Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Svetlana Rašinskienė
Greita poros paieška:
Svetlana Rašinskienė, 108/212
Plačiau: http://ukc.vdu.lt/?p=6_1_13
Anglų kalba
Svetlana dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.3     Bendravimas: +2.4     Pažymiai: +1.6
Anoniminis vartotojas, 2013-05-23
Pati puikiausia anglu kalbos destytoja...Dziaugiuosi,kad patekau pas ja 3ciame lygyje...Nuosirdi,jei nesuprasi nepyks,paaiskins,supratinga,maloni...Tiesiog tobula destytoja....
Sheila, 2011-11-25
Dažniausiai geros nuotaikos, šiltai su studentais bendraujanti dėstytoja. Pasikartosiu, apie mokymą, tai namų darbų užduodavo gan nemažai, daryti neprivaloma, bet rekomenduotina.. Asmeniškai man mokintis buvo sunkiau, tačiau patys kontroliniai lengvesni būdavo, nei eilinių n.d. užduotys. Pažymių tikrai negaili. Rekomenduojiu ;)
Dimetra, 2010-12-21
Pati geriausia anglų dėsytoja. Nežinau net ką pasakyti. Ji tokia buvo nuostabi, kiekvieną dieną su šypsena , visada geros nuotaikos, net į anglų paskaitas eidavai ne dėl to ,kad eiti bet ji pakeldavo tiesiog nuotaiką. Tiesiog taip gaila dabar eit pas kitą dėstytoja. Visada patars, pamokins jei ko nesuprasi, koks bendravimas su studentais nuostabus. Neturiu neivieno blogo žodžio apie šitą dėstytoja. Dėl lankomumo taip ji mėgsta tuos kurie lanko ,atsižvelgia ir semestro galia labiau į juos, bet žinoma tai teisinga , kaip ateina nelankę žmonės visiškai ir prašo ,kad parašytų 5 ,būtų tiesiog nesažininga jei ji sutiktų. Pažimiai yra tikrai neblogi ir šiaip dėsto labai aiškiai.patarčiau tikrai pas ją visiems papulti , nes čia ne žmogus o auksas. Ir sveikatos jai daug. Tikrai nuostabi dėstytoja.
mazyla, 2010-12-20
Nuostabi dėstytoja! Geriausia dėstytoja, kokią tik esu turėjusi :) Gerbia kiekvieną studentą, labai naudingai praleidžiamas laikas paskaitose, matosi, kad myli savo darbą ir atiduoda daug pastangų, jog studentas suprastų medžiagą:) Niekad nebijojau jos ko nors paklausti, visada labai maloniai atsako, jei kas neaišku. Ištikro labai humaniška dėstytoja, labai miela, supratinga, visus gerbia ir nesityčioja. Darbus ištaiso laiku, dirba paskaitose :) Nors man anglų nebūdavo mėgstamiausia, tačiau pas šią dėstytoją visad eidavau į paskaitą su noru ir netgi laukdavau jos. :)))
zaliaszirnis, 2010-11-29
Negalėjau neparašyti apie šią dėstytoją! Pati puikiausia anglų kalbos dėstytoja! Labai džiaugiuosi pakliuvusi pas ją 3-čiame lygyje, nes: yra labai atlaidi studentų atžvilgiu (tie, kurie mėgsta pramiegoti paskaitas, kartais nepadaro namų darbų nebūna kritikuojami:) ), yra labai paprasta, nestato barjero tarp savęs ir studento, tikrai išaiškina viską labai suprantamai, nes naudoja paprastus pavyzdžius, tikrai nėra griežta vertinime, kaip kažkas minėjo, tiesiog, jei lankai paskaitas, tai ir supranti, kame replės :] aš tikrai nesu iš tų mokslo guzų, kurie viską supranta iš pirmo karto, tačiau net aš čia gerai jaučiausi! ir pabaigai galiu teigti, jog ji vienintelė dėstytoja, kuri mane išmokė visus tuos 16-lika anglų kalbos laikų. :D Rinkitės, nepasigailėsit, ypač tie, kurie bijo anglų kalbos mokytojų ar yra nuo jų nukentėję, Rašinskienė yra tarsi eleksyras širdžiai. :D
Sheila, 2010-11-24
nuomonė apie šią dėstytoją tikrai gera. Tiesa, kad pagrinde mokomės gramatiką, tačiau puikiai viską išaiškina. Namų darbų užduoda gan nemažai, tačiau juk it's up to you daryti juos ar nea ;D testai tikrai lengvi, su minimaliom pastangom laisvai 8 gausi :) Asmeniškai man pasirodė charizmatiška asmenybė, visada besišypsanti, maloni, draugiška :) mielai ir 4ą lygį pas ją turėčiau :)
Rekomenduoju ;p
ingg, 2010-06-07
Man ji nepatiko. 3 lygyje mokemes vien gramatikos,kurios nelabai mokedavo gerai isaiskint.. aiskindavo tiek kiek ji mane,kad mums to uzteks. Praktines zinias gramatikos nelabai ir taikydavom (cia budavo musu namu darbai),o paskaitos metu mes daugiau skaitydavom arba seip ka nors nuobodaus darydavom .. testai buvo labai sunkus,ir labai grieztas vertinimas. Siaip pati destytoja atrodanti maloni,bet pas ja daugiau nenoreciau pakliuti.
