Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Nina Klebanskaja
Greita poros paieška:
Nina dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.3     Bendravimas: +2     Pažymiai: +1.1
astroboy, 2009-09-24
Voveraite., 2009-02-22
Man patiko jos destomas dalykas. Eidavau i paskaitas, nes jo tikrai idomios budavo. Gal siek tiek nustebino egzamino sunkumas, nes kolis palyginus buvo labai lengvas, bet visumoj viskas labai puikus. Daugiau tokiu destytoju reiktu.
voveryte, 2008-10-30
Paskaitos būdavo puikios,o pati dėstytoja labai nuoširdi ir niekada neatsuks nugaros prie jos einančiam studentui,visada išklauso.
Zaaza, 2008-05-19
Sauni destytoja, tik painiojausi formulese - mokemes mokykloje lietuviska santrumpas, o cia bac angliskos... Bet siaip geros paskaitos - norejosi i jas eiti.
Agoria, 2008-03-09
Be galo smagi moteris :) Ekonomika nepatinka, tai turejau net 5 :)) Bet destytoja nebloga :)
peledyte, 2007-12-18
ekonomika man nlb sekes, bet si destytoja buvo viena is fainiausiu destytoju - visada linksma, geranoriskai nusiteikus, energinga ir pan.. taciau nuomone labai pasikeite po to, kai nuejau pasiziet darbo.. pasigedau tos fainosios destytojos, galbut nuovargis dare savo, bet nemanau, kad kompetetinga ji rodyt tiem, kurie ateina paskutiniai... krito akyse..
antrakurse, 2007-12-03
nORSESU HUMANITARE,BET MAN EKONOMIKOS PASKAITOS PAS SITA DESTYTOJA LABAI IDOMIOS IR MANAU, KAD TIKRAI GALI PRAVERSTI ATEITY... AISKU, JEI GALVOJI DAUGIAU NEI GYVENTI NUO ALGOS IKI ALGOS...
BE TO-DESTYTOJA TURI TOKIOS CHARIZMOS, KAD PASAKODAMA PRIKAUSTO DEMESI IRPAJUOKAUT MOKA GRAZIAI IR SIAIP MAN ATRODO, KAD NERA BLOGA. VISADA DESTYTOJAI BLOGI TIEMS, KURIE NESIMOKO.
micenice, 2007-11-28
Pati paciausia destytoja:):):):):):)
studento,nepaliks ant ledo.....:)
klasiski pavyzdziai:)
weja_s, 2007-11-26
ne wisada pazymiai pagal zinias .....
smile:), 2007-11-22
faina destytoja, paskaitos ir fainos, na o pazymiai atitinka zinias:)
Aragonas, 2007-11-17
Nežinau, kokios nuoskaudas jaučia panelė Idėja, bet man ši dėstytoja buvo viena fainiausių VDU. Gal tau apskritai ekonomika kaip mokslas nepatinka, o ne dėstytoja?
Neraukiu ekonomikos nė kiek, bet paskaitos labai patiko. O jei kas neaišku - visada galima paklausti ir ji visada atsako. Klebanskaja griežta, bet teisinga.
Ideja, 2007-11-16
tu su savo tokiais argumentais cia visus juokini. Jei jau ji tau tokia gera, tai tu jai ir lysk i ten kur nesulendama, o neprisikalbek nesamoniu.
As kazkaip taves man rodos neizeidinejau del rasybos, todel tu biski valdyk savo liezuvi.
Antras dalykas, tai ka tu cia sapaliojai, tik irodo, kad esi ekonomikos kalikas, gal ekonomistas ar koks politologas. O ka daryt paprastiems zmonems, kuriems nelemta suprasti, kokius ditridambus ji ten musa, as ne Aleksandras, Gordijo mazgo nearsisiu.


