Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Jovita Daukšytė
Greita poros paieška:
Jovita Daukšytė, 40/214
Plačiau: http://ukc.vdu.lt/?page_id=211
Rusų kalba
Jovita dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +0.5     Bendravimas: -1.5     Pažymiai: +0.5
Daktaras, 2017-11-14
Dėstytoja tyčiojasi iš studentų.. visi seni komentarai net iš 2009 metų yra visiška tiesa. Nežinoti, nesuprasti negalima. Paklausti taip pat, nes bus "atšauta" paniekinančia fraze. Užsisėdimas visiškai aiškus. Pats dėstymo būdas irgi gan nekoks. Ypač pradedančiajam lygiui, žodžiu paaiškinti gramatikos ar morfologines taisykles ir daugiau prie jų nebesugrįžti.. taip pat visa medžiaga rusų kalba, tai mokytis iš jos nelengva.. žodžiu nei vieno dėstytojos teigiamo aspekto nepastebėta.
Anoniminis vartotojas, 2013-09-02
Vien tik geriausi atsiliepimai. Labai siltas zmogus, visada gatveje , universitete pasiteirauja kaip sekasi, pakalbina. Per paskaitas niekada negaili pazymiu, nebuna liudna, juokai neisvengiama paskaitos dalis. Galiu drasiai kalbet apie dali grupes, su kuria pagrinde bendravau. Visiems buvoi gaila su ja issiskirti : ) Puiki destytoja !
Anoniminis vartotojas, 2013-07-02
Neturėjau paskaitų pas ją..Bet kiek teko matyti einančia pro šalį,ar bendraujančią su kitais studentais...Susidariau tikrai ne kokia nuomonę apie ką...
Anoniminis vartotojas, 2013-05-30
jeigu nesupratai ir paprasai pakartoti - tau ragas. isklausysi morala kaip tu gali nesuprasti ir pan.
Anoniminis vartotojas, 2013-05-23
nesuprantu, kas čia jums nepatiko? na, taip, humoro jausmas jos toks tamsokas, bet geriau, nei jokio. ir ne vaikų darželis jums čia, kad popintų. mokytis reikia. a što vi zdes, universitete dumali, budet delat? :D

man asmeniškai malonus žmogus buvo. net ir nebelankant jos paskaitų, koridoriuje sveikinosi ir pakalbindavo. bet gal todėl, kad aš nelinkus dėstytojams be reikalo per nervos grot ir rusų paskaitas lankiau iš tiesų norėdama atgaivint mokyklines žinias.
wg123, 2012-11-18
Labai bjauri destytoja. Visada randa buda kaip pasitycioti is studentu. Labai lengvai "uzsiseda", uztenka tik klausimo paklausti, paskayti, jog nesupranti arba paprasyti kad paaiskintu. Niekam nerekomenduociau sios destytojos. Is viso, net keista kaip tokia moteris gali destyti universitete.
mnp123, 2011-11-30
Iš tikro labai keista ši dėstytoja, labai lengva pas ją tapti nemėgiamu - neateik sykį į paskaitą, neprisimink ko nors, ką ji pasakė, neišmok taisyklės, neteisingai perskaityk žodį, negerai parašyk kontrolinį, paprieštarauk, paklausk ko nors, kas tau neaišku - ir tu jau jos engiamųjų sąraše. O va tada ir prasideda visas smagumas. Atmušė visiškai norą mokytis rusų kalbą, jei dar iš pradžių maniau, kad susigyvensiu su tokiu dėstymo metodu, tai vėliau supratau, kad labai klydau ir nustojau išvis į paskaitas vaikščioti.
Gailiuosi tik vieno dalyko - kad kai registravausi į jos paskaitas, niekas manęs neperspėjo, kad čia fiureris, o ne dėstytoja. :)
kjdfgljsldfjglkj, 2011-10-16
Puiki destytoja :)
VilmaB, 2011-06-16
Lankiau paskaitas pas šią dėstytoją, galiu pasakyti, kad normali dėstytoja. Man patiko.
Wawa, 2010-09-29
na gailiuosi, kad anksčiau nepaskaičiau atsiliepimų apie šią dėstytoją, nes kol kas beveik viskas tiesa. Iš pirmo žvilgsnio tikrai atrodo maloni moteris,bet jau po kelių minučių gali pasigailėti šios minties - kažkokios nestabilios jos nuotaikos...
