Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Jūratė Matulionienė
Greita poros paieška:
Anglų kalba
Jūratė dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.1     Bendravimas: +2     Pažymiai: +2.1
Kukuruzas, 2011-05-31
Labai gera dėstytoja.
abdcefg, 2011-02-26
labai gera, nuoširdi, draugiška dėstytoja, tikrai išmananti savo darbą. Su mielu noru lankiau paskaitas ir su mielu noru pakartočiau tai dar kartą :) linkiu sėkmės tiek studentam kurie dar ateityje bendraus su šia šaunia dėstytoja, tiek pačiai dėstytojai kūrybinės sėkmės ir kaip visada geros nuotaikos :)
p.s. tik geri atsiliepimai.
Gr@M, 2010-10-26
Turėjau anglų paskaitas pas šią nuostabią dėstytoją praeitais metais 2 pusmety. Labai džiaugiausi turėdama tokią nepakartojamą dėstytoją. Tai pati geriausia anglų dėstytoja kokią teko turėti. Į jos paskaitas visuomet eidavau su šypsena. Visos paskaitos buvo naudingos, kaskart vis kažką naujo išmokdavom. Tai dėstytoja, kuri visuomet paaiškindavo tai ko nesuprasdavom,padėdavo studentams, kuriems sunkiau sekėsi anglų. Dėstytoja Jūratė gerai išmano savo darbą yra šiltas, supratingas žmogus taip pat-labai jaunatviška. Gerai paruošdavo atsiskaitymams todėl rezultatai būdavo labai geri. Geram studentui negailėdavo parašyti truputį aukštesnio balo nei jo žinios vertos, lesdavo pasikelti pažymį ir visuomet įvertindavo pastangas, tikrai nelinkusi "sudirbti". Tai žmogus spinduliuojantis gėrį. Daugiau tokių gerų dėstytojų ir žmonių, kaip ji...
valyte90, 2010-09-26
geriausia anglų kalbos dėstytoja iš visų kurias teko turėti VDU... visada atsižvelgia į darbščius, bei bando sudominti tinginiukus... jos paskaitas lankiau su mielu noru, net nebuvo noro jų praleisti, nes tikrai gaudavau naudingų žinių bei gerai paruošdavo koliokviumams ir egzaminui. tik gaila, kad ji nedėsto 4 lygio, nedvejodama ir vėl rinkčiausi Ją.
unknown, 2010-06-04
Pagarba dėstytojai už nuoširdumą ir žmogiškumą.
Vertinimas palankus studento naudai.
Reikalavimai nėra labai griežti, bet vis dėlto egzistuoja, o taip ir turi būti. :)

maja, 2010-05-20
Nuostabi dėstytoja, kaip specialistė ir nepakartojamai šiltas žmogus. Labai supratinga, norinti išmokyti studentus, atiduodanti visą savo širdį. Dirbdavome gan intensyviai, bet labai sistemingai ir aiškiai. Vertinimo sistema taip pat aiški. Pažymių tikrai negaili, tieisiog reikia ir patiems kažkiek pastangų įdėti, tuomet viskas būna ok. Galbūt ir ne visada mes ją vertinome, bet dabar suprantam ,kad turėjom labai gerą dėstytoją. Visiems linkiu, kad kada nors papultumėte pas šią dėstytoją.
daireda, 2010-03-12
Patys nuoširdžiausi žodžiai apie šią dėstytoją: gera, supratinga, tolerantiška...
Astule, 2010-02-19
Labai siltas zmogus. Puikiai supranta studentus, gal todel, kad pati turi vaikuciu. Labai gerai isaiskina gramatika. Visada stengesi sugalvoti kuo idomesniu uzduociu studentams. Net jei studento zinios yra silpnesnes, jo nediskriminuoja, atsizvelgia i pastangas daromas visada. Vertina labai objektyviai.
Albina, 2010-01-09
Nepaprastai siltas ir dvasingas zmogus, labai pergyvenantis del savo tingiu studentu, visom isgalem besistengiantis juos motyvuoti.
Egle Gabinaityte, 2009-12-26
Gera ir kaip destytoja, ir kaip zmogus,labai stengiasi del savo studentu,visiem viska paaiskina kas ko nesupranta..Kiti galetu is jos pasimokyt.:)
Makadukas, 2009-06-07
Puiki dėstytoja :)
secret, 2009-06-07
Maloni destytoja,sukuria jaukia atmosfera darbui:) viska isaiskina,jei reikia ir pakartoja:) negaqili geru pazymiu.. aiskiai ir konkreciai pasako is ko bus kiekvienas atsiskaityms:)
studentasGGG, 2009-05-29
Labai labai faina dėstytoja! Išmano savo dalyką, moka bendrauti su studentais, sukuria gerą atmosferą. Puikiai išaiskina gramatiką, duoda gerus konspektus. Paskaitos nenuobodžios, Projektai, namų skaitymas patiko ypač. Žodžiu, viskas Ok.
Boruze, 2009-02-07
Labai gera destytoja. Supranta studentus, nereikalauja per daug, atsiradus problemai visada pades kiek tik gales ;). Na o del gramatikos sasiuvinio, tai tik paciam yra geriau, jei ji pasidarai ...;)
pirstine, 2009-02-04
tikrai nebloga destytoja, perdaug nereikalauja, bet per paskaitas miegot nesimiega :) kartais sunku suprast jos ateities planus, bet jei paskaitas lankai manau sunkumu neturetu kilti. Vat tik tas sasiuvinis gramatikos....ech...:D
Keksas, 2008-10-08
Labai faina destytoja ;)
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.