Ir vis delto sakau, baisiai ji ten desto, pedaug, nesamoningai ir aplamai, ko ji ten sedi, tegu vaziuoja i ta savo Norvegija, jei taip jai ten patinka.
nesigilink, 2007-11-15
"Ideja 2007-11-13 11:37
Nukalbi tu kaip nudainuoji. Jei ji gera destytoja, tai as dar geresnis ir as galiu pagristi kodel.
Pirmiausia ji siekia cia tubut is visu studentu padaryti ekonomistus, nors pati nesusimasto, kad cia pusiai ant tos ekonomikos sikt yra, nes nei vienas is musu iseje po egzo viska pamirsim....todel ji turi tik bendrom frazem apmetyti, o nekalti viska, tipo mokykis vaikeli, nes tau gyvenime to prireiks...kada nors,....ir kur nors????
antras dalykas as nesuprantu, jei ji nesugeba pakelti bent vieno pazymio auksciau, nors kiti destytojai visus is neigiamu istraukia...tai jau cia atsiprasant yra jos didziausia beda, bet ne to vargso studento, kuris diena nakti kala ir vis tiek nieko nesupranta ir tu jam gali nors akmenini i galva tasyt...jei zmogui negimta moket tiksliuju mokslu tai jis ju ir neismoks, nes ne i ekonimika jis istojo...
Trecias dalykas, daznai galima pamatyti, kad ji turi nusiziurejusi sau prijaucianciu asmenybiu, o tai jau netoleruotina.
Apskritai moteriskiai reikia pasiskaityt, kaip paskaitas destyt ir ka destyt, atejusiems pirma karta ir ko nedestyt, nes susidaro ispudis, kad istojai i ekonomika. Jei ji net formulem per kolius neleidzia naudotis, nors kiti ekonomikos destytojai tai kuo geriausiai leidzia ir desto tik bendram isprusimui....

Todel nekalbek kad ji gera, nes tada tu blogai permatai zmones ar tau ji vienus 10 veda...."

Kadangi komentaras bus ilgas, įžangai norėčiau parašyti, jog tu net nenumanai, kaip aš dainuoju, todėl tavo palyginimas ne itin vykęs ;)
Skaitydama tavo komentarą visą laiką laukiau, kada gi pagaliau prasidės tas pagrindimas, jog tu geresnis už dėstytoją.. Laukiau laukiau, bet va, kaip ir neteko perskaityti tavo argumentų apie tavo, didesnį už dėstytojos, gerumą ;) O gal pirmiau susitarkime dėl sąvokų? Ką tu laikai „geresniu“? ;) Žinoma tu geras.. Ontologine prasme ;))
Bandysiu „praleisti pro akis“ pirmojo tavo argumento nelogiškumą (<...>nes nei vienas is musu iseje po egzo viska pamirsim....<...>), tarkim skubėdamas suklydai... Na.. sunku įsivaizduoti, kai visą pusmetį ekonomikos paskaitoje tave „apmėtytų“ tokiom frazėm: „parduotuvėse arba trūksta prekių arba yra per daug“ „tavo piniginė ne visada yra pilna, todėl turi galvoti kiek ir ko pirkti“ „yra visokių formulių, kuriomis galima daug ką apskaičiuoti“ „taip pat yra įvairių kreivių kuriose šį tą galima pamatyti“ „gamintojams reikia kažką apskaičiuoti, kad gautų pelno, oj, t.y. kad turėtų pinigų savo piniginėse“ ir t.t. Gal ir aiškiau būtų.. Jei labai jau prastai tau, gali kreiptis į mane, gal rasiu laiko ir išversiu viską į darželinukų kalbą :) (laishkams@gmail.com)
