Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Rimantas Viedrynaitis
Greita poros paieška:
Rimantas Viedrynaitis, 46/212
Plačiau: http://filosofija.vdu.lt/?page_id=9
Filosofija
Rimantas dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.1     Bendravimas: +2.1     Pažymiai: +2.4
carole, 2016-10-21
macherson, 2015-10-30
Kokonas, 2014-12-13
Dėstytojas malonus ir bendrauja geranoriškai. Dažnai turi kandžių pastebėjimų, bet man tai patikdavo, šaunu, kad mato minusus ir juos drįsta pasakyti. Kolis nebuvo sunkus tikrai, savarankiškas darbas irgi gana paparastas, o egzaminas šiek tiek sudetingesnis. Reikia turėti žinių apie filosofines asmenybes. Kaip nuotoliniu būdu pasirenkamas dalykas tikrai geras.
Kaspinuotis, 2013-12-05
Puikus dėstytojas. Koliokviumas pas jį - kaip diskusija prie alaus, tik be alaus: ir įdomu, ir kažką naujo sužinai (nebent visai šūdina grupė pasitaiko), ir pažymiai geri. Namų darbas nesunkus, bet reikalaujantis kantrybės - sunku susišnekėti su žmonėmis, kurių niekada gyevenime nematei, ir parašyti bendrą GERĄ darbą. Tiesa, egzaminui pasimokyti teks. Jei norėsit geresnio įvertinimo, reiks peržiūrėt vaizdines paskaitas, kuriose kalba labai nuobodus bičas, per minutę pasakantis 5 žodžius.

O ir šiaip susišnekėti su juo lengva - priima vėluojančius atiduoti darbus, visiems plagiatoriams leido taisytis (aš neleisčiau, btw).

P.S. Papildomi 10 karmos taškų už tai, kad per naktį egzaminą ištaisė.
Storas, 2013-11-25
Tipinis "sapnas". Nelabai gali suprasti apie ką eina kalba, mėgsta visiškai nukrypti nuo temos. Labai šokinėja nuo minties prie minties. Nevaldo auditorijos, tačiau medžiagą paruošia tikrai neblogą. Nėra labai reiklus, tačiau kartais pasitaiko, jog pažymiai tarsi "iš lempos" parašyti... sakyčiau gana silpnas dėstytojas...
kolis, 2013-06-02
Pats Geriausias dėstytojas! Šmaikštus, puikiai sugeba perteikti naujokam pagrindinę filosofijos idėją. Tylokai kalba, geriausia sėdėti pirmose eilėse.
studente, 2012-12-18
O man šis dėstytojas tiesiog nuostabus. Labai džiaugiuosi, kad rinkausi filosofiją būtent pas jį, nes: 1) neverčia lankyti paskaitų (kai kurie dėstytojai nekelia visos reikalingos medžiagos į FC tam, kad būtum priverstas lankyti, o man toks "šantažas" nelabai patinka) 2) pažymiai tikrai yra daug geresni, nei studentai verti 3) atsiskaitymai labiau orientuoti ne į sausą iškalimą, bet į medžiagos supratimą, o jei dar ir paskaitas lankai, tai namie visai nebelieka ką mokytis, tad neturėtų šis dalykas apskritai nuo filosofijos atbaidyti 4) man dar pasirodė pliusas, kad neverčia apie Lietuvos filosofus mokytis. Tai tiek iš pragmatinės pusės.
Šio dėstytojo iškalba pavydėtinas dalykas - jam ne problema visas 2,5 val prakalbėti neskaitant skaidrių (o skaidrių skaitymo paskaitos man pačios neįdomiausios būna). Iš tiesų daug žinantis žmogus. Humoras tiesiog tobulas, o ko vertos tokios naujos frazės kaip "netikėlis" norint apibūdinti netikintį žmogų. :D Kad studentai jo nesiklauso, manyčiau, ne dėstytojo problema, o studentų... Dėl akivaizdžių priežasčių...
