Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Kristina Aurylaitė, 22/212
Anglų kalba
Kristina dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.8     Bendravimas: +1.4     Pažymiai: +0.6
SunSun, 2016-04-01
Man asmeniškai ji nepatiko. Labai savotiška, sunku su ja bendrauti. Per daug familiari, lyg ir stengiasi būti draugiška su studentais, bet tas draugiškumas erzinantis, kandus. Antra, tai, ką ji braižo ant lentos, suprantama tik jai pačiai, skaidrės irgi visiškai nepadeda pasiruošti atsiskaitymams. Kažkoks padrikų žodžių kratinys. Ir tarimas, kaip dėstytojos, sakyčiau labai nekoks. Galėtų patobulinti, nes akcentas kaip reikiant ausį rėžia.
Anoniminis vartotojas, 2013-10-09
Artioma Vladislav, 2013-05-02
gera dėstytoja, sunku pas ją, bet prikolas
Deimante, 2011-11-24
nuostabi dėstytoja, apie ją tik patys geriausi žodžiai :) medžiagos gal ir daug, bet ji nėra sunki ar nesuprantama. dėstytoja visada pasako kas svarbu, į ką kreipti dėmesį. paskaitas lankau su džiaugsmu :)
Bennet, 2011-04-05
Gnice, 2011-01-25
Super dėstytoja, visada ras kaip paaiškinti nesuprantamą dalyką,supranta studentus, linksma ir žavi. Gera specialistė, turi savo pričiūdų, tačiau tai tik labiau padeda jai prieiti prie studentų :). Rašto darbus pas ją verta rašyti, vertinimas tikrai toks kokio nusipelni, o pas ją ką nors parasęs tikrai žinosi kaip tiksliai rašyti visokius darbus. Mėgstamiausios paskaitos ir dėstomi dalykai. Atsiskaitymai sukti, bet teisingi.
kath, 2010-11-24
Labai jaunatviška, linksma dėstytoja. Visada gražiai atrodo. Mėgsta pajuokauti, įdomios paskaitos. Tik kartais užstringa tarimas : basically, taria [beisikali] ir kartoja per paskaita 50 kartų.

Bet šiaip viskas puiku:)
valyte90, 2009-10-16
su šia dėstytoja bendrauju gan mažai, tik mėnesį su trupučių... nuomonę susidariau labai gera (ateityje nemanau, kad ji keisis), manau ji tikrai išmano savo dėstomą dalyką ir stengiasi, kad ji suprastų jos studentai... beto neseniai mums turėjo būti nuotolinių būdų vykdoma pamoka, o mokytoja pasiūlė savo konsultacija nesuprantantiems... mažai kas ja pasinaudojo, bet tie kurie atėjo, manau tai jiem buvo naudinga...
alela, 2008-06-05
siaip desto visai idomiai, klausyti lengva, informacija nesunkiai isimenama. sutinku, kad rezia ausi tas jos stuff ir etc, bet is esmes nekliudo. o vertina tai tikrai labai grieztai, ese geriau pas ja nerasyt. siaip patiko man jos kursai
misisik_001, 2008-05-20
su shia destytoja bendrauju jau 4 metai, ji gera specialiste ir kaip kiekvienas ish musu turi savotishka charakteri. ji turi savotoshka jumoro jausma (juodo :)) o kas jo nesupranta vadinasi priima kaip izeidima... beje keikvienas studentas turi savo prichiudu ir ne visiems tinka visos destytojos... vadinasi nuomones labai skirtingos.. ash manau kad shita destytoja yra reikli ir bent jau ishmoko, nusimano savo dalyka ir kaip ir kiekvienas zmogus turi pliusu ir minusu.. man asmenishkai labai sudetinga suprasti pabraizymus ant lentos, tachiu jei sistemini savo uzrashus kaip moki ir kad pats suprastum, viskas yra gerai... zodziu, gera destytoja ir turi daug perspektyvos destyme ir universitetuose savo srityje. o tarimas yra suprantama problema, nes vis del to lietuve ji o ne Kanadiete.....
Ince Ko, 2008-01-17
Oi , sunkus atvejis... Nesuprasi jos. Berods, nori studentui padėti, bet tas padėjimas išmuša iš vėžių... Ir , jei nekritai jai į akį gali pasijusti visišku nevykėliu...
me..., 2007-12-17
Siaip destyoja butu nebloga, jei atsiskaitymai nebutu toookie sunkus....reikalavimai tikrai nemazi....siaip pradzioje labai ausi reze jos tartis, su laiku apsiprantam, bet galetu ja ir patobulinti...Del pagarbos, tai pakankamai gerbia visus, buna,kad pasiepia. Viena karta teko susidurti ir su labai atviru pasiepimu( visa laime,kad ne man tiesiogiai, bet visi auidtorijoje buve studentai siek tiek pakraupo) Kartais nelabai patinka jos bandymai buti musu "drauge" ir sava tarp studentu ..Dar noriu prideti, kad tie and stuff ir kiti ivairiausi INFORMAL expressions labai rezia ausi. Galbut sitais pasisakymais destytoja nori atrodyti labai sava, bet, mano nuomone, tokiu pasakymu reiketu vengti, kaip jau rase pries tai buvusiam komentare, tai tas pats, kas per kokios nors valstybines kalbos praktikos paskaita destytoja pasakytu nu ai vienu zodziu ar kazka panasaus :)
Tiesa, 2007-12-15
Miela, charizma, vien del to, kad rasai kursini darba pas Aurylaite, negali spresti uz kitus :)))) Tiesa pasakius, pataikavimas toli grazu v\ne pati geriausia savybe (sis komentaras taikomas ne tik Aurylaites atveju). Juk destytojas si budo savybe tiesiog "veza":))) Sekmes, tu geriausia sioje srityje :))))
For instance, kiek teko girdeti is kitu savo kolegu, nera ji tokia "super duper" destytoja, kokia tu ja manai esant. Ir visiskai sutinku su kitu komentaru, parasytu pries tai, kad ji megsta ne tik pasiepti studentus, bet ir, trumpai tariant, pasitycioti pacia atviriausia forma. O jos tie "and so on and so forth" arba "stuff like that" rezia ausi lygiai taip pat kaip bet koks kitas kalbos barbarizmas lietuviu kalboje. In conclusion, linkiu sekmes siai destytojai tobulinant savo retorinius ir komunikacinius kalbos sugebejimus. Good luck:) God with you!
Charisma, 2006-12-06
Jauna dėstytoja, tačiau su malonumu lankau Jos paskaitas. I ne vien todėl, kad žymi lankomumą, bet ir todėl, kad neretai paskaita virsta diskusijom. Ji niekada kategoriškai nenuvertins studentų nuomones, visada labai taktiškai leidžia suprast, jei esi neteisus. Jokio streso per Jos paskaitas, nuostabi dėtytoja.
p.s. kartais atrodo, kad bendrauji su drauge, na tik literatūros tema :)
Aufd8, 2006-01-16
BlackNo1, 2005-11-30
Gera jauna specialiste. Galbut siektiek daugiau nei iprasta duoda medziagos ar reikalauja, gal del to, kad nori viska i musu galvas sukisht. Nieko, ilgiau padirbs, susipras pati del kruviu :) Bet bent jau paskaitos nenuobodzios, vertina objektyviai.
Nagaina, 2005-11-26
Baggio, 2005-06-10
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.