Antras „dalykas“: eh.. ir vėl nelogiška argumentacija.. „kiti destytojai visus is neigiamu istraukia“. Manau tai per drąsi išvada... Trūksta duomenų ;) Didžiausia dėstytojos, o ne vargšo studento, kuris dieną naktį kala, problema, jog dėstytoja nepakelia pažymio?:)) [Visų pirma parodyk man studentą, kuris dieną naktį kala:)) deja.. nors gal geriau, mano džiaugsmui neteko man dar su tokiu studentu susipažint]. Gal kiek perdėta? Manau arčiau tiesos būtų: „<...> studento, kuris paskutinę naktį kala <...> ;) Tiesiog neįmanoma nieko nesuprasti lankant visas paskaitas ir kalant dieną naktį. Nebent galima daryti prielaidą, jog to vargšo studento intelektinės galimybės neleidžia studijuoti universitete.. Negimta, kaip tamsta rašei ;) Dar prie to pačio apie „negimimą“. Tarkim žmogui negimta mokėti tiksliųjų mokslų. Palyginkime ekonomikos kontrolinį ir tarkim, lietuvių kalbos praktikos kolį: ekonomikoj - reikia išmokti sąvokas (su skaičiavimais nieko bendro (!)) ir tiesiog jas parašyti, išspręsti bent vieną (!) uždavinį, kuris buvo analogiškas spręstiems per paskaitas. lkb – reikia išmokti kirčiavimo taisykles ir mokėti jas taikyti (!), žinoti nevartotinus žodžius (ir dar ten kažką), juos surasti sakiniuose ir mokėti ištaisyti (!). Baisu? Negimei ir lietuvių kalbai? :) Ekonomikos kolyje didžiają dalį sudarė teoriją. Teorija kiek pamenu yra išmokstama, o ne apskaičiuojama.. Taigi kas kiek išmoko, tas tiek ir gavo ;) Ir dar.. jei universitete mokomės, tai gal neturėtų būti labai problematiška pritaikyti išmoktą formulę ir sudėti/sudauginti/atimti du duotus skaičius? ;) Man asmeniškai neteko būti paskaitoje, kuri dėstoma įstojusiems į ekonomiką, bet nujaučiu, jog tai kas mums dėstoma tai čia tik gėlytės :))
Trečias „dalykas“ labiausiai prajuokino :)) Kodėl netoleruotina nusižiūrėti „sau prijaucianciu asmenybiu“?:)) Tai mažina paskaitos kokybę?:)) Kaip? Ir kaip gi dėstytoja nusižiūri šiuos „laiminguosius“?:)) pagal raštą kontrolinyje? Pagal varianto apibraukimo taisyklingumą kolyje? Pagal rašiklio spalvą?:))) linksmas tu žmogus ;)
(moteriškei, rašoma –ei, nes moteriškė) Jei jau mėtaisi tokiais patarimais, tai gal galėtum nurodyti, kur galima pasiskaityti. Nes ir man įdomu kaip ir ką galima dėstyti pirmą (?) kartą atėjusiems (Tai gal į kontrolinį pirmą kartą tik ir teko ateiti?) ;) Bandyk nueiti į ekonomistų specialybinę paskaitą, gal numuš ūpą skųstis:)) Arba prašyk dėstytojos, gal atneštų parodyti kokį nors ekonomistams skirtą kolį, glėsi palygint. Gal nustebsi:) (pasikartosiu, jog čia tik mano spėjimas.. Mat man būtų keista, jei ekonomistai mokytųsi taip supaprastintai ir tik tokius bendrus dalykus). Kurie ekonomikos dėstytojai leidžia naudotis formulėmis ir tada kokie jų duodami uždaviniai? Manau, jei duoda naudotis formulėmis, tai atitinkamai ir uždaviniai būna, kur reikia išsivedinėti tas pačias formules „penkiais aukštais“ kol gauni sau reikiamą. Tuo labiau, kad formulių nedaug ir jos nėra sudėtingos. Jei dieną naktį kalsi, manau tikrai iškalsi ką reiškia tos kelios reidelės ir kokie tarp jų ryšiai ;)

Todėl nekalbėk, kad vakar buvo šv. Velykos:)) Nes tada tu negimei lietuvių kalbai arba neini į paskaitas ;p
(Jei labai įdomu, tai mano pažymiai 8 ir 9. Ir dėl to gėda, bo per mažai pasimokiau:) Ir dar įdomumo dėlei – studijuoju toli gražu ne tiksliuosius mokslus).
