Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Virginija Tuomaitė
Greita poros paieška:
Anglų kalba
Virginija dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1     Bendravimas: +1     Pažymiai: +0.9
Šaras, 2015-06-23
Labai gera nuomonė apie šią dėstytoją. Sudarytas mokymosi planas buvo labai geras, metodika puiki, labai logiškai, sklandžiai ir aiškiai išdėstoma medžiaga. Darbas grupėje, diskusijos klasėje, puikiai dėstoma, paaiškinama gramatika, įdomios paskaitos. Nenuobodu ir įdomu, daug papildomos medžiagos ir veiklos. Dėstytoja įdomi, labai gerai sudomina ir anglų kalba ir temomis. Jautiesi laisvai kalbėti ir diskutuoti.
Simona, 2015-06-23
Nepatekusi pas vieną anglų kalbos dėstytoją, paprašiau jos rekomendacijos, pas ką galėčiau mokytis anglų ir nebijoti dėstytojos kaip žmogaus (esu turėjus itin negatyvių patirčių seniau). Taip papuoliau pas dėstytoją V. Tuomaitę. Rekomendacijos visiškai pasitvirtino. Visų pirma, dėstytoja yra šiltas ir geras žmogus. Studentai nejaučia įtampos, noriai daro užduotis, nes yra pozityviai skatinami ir motyvuojami. labai svarbu, kad nebaisu suklysti ir pasakyti neteisingą atsakymą (ką esu patyrusi ankstesniame lygyje su kita dėstytoja...).
Aš asmeniškai tai stebėjausi, kiek dėstytoja turi kantrybės ir tolerancijos. Mūsų grupėje buvo anglakalbių studentų iš kitų šalių, kurie ne visada buvo drausmingi, o kai kurie iš jų ir nepagarbiai vėluodavo. Visa grupė matė, kaip dėstytoja atskirai ir asmeniškai jiems paaiškindavo užduotis, primindavo atsiskaitymo datas, padėdavo prisijungti prie moodle sistemos ir rasti reikiamą medžiagą, nors kartais jie su papildomais klausimais dėstytoją net užlaikydavo po paskaitos.
Kas lankydavo paskaitas, tas tikrai matė, kad dėstytoja prieš kiekvieną atsiskaitymą ruošdavo savo mokomus studentus - dieną prieš, tarkim, koliokviumą, būdavo sprendžiamos panašaus pobūdžio užduotys, kartojamos reikiamos temos, būsiančios teste. Nurodoma medžiaga kartojimuisi moodle.
Man dar asmeniškai buvo labai svarbu, kad praleidus kelias paskaitas iš eilės, galiu NEBIJOTI ateiti į paskaitą, nes dėstytoja pasitiks maloniai ir mielai dirbs tiek su manimi, tiek su kitais studentais.
BORO, 2015-06-22
Viena iš geriausių man dėsčiusių dėstytojų. Paskaitos buvo idomios sužinojau naujų dalykų netik apie anglų kalbą, bet ir apie gyvenimą. Visa reikalinga informacija(svarbios datos, visa medžiaga ir t.t.) buvo sudėta Moodle sistemoje, o be to kiekvienos paskaitos metu kas svarbu buvo primenama. Labai patiko tai, kad dėstytoja turi daug patirties. Nepasikliaudavo vien knyga, pridėdavo savų dėstymo metodų. Žinoma reikia lankyti paskaitas :) Šią dėstytoją patariu rinktis visiems.
Vilmantas, 2015-06-22
Dėstytoja yra tikrai gera, nuoširdi ir supratinga. Svarbiausia lankyti paskaitas, klausyti ir atlikti namų darbus, kurie nėra tikrai sunkūs tada ir pažymiai bus tikrai neblogi ir išmoksite tikrai daug :)!
Greitute, 2015-06-22
Viena iš nuoširdžiausių mokytojų. Į kiekvieną paskaitą ėjau su džiaugsmu, kadangi grupėje buvo puiki atmosfera, visi: studentai ir dėstytoja - buvome puiki komanda, siekianti bendro tikslo. Visa reikalinga informacija pateikta Moodle sistemoje, o be to kiekvienos paskaitos metu visa reikalinga informacija buvo vis iš naujo primenama. Tik pas šią dėstytoją galiausiai išmokau anglų kalbos laikus. Svarbiausia norint kažką išmokti - "atidirbti iš dūšios", o ne tik tikėtis stebuklo. Nors pas šią dėstytoją didžiąją dalį medžiagos išmokau per paskaitą ir namuose - tik namų darbai.
