Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Prancūzų kalba (lygiai)
Violeta dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.8     Bendravimas: -0.1     Pažymiai: +0.6
Anoniminis vartotojas, 2013-10-20
Taaaip atsimenu su kokiu entuziazmu užsirašiau į šį dalyką (dargi ir susimokėjau) buvau sužavėta prancūzų kultūros, džiugiai maniau pradėsiu ir šias paskaitas pas šia dėstytoja. Pirmas įspūdis (pirmosios paskaitos) pasirodė dėstytoja tikra profesionalė, savo darbo eruditė su prancūzišku kokiu tais žavesiu.. bet netruko ilgai (kaip jau kiti komentatoriai rašė) išlįsti dėstytojos nuotaikų svyravimams...tiesa sakant mane kaip jautresnį žmogelį mane baugino, bet čia tik mano asmeninė patirtis, visada jaučiau kaip sakoma "nesueina biolaukai" tad jos paskaitos, man patapo "maža, tylia kančia" galite įsivaizduoti kur dingo manasis entuziazmo pliūpsnis.. dėstytoja begalo reikli n(t.y. gerai) bet jos tas nepakantumas kitokiems nei ji (susidare ispūdis, kad ji save laike barbe-devyndarbe)studentams kurie, gal ne taip greit spėja su ja, arba ko nesupranta iš pirmojo karto..tai iškart tampi taikiniu jos akiratyje (kas man ir nutiko) ką jau ką bet psichologinį spaudimą prieš jai neįtikusius ši dėstytoja sugeba puikiai! :) Greitai aš tokio spaudimo "nepakėliau" ir bandžiau išvengti..taip pripažįstu į paskaitas nustojau vaikščioti, gavau skolą. Bet savęs nekaltinu, nekaltinu ir jos..tiesiog aplinkybės taip lėmė, kad geriau jau mes nebūtume susitikusios, kiek gaila aišku tik pinigų..
tiesiog, 2010-05-31
Visiškai negerbia studentų, vertinimas subjektyvus, ypač tuo požiūriu, kad net jei studentas išreiškia norą pasitaisyti, jam nesuteikiama jokių galimybių to padaryti. Dainom paskaitų metu skiria daugiau dėmesio nei studijom, dirba nenuosekliai ir ne pagal programą.
Ruberoiden, 2010-01-25
labai bjauraus charakterio, akivaizdziai parodo antipatija studentams kuriu ji nemegsta, nepraleidzia progos pasiept, paskaitos buna labai itemptos, pripuola prie taves, kad kazka sakytum ir neduok Die nezinosi ka..busi isjuoktas ir suestas.. Nei uz ka daugiau jos nesirinkciau. Studenta ji laiko kazkokia tai zemesne butybe nei ji. Daugeliui mano pazystamu atmuse nora mokytis prancuzu kalbos. akivaizdus to irodymas: reistruojantis i 1 lygi yra 3grupes, antam tik 1... spreskit..
Student, 2009-05-05
Labai atsidavusi savo dalykui destytoja, man labai patiko paskaitos. Zinoma, kas nelanko ir nesimoko geriau nesirinkt sio dalyko nes skolu buvo daug
djiem, 2008-03-15
Iš tikrųjų savotiškai privertė pamilti šitą kalbą, prisijaukinti ją. Matosi, kad žmogus dievina tai, ką daro. Daro tai su meile, skirtų papildomo laiko, jei tik tau kada jo reikėtų. Kiekvieną dieną atnešė gerą nuotaiką. Manau, kad pasirinkus kalbą reikia dirbti, medžiagos nemažiau duoda ir kita dėstytoja. Labai patiko mokytis. Lanksti, gana žavi, dėsto su ugnele, nusimano + duoda daugiau pvz. visokių posakių, faktų, ką išgirsti būna tikrai smagu.
Dėl pažymių, tai nemanau, kad ji juos spaudžia, bet ir nedalina už nieką. Neatrodė, kad nuvertintų.
MudzhyJ, 2007-08-18
Tikrai "prancuziska" destytoja - ir manieromis, ir kalba ir kitu elgesiu. Taciau kaip mineta paskutiniam komentare, paskaitu metu susidaro nei siokia nei tokia atmosfera. Jei tau sekasi puikiai, daug mokaisi po paskaitu ir atsakineji teisingai, tapsi jos numyletiniu ir busi apipilamas sypsenomis, taciau jei ims nesisekti, tai busi kaip reikiant ishkoneveiktas. Destymo forma primena mokykla labai, kas zhavesio pazhinchiai su prancuzu kalba tikrai neprideda. Paskaitu metu susidaro tokia atmosfera, tarsi atsakydamas neteisingai sugadinsi destytojos gera nuotaika, vilkinsi paskaitu laika ir gadinsi visiems gyvenima :)
Tad bent man jei ir noretusi testi prancuzu k. mokymasi, tai jau tikrai pas kita destytoja.
skorpione, 2006-12-19
Na, labai kazko blogo apie ja pasakyt negaliu- pazymiai normalus, kiek moki tiek gauni, savo dalyka ji ismano. Tik pagarbos studentu atzvilgiu jai truksta. Man susidare ispudis, kad jai nervai pakrike- nera taip kad ji pastoviai is visu tyciotusi. Kartais maloni, galima ir pasneket ir pajuokaut, o kartais kai uzsises ant kokio vieno vargselio, tai po zemem sulyst norisi. Pazymiu del to nemazina, visus vertina objektyviai, bet jai patekai i jos nemalone tai repliku savo adresu isgirsi ohoho kokiu. Pati kartais nesupranta ka kalba- sako kad nebijotume jos, klaustume. Medziagos per paskaitas nesveikai daug gaunam ir jei netycia kazko per trumpa laika nespeji isisavint, tada pasiunta. Jei kazko nesuprates paklausi, tada vel pasiunta pradeda saukti kad jau mokemes, tada grieztai paaiskina, nusiramina ir meiliai sypsodamasi sako: aisku, gerai kad klausiate. Toks labai permainingas zmogus. Nors kita vertus labai mielai dalinasi su studentais papildoma medziaga: uzradsais, kasetem...cia mano asmenine nuomone, nes ne karta buvau patekus i jos nemalone, nors tikrai nebuvau kazkokia piktybine. Girdejau daug kam ji patinka
Tautvydas P., 2006-10-10
Nagaina, 2005-11-26
Puiki dėstytoja
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.