Aišku beprasmiška tikėtis, kad dėstytoja visiems įtiks. Visada atsiras žmonių, kurie vietoj savo tinginystės kaltins kitus ;) Šį atsakymą rašiau, nes labai nesmagu dėl tokių rašliavų, kai tuo tarpu dėstytoja tikrai nuoširdžiai nori ir stengiasi, kad visi (bent jau lankantys paskaitas) suprastų jos dėstomą dalyką ir baigtų be skolų. Tikrai, dar neteko lankyti tokios paskaitos, kur taip dėstytojas sudomintų savo dalyku. Tuo labiau, kad anksčiau net neturėjau minčių, jog ekonomika gali būti įdomi. Pasikartosiu – pati geriausia dėstytoja!
gecytis, 2007-10-19
@bamba, 2007-06-04
Idomiai pasakoja per paskaitas kartais bet dazniausiai tiesiog nuskaito skaidres. Duoda netiketai siunkius klausimus per kolius ir egzus nors siaip studentu pusej sako esanti
Katja, 2006-12-07
Si destytoja wisu pirma suzawi sawo charizma, atsidawimu darbui ir nuolatiniu silumos spinduliawimu. Isaiskina tikrai paprastau, suprantamai, pateikia gywenimisku pawyzdziu. Is wiso per jos paskaitas atmosfera labai silta ir draugiska. Pazymiui taip pat negaili ;)
Tautvydas P., 2006-10-10
Frida, 2006-04-28
labai suprantamai aiskina, ne vien tuscia teorija. Idomiai desto. Jos paskaitos gali duoti bendra suvokima apie dalyka, ko mum ir reikia. Atrodo idomi, kaip zmogus..Viena fainiausiu destytoju vdu.
du idiotai, 2006-01-21
myliu klebankaja myliu klebanskaja myliu klebankaja myliu klebanskaja myliu klebankaja myliu klebanskaja myliu klebankaja myliu klebanskaja.vat. buvau nesukaupes kaupiamo balo - nieko, leido egza laikyt. tada ji manes pasigailejo ir prileido. tada daug mokiausi per naktis - ismokau. ir islaikiau egza. ir negavau skolos. kitas destytojas net nebutu terliojasis, o ji ... ji angelas kuris praskaidrino mano gyvenima. myliu klebankaja myliu klebanskaja

ir oficialiai paskelbiu, tas kuris ant jos stums, gaus par galva. vat.
Enzys Jagomastas, 2005-12-29
Nu cia tau, gal ir angelas, o as pavelavau i egza pusvalandi, ir viskas - out, 1. Dapkus 10 parase kita semestra :)
Kol desto, tai nepasakysi, kokie bus koliu rezultatai. Pasirodo ne tokie jau geri kokie galejo atrodyti..
Pas Dapku du kartus lengviau (bent jau man)
meskiukas, 2005-06-13
Geras žmogus:)
bambatrynis, 2005-06-07
palieka skolu gan nemazai...bet uz paskaitu lankyma atsilygina kaip jau cia minejo... kita vertus tiek per koli tiek per egza tikrai galima pasitelkti ir kaimyno pagalba, tik reikia ziureti ka rasai nes testo atsakymai buna sukeisti vietomis...
Manjakas, 2005-05-26
laurrutte, 2005-05-24
Nuostabi destytoja, viena is fainiausiu zmoniu, kuriuos sutikau VDU. Labai sazininga ir kompetetinga. Dalykas be galo idomus ir visai nesunkus, jei lankai paskaitas, tai su kaupu ji dar ir atlygina, uz lankymus:)))
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.