Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Ramunė Ilgūnaitienė
Greita poros paieška:
Ramunė Ilgūnaitienė, 123/212
Plačiau: http://ukc.vdu.lt/?page_id=222
Anglų kalba
Ramunė dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.1     Bendravimas: -0.4     Pažymiai: +0.7
Fotelis, 2017-11-12
Dėstytoja, kuri yra labai arogantiška, puikiai apibūdinimui tinkantis terminas "savage". Nepasakyčiau, kad pas šią dėstytoją labai galima pagilinti žinias, verčia mokytis daug žodyno, kuris nėra labai naudingas. Pažymius rašo tokius, kokios yra jūsų žinios, nesunku įtikti prezentacijų ir kalbėjimų metu, tad naudokitės proga ir už šiuos dalykus gaukit geresnius pažymius.
Deimukas, 2015-12-15
Ši dėstytoja ištikrųjų ne iš kelmo spirta. Jeigu nesuprasi jos humoro, gali ir įsižeisti, tačiau per daug nekreipiant dėmesio galima ramiai praeiti jos kursą. Jei lankysi paskaitas, parodysi menkiausias pastangas, ji gerai ir įvertins. Namų darbų tikrai nemažai užduodavo. Taip pat nemėgsta išsišokeliu, juos greit nuleidžia ant žemes. Šiaip, visai nebloga dėstytoja.
Studentė, 2015-11-29
Šauni dėstytoja, įvertina studento pastangas. Jei tikrai lankei, mokeisi ir per paskaitas nemiegojai- dėstytoja tave ir įvertins. Daug išmokau per metus (turėjau B1 ir B2 lygius). Griežta, bet mėgstanti pajuokauti. Siūlau rinktis tiems, kurie tikrai nori mokytis, lankys paskaitas ir nesusireikšmins dėl juokelių. :)
Liepa, 2014-11-21
O man patiko kaip ši dėstytoja dėsto :) Taip paskaitos vyksta gana greitu tempu ir reikia daug dirbti. Bet pažymiai atitinka įdėtas pastangas ( jei visada lankysit paskaitas ir dirbsit -įvertinimai bus geri). Ir tikrai per šį pusmetį daug išmokau.
Anoniminis vartotojas, 2013-08-30
Na man tai tikrai ji patiko. Gerų pažymių tikrai negaili. Aišku skubėdavom, bet kiek žinau visų D kalbų dėstytojai skundžiasi, kad 45min neužtenka, todėl reikia skubėti. Gali kai kuriems nepatikti jos sarkazmas, tai jei perdėtai įsižeidžiantys žmonės esat, nerekomenduoju. Visi kiti - manau tiesiog smagiai pasijuoksit.
Elena, 2012-12-12
Ji tikrai gera destytoja. Aiskiai viska isdesto. Pazymio negaili. Eikit pirma diena kalbas atsakineti ir 10 gausit. Pazymius rase tikai geresnius, nei buvome verti, nes buvo tokiu, kas 4 lygi vos sakini pasako. Visiski anglu nevykeliai uz klases darba 7 uzsidirbo. Ir nieko ji nezemina. Jei mato, kad nelabai moki, tai daugiau reikalauja. Bet tik tam, kad jie pasiziuretu ko nemoka. Kitaip juk neismoksi. Tikari gera destytoja. Rinkites ja! Skamba kaip rinkimu agitacija :D
negalibuti, 2012-12-11
