Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Visvaldas Legkauskas
Greita poros paieška:
Visvaldas Legkauskas, 38/212
Plačiau: http://psichologija.vdu.lt/?q=node/9
Socialinė psichologija
Visvaldas dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.5     Bendravimas: +1.3     Pažymiai: +1.5
JustėNe, 2013-11-29
Labai smagios paskaitos, nors jų lankyti nėra reikalo ir galutinis įvertinimas iš tiesų priklauso labiausiai nuo to, ar perskaitei knygą, bet lankyti apsimoka, nes gera nuotaika, gera informacija, daug minčių savianalizei. :)
NevertaKlausti, 2013-08-04
Dėstytojo kompetencija kalba už save. Vienintelis dalykas, kurio stigo, tai daugiau paskaitų, nes pastarųjų kartas nuo karto nebūdavo.
niamniam, 2012-12-07
Paskaitos tikrai įdomios, todėl tai vienintelė paskaita, kurią lankiau nepriekaištingai:)
Indrute, 2012-06-06
Vienas iš objektyviausių dėstytojų. Paskaitos be galo įdomios, kompetencija Legkausko, manau, yra nepriekaištinga. Šis dėstytojas yra vienas iš didžiausių autoritetų.
Milda, 2011-12-01
Viskas gerai su dėstytoju, lankyt visiškai nebūtina, viskas ką reikia žinot - vadovėly. Bet atsiskaitymų tvarka nepatinka, nes būna testas iš 10 variantų.
ineta, 2011-06-15
Na ir dalykėlių paskaičiau visai netyčia čia užklydusi:)))ypač toje dalyje kur vertinamas ne "socialinės psichologijos" dalykas, o "psichologija". Siaubas:)))))))Čia ir apie vakarėlius rašoma ir apie kitas asmeninio gyvenimo detales...:)))))Asmeniškai aš šį dėstytoją vertinu labai palankiai. Jo "socialinės psichologijos" dalykas man patiko, paskaitos įdomios, patiko, kad jos nėra monotonišku balsu skaitomos iš skaidrių, vartojami pavyzdžiai iš gyvenimo.Vertinimas tikrai objektyvus. Paskaitas lankiau visas, nieko užgaulaus (ypač moterų atžvilgiu)neteko girdėti, anaiptol, jis dažnai pabrėždavo lygybę tarp vyrų ir moterų ir durų jis niekuomet nebuvo užrakinęs:)))))))))bet apie tai aš buvau girdėjusi:))Dar daugiau, jis buvo mano kursinio ir bakalauro darbo vadovas. Pasakyti galiu tiek, kas norite išmokti gerai rašyti mokslinius darbus arba siekti gero įvertinimo (čia kam ko reikia) pasirinkę šį dėstytoją, turėsite tokią galimybę.Praeisite "griežtą kontrolės postą":) (tai yra būtent tai, kas jums padės apkamšyti mokymosi spragas ir įgyti naujų žinių), tačiau galutinis rezultatas priklausys nuo studento sugebėjimo tinkamai reaguoti į dėstytojo pastabas (dėl kurių man ne kartą buvo nukritęs žandikaulis:)))))ir apskritai į jas reaguoti. Kiekvienas mes kaip asmenybės turime kažkokių savitumų:), keistenybių :),gerų ir nelabai gerų savybių, todėl manau, kad svarbiausia yra iš dėstytojų paimti tai ko mes atėjome į universitetą, žinias, o savo asmeninį gyvenimą leisti jiems gyventi taip kaip jiems išeina:)Kaip dėstytoją ir vadovą šį žmogų vertinu aukščiausiu lygiu.
Inga, 2011-05-25
Geras destytojas, daug ismano savo srityje ir paskaitos idomios. Tik visai nesistengia palaikyti draugisku santykiu su studentais. turi kategoriska nuomone.
Monika, 2011-05-13
na šio dėstytojo arogancija iškart verčia šio žmogaus nemėgti, bet jis nieko ir nedaro kad patiktų studentams. Mano žinantis viską apie studentus, jų nusirašinėjimo būdus ir t.t. Na su nusirašinėjimu jis labai ir kovoja, pas jį per atsiskaitymus bijai net galva pasukti nes tikrai yra buvę atvejų kai vien už galvos pasukimą numažino bala.Na o labiausiai jis turbūt nemėgsta besiginčijusių studentų, nes tik jis yra teisus nes jis yra DĖSTYTOJAS o tu tik vargšas studentas. Na ir pabaigai norėčiau pridurti jei turėsite jo paskaitas pasiruoškite perskaitę jo knygą pakeisti savo gyvenimo supratimą pagal jį nes kitaip iš atsiskaitymų ne kažką gausit.
