Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Vijole Visomirskyte, 158/212
Teksto analizė
Vijole dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.1     Bendravimas: +0.7     Pažymiai: +1
huhhh, 2013-01-29
Viena iš šauniausių, įsimintiniausių, lanksčiausių ir įvairiapusiškiausių sutiktų dėstytojų. Man atrodo, kad studentai ją mėgsta ir ne veltui, nes gali nebijoti kalbėtis, dalintis, suteikia galimybę imtis tokių idėjų, kurioms kiti dėmesio neskirtų. Jau kuo neabejoju, tai tuo atgaliniu ryšiu, kurio stinga studijuojant kitus dalykus.
Nežinau kitos dėstytojos, kuri tiek visko darytų dėl studentų. Mokytis sunku, nes reikia labai daug studijuoti pačiam. Per pusmetį pavargsti, bet matai ir kaip pavargsta dėstytoja. Iš karto nelengva perimti jos dėstymo strategijas, todėl, manau, dažniau nepatenkinti tie, kurie yra pripratę viską gauti ir atkartoti. Pas ją reikia mąstyti ir ji suteiks visas sąlygas, požiūrius, visada pakonsultuos, kad galėtum patobulėti.
Gaila tik dėl to, kad ji mėgsta kai kuriuos studentus, jiems tarsi lengviau, bet negaliu sakyt, kad jie gali nieko nedaryt. Bet vis tiek labai džiaugiuosi, kad ji dėsto būtent tuos dalykus, nes nėra iš tų, gebančių tiesiog formaliai daug apžiot ir dirbt pagal tą patį kurpalių. Jos dėstomi kursai nuolat skiriasi. Matosi, kad ji tikrai myli dalykus, kuriais dalijasi, ir tai be jokios abejonės kelia pagarbą.
NevertaKlausti, 2013-01-28
Kaip žmogus gana neurotiška, nepastovi, nelabai vertinanti kito nuomonę (nebent ji sutampa su jos pačios mintimis). Kaip dėstytoja linkusi padėti, pažymius rašo gerus ir šiaip mėgsta paklusnius, nuolankius studentus.
pol999, 2012-05-08
Nesuprantu kodėl tokie atsiliepimai... Turėjau pas ją literatūrą. Paskaitos šiek tiek padrikos, tačiau ir įdomios. Atsiskaitymai lengvi, tikrai negaili pažymių.
Dana, 2012-05-03
Apie šią dėstytoją negaliu pasakyti nieko gero. Kas liečia paskaitų dėstymą, aiškiai juntama nuoseklumo stoka, kontakto su auditorija taip pat beveik nėra. Kartais atrodo, kad jai tik vienai įdomu tai, apie ką ji kalba. Vertinimai labai subjektyvūs - jei kažkuo jai neįtinki, tai atspindės pažymyje. Pati dėstytoja yra labai susireikšminusi, nevengia kandžių replikų. Pateikiamoje medžiagoje stinga nuoseklumo, taip pat nemažai ir gramatinių bei stiliaus klaidų. Žodžiu, ištverti jos paskaitas reikia daug kantrybės.
kavaholike, 2010-12-20
Sunku apibūdinti paskaitas, reikia pamatyt :D
Dėstytoja tikrai daug žino, bet, mano manymu, pats dalyko dėstymas yra labai nevientisas, dažnai nuklystama ne į tai, kas susiję su tema, per daug blaškomasi skaitant paskaitas, kas žiauriai suglumina ir pasijunti nieko nesuprantąs :D Kas kantrybės neturi, tam paskaitose tikrai sunku, geriau tada jau konspektus namuose skaityt ;)
voveryte, 2008-10-30
Kartais dėstytoja kalba nelabai sklandžiais sakiniais.Pvz pradeda sakinį vienaip, tada pasitaiso ir vel pradeda išnaujo tik jau kitaip. Todėl labai sunku konspektuoti. Būtina lankyti seminarus,nes jie turi daug reikšmės galutiniam pažymiui ir yra labai naudingi. Būtent seminarų metu gaunamos "tikros" ir pačios vertingiausios žinios. Vertina gan griežtai.Kai jau trūksta kažkiek balo,kad nebūtų skolos,tai jau ir kala skolą.Bent jau seniau taip budavo.
smile:), 2008-10-15
oh my GOD......................
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.