Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Sonata Staniulienė
Greita poros paieška:
Sonata dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.8     Bendravimas: +1.3     Pažymiai: +0.8
usina rota, 2015-12-31
as rinkausi sita dalyka, nes is tos srities dalyku nebuvo idomiu. ekonomika kazkada jau teko tureti. gal butu lengviau kartojant ta pati, bet nesinorejo. man asmeniskai dalykas buvo ne sunkus. paskaitu nelankiau. mokiausi tik koliui ir tai tik is skaidriu, nors ten buvo sunku suprasti esme. darba parasiau labai nesunkiai. net nepatikejau, kad uz toki trumpa darbeli gavau 9. egzaminui buvau nusiteikusi ryztingai. is bibliotekos pasiemiau knyga ir deja likus dviem dienom iki egzamino. tada supratau, kad perskaityti ir suvokti ta veikala laiko tikrai per mazai. tai ir neskaiciau. egzaminas bent man buvo lengvas. visai nesimokius ir pamascius logiskai sugebejau atrinkti tinkamus atsakymus. beveik be pastangu is dalyko turejau 7. pati destytoja pasirode salta ir ne itin maloni. rasiau jai laiska noredama kazka pasiklausti, tai vietoj atsakymo gavau tai, kad reikia ateiti i paskaitas, nes ta ji yra pasakiusi per paskaitas. nors paskaitu lankymas cia neprivalomas, bet va destytoja ziuri kitaip. praejo noras dar kazko klausti.
uztat mano grupioke turejo skola is sito dalyko, nors lanke visas paskaitas ir perskaite visa knyga. rase namu darba ir uz ji gavo neigiama pazymi. jau buvo aisku, kad jos reikalai prasti, tai destytoja jai rekomendavo perrasyti namu darba. ta taip ir padare, bet destytoja persigalvojo ir darbo nebeprieme. tai cia labai sekmes dalykas ir labiau priklauso nuo tavo paties sugebejimo suprasti ta dalyka.
Bishojo, 2013-12-16
uztikrinta, 2012-12-15
Gyvenime nesirinkciau daugiau sitos paskaitos ir tikrai niekam nepatariu. Egzui ismokt 200 psl! Trenkta destytoja ir tikrai nei trupucio neperdedu. NEIKIT PAS JA!!!
Artilerija, 2012-06-02
Kai pasirinkau šį dalyką, tada išgirdau labai blogų atsiliepimų- sunku, daug mokytis ir t.t. Galvojau,kad sudegsiu.. Bet jau per pirmą paskaitą dėstytoja padarė didelį įspūdį- nepriekaištingos žinios, puikūs pavyzdžiai. Tiesiog sudomino savo dėstomu dalyku. Tiesa , medžiagos nemažai, bet galima išsiversti. Už namų darbą grupėje gavom aukštus įvertinimus,- tereikia žiūrėt į užduotį paprasčiau, dėstytoja nereikalauja "ekspertiško" darbo. Šiaip tikrai gera dėstytoja, tikra vadybininkė, žavinti savo ironiškomis pastabomis ir šaltu, tvirtu charakteriu žvelgiant į problemas!!! :)
dėdė, 2012-04-09
NevertaKlausti, 2011-12-30
Na, ši dėstytoja yra tokia, koks yra ir geras vadybininkas. Iš esmės yra sąžininga, neabejinga, disciplinuota, sukalbama. Galbūt ką nors jos savotiškas šaltakraujiškumas ir erzino, bet man tai problemos nesudarė. Svarbiausia, ko noriu iš dėstytojo, yra objektyvumas ir minimalus konsultavimas. Po paskaitos galima ateiti ir drąsiai klausti, kas neaišku. Atsakymai bus suteikti.

Kalbant apie dalyką turiu pripažinti, kad medžiagos krūvis neatitinka paskaitų. Dėstytoja yra priversta daug ką praleisti, skubėti, kad tik sutilptų į siaurus laiko rėmus. Tai gana trikdo ir netgi erzina.
Pats medžiagos "kiautas" yra ~600 psl. knyga, vis dėlto iš jos reikia perskaityti ir suvokti apie 300-400 psl. informacijos - esminis "riešutėlis".

