė būtų bent 5 gaut, o gauni visą 10. ir taip nustebinti visi lieka.
- baisu net paklausti kažko, nes visada mėgsta pabrėžti, kad tai jau minėjo ir nėra čia ko kartot.

na o pliusai:
+ vieną galiu parašyti už jos puikias profesines žinias. tik bėda, kad ne visiems yra galimybė jas išgirsti....


studente, 2009-07-15
O man sis kursas visai patiko, daug praktiniu dalyku, kuriu, manau tikrai prireiks, o ir destytoja geriau nusiteikus pasirode:)
komentuosiu, 2009-06-13
kaip ir socialiniuose santykiuose, taip ir šiame kurse didesnių problemų nekilo. kursas gan įdomus. medžiaga išdėstoma aiškiai. auditorija su dėstytoja bendravo nesipykdami :) šio kurso bijoti nereikia.
Santa, 2007-10-23
nepatiko man sita teta...
MudzhyJ, 2007-08-18
Siame kurse su destytoja islieka tos pacios problemos kaip ir socialiniu santykiu dalyko metu, tiesiog bent musu kurse namu darbas daugumai praejo gan sekmingai, buvo tokiu darbu kuri juos pagyre ir kuriais dziaugesi, neva puikios cia sociologines anketos.
Tai butent sis prie praktines sociologijos puses leidziantis prisiliesti aspektas ir lemia, kad sis kursas lyg ir geriau ivertinamas, lyg ir smagiau susiklauso.
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.