AS108, 2010-03-30
Perskaicius komentarus net nenorejau imti rusu :D
Nelb suprantu kuo ji tokia baisi, kaip jus rasot, nes turiu rusu paskaitas ir nesiskundziu labai.
Aisku jei studentai kalba kai ji tuo metu aiskina, tai tada butinai pasakys kad nesneket. Taciau jei per paskaita labai netriuksmausit tai tikrai ji nieko bloga nepadarys ir nesikabines.
the best , 2009-12-23
gasto, 2009-12-09
Labai dziaugiuosi kad sios paskaitos pagaliau baigiasi... tokios destytojos dar gyvenime neturejau ir nenoreciau tureti... viesai tyciojasi, kabinejasi ir staugia...3 kartus isvijo is auditorijos... viena karta atsikirtau tai apstauge, iskele scena... uzjauciu merginas kurios turi savo nuomone... jau geriau but pilka pelyte ir svarbiausia po sluota... nes kitaip laukia dideli nemalonumai... jaucia palotogine antipatija merginoms... be to e-mail'u galit nerasyt - neatrasys niekada...
kavaholike, 2009-12-03
kalbant apie pagarbą ir toleranciją studentu, tai, deja deja, ši dėstytoja šių savybių paskaitose nedemonstruoja.. kartais koktu klausytis kaip ji tyčiojasi, mėto kandžias, visiškai nereikalingas, pastabas ir vos nepaverčia žmogaus pajuokos objektu..nekoks įspūdis susidarė, nemalonu sėdėti paskaitose, kai ji nuolat ieško prie ko prikibti, iš ko gi pasšaipyti.. humoras dalykas geras, bet čia humoru nė nekvepia.. žodžiu, įspūdį nekokį paliko..
Zakis, 2009-06-05
Kerstinga ir klastinga ta DauksYTE. Zmogiskumo ir supratimo nerasta.
ruta1, 2009-03-26
sunku patikėti, kad toks žmogus gali dėstyti universitete, jaučia malonuma tyčiodamasi iš studentų, o ypač iš tų, kuriems dėl nežinomų priežasčių ji jaučia antipatija, manau ši dėstytoja turi rimtų psichologinių problemų, kadangi gali liepti išeiti iš paskaitos vien dėl to, kad jai nepatiko tavo žvilgsnis, nevaldo savo emocijų, visi mandagus bandymai kalbėtis su ja baigiasi įžeidinėjimais ir riksmais. Pagarbos nesukeliantis žmogus, paskaitų metu nuolat jaučiama įtampa, baimė, grupės nariai nuteikinėjami vienas prieš kitą. Nesutikčiau su pasakyta nuomone, kad tvarka jos paskaitose primena 8 klasę, greičiau jau pradinę mokykla prieš gerus 100 metų, tik liniuotes rankose betrūksta.
OmLe1, 2008-03-07
Turbut esu vienas vyrukas, kuris izhsirove tiesiogine to zodzio prasme :) Atsikirtus, pasako " kad ne mokykla", o jauciuosi jos paskaitose budamas 8-oku. Labai priekabi, ypac man gaila kai kuriu merginu. Gaila, kad tokioje bendruomeneje, kaip VDU yra tokia konservatyvi ir pagarbos nekelianti destytoja.
Dinosaure, 2007-10-31
Taip taip sutinku su jumis, jausmelis ne koks... Jei ne ji tai gal dazniau as i tas paskaitas eiciau. Kartais kyla toks noras ir jai atrezti taip kaip ji tau, bet ai nedaug kenteti liko...
ezis2, 2006-05-27
pries tai esantis komentaras 100% apibudina brangiaja destytoja neturiu net ka prideti, tik galiu pasakyti, kad visa tai tiesa ir sedeti paskaitoj yra labai nemalonu ne tik del saves bet ir del kitu studentu.
Analitikas, 2005-08-12
Pagarbos žmogui jai tikrai trūksta.
šypsena lengvai pereina į pašaipą ir netgi tyčiojimąsi.
Dėl asmeninių simpatijų/antipatijų darbas auditorijoje yra nemalonus.
Bet kokį patikslinimą priima kaip asmeninį įžeidimą. Tvarka primena 8-9klasėse palaikomą tvarką. Privalai tylėti. klysti negalima - bus tyčiojamasi.
Vaikinai turi daugiau šansų patikti ir gauti geresnius pažymius.

Sėkmės mokantis:)
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.