Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Jolita Butkevičienė, 179/212
Architektūra
Jolita dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.3     Bendravimas: +0.8     Pažymiai: +0.9
Fotelis, 2017-11-12
Dėstytoja, kuri yra geranoriška tuo atveju, jei mato, kad studentas stengiasi. Griežta, negailestinga mėgstantiems sukčiauti, bet teisinga. Atsiskaitymams užtenka skaidrių medžiagos, patartina lankyti paskaitas, nes jose viskas yra gana gerai ir suprantamai išaiškinama.
vejui, 2014-09-11
Paskaitose norėjosi gauti daugiau informacijos apie dėstomą dalyką.
EDUSCIO, 2013-06-22
Dėstytoja labai patiko.Ji labai labai griežta,bet kartu ir teisinga.Nebandykite nešti plagijuoto namų darbo arba nusirašinėti per atsiskaitymus,nes nuskalptuos be pasigailėjimo.Dalykas įdomus,jo pateikimas geras,priekaištų neturiu,pati dėstytoja nereikalauja kalti įvairių sąvokų,o skatina suprasti.
Anoniminis vartotojas, 2013-05-23
nepaisant jos melancholiškos nuotaikos, viena iš tų dėstytojų, kurių pasiilgtu iš visos menotyros katedros :) pas ją turėjau keletą specialybinių, kaip architektūros fan(atik)ei paskaitos tikrai nebuvo nuobodžios ;) pažymiai - kiek mokėsi, tiek gausi, išmokti nebuvo labai sunku
Anoniminis vartotojas, 2013-05-23
Eimantas, 2011-11-17
Patinka
Studentė21, 2011-07-04
____, 2011-06-04
Tikrai gera dėstytoja. Paskaitos tikrai nenuobodžios ir visai norisi jas lankyti. Dėstytojai kompetencijos tikrai netrūksta, na jos ir negali pritrūkti nes dėstomi labai lengvi dalykai, kuriuos jau mokykloje galėjot išmokti. Namų darbas nesunkus, nors iš pirmo žvilgsnio toks gali ir atrodyti. Egzaminas, kolis labai nesunkūs, jei lankai paskaitas gali net neskaityti konspektų. Bendrauja dalykiškai, todėl gali pasirodyti griežta ar net pikta, bet taip tikrai nėra. Siūlau rinktis nes nesunku ir gan įdomu.

vienintelis dalykas kuris nepatiko, tai gal tik tai jog tikėjausi daugiau sužinoti, bet šiaip ar taip čia tik B dalykas
1313, 2011-05-04
Funikulierius, 2010-12-13
Egliukas, 2010-12-11
kai pasiėmiau šitą dalyką ir paskaičiau komentarus galvojau..oo dievuliau kur papuoliau:] bet tikrai nebuvo taip blogai:] norint gaut gerą pažymį aišku mokytis reikia kaip ir visur nesvarbu čia B grupės dalykas ar ne:] tiesa paskaitos gan nuobodokos..:] bet vertinimas tj neblogas kiek žinai tiek ir gauni:]
AS108, 2010-05-19
Tikejausi daug idomesnio kurso.. Truko paskatu apie architekturinius stilius, garsiausius architektus ir pan, daug demesio skyre visokiom konstrukcijom ( nors kaip B grupes dalykui, kurio paskirtis ugdyti bendra issilavinima tai nemanau, kad yra lb naudinga.
Kolis testo forma, bet klausimai nelengvi (nors kazko, ko paskiatose nesake nebuvo itraukta).
Minusai tai kad ilgai labai taise kolius, ir pazimai tikrai nebuvo geri.
Velai ideda medziaga i FC.
Manau toki dalyka galima pateikti kur kas idomiau.
xxxx, 2010-05-18
Paskaitos tikrai nuobodžios, atrodo kad jai yra didelė kančia vesti jas, visą laiką paniurusi, niekada nesišypso, labai neigiamai veikia. Architektūra buvau pasirinkusi kaip B dalyką, bet jos keliami reikalavimai kaip būsimiem architektam. Pažymių nekelia į internetą, koliokvumą taisė mėnesį laiko, o egzaminas iš viso kurso, šiaip kaip dalykas tai įdomus, bet kai dėsto ši dėstytoja tai nepatariu niekam rinktis.
domino, 2010-05-17
Turiui pas ją architektūra.. likau labai nusivylusi. Konspektų nededa per visą semestrą, nebent prieš pat atsiskaitymą. Mėgsta prikibti, neatsakinėja į studentų klausimus, nes mano, kad tai yra "nebe mokykla". Elgsena parodo, kad studentų ji tikrai nemėgsta...
valyte90, 2010-05-16
na as tai pas sia destytoja turejau specialybini dalyka... destytoja be galo patiko, labai jau idomios paskaitos... buvo duota knygute is kurios reikejo mokytis tiek koliui tiek egzui, ir namu darbo uzduotis labai atitiko jos destomus dalykus, su mielu noru dar pas ja lankyciau paskaitas!!!
o del ro, kad ji "inkscia" mirtishe, manau kiekvienas destytojas nusipelne pagarbos auditorijoje, juk visdelto susirinkom mokytis, o ne triuksmo kelti patalpose...
mirtishe, 2010-05-09
Kadangi turiu pas sita detytoja tik B grupes dalyka tai su ja nedaug susiduriu, bet net ir tu retu valandu jos paskaitoje stengiuosi svengti. Kiek zinau detytoja nauja, bet vaizdas toks, akd ji butu dirbus su pradinukais ar kokios triuksmingoj vietojoj, nes amzinai inkscia, viskas jai negerai, atrodo, kad jos nervai istampyti. Labai nuobodziai veda paskaitas, ir ryskiai nesuvokia kur yra, nes mano, kad nereikia i interneta sudeti nei pazymiu, nei atsakyti i klausimus studentams. Atrodo begalo nelaimingas zmogus, salia tokio ziauriai pavargsti. Buciau zinojus, niekas nebutu priverte imti architekturos pas sia detytoja.
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.