Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Romualdas Požerskis, 127/212
Fotografija
Romualdas dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.7     Bendravimas: +1.7     Pažymiai: +1.2
Ieva, 2014-01-03
Puikus dėstytojas, savo srities profesionalas :) Man labai patiko jo paskaitos :) Taip, norint gero pažymio reikia lankyti paskaitas ir šiek tiek pasimokyti prieš atsiskaitymus, bet man tai nebuvo problema tad įvertinimu esu patenkinta :)
Miller, 2013-12-19
Studentai, kurie nori gero pažymio be pastangų, gali nesiregistruoti į fotografiją :) lankant paskaitas ir turint konspektus, tai tikrai galima pasiruošti koliokviumui ir egzaminui. Nes pats dėstytojas nededa medžiagos į moodle.
Dėstytojas pabrėžia svarbius dalykus, paskaitos vyksta sistemingai.
Kas domitės fotografiją, būtinai užsirašykite :)
kjdfgljsldfjglkj, 2011-10-16
Lucky, 2011-04-18
klausytojas, 2010-11-26
Dėstytojas geras, puikus ekspertas, kursas taip pat idomiai pateikiamas. Viską pateikia gana glausai, sistemingai ir aiškiai, todėl lankant pasiruošti atsiskaitymams gana nesunku. Nelankant paskaitų normaliai pasiruošti gana sunku, nes paskaitų metu rodomos ir komentuojamos skaidrės kurios vėliau būna per koliokviumą. Vertina gan griežtai, bet teisingai, vienintėlis trūkumas būtu tai, kad gana šneka gan tyliai ir sėdint auditorijos gale ne visada yra lengva girdėti tai kas sakoma.
Astule, 2010-02-19
Idomus zmogus, tai ir jo paskaitos tokios. Megsta pajuokauti ir silta atmosfera su auditorija sukurti. Vertinimas tikrai objektyvus. Tiek pries koli, tiek pries egzamina informuoja, kas bus t.y., nuotrauku atpazinimas, testas ir atviri klausimai, o jei kas negirdi, tai nereikia del to destytojo kaltinti. Kai kuriu kolio ir egzaqmino klausimai reikalauja ismastymo, o ne iskalimo, i tai jis irgi atsizvelgia. Namu darbus ir vertina objektyviai ir konkreciai pasakydamas kas ten turi buti, jokiu neimanumu dalyku nereikalauja.
the best , 2009-12-30
Paskaitos įdomios, tikrai sužinosite daug naujo. tačiau koliokviumas tai jooo sako duos testa. o gaunate ne tik testa nuotrauku atpazinima bet ir kruva (virs10) atviru klausimu, patariu trumpu atsakymu neuztenka, nors jis taip ir teigia. taciau esme bus teste. o atviru net neskaitys tik permes akimis. egzaminas lygiai toks pat. namų darbai aišku taisomi irgi viena akimi. Bet dalykas puikus. Įdomi asmenybė, daug keliavęs.
Diamond, 2009-12-29
Vaje, kaip pasiilgsiu siu paskaitu!!!Jos buvo pacios nuostabiausios:))Be galo idomios, prasmingos ir nenuobodzios! Destytojas kompetetingas ir objektyvus:))Nors paskaitos budavo penktadieniais puse triju, taciau niekada neturejau minties neiti i paskaita.Gaila tik del to, kad destytojas nediskutuoja su auditorija, atskaito paskaita ir Viso Gero.Gaila...butu buve idomu suzinoti sios asmenybes subjektyvia zmogiskaja nuomone. :)
rastamann, 2009-11-24
Destytojas saunus, neeiline asmenybe. Labai saunu, kad kai siuo metu fotografija vyksta penktadienio vakara, destytojas ilgai neuzlaiko, viska isdesto per 40 min., greitai paleidzia, taciau rasyti reikia super mega greiciu ir net baisu koki zodi praleisti, nes konspektu nera, tad paskaitas lankyti tenka. O i atsiskaitymus eini su baime, nors tas paskaitas visas ir lankei, nes nezinai ar viska spejai uzsirasyt...
Kolis mane nemazai isgasdino. Maniau, kad ten nieko sudetingo, nebuvo ka mokytis, uztat tai, ka uzsirasiau atkaliau mintinai, taciau nuejes i koli supranti, kad cia viskas labai rimta :)
komentuosiu, 2009-06-13
dėstytojas labai įdomus žmogus, "smagios" paskaitos būna, linksma ir įdomu. paskaitų medžiagos tikrai nemažai, bet kai visas paskaitas lankai, tai nesunku susigaudyti. jei įdomu, ką mokytis atsiskaitymams, tai reikia mokytis viską, nes viskas vienaip ar kitaip bus paklausta. namų darbas nesunkus.
Vincas, 2009-04-07
Paskaitos įdomios, bet atsiskaitymams reikia labai jau daug išmokt, sunku aprėmti tiek informacijos. Bet pažymiai lyg ir neblogi būna.
sweee, 2008-11-09
Dėstytojas tiesiog nuostabus ir kompetencijos ir dėstymo atžvilgiu. Manau dėstymas yra puikiai susistemintas, pritariu dėl papildomos medžiagos trūkumo, bet tuo tik atsiranda paskata lankyti visas paskaitas. O tai tikrai verta. Atsiskaitymams pilnai užtenka sąsiuvinio.
Jolkago, 2008-05-21
Vien del destytojo paskaitos turi begalinio zavesio. Pas toki garsu profesionalu fotografa mokytis yra didele garbe ir pliusas. Gal kiek truko papildomos medziagos, bet siaip liux
knoppix, 2008-05-18
ragatke, 2008-04-15
Ganėtinai įdomios paskaitos, didelis pliusas, kad netrunka ilgai. Sistemiškai išdėstoma medžiaga. Galbūt tik galėtų kalbėti garsiau nes gale susėdus "brazdūnų" mišiniui girdisi kas penktas žodis. Trūksta ir medžiagos, iš kurios galima būtų labiau įsigilinti į dalyką, nors užrašų pilnai užtenka pasiruošti atsiskaitymams.
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.