Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Vida Stravinskienė, 166/212
Bendroji ekologija
Vida dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.4     Bendravimas: +1.6     Pažymiai: +1.2
_Migle_, 2016-11-24
Tai profesorė su kuria teko garbė bendrauti visus bakalauro studijų metus. Galiu tik patvirtinti, jog ji yra tikrų tikriausia savo srities specialistė, labai malonus ir šiltas žmogus, įdomi kaip asmenybė, o jos paskaitos būna visada kupinos žinių, sudominimo ir įtraukimo į kiekvieną dėstomą dalyką. Ji yra puikus pavyzdys kiekvienam studentui, nes daug skaito, daug kuom domisi ir nuolat tobulėja. Be to, naujausiomis surinktomis žiniomis visada pasidalina su studentais. Labai ją gerbiu ir man ji, jos darbai bei publikacijos yra didelis įkvėpimas žengti tik pirmyn. Visuomet ją prisiminsiu tik iš gerosios pusės!
Jonė, 2016-05-26
Studijų metais teko labai daug ir maloniai bendrauti su prof. habil. dr. Vida Stravinskiene. Galiu pasakyti tik pačius gražiausius žodžius apie šią puikią dėstytoją, kuri savo nuoširdžiu bendravimu, kompetencija, atsidavimu darbui ir per daugelį metų sukauptomis žiniomis tikrai verčia žavėtis. Man jos dėstomi dalykai visada buvo vieni iš įdomiausių, o parašytos knygos teikė daug reikiamų žinių tolimesniuose studijų etapuose. Beje žinojimas, kad tau dėsto žmogus - ekspertas, kuris be išlygų puikiai išmano savo darbą ir turi didžiulį praktinių ir teorinių žinių bagažą, verčia tave jausti, kad mokymo kokybiškumas VDU universitete yra neabejotinas. Ši dėstytoja dirba labai nuosekliai ir sistemingai, konsultacijų laikas aiškus, iš anksto suplanuotas. Prof. habil. dr. Vida Stravinskiene visada mielai padeda savo studentams ir teikia naudingus patarimus. Žinoma, kai reikia negaili ir pastabų, kurių tikslas yra tik geranoriškas, kad jos studentai tik dar labiau tobulėtų ir taptų puikūs savo srities specialistai. Ši dėstytoja vienareikšmiškai verta didelės pagarbos ir gražiausių padėkos žodžių!!!
RASA_M, 2015-12-14
Ši dėstytoją išmano savo darbą. Paskaitos yra labai aiškios ir išsamios. Bei labai smagu, kad pateikia pačią naujausią informaciją, kas tikrai yra labai naudinga ir pagirta. Dar ši dėstytoja skatina diskusijas tarp studentų, siekia kad studentas ne tik sedėtų, bet ir dalyvautų paskaitos, o tokiu būdu informacija geriau išlieka atmintyje. Labai šaunu, kad yra tokia dėstytoja kad daugiau tokių.
Ramunė, 2015-10-08
Negaliu nepasisakyti apie dėstytoją Vidą Stravinskienę, kuri yra verta tik pačių gražiausių žodžių. Ši dėstytoja yra atsidavusi savo darbui ir studentams. Paskaitos yra įdomios ir naudingos, dėstytoja aiškiai pateikia dėstomą medžiagą. Studentai, kurie atsakingai ruošiasi atsiskaitymams ir stengiasi, atitinkamai ir būna įvertinami. Nereikia norėti gero pažymio jeigu pats studentas nesimokina. Rezultatai priklauso nuo pačių studentų įdėto darbo. Dėstytoja visada paaiškina jeigu iškyla klausimų, stengiasi dėl studentų. Dėstytoja nori, kad studentai tobulėtų, todėl skatina dalyvauti konferencijose, padeda joms pasiruošti. Manau visi studentai, rašę kursinį ar baigiamąjį darbą pas šią dėstytoją, yra dėkingi jai už patarimus, pagalbą ir savo skirtą laiką siekiant geriausio rezultato. Daug pasako vien tai, kad pas šią dėstytoją ateina daug studentų prašydami, kad dėstytoja būtų jų darbo vadovė. Smagu žinoti, kad yra tokių atsidavusių dėstytojų. Ši dėstytoja yra verta didžiausios pagarbos ir padėkos.
Gineta V, 2015-10-04
Ši dėstytoja yra savo srities ekspertė. Noriai dalinasi savo žiniomis, patirtimi su studentais. Visada stengiasi padėti kuo tik galėdama žinoma jei studentas to nori. Ši dėstytoja nemėgsta tinginių, nedovanoja jiems lengvai pažymių. O jos paskaitos yra labai išsamios ir lengvai suprantamos. Pas šią dėstytoją reikia dirbti, o ne tingėti.
