Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Odeta Norkutė, 118/212
Ugdymas ir socializacija
Odeta dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: -0.3     Bendravimas: +0.5     Pažymiai: -0.7
Artioma Vladislav, 2013-05-02
norėjau porą kartų nusižudyti, ačiū Dėstytojai
Birute4440, 2012-10-14
Visiškai nekompetetinga dėstytoja.Paskaitos - studentų kankinimas. Nuobodybių nuobodybė. Pusę paskaitos laiko užima moralų sakymas. Nemoka dėstyti, turi mažai tam žinių. Pati įsivaizduoja save proto bokšteliu.Pastoviai nepatenkinta, visi aplinkui blogi. Ji tarsi auka.Vertinimas absoliučiai ne objektyvus. Kad gauti gerą pažymį, neužtenka žinių, reikia dar jai ir patikti. Jeigu esate vaikinas, jums automatiškai pora balų gali būti pamažintas pažymys.Žodžiu per paskaitas nesitikėkite nei objektyvaus vertinimo, nei žinių.
Indra, 2009-11-02
beige, 2009-06-14
Dėstytoja, tikrai, labai nuoširdi, bet nesuprantu ko ugdyme ir socializacijoje galima išmokti - visus dalykus, kuriuos jau pirmame kurse mokėmės. Atrodo, būtų labai lengva, bet atsiskaitymams reikia ne iš medžiagos ruoštis, bet vaikščioti į paskaitas ir kruopščiai viską užsirašinėti. Klausimas, kuris būna iš konspektų būna taip "susuktas", kad teisingai atsakyti itin sudėtinga. Apie įvertinimus nežinau ką ir galvoti - jie labai prasti. Esmė tame, kad studentai, kurie daug ir gerai mokosi, daugiau 8 pas ją negauna.
komentuosiu, 2009-06-13
man visai patiko ši dėstytoja. tik kursas neypatingai įdomus, atrodo, kad daug kas jau žinoma. dėstytoja nori, kad paskaitos būtų lankomos, todėl viso semestro metu paskaitos antroje dalyje studentai dirba grupelėse, o paskui surašo savo pavardes ant lapelio ir atiduoda dėstytojai. į šiuos darbus dėstytoja atsižvelgia pabaigoje semestro, bet nežemina pažymių, tiems, kas nelabai dirbo :)
TiesiogAS, 2008-05-26
taaaaaip.... baisu baisu kur ritasi pasaulis... niekaip nesuprantu kas leido jai destyti... paskaitos ziauriai kankinamai nuobodzios, bet jas turi lankyti, tiesiog privalai (nesvarbu, kad reguliamine parasyta, jog paskaitu lankymas neprivalomas), nes vat staiga isdygsta kunigas, isdesto baznycios tiesas, ir taigi vagi pasirodo is tos paskaitos bus klausimu egzamine bei viena dalis namu darbe (nesvarbu, kad reguliamine parasyta, jog jei medziaga pateikta tik paskaitos metu ir nebuvo rastu sukonkretinta, tai negali buti atsiskaitymu metu pateikta uzduociu is to). Mano pasipiktinimas sia destytoja begalinis... Arba ji neskaite reguliamino, arba ji mano, kad jai jis negalioja...
kerolain, 2008-05-21
Nu ka as galiu pasakyti apie si dalyka ir destytoja? Dalykas visiskai nenaudingas. Labai nuobodzios paskaitos, per kurias galima sakyti nieko nauja nesuzinojau. Mum sio dalyko vyksta iskart dvi paskaitos, tai sunkiai kada sugebi issedeti abi dalis, nes baisiai nuobodu ir niekaip negali susikoncentruoti jos klausytis, nes ji daznai labai nekoncentruotai desto medziaga.
Apie vertinima as isvis tyliu, nes vertina labai jau "is lempos". O kai paprasai paaiskint tai kazka numikia ir tiek.
Tikrai daugiau nesirinkciau sios destytojos.
Sekmes tiems kas pas ja turesit paskaitas, jums jos tikrai prireiks kad istvertumet ;-)
NotAllEvilIsBad, 2008-05-21
Nuobodu ir nereikalinga.
Štai kad ir pastarojoje paskaitoje labai stengėmės rasti ką nors, ko nebuvome žinoje iki šiol - gaila, bet nepavyko. Dalykas gal kiek ir reikalingas andragogams, bet tikrai ne psichologams ir sociologams.
O ką galima pasakyti apie gerb. O.Norkutę... Labai atsiprašau, bet nieko gero, išskyrus tai, kad ji nuoširdžiai stengiasi. Pažymus rašo labai jau "iš lempos", o kai sako "padisutuokim", tai taip ir norisi dėstytojai mandagiai paaiškinti, kas per dalykas iš tikrųjų yra diskusija.
Darykite ką nors.... :D
MudzhyJ, 2007-08-18
Kaip destytoja, tikrai nepasirodė gera. Ne itin sklandus pasakojimas paskaitos metu, galybe skaidriu, kurios nededamos i intraneta ir kurias reikia bukai nusirasineti, kad turetum medziagos zenkliai sumazina nora lankyti tokias "paskaitas", nors pats dalykas, paskaicius papildoma literatura neatrodo nuobodus.
Bendrai kokybei nepadejo nei filmo perziuros akcija, nei darbo grupese propagavimas.
Tik tiek, kad pazymiai buvo pakankamai geri, daugkas galejo pasitaisyti, taciau tai atrode kaip bandymas kompensuoti ta visa pusmeti trukusi liudesi...
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.