Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Ričardas Krikštolaitis
Greita poros paieška:
Ričardas Krikštolaitis, 15/212
Matematika
Ričardas dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.4     Bendravimas: +0.9     Pažymiai: +0.5
Gelytesim, 2017-06-04
Dėstytojas puikus savo srities atstovas. Puikiai išmano dėstoma medžiagą. Taip pat turi puikų humoro jausmą, paskaitose pajuokauja. Bet žinoma paskaitos gan nuobodokos, bet ką galima išspausti įdomaus iš matematikos ? :D Dėstytojas puikiai supranta, kad studentai visiškai nemėgsta šio dalyko ir ,kad visiškai nesupranta matematikos. Kas liečia atsiskaitymus ir pažymius... Norint gauti gerą pažymį teko pavargti labiausiai iš visų dalykų. Tikrai sunku. Atsiskaitymai reikalauja LABAI DIDELIO pasiruošimo, tad paskutinę naktį kažką paskaičius tikrai nepaeis. Skolos pas šį dėstytoja normalus dalykas, trečdalis grupės dažniausiai lieka skolininkai.
carole, 2016-10-21
Callaghan, 2011-05-27
Grynai žino savo medžiagą, tiek kiek reikia. Ir vertina, tiek kiek vertas yra studentas. Nepataikauja studentams ir prieš jį nepasišokinėsi.:)
Lucky, 2011-04-19
Čyruvyru, 2010-12-17
Didžiausias dėstytojo malonumas - tai gąsdinti studentus. Tai jis daro su šypsenėle, suprasdamas, kad jo dalyko ir taip nesupranta. Nuolat paguodžia skolomis. Dalyką išdėsto šaltai, be didelių pastangų, kad kas nors ką nors suprastų. Nepiktybiškas, bendraujantis, pasitikintis savimi ir savo humoro jausmu dėstytojas. Bet bijoti labai nėra ko. Suprasti kai ką galiausiai (prieš atsiskaitymus) galima, o jie nėra blogiausia, ko galima tikėtis, taigi pasistengus skolos galima ir išvengti.
kvietka, 2010-02-02
Labai šaunus dėstytojas. Dėstomi dalykai tikrai yra sunkus, o jis juos puikiai išmano. Neturiu jokių priekaištų dėl jo vertinimų. Gaila, kad daugiau jo nebeturėsiu.
studentas, 2010-01-07
astroboy, 2009-09-24
tapetukas, 2009-09-22
SOLIT, 2009-06-08
secret, 2009-06-07
Man tai sitas destytojas patinka:) puikus profesionalas,jei pasitengi ir pasimokai,manau nekyla sunkumu del geresnio pazymio..:) nors statistika tokia,kad pas si destytoja skolu visada buna nemazai,bet del to manau kalti patys stidebtai..ir dar plius matematika juk nekiekvienam:D
Zakis, 2009-06-05
Susidaro ispudis, kad jis labai didziuojasi savo Studentu Reikalu tarnybos direktoriaus pareigomis ir del to mano, kad visi kiti uz ji menkesni. Is vis nenutuokia, kas yra elementarus etiketas: pvz, aciu, prasau, viso gero.. :D

Kaip destytojas sitas zmogus gan vidutiniskas. Gyvenimo aprasyme pasiekimu lyg ir nemazai mokslinej srity, tauciau visiskai nesugeba sudominti auditorijos, paskaitos monotoniskos ir migdancios. Neakcentuoja svarbesniu dalyku.


All in all, NUOSIRDZIAI GAILA, KAD VDU tokie zmones dirba :((((
Setoniuke, 2009-03-04
na visai smagus tie jo juokeliai, bet pastebejau viena dalyka - jis megaujasi ir gan piktdziugiskai kalbai kai mato kad niekas nieko nesupranta :D nors manau stengiasi paaiskint, geranoriskas toks. vertinimo sistema gera, dalykas sunkus - todel ir pazymiai ne patys geriausi...
provocative9, 2008-10-18
nu nemegstu as jo nors tu ka ;] nejuokingi jo juokai apie nieka, pasisaipo is musu nezinojimo, prigasdina beisbolkem, belysianciom is kolokviumo uzduociu, nu ir visa kita. ir dar tas jo rankos kisimas i ****os kisene ;DD ir dar nepatinka kad daznai neaiskiai zymi lentoje svarbius dalykus
Ieviukas, 2007-08-29
paskaitos smagios budavo - nieko rasyt nereikia, knygoj pasibrauki, nes pats destytojas is konspektu atitinkanciu knyga (zodis zodin) skaito. bet labai blogai isimine, kai is n,45 nepakele i geresne puse(pvz: 6,45=6, 9.45=9 ir t.t.) . nors buvo beveik pazadejes, kad pakels, kam tik tiek truks. net i kalbas nesileido apie kelima. tik apsauke tuo, kurie klause ir viskas.
smilgelė, 2006-06-07
na šis dėtytojas vienas iš normalesnių, notrs pažymiai labai pas jį prasti, ir daug kam skolą įtaiso, nu bet manau reikia pasimokintis, nes dalykas išties sunku, o jisai vertina kiek vertas studentas...už tuščią lapą 10 juk nerašys:)
Evil Inside, 2006-01-06
Saunus destytojas. O pazymiai pas ji prasti buna tik todel, kad dalykas vienas is sunkesniu, bet kaip destytojas tai super.
Tomkis, 2005-06-13
na man jis nera, nei blogas. nei labai geras, tiesiog normalus destytojas
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.