Vienas vienintelis minusas, kad tik vieną semestrą tenka Viedrynaičio paskaitas turėti, aš nors ir visą studijų laikotarpį filosofiją mokyčiausi.
Smėlėta, 2012-11-24
Nu, kad paskaitos įdomios tai pasiginčyčiau :D aš gyvenime turiu daugiau ką veikt, nei 3h klausyt bendrąją filosofiją. Bet šiaip čia ne jo kaltė, ko gero. Apskritai VDU' ne labai įdomi bendrosios filosofijos programa (čia aš kalbu apie A grupės dalyką). Vietoj to, kad primityviai apšviestų žmones apie filosofiją, pvz. Žymiausi filosofai, jų idėjos, kokios srovės, ir kada, buvo populiarios, jie moko apie vienį ir daugį, ir kaip futbolo kamuolys aktualiai yra čia, bet potencialiai yra jau vartuose. Man tai jo paskaitos buvo tragiškos. Šiaip matėsi, kad šiaip dėstytojas turi syvų, ir yra įdomus. Bet kam jam dėstyti įdomiai, nesiklausančiai ir nenorinčiai klausyti publikai? :)
studente123, 2012-11-23
Superinis dėstytojas :)Kas pasirinksite jį nepasigailėsite:) Paskaitos įdomios, pažymiai geri:)
Emm_, 2012-11-20
Labai geranoriškas dėstytojas. Maloniai bendrauja, šmaikštauja. Jei rinktis filosofiją - tai tik pas šį dėstytoją. Užduotys nesunkios ir naudingos bendram išsilavinimui.
Imbusan, 2012-05-17
NevertaKlausti, 2011-12-30
ITIN geranoriškas dėstytojas. Akivaizdu, kad šiam žmogui stereotipai, jog studentas turi būti dėstytojo skriaudžiamas, jog kolių ir egzų metų jam turi būti velniškai sunku, tiesiog netinka. R. Viedrynaitis geras daugiau mažiau visiems ir dėl to, deja, kenčia tie, kurių įdeda daug darbo, nes jų įdirbis tiesiog nublanksta begalėje gerai įvertintų studentų. Tačiau kiekvienas turėtų žiūrėti savo "daržo", o ne kitų.
gasolle, 2011-12-30
manau, šį dalyką reikėjo pasirinkti vėlesniame kurse, nes dabar iš jo naudos gavau nedaug.. tačiau dėstytojas, nors ir labai savotiškas, patiko
mergaite, 2011-12-01
liuciag, 2011-11-23
Del pazymiu viskas super, jei mato kad bandai protauti, butinai gausi tikrai gera pazymi. Kam nepatika filosofija, aisku, gali neit i jo paskaitas, bet siaip zmogus labai ispruses, zino ka kalba :) Ir juokeliu kartais pavartoja :) Bet siulyciau rinktis velesniam kurse filosofija, nes visgi reikia daugiau gyvenimo praeiti, kad ja labiau suvoktum, veliau ir idomiau pasidaro :) O klausimus tai duoda ir kolio ir egzo, kartais palieka tokius pat, kartais pakeicia, bet pakeistus pasirodo dar geriau atsakom negu kai palieka :)
abdcefg, 2011-06-03
superinis destytojas :)
magnolia, 2011-06-01
Dėstytojas iš didžiosios raidės, nepanašus į kitus dėstytojus, gerbia studentus, kurie ne visada to verti, sugeba sudominti paskaitomis, yra įdomi ir gili asmenybė, turi puikų humoro jausmą, yra įžvalgus. Džiaugiuosi, kad filosofiją studijavau būtent pas jį.
gog9g, 2011-05-28
Labai tyliai kalba, neaiškiai išdėsto paskaitą, nors nėra piktybiškas, kartais mėgsta pasišaipyt.
