Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Jūratė Čirūnaitė
Greita poros paieška:
Specialybės kalbos kultūra
Jūratė dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.6     Bendravimas: +1.4     Pažymiai: +1.6
good, 2015-03-11
Mano bakalauro darbo vadovė. Labai džiaugiuosi, kad susikirto mūsų keliai, geresnės vadovės net negalėčiau įsivaizduoti! Jeigu norite šio to išmokti – Ji bus geriausė draugė ir kantriai aiškins, kol „prišils“. O dėl dalyko įdomumo... ne po 10 jums metų, žinot, ko į universitetą atėjot.
Behemia, 2013-12-12
Dėstytoja savotiško charakterio, bet stengiasi išlaikyti gerus santykius, pasako kas nepatinka. Dalyką išmano gerai, jei kyla studentams klausimų, visada kitą paskaitą atneša atsakymą. Aiškina gerai, vertina irgi ,,neskaudžiai''.
Anoniminis vartotojas, 2013-06-09
studente , 2011-06-02
patiko, nuoširdi, bendraujanti. stengiasi padėti studentams jei mato, kad tikrai bus blogai, jos stiprus pasakymas "nu tikrai nebus jokios skolos" mus, neakivaizdininkus, tikrai nuramino, mat ne visiems yra lengva vėl prisiminti, ką gal būt kai kas prieš daugelį metų mokinosi mokykloje.
Elpine, 2011-03-30
Charakteris: draugiška, atvira, pasiryžusi studentams atiduoti visą save, tačiau iš studentų laukia pastangų.
Atsiskaitymai: kirčiavimas, kalbos klaidos (ištaisyti, sukirčiuoti sakinius ar žodžius).
Medžiaga: FC nieko nerasit. Viską reikia konspektuoti.
Namų darbas: taisyklingai parašyti CV, motyvacinį laišką ir kt. dalykai. Vėliau gyvenime jie gali jums būti reikalingi :)
Kalbėjimas: taisyklingai atpasakoti tekstą. Nuskaityti nuo lapo kartais pasiseka.. ;)
Pažymiai: atitinka žinias.
Lincija, 2010-06-04
Pas ja neimanoma tureti skolos. Jei bus beda tave Amerikoj suras jei tu dundukas ir ten isvykai ir net nepasirupinai pasidometi kaip islaikei egzamina. Dalykas sunkus, neidomus, destytoja yra nuotaikos zmogus, megsta paburbuliuoti, bet galu gale visi gauna teigiamus, nors ir ne visai aukstus ivertinimus. Zinoma kas gerai moka kirciavima ir taisiklinga lietuviu kalba gauna ir daugiau.
dzordzija, 2009-12-16
nu kas ce per destytoja.. jau apie paskaitu neidomuma tai visai nieko nesnekesiu... tiesiog nuobodziau nebuna... visai nemoka sudomint studentu... nuolat sneka bet ka... jau taip neidomiai... o del pazymiu tai patylesiu... net susigyncyjom del namu darbo... remiausi knyga, o gavau 7... net remdamasi knyga padarau klaidu, net nurasytos frazes jai netiko... tai kokio velnio ji liepia remtis ta knyga... bjauri man boba... fe... dar ir kalbejimas jai mano nepatiko, matai as gryna kauniete, todel mano tartis labai bloga, ir gausiu tik 9.... tai kaip man pakeisti tarti? kaip as galiu kitaip sneket? vnz... man ji kele tik neigiamas emocijas...
Zydinti_pieva, 2009-12-07
Sudominti labai nesudomina, bet pasižymi nuoširdumu. O vat dėl pažymių tai negaili, ypač kai reikia kalbėjimą atsiskaitinėt :> Žinoma, šiek tiek mokytis reikia, bet nėra tas dalykas, dėl kurio skaudėtų galvą.
Eglute, 2009-09-07
Na, destytoja gal ir ismokina, bet labai megsta skustis kaip jai sunku, kiek daug darbu reikia istaisyti ir pan. O desto tikrai neidomiai, ir savo dalyku visiskai nesudomina, o verciau jau isgasdina studentus, koks egzas sunkus bus ir pan. :D Per jos paskaitas daugiau bardako nei tvarkos, bet rasyti tai jau reikia, tikrai primene mokyklos laikus. :) O siaip kaip destytoja tai tikrai ji nera bloga. Ir pazymiu negaili.
Vincas, 2009-04-07
Gal šiek tiek per griežtai vertino, bet išmano savo dalyką, nors per paskaitas ir naudojasi knygomis, taip pat nededa medžiagos, tai paskaitas reikia lankyti.
Dovile, 2009-02-12
gitarelis ;) ka mato ta pasako:) pajuokauja ir negalili kritikos, bet tai tik i gera :) daug rsydavom ir tai primindavo mokykla :D o mokykloje buvo dar geriau ;D tad viskas puiku :D rasau 10 destytojai ;)
Pliurpa, 2008-12-10
num joa... nepaisant jos verkslenimu paskaitu metu kaip buvo blogai jos laikais ir kaip mums gerai dabar, kai palengvinta tvarka ir visa kita (neskaitant to, kad ji mokesi LIETUVIU kalbos, o mes tik siaip mokomes kirciavimo ir mums nereikia tiek daug visko kiek reikejo jai, tik ji pati to nesupranta :S:D) paskaitos buvo puse velnio (ko tiketis is paskaitu, kuriu metu aiskinama kaip reikia kirciuoti ar kaip negalima kalbet?) :]
kalbejimo iskaita juokas :D viska nuskaitai nuo savo atsinesto lapeliuko ir viskas :] nieko nesimokiau specialiai sukirciuoti ir enreikejo :] gavau 9, bet ir tai del tarties klaidu, kuriu kaip destytoja pati sake beveik neimanoma istaisyti :]]]
raganaite, 2008-05-18
O man si destytoja labai nepatiko. Desto baisiai letai ir neidomiai, o ir ziniu jokiu neigijau..
miege, 2008-05-17
patiko tuo, kad supratinga, gyvenimiška :)
anarxija, 2008-01-20
Šauni dėstytoja- jei nemoki kirčiuot, tai taip ir pasako, kad nemoki IR TADA UŽSIMANAI IŠMOKT :) Žino daug įdomių dalykų apie lietuvių kalbą, bando sudominti studentus dėstoma disciplina (kaip galima susidometi kirciavimu???). O labiausiai man patiko aiški, pagrįsta vertinimo sistema- ne taip sukirčiavai- minus vienas balas, nepadėjai kablelio- taip pat. Bet jei mato, kad "blogai baigsis", tai pagaili... :)
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.