Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Pranas Janauskas
Greita poros paieška:
Lietuvos valstybės ir visuomenės raida
Pranas dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.7     Bendravimas: +2     Pažymiai: +0.4
R.B. Tipu, 2013-07-01
:((( studentai - daugiau studijuokit, arba nestokit - nes vis tiek savo diplopus pirkt turesit, o nusipirke nebepanaudosit - nes ****iu ir baznycioj musa, o baznycia nezino, tai Dievas tikrai zino - kieno diplomai pirkti!!!
Profesoriau, lenkiu galva :) JUMS vdu ne vieta - ten anksta ir sviesuomene sparciai nyksta - nes devoliucija reikalauja vieno - PRISITAIKYTI, bet sviesuoliai greiciau isnyks NEGU prisitaikys! Taip kad Rektoriau, pro Z.L., (girdyte?) korupcijai irgi karta bus galas :)
PROF. Janauskui, nuo manes (MS Econ) - jusu studentes 2004 akademiniais mokslo metais 10000 is 10 balu :) Lietuvai daugiau tokiu sviesuoliu reikia... o gal nereikia ... bo vis tiek isnaikins :((( protam iseitis viena - teketi i protingus pazangius uzsienius....

Pagrbiai,
Bujokaite
Oslas, 2013.07.01
Anoniminis vartotojas, 2013-05-23
pakeitė požiūrį į Lietuvos istoriją :)
rimuukas, 2007-12-19
siaip paskaitos tai labai idomios, bet vertinimo sistemos taip ir nesupratau.....
Ideja, 2007-12-18
keistas zmogus, nei jis geras, nei jis puikus. Jei jis istorikas, tai as astronomas, nes jis net nesugeba tikslingu pavizdziu duoti, visus kas ne jam deste peike, tipo tis ,,as" geriausias. Vertinimai nesuprantami, nes parasai ka reikia, o ponui netinka...keistas zmogus, geriau jau eitu knygu paskaityti.

Ir nekalbekit kad jis geras, nebent per metus, smegenys pas ji pradejo kitaip mastyti.
Fonema, 2007-12-13
Puikus destytojas....O jau bajeriai;) jei tik galeciau rinkciausi jo paskaitas vel ir vel...
antrakurse, 2007-12-03
Nežinau, ar dar yra fainesnis dėstytojas visame universitete! Jo paskaitos visada įdomios, su tikrais gyvenimiškais pavyzdžiais, visada padiskutuoja su studentais, jo vertinimai tikrai atitinka žinias. Aš labai gerbiu šį dėstytoją, nes jo kompetencija nenuginčijama ir apskritai kaip žmogus ir kaip dėstytojas vertas PAGARBOS. Dar man labai patinka, kad laužo mūsų smegeninėse nusistovėjusius stereotipus ir moko kritiškai mąstyti. Kas pas jį nelanko-labai daug praranda. Galiu pasakyt, kad jis ne dėstytojas-plėšrūnas, o DĖSTYTOJAS-DRAUGAS.
Demiana, 2007-09-05
labai fainas destytojas
pupele, 2007-05-28
Is pradziu paskaitos idomios, bet po to ima kartotis ir tik miegas ima
Baratinskis, 2007-05-19
Paskaitos tai idomios. Ir bajeriu paskaldo ir siaip nuotaikingas. Nu bet pazymiai per kolius ir egzus, tai jau dieve padek. Pazymiu tikrai gaili. ziauriai gaili. Ir dar jei lankysit jo paskaitas tai sedekit 1eilej pries ji. Nes as, pvz, lankiau visas jo paskaitas, o kai atejau i egzo pasirasyma, kurio laukdamas uztrukau 3valandas, tai jis man pareiske, kad jis manes nepazysta ir kad as nelankiau paskaitu, na tai zinot...tikrai juokai visi dingsta.
NotAllEvilIsBad, 2007-05-09
Nesakyciau, kad sis destytojas gaili pazymiu. Tiesiog jis paraso tikrai tiek, kiek studentas yra vertas. Paskaitinejus papildomos literaturos ir turint veikiancia galva ant peciu galima visai nesunkiai gauti normalu pazymi. Paskaitos idomios, nors gal kartais ir kiek letokai viskas vyksta:) Bet apskritai tai jokiu priekaistu - destytojas kuo puikiausiai ismano savo darba ir, kas labai svarbu, vienodai gerbia visus studentus.