Nenoriu sakyti nieko blogo, bet net ir praėjus metams, šią dėstytoją prisimenu tikrai ne geruoju, o pamačius universitete ar gatvėje mane nupurto šiurpas. Teko garbė man pas ją studijuot pirmam kurse, pirmam pusmetį, taip ir pirmą skolą gavau. Taip, galbūt aš tas silpnesnių nervų žmogus, kuriam pas ją geriau nebūtų tekę pakliūti. Aš bijojau eit pas ją į paskaitas, kandžios replikos, pakeltas tonas, žeminantys juokeliai ir tas negyvas ir piktas žvilgsnis... Auditorijoje visada tvyrojo įtampa, jei kažkas nusijuokdavo, ji kaip mat užčiaupdavo. Pliusas jai - griežtumas, padėties valdymas, tačiau gi į paskaitą einam, o ne į katorgą, ar į tardymo izoliarorių. Tai vat. Nebuvau iš tų studentų, kurie lankė kiekvieną paskaitą, nes išsėdėti tas 45 min.(p.s. vienu metu ji net buvo sugalvojus dėl kažko paskaitas pradėti 7:45, vietoj 8-tos val.), man atrodė kaip neįmanoma misija, ir nors anglų kalba moku tikrai neblogai, užsitarnavau riebią skolą. Kalbant apie jos žinias, tikrai sutiks kiekvienas, kas pas ją pakliuvo, tikrai geros, ji puikiai išmano savo darbą. Tačiau kad ir kaip ji išmanytų savo darbą, teigiamo vertinimo iš manęs ir matyt iš daugelio studentų ji neužsitarnaus. Kai kurių dėstytojų, kurie, žinau, kad nebedėstys, gaila, nes jie tikrai puikūs žmonės, dėstytojai, o ją man baisu prisiminti. Na bet sekmės jai, blogo nelinkiu.
Dumdadum, 2011-11-24
ši dėstytoja tikrai įdomi. Griežta ir šiurkšti kartais, bet pažymių negaili, aiškina gramatiką, nėra despotė... nors galėtų švelniau bendrauti. Mėgsta ji ironiją. Aš asmeniškai dirbau, stengiausi, paskaitas gal ir nevisas išlankaiu, bet daugumą tai man viskas okey su ta dėstytoja, jautresnių nervų žmonėms nežinau ar patarčiau ją rinktis... :D
Amplitude, 2011-02-18
Man tai ji labai patiko :) Moka pastatyt į vietą nedrausmingus studentus, visada nori padėti, jei reikia anksčiau išeiti iš paskaitos, sako - tu tik eik, jei tau reikia :)
studente :), 2010-12-08
man nepatiko ši dėstytoja, tikrai niekam tokios nelinkėčiau... visai netraukdavo manęs į jos paskaitas, nes atmosfera jose buvo neigiama. mėgsta pasityčioti iš studentų ir laiko save kažkuo kuo nėra. man ji pasikėlus pasirodė. pažymiai irgi ne kokie... ir dažnai užduodavo rašyt visokių rašinių kurių net netikrindavo, tai koks tikslas juos rašyt, jei ji jų vis tiek netikrins ir tu vis tiek nesužinosi ar gerai parašei ar ne...
Basakoje, 2010-11-29
Labai originali ir nuostabi dėstytoja: suteikia reikiamas žinias, gerai paruošia testams, lavina anglų kalbos šnekamąją kalbą. Tikrai nėra sunku pas ją turėti gerą pažymį. Visiems rekomenduočiau, kas nori pagilinti savo žinas,o ne nosį per paskaitas krapštyti.
Studentė, 2010-07-25
Labai gera dėstytoja, pas ją vienintelę prisiverčiau mokytis anglų. Patiko, kad visada sudarydavo savaites darbų planą, tai nereikėdavo mėtytis, ką pasiruošti. O dėl jos mėgimo pasišaipyti kartais nereikia daryti tragedijos, nes tai tebūna pastabos dėl studentų neatidumo per paskaitas.