Bennet, 2011-04-05
bergamont, 2010-11-21
Nieko, nieko, nieko nėra!
Adjaute, 2010-11-01
Tai vat. Ir aš lankau paslaptingojo Filosofo Rimanto paskaitėles.
Matau, kad komentarų daug - vadinasi kažkuom patraukia žmones.
"Nesijaudinkit Studentai, nėra ko bijoti, vis vien viskas bus dar blogiau" - viena iš įsimintiniausių frazių. Na, o ką aš galiu pasakyt, spėju, kad labai turėjęs nekokia praeitį, kuri šiandien dėstytoją paverti būtent tokiu žmogumi. Smagu... smagu... "Įsivaizduokite, kad jūs esate vandenyne, mažoje valtelėje ir vienas pats, aplinkui pilna ryklių, jokios salos tik skaidrus vanduo ir horizontas" - Tiesos nėra. ;) Mums dažnai kartoja, kad FILOSOFIJA ne MOKSLAS. Išeini iš paskaitos, tai jautiesi nualintas ir puse dienos sėdi susimąstes "Ir kas aš esu? užsidengi akis ir galvoji, aš nieko nematau, bet tai dar nereiškia, kad aplinkui nieko nėra?" Visi esame aktoriai. Dabar sėdžiu prieš veidrodį ir mokausi grimasas. :) ;( :/ :OOO :S
Taigi, netapkite, knygu filosofais,neblokuokite savo orginalių minčių. Viskam ribos. Smagu žinoti daug, bet to kaina - "nustoti mąstyti" supraskite ne pažodžiui. Ir dar - jaučiuosi kaip tas nelaimingas klounas, kuri mums Viedrynaitis pristate. Gyveni ir galvoji kaip šiandien man suvaidinus savo gyvenimą scenarijų :)
rika0007, 2010-02-01
Pats geriausias destytojas! ir idomiai kalba, ir palaiko rysi su studentais, matosi jam nereikia kalbeti is lapelio. tiesiog puikus. sukuria gera atmosfera paskaitos metu
rokiale, 2010-01-13
tikrai geras destytojas, ir pazymiu negaili.. jei rodysi bent minimaliai pastangu isves teigema..
agnnyt, 2009-12-07
Super dėstytojas :-)
Patinka man jo humoro jausmas, ramybė ir kartais taikomos nuolaidos.
Anoniminis vartotojas, 2009-06-05
Neišdėsto medžiagos kaip reikia,nesuteikia jokios praktinės informacijos,jokio paaiškinimo, vertinimo sistema aplamai neaiški ir išviso nesijaučia jokio ryšio tarp studento ir dėstytojo.Kaip žmogus gal ir geras,tikrai nepiktybiškas,bet kaip dėstytojas labai pasyvus.Pats pastangų nerodo,o reikalavimai dideli. Ir dar: labai tyliai kalba.
spekas, 2009-03-10
respekts. Tik, kad tyliai kalba arba nekalba. Studentai tuoj pradeda plepėt. Siaip įdomios paskaitos buvo.
Pacas, 2008-04-06
Na cia tikrai puikus destytojas. Taip idomiai pravedineja paskaitas, su humoro prieskoniu. Vienas is retesniu VDU destytoju, kurio paskaitoje praleisto laiko niekada nesigailesi.
Epicurus, 2008-02-12
Viedrynaičio paskaitos yra vienos įdomiausių ir savotiškiausių (gerąja prasme)...
nuliukas, 2007-12-06
Nuostabus žmogus, nuostabios paskaitos. :) Mane jis savo neapibrėžtais klausimais labai užkabino ir stipriai pastūmėjo ten, kur pats galbūt dar negreitai būčiau atsidūręs. Vienintelis „jo“ trūkumas yra visiškai barbariški ir kvaili studentai. Bet juk tai ne trūkumas, ar ne? :)
Cavalli, 2007-11-20
lb geras destytojas, man patinka kaip jis desto. sugeba patraukti auditorijos demesi. vien del sarkastisku pastebejimu verta nueit pas ji :)
eglefainafaina, 2007-06-21
superinis zmogus
mambo, 2006-12-30
per paskaitas... ramus tonas...
