Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Jūratė Imbrasaitė
Greita poros paieška:
Jūratė Imbrasaitė, 115/212
Plačiau: http://sociologija.vdu.lt
Politikos sociologija
Jūratė dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.1     Bendravimas: +1.3     Pažymiai: +1.2
studenteVDU, 2016-06-11
Esu patenkinta ne tik dėstomu dalyku, tačiau ir pačia dėstytoja. Visuomet apsidžiaugiu pamačiusi, kad kokį nors dalyką dėstys būtent ši dėstytoja. Bet kuri paskaita yra įdomi todėl, kad informacija pateikiama įdomiai ir aiškiai, dėstytoja visuomet stengiasi įtraukti studentus į diskusiją, paskaitų inforamcija išlieka ilgam, nes mokytis yra įdomu ir net gi atrodo, jog dalykas nebus įdomus, tačiau dėstytoja bet kokį dalyka paverčia įdomiu. Ji išties yra ne tik puiki dėstytoja, tačiau ir geras bei supratingas žmogus, kuris noriai bendrauja ir padeda rasti atsakymus į bet kokius klausimus.
VDU studentėėė, 2016-06-11
Nuostabi Dėstytoja. Moka bendrauti su studentais, sudominti auditoriją, geba aiškiai ir glaustai pateikti sustruktūruotą informaciją, paskaitų metu papasakoja daug įdomių pavyzdžių, veda diskusijas ir leidžia išsakyti savo nuomones. Paskaitos tikrai nėra Dėstytojos monologas. Asmeniškai aš, labai ją myliu ir gerbiu, nes ji visada pastūmėja imtis veiklos, skatina iniciatyvumą, yra supratinga, atvira, nuoširdi ir kompetetinga. Be to, ji labai sąžininga ir iš tikrųjų kiekvieną studentą vertina pagal jo turimas žinias.
Laima, 2016-05-24
Super destytoja, pazymiu negaili jeigu idedi pastangu, per paskaitas irgi palaiko diskusija ir gera atmosfera tarp studentu..su studentais net parukyti kartu eina,zodziu viskas liuks, tik megsta nesilaikyt taisykliu, nes daznai sako kad ''man nesivarbu, kad raso reglamine'' zodziu SMF karaliene, nerupi kad parasyta jog egzas turi buti 50 proc bet padarys kaip jai reikes. Bet siaip super viskas.
Kažkas, 2016-05-18
TommyLeeTom, 2012-11-29
destytoja veluoja ir veluos. ir i paskaitas ir istaisyt kolius. i taip cj bus, kol ji ten destys. megsta duot skaityt tekstus verstus geriausiu atveju su google translate.

meska, 2012-06-07
Dėstytoja moka neįdomų dalyką paversti tikrai visai įdomu ar bent jau pakenčiamu. Paskaitos neprailgsta. Tik, va, turi bėdą ji su vėlavimu. Ir kaip išmušt iš jos ją? Gal reikėtų darbų apimtis sumažinti?
Che Guevara, 2008-10-27
Patvirtinu "saulytes" pastabas apie destytojos velavima ir dar velesni kolio rezultatu pateikima (iki pat egzamino mes pazymiu nezinojome). Bet taip kategoriskai apie pagarbos nebuva destytojos atzvilgiu neissakyciau, mat is aprasymo suprantu buves tam paciam kurse ir asmeniskai man destytoja pagarbos buvo tikrai verta.
saulyte, 2008-06-15
Na man keista skaityti tokius palankius atsiliepimus apie sia destytoja, kadangi dauguma mano kurso nemego ne tiek jos destomo dalyko, kiek pacios destytojos. Tureciau pasakyti, kad destytoja nevisada priima ir tuo labiau gerbia kitu nuomone, o kai kurie jos pasisakymai seminaru metu isvis prasilenke ne tik su sveiku protu, bet ir su jos moksliniu issilavinimu. Taip pat dideli minusa deciau jos sazinei, kuri siuo atveju, susijusi su punktualumu ir pagarba studentams. Pateikti darbu rezultatus destytoja neskubedavo, tik vis zadedavo, o bjauriausia buvo jos velavimas i egzamina net 40 min!!! Negaliu vertinti destytojo, kuris negerbia studentu.
laselis, 2007-06-25
Nuostabi...tike kaip destytoja, tiek kaip zmogus. Labai teisinga ir sazininga, tokius ir studentus megsta ;) Nieko nenusirasysite, bet jei matys, kad stengiates paskatins.
Tiek ziniu, tiek bendravimo, tiek mastymo atzvilgiu saunus zmogus. Rodos nuobodzius dalykus, teise ir politika, pavercia idomiais. moka sudominti auditorija, atvira diskusjai, ivairiom nuomonem.
Enzys Jagomastas, 2007-06-24
Dalykas ne iš pačių aiškiausių ir nuosekliausių, bet dėstytoja nuostabi, įdomiai ir aiškiai dėsto.
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.