Nuoširdus patarimas, jeigu nenorit pakartoti mano klaidos: lankykite paskaitas ir stenkitės BENT didžiąją dalį įsisavinti, kas yra dėstoma, kad ir kaip būtų nubodu - įsisavinti medžiagą bus KUR KAS paprasčiau, atitinkamai ir pažymiai bus geresni.
gasolle, 2011-12-30
daug praktinių ir teorinių žinių turinti dėstytoja. paskaitos gana nuobodžios, tačiau ji sugeba pateikti įdomių pavyzdžių, kurie priverčia klausytis. Tiesa, su atsiskaitymais sunkoka. egzaminui ir koliams reikejo perskaityti ~600psl. medžiagos. Ji nėra sunki, bet patys suprantat kaip būna su tuo teorijos kalimu.. praktinis darbas taip pat nelengvas, manau, kad ne vadybos studentams tikrai neįmanoma jį gerai parašyti
Monika, 2011-05-13
na su paskaitų vedimu pas ją viskas gerai, bet jei sugalvosit nueiti pasikelti pažymi pas ją tai žinokit kad švaistote laiką veltui nes kai aš buvau nuėjus tai nei vienam nepakėlė visi išėjo nieko nepešę, nes ji tada prašo atsakyti į jos pateiktus penkis klausimus bet butinai knygos žodžiais, paaiškinti taip kaip tu pats supranti negalima
Servudas, 2010-11-29
Mano nuomone ji savo kompetencija tiesiog žydi. Tikrai jaučiasi, kad tai žmogus turintis ne tik teorines ir praktines žinias. Paskaitos gal kiek nuobodokos, nes klausyti ir aktyviai dalyvauti motyvuoja ne pati dėstytoja tačiau asmeninis susidomėjimas dėstomu dalyku. Koliokviumui ruošiantis reikia kalti juodą teoriją - o kur nereikia - visur reikia...? vertina manau gerai. Tačiau lyginant iš tos pačios grupės dalykų Osvalda stipeiki" Verslininkystes ivadas" ir šia dėstytoja "Vadyba" rinkčiausi 1mąjį variantą. TIesiog idomesnis dalykas.
kath, 2010-11-24
Griežta, paskaitos sausos ir nepasakyčiau, kad įdomios. Nėra ji bloga, tačiau dar kartą tikrai nesirašyčiau pas ją. O.Stripeikis, savo paskaitose pasakojęs apie vadybos pagrindus ir t.t. šimtą kartų labiau sudomino
bergamont, 2010-11-21
Tikra vadybininkė.
Lincija, 2010-06-09
Grieztoka, bet paskaitos idomios. Dalykas neidomus, bet ji tikrai nors ir is skaidriu pasakoja, bet ideda ivairiu pavyzdziu ir tikrai verta tas paskaitas lankyti, pravers gyvenime. Tiesa pasakius neturejau jokiu problemu su siuo dalyku, nors paskaitu beveik nelankiau (dabar jau gailiuosi. :))) ir mokiausi tik koliui ir tai nepersistengdama. Kai gavau testa masciau logiskai ir ivertinimas tikrai geras gavosi. Kas turit galva ant peciu ir mokat ismastyti, kuris atsakymas tinkamas siam klausimui galit ir nesimokinti, o siaip skaityti egzui reikia apie 300psl.
Andrius, 2009-06-03
Na super visai dėstytoja. Paskaitos nenuobodžios, pakomentuoja teoriją irgi visai gerai. Nepamiršta pajuokauti ir panašiai.
Eglute, 2009-05-18
Na, man sita destytoja patinka. O ypac patinka, kad nedesto vien sausos teorijos, o duoda daug pavyzdziu. Ir pajuokauti sugeba. Man paskaitos pas ja patiko, ir pazymiai buvo gan geri. :)
Monika, 2008-06-11
anonimas, 2008-06-09
Paskaitos neidomios,jokios naudos is tu paskaitu nemaciau..vertina objektyviai,bet gaili pazymiu..
studente67, 2008-02-20
Gera dėstytoja, suprantamai išaiškina dalyką, tik žinoma po 3val paskaitos, tos sausos žinios ir faktai nebelenda i galvą nors tu ką. Vertina tikrai objektyviai, o jei rimtas reikalas ir mato, kad studentas ne tinginys tai ir pasigaili. Žodžiu žmogiška:)
niekas, 2007-06-11
Uz namu darba gavau 2, nes mat jai nepatiko. Nors nuo niekur nenurasiau. Paskaitos labai nuobodzios, viska nuskaito nuo skaidriu, kurias sudeda i ineta. Antra karta sito dalyko nesirinkciau, nes naudos 0.
Katja, 2006-12-07
nesamones totalias rasot, jau kas kas,bet wadyba pas sita destytoja yra be galo nuobodi paskaita. As pasirinkau tikedamasi realiu ziniu, o ji atejus y paskaita nuskaito wiska nuo skaidriu. Tai sorry, brangieji, cia skaitosi idomu???? Wa ta knyga Stoner tai tikrai idomi, o jos paskaitose wien sausa teorija, kurios in real tikrai nekur panaudosi.

Todel tikrai nerekomenduociau rinktis vadybos pas ja.
livesoundas, 2006-12-05
ismano gerai, isdesto gerai, aiskiai su paaisikinimais, ideda skaidres, per paskaita nebutina rasyti, kolije reikalauja tikrai nemazai, skaidriu perskaitymas tikrai nepades gauti gero pazymio, reikia buti skaicius knyga.koli vertina tikrai skausminamai :D gavau 7, bet va nezinau kaip del namu darbo, nes darba dariau su draugais , padarem pagal jos reikalavimus, tai kaip ir tikejomes taip ir gavom 10 :) o egzui va dabar ruosiuos, tai jei skaityti is knygos ~400pls -+ reikia, taciau knygoje labai aiskiai ir su pvz parasyta tikrai gan suprantamai , nesasai ir net noreciau pasakyti, kad idomiai. na tikrai idomus dalyka s, kuris tikrai gali praversti ateityje :P
Tautvydas P., 2006-03-05
Kiekviena paskaita įdomi, pritraukia daug studentų, išaiškina viską puikiai. Taip pat palaiko tvarką paskaitos metu, gerą nuotaiką.
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.