WANILE, 2010-04-15
Atsiliepimas tikrai neigiamas,bent jau mano subjektyvus.Destytoja per daug sarkastiska,megsta tyciotis is studentu... Liaudiskai kalbant "vaipytis"... Pas ją nesinori net į paskaitas eiti... Paskaitos eigoje nieko doro nepaaiškina.. Nebūtina net lankyti,nes jokios naudos :) žodžiu,toks darbuotojas tikrai universitetui garbės nesuteikia :)
astroboy, 2009-09-24
Vincas, 2009-04-07
Siaip man ji patiko, tikari daug suzinojau per pusmeti :)
sufler, 2008-12-10
Pirmame kurse ir as pas ja patekau, tai tikrai isgasdino tikrai, baisios is pradziu buvo ir jos pastabos, tik veliau pastebejau, kad tai juodojo jumoro pokstai :D siaip gale pusmecio jau pripratau prie jos ir sistema jos zinojau, tai nieko visai destytoja, bet siaip pirmas ispudis tai kitoks buvo.
Paulius, 2008-09-22
Pritariu, akiniai;) Tikrai labai faina destytoja... O ir tas jos grieztumas tikrai i nauda:) Bent privercia pasimokyt... Patekau pas ja tik istojes, ir, tiesa pasakius, tikrai isgasdino pirmomis savaitemis, taciau po kurio laiko, kai perpratau sistema viskas buvo ciki:)) Taigi, kas nori ziniu, tai pas ja pakliuve turetu dziaugtis... Ir ziniu gavau, ir labai linksma per paskaitas buvo... Taigi 10 balu;) Respect, daugiau tokiu destytoju :p
akiniai, 2008-09-22
O man ji lb patiko,reikia paskaitas lankyti ir dar paskaitoj kažką veikti,tai ir dėstytoja normali bus..... o kandžios replikos nevisiem tikrai sakomos,tik tam nusipelniusiem ir gerai....tvarka turi būt:)
ši dėstytoja tik 4 lygyje ir suteikė daugiausia žinių,už tai ji šaunuolė......... truputėlis griežtumo irgi gerai. Nu man tai ji faina dėstytoja buvo:)
Jolkago, 2008-05-21
Pas ja papuoliau pirmam kurse, tik istojus. Isgasdino moteraite su savo reikalavimais is pradziu, bet po to isikirtus i sistema, buvo netgi lengva. As buvau viena is tu, kurie sededavo gale ir megdavo papliurpti ir daznai isvis neateiti i paskaitas, tai kaip galiorka buvome nemegstami, bet po to teko parodyt, kad nesame dundukai, turime nuomone ir ziniu, tai su mumis bendraudavo kaip su sau lygiais. Realiai galiu pasakyti, kad pas sita destytoja bent ziniu gavau, vyko aktyvus mokymasis, teko ruostis bent kas antra diena, o ketvirtame lygyje gavau totaliai nuli ziniu per visa pusmeti.
Beje, nuo sios destytojos kartais padvelkdvo kvapeliu, juokas imdavo, kai ji tuo metu, kai mes atsakinedavome issitraukusi kosmeticka dazydavosi arba kvepindavosi. Bet man savotiskai patiko.
@bamba, 2008-04-10
savo noru tikrai pas ja neiciau mokytis. sedi aukstesniam lygi per paskaita sukdama ant pirsto raktus kol studentas drebanciu balsu atsiskaitineja pasakojima. neduokdie suklys tai ligoniu kokiu isvadins, nors cia priklauso nuo nuotaikos . pazymiai dazniausiai atspindi realybe. o pati medziaga desto labai be tvarkos.
Monika, 2008-02-02
O man ji visai patiko... zinoma, kai kurie komentarai budavo gan kandus, bet uztat linksma pas ja buvo :))
Santa, 2008-01-14
kazkada ir man teko su ja turet reikalu:) bet prisiminimai tikrai nera geri... kasdien reikedavo ismokt ka nors pasakot, matyt jai labai patiko su mumis bendrauti, bet savo nuomone kartais galetu pasilaikyti sau...
ngita, 2007-12-28
kaip ir visos anglu destytojos kurios man pakliuvo - viska daro kad tik greiciau, bet kaip. Paskaitos labai nuobodzios, monotoniskos, o naudos visiskai jokios!!!
rimuukas, 2007-12-19
turi savo stliu moteriske :D o gramatikos pratimus daro zaibisku greiciu.....
agnuu, 2007-10-26
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.