Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Virginija Bartusevičienė, 30/212
Anglų kalba
Virginija dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +0.7     Bendravimas: +0.3     Pažymiai: +0.5
usina rota, 2017-01-18
labai prastas lygis žeminti studentą, jei jo anglų kalbos žinios nėra blizgančios. ne visi anglų kalbą mokėsi mokykloje ir universitete pradeda nuo nulio. visi mes nuolatos kažką mokomės ir tobulėjame. ką parodote apie save kaip žmogų tokių būdu? kad pati esat labai menka, nervuota ir pikta. belieka jums palinkėti laimės ir žmogiškumo naujųjų metu proga! visi studentai lygūs. nereikia išskirti, liaupsinti vienų bei niekinti, nuvertinti kitų. universiteto neprofesionalumas kai dirba tokie "dėstytojai".
Studente, 2016-11-23
Super dėstytoja, iš pradžių po šitų jūsų komentarų net bijojau pas ją eit, bet pasirodė nėra ko, nebūdavau dažnas svečias jos paskaitose, kadangi anksti vykdavo, dėl to, jaučiuosi šiek tiek praleidusi kursą.. Tačiau, pažymiai tokie, koks esi vertas, gal net geresni. Žmogus nors prie širdies dėk, supratinga, su studentais suranda bendra kalbą, visada padeda, jei iškyla klausimų :)
Raimu, 2015-12-07
Geriau aplenkti šitą dėstytoja. Humoro jausmas - patyčių pagrindu. Mėgsta tuos studentus, kurie galbūt labiau padlaižiauja, atsirenka savo simpatijas. Gyvas pavyzdys, kai vienai pažymį pakėlė į didesnę pusę, o man į mažesnę.. ir viskas, vien dėl to, kad nebuvau jos mėgiama...
Miss Nightmare, 2015-11-11
Be reikalo gąsdina studentus,jog už paskaitų nelankymą mes iš univero,daug ko nepaaiškina,bet jeigu norit linksmai pasėdėti paskaitose,tai ji kaip tik tam.
Kivis, 2013-12-22
Sita destytoja yra labai savotiska. Man ja isgyre dvi grupiokes, bet ji man nepatiko. Zirze, bambejo, gasdino studentus. Tai vietoj vienos klaidos, dvi uzskaitys, tai uz jos paskaitu nelankyma ismes is universiteto. Aisku tie gasdinimai niekada neissipilde, bet paskaitu atmosfera buvo ne kokia. Pas ja gali ir nelankyti ir namu darbu nedaryti. Vertina ji kazkaip pagal asmenines simpatijas. Vienus gerai ir kelia is lempos net keliais balais, kitus net griezciau nei reiketu. Kaip pastebejau paskaitu lankymas nebuvo lemiamas faktorius vertinimui. Ji tikrai jau greit isskirsto studentus i patinkancius ir nepatinkancius. Nesuprast tada kaip jai ir patikt. Jei patiksit is neigiamo visai nebloga parasys, o jei nepatiksit ir ir gerai besimokant gali parasyti maziau. Ir paskui gale pasakys, kad dziaukites pazymiais, nes jei sukviesiu komisija, paaiskes, kad jus ir to neverti.
Anoniminis vartotojas, 2013-09-05
pati tragiškiausia mano sutikta dėstytoja... Visiškai jokios pagarbos studentams, prieš juos jaučiasi dievu. niekada gyvenime pas tokia daugiau neičiau ir kitam patarsiu
Smėlėta, 2012-11-24
Man tai jinai labai patiko.Kas geriausia, kad jinai sugeba bendrauti su studentu, o ne tai kaip kitos dėstytojos. Per pusę metų net vardo neįsimena. Aš pati nelabai paskaitas lankiau, bet jai pažymių tikrai negaila. Ir jei testukų laiku neparašai, galima susitarti ir kitą dieną perrašyt. Nu, žodžiu. Dėstytoja tikrai labai faina :D Kviesčiau kavos.
mazoji, 2011-11-21
Labi savotiska destytoja. Is pradziu atrodo, kad bus labai sunku, pazymiai prasti, bet galiausiai viskas baigiasi gerai. Megsta papasakoti ivairiu istoriju ,,ne i tema" ir siaip keistuole :)
Ru.., 2011-05-16
Nesu labai patenkintą šia dėstytoja. Tikrai galiu pasakyti, jog nuomonę apie studentą ji susidaro labai greit ir tuo remiantis atitinkamai rašo ir pažymius. Lankai paskaitas - pažymys gal ir bus geresnis, nelankai - blogesnis. Vienu žodžiu atsirenka studentų srautrą, kurie jai patinka, o kurie ne... Nors ir tvirtina, kad to nedaro. Dažnai nukrypsta nuo temos, bet anglų kalbą gan gerai išmano. Daug patyrusi moteris, tačiau antrą kartą pas ją tikrai neičiau!
Wawa, 2010-09-29
Dėstytoja iš tiesų dažnai išsiblaškiusi, bet draugiška. Mano manymu,ji iš tų dėstytojų kurie susidaro nuomonę apie studentą ir po to nebegali jos pakeisti iš to ir gaunasi tie prasti pažymiai, be to (čia tik mano nuomonė), nemėgsta maištininkų. Tačiau tai ir viena įdomiausių turėtų dėstytojų ir labiausiai išmanančių savo dėstomą kalbą :D
Eglute, 2010-02-28
Siaip tai labai faina destytoja. :) Tik kartais tikrai pasizymi nuotaiku kaita, bet siaip tai malonu eiti i paskaita, nes ir pajukauja ir stengiasi, kad studentai suprastu gramatika, kartais siaip apie gyvenima pasneka. Na, man patiko pas sia destytoja, netgi pakliuvau du kartus. Bet nesiskundziu. :)
Coffee, 2009-08-13
Savotiškas žmogus, pasižymi nuotaikų kaita, mėgsta nukrypti nuo temos :) Šiaip sunkoka buvo priprasti prie specifiško tarimo.
spekas, 2009-03-10
turi jumoro jausmą. Pažymių tikrai negaili
Elinaa, 2008-06-17
Viena is geriausiu VDU destytoju. Net jeigu kartais ir prasneka puse paskaitos ne apie anglu kalba tai tik gyvenima paivairina :D o kad pazymiu gaili tai tikrai netiesa, o tiems, kurie del to skundes, galiu pasakyti, kad reikia i paskaitas ateiti dazniau nei karta per savaite ir viskas bus gerai :D
Aneta, 2008-05-18
gramatikos jokios nepaaiskina, puse paskaitos tusciai sneka, issiblaskius, jai paciai per paskaitas neidomu.atliekam menknekius, o svarbiu dalyku neziuri
jurga2, 2007-11-16
super dėstytoja, nei pažymių gaili, nei geros nuotaikos :)
Abredukas, 2006-12-21
Anglas, 2006-03-05
Kiaushiniai jus kiaushiniai... Nemaciau geresnes destytojos... Linksma... Bene wienintele ish kitu nedare klaidu kalbedama... :) Ir siaip jei Jus jai bandot ilyst i sh... tai todel ir sedit su 7etais ar 8etais... :) Nes sitas zmogus tokiu dalyku nemegsta... :) Uztenka but sawimi ir turesi normalu pazymiuka... :)
spange, 2005-06-13
Sudirbo visa vidurki ir paaiskino:pas mane 10 nebuna:) Ot paguode!
gintukas, 2005-06-11
pletkininkė.apkalba studentus pačiais bjauriausiais žodžiais.geriau su ja reikalų neturėti
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.