Anoniminis vartotojas, 2013-06-13
Ganesas, 2013-04-26
Nu, žinokit, tikrai ne kokia dėstytoja. Per paskaitas miegam, o jei kažko paklausi, tai jau tampi priešu. O apie laiškus į fc galima net nesvajoti. Jokios info neduoda, jei praleidai paskaitą, o joje pavyzdžiui, pasakė, kad rytoj testas, tai šakės, nes niekur kitur ji to nepraneš. Moodle nuobodus, pati ji ten nė karto nebuvo. Šiaip gerą pažymį gauti sunku, nes užduotis nėra lengvos, palyginant su tuo, kaip ji dėsto. Taigi, jei ieškot pas ką imti anglų, geriau imkit pas kitą dėstytoją, nes čia tik degradavo mano anglų kalbos žinios.
Olee, 2012-05-21
Sugaišau tiek daug laiko eidama į tokias paskaitas, kuriose nieko neveikiama... ale diskutuoji grupelėse ir tiek.. arba darai vieną pratimą visas 45 minutes ir vėliau tą pratimą pasitikriname namie.
Išmečiau pinigus į balą!!!!! NIEKO NIEKO NIEKO NAUkO NEIŠMOKAU, VISIŠKAI NIEKO...
Jei kas žadant mokėti pinigus už anglų kalbos 5 kalbėjimo lygį, persigalvokit, nebent pas kitą dėstytoją nes šita nesuprasi ką čia veikia... nedėsto o miega...
Studentas007, 2012-03-03
Darbus iš tikro taiso labai ilgai :) Buvo tokių kontrolinių kurių pažymiu taip ir nematėme, manau ji neištaisė visų, pažymius "iš oro" surašė :) Naudos iš kurso buvo mažiai, asmeniškai man 3 ar 4 lygis buvo naudingesnis :) Galutinis mano pažymys buvo ~6,4, bet ji parašė man 7, o po to dar pakele iki 8 :D Tačiau bendrauja su studentu tikrai mandagiai ir kaip žmogus ji faina :)

P.S. Lankiau 5a lygį, už kūrį sumokėjau 250 :) buvo gaila išmestų pinigėlių :D
tuvi, 2011-10-04
Nors ir norejau geresnio ivertinimo, bet destytoja tikrai puiki - gera specialiste ir tikras zmogus.
None, 2011-02-03
Na taip, ji vėluoja, ji ilgai taiso darbus, valgo per paskaitas, geria arbatą, kartais tikrai nusišneka, bet tinginčiam studentui, kuriam nesinori sunkiai vargti, tingi daryt namų darbus - puikus pasirinkimas. O ir pažymiai tikrai nėra blogi, jei nors kiek gaudaisi anglų kalboj.
AsEsuAs, 2011-01-17
Nesinori rašyti blogų atsiliepimų, bet apie šią dėstytoją nieko gero pasakyti neturiu. Pirmiausia, studentų darbus taiso labai ilgai, didžiąją dalį pažymių sužinojome tik prieš pat egzaminą taip ir neaptarę klaidų, nes tokio dalyko kaip testo aptarimas nebūdavo. Kitas dalykas, namų darbų užduoda tikrai nemažai. Nieko prieš tai neturėčiau jei tai atneštų naudos. Kadangi pasitikrinti dažniausiai "nebūdavo laiko", vėl likdavom nežinioje gerai ar blogai atliktos užduotys. Dar manau nėra gražu valgyti per paskaitas visų akivaizdoje, jei maistu nenori pasidalinti su ne ką mažiau išalkusiais studentais. Tam yra skirtas laikas pertraukos metu arba po paskaitų. Jei dėstytoja žiūrės atsakingiau ir rimčiau į savo darbą, tuomet ir studentai bus labiau patenkinti dėstomu dalyku ir įgytomis žiniomis.
zapaske, 2010-12-22
Aš tai pat nepatariu rinktis šios dėstytojos. Labiausiai nepatiko darbų vėlavimas. Visus pažymius sužinojom prieš pat egzaminą, tik kolio rezultatus sužinojom keletui dienų po atsiskaitymo. Egzamino rezultatus įkėlė į fc tik naktį prieš pat rezultatų aptarimą, o aptarimas ryte ! Kitas blogas jos bruožas - ne itin malonus bendravimas su studentais. Jei kažko nesupratai ji tik atsakys šiurkščiai ir tiek, duoda suprasti, jog kantrybės tokiems dalykams neturi..Trūksta šiai dėstytojai organizuotumo. O pažymiai ne itin spindėjo, manau, kad kaip iš anglų kalbos galėjau turėti geresnį pažymį, na gal čia ir nėra dėstytojos kaltė, tačiau tikrai nebuvo taip, kad eidavau į paskaitas su malonumu, kaip buvo 2-ame ir 3-iame lygiuose.