pazymiai...
isvada: tikras filosofas...
reksas, 2006-12-16
Baratinskis, 2006-12-09
Myliu Rimuka, jis man 9 parase.....myliu, myliu, myliu,.....kas stums ant rimuko, tam nuo manes bus...
siera, 2006-10-25
Fantastiskas destytojas. Vienas is nedaugelio, kuriems dar rupi studentai.
birbizass, 2006-06-13
tikrai fainas
ezis2, 2006-05-27
respect sitam zmogui turbut vienintelis visam univere atsizvelgia i studento norus, negaili geru pazymiu, o ir labai norint gali issiprasyti tokio pazymio, kokio nori pats.
karmelita, 2006-05-23
labai geras destytojas. tik gaila kad kai kurie musu (dauguma) nemoka to ivertint, ir rodo didele nepagarba per jo paskaitas... tai irodo kad tiems kurie taip elgias dar toli toli iki jo, ir dar daug reik lavintis kad patapt tokiais zmonem.
soliaris, 2006-02-15
Skundziasi zmones, kad paisto zmogelis nesamones...:) skundziasi tie, kas ceburekus valgo ir ceburekuose gyvenimo prasme mato:P
Isvada: ne visiem but filosofais. Ir as cebureku nevalgau...
labas9, 2005-12-08
jo destymo budas tirai savitas. ir pavielavimai labai idomus reiskinys bet destytojas geras. jeigu studentai daugiau butu reiskesi jo paskaitoj butu buve linksmiau, bet kadangi niekas nesireiske tai jis ir deste savo filosofija kaip zmogaus ir asmenybes.
Prisukama citrina, 2005-12-03
Pirma paskaita:
Tvyroja klaiki tyla kaip pas istorikus, etnologus ir filosofus. Ir štai ponas Viedrynaitis prakalba Platono ir kitų draugų vardu. Studentai, paklausti apie susimąstymą apie gyvenimo prasmę po sotaus čeburėko, pajaučia širpuliukus nugaroje. Visus sužavi subtilus, juodai baltas, su saviironija humoras.
Antra paskaita:
Įžygiuoja 20 min. pavėlavęs dėstytojas R. Viedrynaitis. Auditorijoje nuaidi humanitariški plojimai. Viedrynaitis stengdamasis kuo galantiškiau padėkoti už plojimus prakalba paskaitos pratarmę : "Paprastai plojama po pasirodymo".
Kitose paskaitose klausimai ne retai be studentų atsakymų, subtilus humoras, savotiškai lėtas dėstymo būdas su ypatingai ramia intonacija.
Pastabėlė naujokams: per kolokviumus rašykite ne "empyrinis", o kaip pridera - "empirinis", jeigu nenorit užsitraukti dėstytojo nemalonę.
Su nuoširdžia pagarba Platono pro-pro-pro...anūkė, negavusi jo genų.
BIFIDO, 2005-11-27
??????????
Wulgaras, 2005-11-23
ai man tai jis patinka...isties vienas megiamiausiu destytoju...pas ji savotiskas humoro jausmas ir tikrai nepasakysi kad blogas, ir tokiu pasakymu ten apie tinkuotojus nereik pazodziui suprast...dziaugiuosiu kad destys ir antra semestra man
du idiotai, 2005-11-16
nu krc, stereotipinis filosofas. sedi ir nesupranti ka jis ten sneka. varto varto ir isvarto nesamones, kad tinkuotoju noretu buti. nors priesiskumo jam jokio neturiu. visgi neklauso jo studentai. ir pazymiai tai bbz uz ka gauni, nesuprantu as jo sistemos.
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.