Drasius (VDU), 2007-02-08
Tikrai kaip jis ir sakė VDU studentai patys aktyviausi :))))..
Na ką paskaitos tai įdomios, o su vertinimu tai matysim. Nusiteikes pasimokyt, o kiek gausiu pamatysim (ar reiškia ka IF raide ar ne :)) )
Bėje teko ir pas dėstytoja Rusty eit (prieš pasiimant akademines), tai Rustis sakyčiau idomiau dėsto, bet pas jį man nepatinka jog reikia ESES rašyt, oi kaip nemėgstu rašinėlių :/
me..., 2006-12-16
Man asmeniskai paskaitos nebuvo labai idomios, nors destytojas tikrai ismano savo dalyka...kaip zmogus jios puikus, gerbia studentus, taciau pazymiu tikrai gail....ir nepriklauso ar tu is vileikos ar is kur lb sunku gauti gera pazymi..atrodo mokaisi,skaitai papildoma literatura, bet nesupranti ka riekia toookio parasyti,kad gautum gera pazymi...taciau is kitos puses jis ir labai saziningas,tarkim jei is kolio gavai prastai,jis i tai tikrai neatsizvelgs ir nenuvertins taves...vertina kiekviena darba atskirai, ir is pirmo gaves 4 is kito gali gauti ir 10,nors mano akimis 10 gauti mazai sansu....
Studentelis, 2006-12-15
galiu pasakyti jai esi is vileikos tai geru pazimiu nesitikek
sunny/day, 2006-12-05
Paskaitos tikrai labai idomios.Destytojas toleruoja nebutinai su jo paties sutampancia nuomone,zinoma,ja reikia aiskiai pagristi.Daugelis skundziasi,kad sunku gauti gera pazymi.Nepasakyciau.Is kolio ir namu darbo gavau po 10.Reikia kazkiek papildomai paskaityti,bet nieko sudetingo.Dalykas buvo vienas idomiausiu siam semestre:)Beje,pajuokauti destytojas taip pat megsta:)))
Studentas, 2006-02-03
Paskaitos tikrai idomios. Taciau norint gaut gera pazymi reikia papildomai pasimokyti, o as to daryti nemegstu :)
Olga Urboniene, 2005-12-18
labai idomu budavo jo paslaituose, ypach po kolio(kai gavau 3). tikrai bijojau, kad po kolio jo nuomone apie mane bus nekokia ir jis tikrai nenores parashyti geresnio pazhymio, ...bet uz antra koli gavau 9 ir uzh egza taip pat. tai kad, man liko tik geriausi prisiminimai:-)
Frida, 2005-12-14
P.Janausko konspektai patys geriausi, idomiai ir suprantamai parasyti, kai ruosiesi, zinai, ko reikia ir ka gali klaust, nes iskelia klausimus ir svarbiausius dalykus. Jei supranti tema, gali paaiskint kodel, tai gausi gera bala. Paskaitoj taip pat nenuobodu. Vienas idomiausiu dalyku.
BlackNo1, 2005-11-30
Jei visi destytojai taip ismanytu savo dalyka ir taip idomiai ji perteiktu kaip Janauskas, mokytumes tikrai ne del popieriaus, o savo malonumui.
violeta, 2005-11-27
dėsto nuostabiai.per jo paskaitas tikrai neliūdėsi,bet va atsiskaitymai..per daug reikalauja.kokiam informatikui pas jį peilis. net humanitarai gaudavo skolas.. del pagarbos-jam visi lygus.atsako visiems į iškilusius kalusimus. be visko,nuostabus destytojas
Nagaina, 2005-11-26
labai idomios paskaitos budavo :)
Lopez, 2005-11-23
Kaip destytojas - nuostabus. Idomios paskaitos, neprailgsta laikas, bet pazymiu siek tiek gaili, nors ir zada vertinti atsizvelgdamas, kokiame fakultete mokaisi :) Kitaip tariant istorija turesi pamilti nepaisant informatikas tu ar humanitaras ;)
kazkas, 2005-11-20
superinis destytojas, vienas is idomiausiu, kokius kada nors esu sutikusi, kad visi destytojai tokie butu, studentavimas butu rojus. paskaitos nenusakomai idomios, destytojas nevengia pajuokauti. per jo paskaitas supratau, kokia idomi gali buti lietuvos istorija:))) 10 balu, gaila tokio vertinimo nera.
nors tiesa sakant pas ji is kolio ar egzo gauti 10 laaabai sunku, bet paskaitos viska kompensuoja:)
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.