Sandra, 2015-08-24
Su šia dėstytoja bendravau nuo pirmo bakalauro iki antro magistro kurso, todėl puikiai žinau profesorės mokymo metodiką. Abu baigiamieji darbai buvo įvertinti aukščiausiais balais ir tik todėl, kad Gerb. Profesorė sugebėjo puikiai perteikti žinias, įdomiai paruošti laboratorinius darbus ir kantriai taisyti pasikartojančias studentiškas klaidas. Konsultacijų laikas viršydavo numatytą grafike, tačiau niekada nepaleisdavo, jeigu studentui dar yra likusių neaiškumų. Visada skatina tobulėti ir dalyvauti konferencijose, noriai dalinasi savo sukauptu itin dideliu žinių bagažu. Paskaitose pateikta svarbiausia informacija, be abejo, kaip ir studijuojant kiekvieną dalyką, sąvokos yra būtinos, bet tik tam, kad būtų galima susikalbėti ir įsisavinti medžiagą. Paskaitų metu vertina žingeidumą, diskusiją, todėl jeigu studentas yra darbštus, domisi gamta - tai ši dėstytoja yra geriausias raktas į gamtos pasaulį :) Man buvo garbė dirbti su savo srities žinove.
arunas.t, 2015-08-14
Manau, tie kurie čia komentuoja, pasislėpdami už slapyvardžių visų pirma yra nepatenkinti patys savimi... Norėjo, kad būtų vertinami „už gražias akis“. Reikia mėgti mokslą apie gamtą, dendrologiją ir ekologiją... Dėstytoja Vida Stravinskienė daug laiko paskyrė būtent šiems mokslams ir suabejoti Jos darbais, žiniomis ar kompetencija tikrai nėra preteksto.
Povilas Ž, 2014-09-11
O aš norėčiau pasidžiaugti, kad per studijų metus net keleta studijų dalykų dėstė Vida Stravinskienė. Viskas priklauso nuo to, ko ateiname į paskaitas. Tiek teorinių tiek ir praktinių žinių bei kompetencijų šiai dėstytojai tikrai netrūksta. Žinoma, kartos keičiasi. Skiriasi jaunesnės ir vyresnės kartos dėstymo stilius – bet juk ir studentai turi mokėti prisitaikyti ir įžvelgti abiejų pliusus ir minusus. Skaitant anksčiau pasisakiusių žmonių „nuomones“ galima įžvelgti mažų mažiausiai jų nebranduma.
Revoliucija, 2014-06-17
Destytojai laikas i pensija,reiktu atimti laipsni. Daro geda universitetui. Jei nepataikauji - skola, jei necituoji jos- mazesnis pazymys. Zmogus gyvenantis sovietiniais nuopelnais. LABAI BLOGAI.
lili, 2010-11-26
Ši dėstytoja ypač myli tuos studentus, kurie visapusiškai yra iškalę jos knygos turinį. Nemanau, kad tai skatina studentus mąstyti. Bet pasak jos, atsakymai turi būti ypač tikslūs ir profesionalūs. Medžiagos duodama daug, o kolio metu gaunama tik keli klausimai, o atsakydami į juos studentai tikrai neparodo visų savo žinių. Manau dėstymo metodai tikrai nėra geri.
Coffee, 2009-08-13
Jos paskaitose galima pasijausti kaip pas močiutę kaime :D Ekologijos paskaita - itin ilgos pasakos sekimas... Sunku susitvardyti neužmigus, kai viskas yra skaitoma iš skaidrių monotonišku balsu... Skaidrėse esanti medžiaga copy-paste iš jos pačios knygos. Tačiau labiausiai suerzinęs dalykas toks: VDU dieninių studijų studentams NEBŪTINA lankyti paskaitų, bet gerb. profesorė žymėjo, kas ateina į paskaitas. Na, gal ir aš ne angeliukas, bet... :)
Stepas, 2009-03-10
Tai destytoja, kuri nori, kad ja vadintumėte profesore (butina salyga, jei nori gero ivertinimo), visiskai nesutinka su studentu pastebejimais apie jos daromas klaidas, nori buti visada teisi. Vertina taip, kaip giliai sulindai jai i uzpakali. Atsiskaityme studentas nei kiek negali interpretuoti, turi viska rasyti, kaip buvo perskaites jos knygoje. Nemanau, kad tokia destytoja, kuri nurase kazkada kitu knygas ir padare savo turetu destyti universitete, jau 5 metus nekeisdama programos. Kai siais laikais technologiju pasaulis tiesiog bega sviesos greiciu, manau, reiketu kazkiek atsinaujinti, parinkti naujesnes ir pagaliau studentams idomesnes informacijos. Pirmakursiai, laikykites norodymu ir neturesite skolu pas ja ;)
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.