Lauraaa, 2010-05-23
Nu destytoja tai tikrai ziauriai faina. :) visada su sypsena :) toks zmogus gerai nuteikia likusiai dienai :) kas pas ja mokysis veliau tam pasiseke ;) ir testai lengvi, visada gerai isdesto tai ka yra uzsibrezus. :) noretusi, kad ir 4 lygyje destytu ji, tai tikrai eiciau pas ja :)
studente89, 2009-12-30
Asmeniskai man ji nepatiko. Atsiskaitymai, paprasti testai buvo labai sunkus. Tiems, kurie anglu pradejo nuo nulio universitete, tikrai neimanoma tureti gero pazymio. Siek tiek buvo per mazai gramatikos, kuri yra pagrindas kolokviume ir egzamine. Daugiau buvo kalbama paskaitu metu. Todel tvirtu pagrindu neigijau. Kiek atejau mokedama i jos paskaitas, tiek ir iseidama - tiek pat, kazko naujo nesuzinojau.
Voveraite., 2009-02-22
Destytoja kuri puikiai ismano savo destotma dalyka. Ji visada dirba nuosekliai viska susiplanavus. Labai geras ir supratingas zmogus. Pas ja gali kreiptis tau neaiskias klausimais, ji visada yra linkusi padeti. Vertinimas irgi yra labai saziningas. Turi tiek kiek esi vertas.
Ruta.S, 2008-09-18
atrodo ne tik gerai ismanantis savo dalyka bet ir puikus zmogus, visada sypsosi ,net jei ir studentas nusisneka trupuciuka, visada nukreipia teisinga linkme, pajuokauja, na man jos paskaitos tikrai patinka :)
peledyte, 2008-05-23
Super destytoja!!!!! tik geriausi atsiliepimai :)
antrakurse, 2007-12-03
Apie dėstytoja isliko tik geri prisiminimai, jei butu galima rinktis, as pasirinkciau tik ja!!!! I auditorija visada įeidavo geros nuotaikos, visada su sypsena!!!! Mokedavo pajuokauti, sukurdavo jaukia atmosfera. Be to, labai gerai isaiskina dalyka, ko ismokau jos paskaitose-viska atsimenu.
Dar man patiko irtai, kad si destytoja niekada nekalbedavo pakeltu tonu ar pan. PUIKI DESTYTOJA!!!!!
Anoniminis vartotojas, 2007-12-03
Nerealiai šilas ir geras žmogus. Puikiai išaiškina paskaitų medžiagą, niekad nekalba pakeltu tonu, labai supratinga ir žmogiška... Rytais visada į auditoriją įeidavo su šypsena ir gera nuotaika. Ir visada mokėdavo pajuokauti... Jei būtų galima rinktis- aš pasirinkčiau tik JĄ!!!!!!
jovita, 2007-11-27
laaabai faina destytoja!! gerbiu ir kaip zmogu, ir kaip destytoja.kolkas geriausia is wisu buvusiu:)
Ideja, 2007-11-21
Na, faina destytoja, kaip sakoma, zmogus su humoro jausmu, tik pazymiu biski pagaili, taciau reikia mokytis, nors ir nusirasyti pavyksta.
eglefainafaina, 2007-06-21
Sofa_, 2007-05-15
laaabai objektyvi, gerbiu sita destytoja! :)
Ievute, 2007-02-08
Puiki destytoja :) Apie paskaitas ir destytoja isliko tik geri prisiminimai. Labai gerai isdesto paskaita, tikrai ismokina (žinoma paciam reikia mokytis). Destytoja maloniai bendrauja su studentais, visada geros nuotaikos. Vertina objektyviai. Norejosi, kad ir kitame lygyje paskaitas vestu si detytoja :)))
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.