Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Kristina Žardeckaitė - Matulaitienė
Greita poros paieška:
Kristina Žardeckaitė - Matulaitienė, 130/212
Plačiau: http://psichologija.vdu.lt/?q=node/19
Lyčių psichologija
Kristina dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.5     Bendravimas: +1.6     Pažymiai: +0.3
carole, 2017-05-24
NevertaKlausti, 2013-08-04
Labai šiltas ir draugiškas žmogus. Nevengia šmaikštauti, mėgsta pagyvinti paskaitas paklausdama studentų nuomonės aptariamais klausimais.

Vis dėlto pats kursas, išskyrus konkrečias temas, yra kiek nuobodokas. Sutiksiu su kolega, kad šaltiniai yra outdated, bet jie kažkaip nesumenkina pačios dėstytojos kompetencijos, kuri šiaip jau yra gana aukštam lygy, kai klausi kažko plačiau konkrečia tema.

Smagu, jog dėstytoja po kurso davė užpildyti anketėles, kuriose galėjome išreikšti savo nuomonę apie kursą. Gera žinia tiems, kurie turės šį dalyką: turėtų pakisti/atsinaujinti kurso turinys, nes dėstytoja užsakė amerikietiškus vadovėlius. :)

Tai tiek.
Anoniminis vartotojas, 2013-05-23
Kadangi tai yra D grupės dalykas, manau, kad per daug griežtai vertinamas. Bet paskaitos naudingos ir įdomios. Dėstytoja labai malonus žmogus :)
____, 2013-05-21
Dėstytoja kaip asmenybė labai gera, maloniai bendrauja. Problema yra pateikiamoje medžiagoje. Lyčių psichologija yra viena naujausių mokslo šakų, o šaltiniai, kuriais remiasi dėstytoja, švelniai tariant, kvepia pelėsiu. Dauguma straipsnių yra '80 ar '90 (bendram įsivaizdavimui Šveicarijoje moterys balso teisę gavo tik 1971m.) Turiu omeny, kad labai daug kas pasikeitė visuomenėje nuo tų laikų, kada buvo atlikti tyrimai, kuriais remiamasi. Taip pat dauguma mokslininkų yra dešimto dešimtmečio Rusijos mokslininkai, kurie akademinį kelią yra pradėję SSRS.

Dėl šios priežasties, kai kurie faktai atrodo neatitinkantys realybės, tačiau juos reikia išmokti ir susidaro vaizdas, kad mokomasi tai, kas jau nebegalioja. Didžiąją dalį teorijos sudaro įvairių tyrimų rezultatai, kurie stipriai fragmentiški, bei neparodantys bendro vaizdo, o priklauso nuo tyrimo aplinkos. Beveik nekalbama plačiai, kodėl yra tokie ir tokie padariniai. Mokomasi padarinių, o ne priežasčių. Todėl Artes Liberales universiteto mėgėjai turėtų būti nusivylę.

Norintiems išmokti naudingų dalykų, rekomenduoju pasiieškoti alternatyvų.
kjdfgljsldfjglkj, 2011-10-16
Ieva M, 2011-05-26
Pati pati pačiausia VDU'no dėstytoja (bent iš tų, kuriuos turėjau per 2 metus). Visada galima susikalbėti su dėstytoja, supranta studentus, paskaitos be galo įdomios ir nevyksta "į viensu vartus". Dėstytoja ne tik, atėjus išdėsto paskaitą, bet ir bendrauja su studentais, kartu paisjuokia, papokštauja. Žodžiu, jei atsibodo visi surūgę dėstytojai, tai rekomenduoju paismokyt pas K. Žardeckaitę-Matulaitienę!!! Mylimiausia dėstytoja :)
kavaholike, 2010-07-04
Man labai patiko šis dalykas, o ir dėstytoja nuostabi. Pažymiai tikrai atitiko tai, ką mokėjau, tad, mano nuomone, dėstytoja labai sąžininga. Kiekviena paskaita buvo kaip šventė, dėstytoja moka sudominti, nes pati yra įdomi ;)
VDUstudentė, 2010-05-27
Paskaitos įdomios, bet pažymiai tikrai labai prasti, o ypač kaip dar D grupės dalyko. dar vienas pastebėjimas: nelabai vertina neakivaizdininkus...
Neakivaizdinuke, 2010-05-26
Pati dėstytoja man labai patiko, paskaitas praveda tikrai linksmai, įdomiai, su visokiais pavyzdžiais, kas tikrai palaiko dėmesį ir norisi nueiti į paskaitą paklausyti ką šįkart įdomaus papasakos. Atsiskaitymai gana sunkūs, megsta visokių pavyzdžių klausti, todėl reikia mąstyti, kad gautum geresnį pažymį :) Pati, aišku, ne ką tegavau :D Prieš atsiskaitymus išdėsto į ką reiktų atkreipti dėmesį ir kas bus juose. Šiaip man patiko, rinkčiausi dalyką pas šią dėstytoją vėl.
ashma, 2010-04-21
smile:), 2009-02-06
kerolain, 2008-05-21
Jei butu galimybe butinai rinkciausi dar koki destoma jos dalyka. Man labai patinka jos paskaitos. Moka sudominti auditorija. Nebuvo nei vienos paskaitos, kad pas ja nobuodziauciau. O namu darbas man tikrai patiko, buvo idomu ji atlikti. O kolis tai tikrai nebuvo is lengvuju, bet gyventi galima.
NotAllEvilIsBad, 2008-05-21
Viena iš mielesnių dėstytojų, ir šį semestrą, ir apskritai. Reikli, žinoma, bet nepasakyčiau, kad tiek jau daug medžiagos ir kad ji tokia baisiai sunki. Pasimokyti tenka, bet nereik norėt, kad D dalykas būtinai būtų lengvas.
ausmai, 2008-05-20
daugiau gyvenime nesirinkciau jos destomu paskaitu. namu darbus uzduoda lyg specialybiniam dalykui ir nezinia kaip juos vertina. apie atsiskaitymus net kalbeti baisu, nes, vaikeli, reiks iskalti visa medziaga ir visas smulkmes (metus, kas ka ir kodel tai pasake...) o medziagos- nors vezimu vezk!!!
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.