Adjaute, 2011-05-12
Prie vieno įvaizdžio nereikia priprasti. Jei save mėgstame pateikti, kaip vakarėlio liūtą, arba atsakingo darbuotojo, gero tėvo ar motinos įvaizdžius tai nereikšia, kad esame vaidmainiai. Tiesiog apgalvojame savo veiksmus ir žodžius. Būtent panašiai veikia ir dėstytojas. Studentų draugas (bendraamžis), studentų kritikas (įgavęs kažkokią gyvenimo išmintį), dėstytojas (atminkit dėstytojas), intelektualas su netikra santūrumo kauke. Anekdotų pasakotojas ir tuo pačiu savimyla. Visgi, pirmas įspūdis apgaulingas dėstytojo, jei atrodo blogas, bus dar blogesnis, o jei ne? Vadinasi atnešėte darbus laiku, ir nebuvo kitokių problemų su pažymiais ir atsiskaitymais :) o, paskaitose Legkauskas toks - studentų draugas, intelektualas ir žinoma plevėsa anekdotų pasakotojas su geru sarkastiškumo prieskoniu. Akis į akį susiduriant, tik dėstytojas su didele savimyla, kuris būna apibrėžto dėstytojo rėmuose, o kokius įsivaizduojam dėstytojus? "griežtus, objektyvius, be jokio gerumo ir supratingumo - kuriems deadline's aukščiau visko, o ne tai kas galėjo būti po jo arba kodėl nebuvo?" todėl studentai jam, tik įsisukinėjanti gauja nuo darbo.
Paskaitas nėra verta lankyti, nebent mėgstate artistiškumą ir geriau įsisavinate žinias klausant.
Milda, 2011-02-21
Kad visi tokie dėstytojai būtų tai apsigyvenčiau universitete :) Labai įdomios paskaitos, labai geras dėstytojas. Labai verta rinktis jo dalyką, ypač, jei universitete netyčia kilo noras kažką sužinot.. :)
JUsticia, 2011-02-01
Jis tiesiog geras destytojas ir tiek. Tik mokytis ir mkytis is tokio destytojo.
Zydinti_pieva, 2010-12-03
Nors į paskaitas galima nevaikščioti, nes visi atsiskaitymai iš knygos, tikrai kaskart norisi nueiti jo pasiklausyti. Smagu ir įdomu. Juolab, kad tai, ką kalba dėstytojas, galima pritaikyti kasdieniame gyvenime. Atsiskaitymai - testukai 10kl koly ir kontroliniam, 20 - egzamine.
Lulu, 2010-11-29
Paskaitos įdomios ir tikrai naudingos.
Pats dėstymo stilius - populistinis. Bet to manau jis ir siekia, patvirtinti, kad mes dar viena masė, kuri pasimokys iš jo vadovėlio.
Atsiskaitymai iš knygos.
studenciokas, 2010-10-26
su dziaugsmu pasistriksendama lekiu i jo paskaitas, nes ten visada idomu, moka pateikti tai ka zino, o svarbiausia tiki tuo, ka sako :)
the best , 2010-06-11
pats nemaloniausias
Andrius, 2010-03-04
Nelabai pas jį man patiko.
Atsiskaitymų sistema mano akimis yra neadekvati ir netinkama(ar dešimt klausimų su 2-4 ats variantais ir vienu teisingu atsakymu yra tinkama sistema?).
Pats dėstytojas tai taip, žinių turi, paskaitos įdomios, bet tokia atsiskaitymų forma - manau, kad netinkama.
-*-*-*-*-*, 2010-01-23
Pasakaitos tikrai įdomios ir neprailgsta. Atsiskaitymai labai lengvi. Kursas patiko.
Indra, 2009-11-02
tiek pati dalyka, tiek destytoja vertinciau geriausiais balais :) Sis zmogus, puikiai ismano savo destoma dalyka ir tai isties zavi. be to, be galo patinka jo destymo stilius ir kaip pateikiama informacija. nereikia naudotis tarptautiniu zodziu zodynu, kad pasiruosti koliokviumui :D ir vertina zinias, o ne akis ar dar kazka, tai, bet jau man, labai svarbu :)
beige, 2009-06-14
Vienas iš pačių kompetetingiausių dėstytojų psichologijos srityje, nes paskaitas veda be skaidrių ir knygų pagalbos. Matyti, kad yra savo srities profesionalas.
Vincas, 2009-04-07
Labai paprasti atsiskaitymai, 10 testinių klausimų ir viskas. Pati jo parašyta knyga gan įdomi, ir žinios įgytos per šias paskitas manau tikrai pravers gyvenime.
Raminta, 2008-09-07
Jo paskaitose visad pilna pagarbos ir idomumo. O jis ir pajuokaut megsta tai paskaitos ne tik idomios bet ir linksmos. Nors pasake kad lankyt paskaitu nereik ir visa medziaga knygoje visad pilna auditorija zmoniu budavo. Pasiklausai jo ir Permino ir kiti dalykai i uzkulsius nuvaziuoja :)
Justass, 2008-06-17
Pažymiai net labai geri. Dalykas įdomesnis už įprastą psichologiją. Paskutinės semestro paskaitos ypač geros.
VDUstudentas, 2008-05-16
Paskaitos gana nuobodžios, gerai nors tiek, kad jų lankyt visiškai nereikia. O atsiskaitymams medžiagos reikia daug išmokt, bet kompensuoja tai, kad atsiskaitymo forma - testas.
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.