Aglo, 2010-12-22
Tuo ką ši dėstytoja veikia paskaitose nepavadinsi nei dėstymu, nei darbu - visiškas neatsakingumas ir neobjektyvus vertinimas.
mazyla, 2010-12-20
Labai gailiuosi, kad patekau pas šią dėstytoją, nes nieko neišmokė, labai atsainiai žiūri į savo darbą. Per paskaitas nuolat valgo. Ir šiaip, jei ko nesupranti ir paklausi, tai neturi visiškai kantrybės ir šiurkščiai atsako. O dėl darbų taisymo, tai laaabai ilgai taiso, tikra tinginė, nežinia ką ji veikia. O jei neturi laiko taisyti, tai tegu išvis nedirba tokio darbo. Ir ištikrųjų, ištaiso galiausiai darbus, bet nėra jokio aptarimo ir pan, tai nežinia už ką gauni pažymius. Labai nuvylė ši dėstytoja ir neturiu apie ją nė vieno gero žodžio. Taigi, būsimieji 4-to lygio studentai, patarčiau nesirinkti šios dėstytojos, jei norite pramokti anglų kalbos, gauti žinių ir neveltui lankyti paskaitas. Nes kas blogiausia, paskaitose praktiškai nieko negauni, bet žymi lankomumą, todėl esi priverstas eiti į paskaitas ir tik be reikalo gaišini laiką..
Together, 2010-12-01
man tai juokinga sita destytoja, geraja to zodzio prasme :)tokia ji man keistuoliuke labai :) taiso tuos namu darbus puse metu, kaip rase kazkas verslininke didzioji :) negaliu skustis sita destytoja, galbut del to kad ji mane mego :D nes vertinimas pas ja tai pagal zmogu :) bent jau man taip susidare nuomone :) nieko bloga negaliu pasakyti apie sita destytoja, bet gero irgi ne:) sios destytojos atzvilgiu mano nuomone butu neutrali :)
rika0007, 2010-06-29
na del darbu velavimo tai uzkniso juodai, per pusemti raem 4 testus, kuriu pazymius suzinojom tik diena pries egzamina. Tikrai nervuoja, matot ji reikalu ministre, neturi kada istaisyti darbu. Nera blogas zmogus, bet galetu buti atsakingesne
Fukse, 2010-06-02
Kaip zmogus gal ir gera, bet kaip destytoja... visu pirma, visada veluoja, per paskaitas nieko naudingo neveikiam, o atsiskaitymus duoda kaip turi buti. darbu neistaiso, o jeigu ir istaiso, ju neparodo, todel uz ka gaunam pazymius yra neaisku. zodziu, per paskaitas nieko neismoksti naudingo. viskam turi ruostis savarankiskai namuose.
Astule, 2010-02-19
Nuostabi destytoja, siltas zmogus, tik reikia elgtis pagarbiai paciam visu pirma. I studenta ziuri kaip i zmogu. Vertinimas buna studento naudai. Darbu taisydama truputi uztrunka ilgiau, taciau vertinimai jos tai atperka.
rastamann, 2009-11-24
Šauni dėstytoja, pakankamai jaunatviška. Kai prasidėjo viskas su tuo nuotoliniu mokymusi, tai man atrodo, kad ji vienintele ten suprato kas vyksta ir kaip reik ten elgtis (visos destytojos pas ja ten lakstydavo ir klausinedavo).
Per paskaitas laika sauniai praleidziam, mokomes, tobulejam, taciau ne is knygu (jos lieka namu darbams, o ju uzduoda patikekit daug). Karts nuo karto koki filmuka, video parodo. Gramatika puikiai ismano, ne veltui dar ir sestam lygiui desto, bet nesmerkia ir neizeidineja jei ko nemoki. Prie jos nebaisu kazka ne taip pasakyt, labai "siltas, savas" zmogutis.
Taciau darbus taiso labai letai...
Aneta, 2008-05-18
puiki dėstytoja, puikiai žino savo dėstomą dalyką, visiems suprantamai aiškina gramatiką, jeigu mato, kad studentas nesupranta, gali net kelis kartus paaiskint. tai yra dėstytoja, pas kurią net nesimokant savarankiškai nieko, o tik lankant paskaitas, galima išmokt anglų kalbos
Kazys Kazimieraitis, 2007-02-23
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.