Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Marius Jonaitis, 183/212
Romėnų teisė
Marius dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.8     Bendravimas: +0.6     Pažymiai: +0.7
Anoniminis vartotojas, 2013-09-29
Mano manymu, labai malonus ir TIKRAI išmanantis savo dalyką dėstytojas. Vertina pagal turimų žinių kiekį. Per seminarus spręsdavome kazusus, taip ruošdamiesi egzaminui, ir jis labai informatyviai viską paaiškindavo bei pateikdavo daug įvairių pavyzdžių. Žinoma, ir iš mūsų grupės būdavo tų, kurie tingėdavo paskaityti arba tiesiog ateiti, ką gi - atitinkami jų įvertinimai, nėra čia nieko neteisingo. Taip pat man patiko šio dėstytojo paruošti konspektai, kur informacijos buvo daugiau nei vadovėlyje ir - kas sutaupydavo laiką - išverstos lotyniškos frazės.
Anoniminis vartotojas, 2013-06-30
Tie kas rašo, kad p. M. Jonaitis blogas, sukirtinėja ar dar kažką - tiesiog teisės studijos ne jums. Nes pripratę lengvai ir neskausmingai visur praslysti, gauti gerus pažymius, todėl visi ir šokiruoti būna, kad bumt reikia pasėdėt keturis max vakarus, ir pasimokyti. O dėstytojas atidirba savo darbą šimtu procentų, išdėsto aiškiai, jeigu nesupranti paaiškinta, jeigu paprašysi - padarys konsultacijas. Tikrai labai geranoriškas dėstytojas. Su Romėnų teise problemų neturėjau, išėjo 10 galutinis.
Emm_, 2013-02-08
Romėnų teisė - pirmakursių baubas. Ir ne tik pirmakursių. Ir ne be reikalo. Medžiagos daug, dėstytojas nori, kad mokėtume ne tik esmę, bet ir visą smulkmę. Dėl teigiamo įvertinimo reikės mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis. Man tai buvo sunkiausias dalykas per visą mokymosi laikotarpį. Bendravime laiko atstumą su studentais.
Inis, 2012-02-22
Dėstytojas išmano savo dalyką puikiai, o studentams perteikia viską aiškiai ir suprantamai. Žinoma, kitas dalykas, kad semestrui medžiagos aiškiai per daug, todėl paskaitose dėstytojas turi skubėti, bet čia jau ne jo kaltė. Nepaisant to, visada ragina klausti, jei kas neaišku. Labai patiko dėstytojo į fc sudėti konspektai, atsiskaitymai sunkūs, bet įveikiami.
Amplitude, 2011-02-18
O man patinka, kai diktuoja, pasiskaitai namie, ir viskas aišku, pritaikai kazusuose, kuriuos pasprenžiam per seminarą. Viskas perfect. Aišku, nederėtų studentų vadint tinginiais, kad jie skaito vadovėlį, kuriame nieko gero neparašyta, o ne užsienio literatūrą, pvz., lenkų :) Aš ir pati su tuo dažnai susidurdavau, kai vos ne mintinai išmoksti temą iš vadovėlio, o pasirodo, viskas kitaip :)
vysnia, 2010-12-19
Vienas geriausių dėstytojų. Dėl diktavimo - manau, kad žymiai geriau jog jis viską sudiktuoją, nes literatūros iš kur mokytis nėra (nebent kažkam labai patinka skaityti užsienio kalba). Dėl bendravimo - nėra jau jis toks baisus, visada galima prieti ir paklausti jei kas neaišku, dėl to tikrai nežemina ir pan. Lotynų kalba man irgi nebuvo kažkoks siaubas, tiesiog reikėjo mokytis. Tikra tiesa dėl to, kad toks dėstytojas reikalingas vien dėl to, kad visiem ale "teisininkam" parodytų jų vietą. Tiesą pasakius, kas mokėsi - nei vienas negavo labai jau prasto pažymio.
Together, 2010-12-08
Dėstytojas yra geros kompetencijos, išmano savo dalyką puikiai. Tačiau bendravimo įgūdžiais su studentais nepasižymi. Mėgsta kandžias replikas, kartais net ir švelniai pasityčioti iš studentų. Nelabai supranta kaip reiktėtų vesti paskaitas, kad studentai supranstų ir išmoktų jo dėstomą dalyką. Nėra linkęs bendradarbiauti su studentais, tiesog atidėsto jam paskirtą paskaitą kaip pareigą. Per paskaitas vyksta pastovus, nepertraukiamas ir greitas medžiagos diktavimas ir jos užširašymas, kas mano manymu nėra labai naudinga ir efektyvu, vietoj to kad būtų duota medžiaga, kuri per paskaitas būtų aptariama ir išsiaiškinama nesuprasti dalykai, nes romėnų teisę, mano manymu, neužtenka vien tik mintinai išmokti, ją reikia dar ir suprasti.
doger, 2010-11-27
Vienas geriausiu destytoju. Puikiai ismano ka desto, susisdaro ispudis, kad jis savo dalyke visazinis. O del tu kurie verkia jog neislaiko tai jie tiesiog nesimoko, nereikia but genijum kad pas Jonaiti negautum skolos. Aisku jei nori 8 ar 9 tai reiks stipriai pasistengti, bet nematau tame problemos, kuo daugiau tokiu destytoju tuo geriau, gal greiciau atkris tie "mldc" kurie jauciasi "teisininkais".
Bri_, 2010-11-25
Savo dalyką tikrai išmano. Viską diktuoti nėra geriausias mokymo būdas, bet to nori patys studentai. Išdėstytai teorijai duoda gana aiškius pavyzdžius, plius sprendžiami kazusai, kurie taip pat yra ir kaip pavyzdžiai, ir mokymasis pritaikyti gautas žinias. Bet atsiskaitymų užduotys tikrai per sunkios ir lotynų kalbos per daug...deja, ir pažymiai nedžiuginantys.
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.